Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bi kac gundur nete gıremıyordum yrdmlar ıcın tskler

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanıdığın iyi bir boyacı ve ona götürebileceğin resim yada gerçek bir motor modeli varsa sana yapabileceğine eminim.hatta bu motordu sanırım sahibi boyasını bile yurt dışından özel getirttim demişti.(bayağı beğendiğim için sormuştum bende yaptırmak istiyordum)sanırım böyle repsol birkaç tane var.hatta kendisi normal (boyasız )grenajla bile takasa giriyordu.
    sahibinden..comda buldum ama msg atıp aramam ragmen(cep kapalıydı) cevap alamadım bişekilde ulasırım ona sanırım tskler..

Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu işin profesyonellikle hiçbir alakası yok.Resimde görünen Repsol Hyo'nun normal turuncu-siyah Hyo'dan tek farkı ekstradan boyanmış kırmızı ve beyaz bölümleri,stickerları,ha bir de tabi jantları.Yani demem o ki,eğer turuncu-siyah bir Hyo alınırsa Repsol yapmak gayetten kolay olacaktır.Öyle ki ben istesem motoruma ekstra boya yaptırmadan,sadece reklamcılardan aldığım kırmızı ve beyaz tabakalar bir de Repsol ve diğer yarış stickerları ile 3-4 gün gibi kısa bir sürede Repsol haline çevirebilirim.Ama orjinali sırf daha asil göründüğü için Repsol işine girmek istemiyorum.Bu arada yaratmak Allah'a mahsustur.
    keske 2-3 sticker la olsa ;)
    orjinali asil haklısın ama zevk meselesi işte çok isterdim repsol modeli bu motora cook yakısıyor..

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motorboya.com/

örnekleri incelersen sorun kalmayacak eminim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 PM ----------

Kemalettin usta hayırlı olsun... eee nerde 600F?
    link için tskler pzt arayıp bilgi alacagım

bnm soracagım yetkilililere veya ulasırsam sahibine turuncu siyah rengi almak bu modeli yapmakta daha mı mantıklıdır?? baska renk olunca mesela kırmızı grenajın yuzeyın kazınması boyasız hale getırılmesı nasıl olur boya maliyetı nedır dizaynı- özel stickerlarının maliyeti ve bulunabılırlıgı -- turuncu jantlar ve maliyeti
    sanırım aklımdaki bu sorulara motorboya linkindeki telefonu arayınca ulasıcagım

sız yınede bu tarz ;motorboya gibi,, varsa bıldıgınız yerler paylasabılırsınız
    [B]kabul ediyorum ilginç bir üyelik tarihim var özellikle bekledim bu tarihin oluşması için ;D.....[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu eksoz onusunda benimde sorunum var.makinanın önceki sahibi oynamış eksozla içini boşaltmış aptal bi ses çıkıyor yaw.varya resmen tıkanıyor makina yanlışmıyım burda bi soru da ortaya çıkıyor eksoz motorun raha veya sıkıntılı çalışmasını etkilermi iyi ses versiin diye bu gırtlağını sıkmış olmasın valla makina düşük devirlerde ıkınıyor giibi yüksek devirlerde güzel ama ben hep ş.içi kullanıyorum kalkıp sürekli 8bin devir gezemem..aciill cevap ahmet abi bir kaç gün yoktum nasılsınız kemalettin nerelerdesin yaw..şu eksoza bir çare ikinci husus bana eldiven bak armode gri siyah m beden...saygılar iyi geceler...
    Mehmet abi;bu günlerde gsr 600 alma çabaları içerisindeyim.O yüzden forum'a pek girmiyorum.Sürekli gsr 600 ile ilgili topic'lere vs.bakıyorum.Hele n'olduYav bugün suzuki bayiine 2.el bulduğum gsr'yi almaya diye gittim.Her şey güzel anlaştık.Motoru göstermeye götüreceğiz.Motoru dışarı çıkardık dükkandan çalıştırdık ve motor bizim dükkanı kapatıp kendisini uçurmamızı istiyor.Ve sonra telefon geldi ki motoru göstereceğimiz yer kapalıValla daha motorun üstüne bile oturamadan geri içeri koydukİçimde bir ukte olarak kaldı.
    Ha senin egsoza kararmasından dolayı bir koruma sac yaparız geldiğinde Antep'e.Eldiveni de yine burada hallederiz.Ama eksozun sesi için birşeyler yapabilir miyiz bilmiyorum.

Motosikleti
    GT250R
    Kemalettin hoca, gsxr 600 hele hele mavi beyaz ise tadından yenmez bee inşallah istediğin motoru alırsın sorun bela çıkmaz
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Kemalettin hoca, gsxr 600 hele hele mavi beyaz ise tadından yenmez bee inşallah istediğin motoru alırsın sorun bela çıkmaz
    Üstad gsx-r 600 değil,gsr 600(naked)alıyorum inşallah.Ama üstünü tamamlarsan gsx-r'a da yok demem yani.Ha iyi dileklerin için de teşekkürler

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kemo ; sattın mı ki motoru ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemo ; sattın mı ki motoru ?
    Cako;ben de niye hayırlı olsun satmışsın filan demedin diye düşünüyordum.Meğer sattığımı anlamamışsın.5 Sayfa önce sattığımı yazmıştım.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    offff yaaa arkadaş dün akşam dışarı çıktım motorla oturduk bir yerde çay muhabbet konu gene benim makina ayrıldım giydim montu kaskı şekil yapmışız çalıştırdım yürüdüm yüzmedre sonra elçikten hırt tık bir ses gaz teli uçtu motor gaz yemiyor yaw deli oldum allahtan ooparka yakındım attım otoparka sabahtan beri açık motorcu arıyom yok sözde bugün 250km yapacaktım off ya acayip canım sıkıldı nazaramı geldim ne oldu yaw.anlamadım bir yandan her işe hayır vardır diyorum dün akşam çıkmasaydım bu sabah ş.dışına çıkacaktım düşünsenize uzunyolda başıma böle bişi gelseydi valla perişan olurdum..neyse olan oldu bu teli değiştirmek zormu normal bi motorcu yapabilirmi inşaallah elçikte sorun yokur....allah size zeval vermesin amiiinnn pazar pazar evde takıl yaw işkence valla
    ...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    hayalbuysa hyosung gt250 r
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    birazcık fazla abartmış ama guzel olmus
    http://www.sahibinden.com/airbrush_l...XQQdisplayitem

bi ara gt650r almayı dusundum ama depoyla alt grenaj arasındaki yere uyuz oldum sanki 2 tane doğalgaz borusu koymuslar
    bide bunların orjinal egsoz diye bu kadar dandik duruo :S

Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offff yaaa arkadaş dün akşam dışarı çıktım motorla oturduk bir yerde çay muhabbet konu gene benim makina ayrıldım giydim montu kaskı şekil yapmışız çalıştırdım yürüdüm yüzmedre sonra elçikten hırt tık bir ses gaz teli uçtu motor gaz yemiyor yaw deli oldum allahtan ooparka yakındım attım otoparka sabahtan beri açık motorcu arıyom yok sözde bugün 250km yapacaktım off ya acayip canım sıkıldı nazaramı geldim ne oldu yaw.anlamadım bir yandan her işe hayır vardır diyorum dün akşam çıkmasaydım bu sabah ş.dışına çıkacaktım düşünsenize uzunyolda başıma böle bişi gelseydi valla perişan olurdum..neyse olan oldu bu teli değiştirmek zormu normal bi motorcu yapabilirmi inşaallah elçikte sorun yokur....allah size zeval vermesin amiiinnn pazar pazar evde takıl yaw işkence valla
    ...
    teli kendin bile bağlarsın birşey yok sağ elciğin ordaki vidaları çıkart, aynı bisiklet frenleri gibi teli geçir, diğer ucuda sağ grenaj açıklığından baktığında görülüyor zaten.

ama işte vardır bu iştede bir hayır!...

Miraç kandiliniz kutlu olsun arkadaşlar, herkese gönlündeki motor nasip olur inşallahhhhh

AMİNNNNN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:53 PM ----------

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazcık fazla abartmış ama guzel olmus
    http://www.sahibinden.com/airbrush_l...XQQdisplayitem

bi ara gt650r almayı dusundum ama depoyla alt grenaj arasındaki yere uyuz oldum sanki 2 tane doğalgaz borusu koymuslar
    bide bunların orjinal egsoz diye bu kadar dandik duruo :S

o borular daha önce hiç dikkatimi çekmemişti valla, ama havası bi ayrı

bide o motora airbrush yapmış arkadaş çokta güzel olmuş ama o kadar emeğe değermi acaba? 7400fiyat çekmiş çokta bedavaya veriyor. amaaa istediğiniz kadar basın birşey olmaz dediğindne anlıyoruz kii arkadaş sürerken motora veriyor çoşkuyu veriyor çoşkuyu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 PM ----------

Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad gsx-r 600 değil,gsr 600(naked)alıyorum inşallah.Ama üstünü tamamlarsan gsx-r'a da yok demem yani.Ha iyi dileklerin için de teşekkürler
    ssten sonra naked gitmez usta be
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

ssten sonra naked gitmez usta be
    Valla on numara gider.Ben uzun yol yapacam yatarak olmaz bu işler.

Bu arada kandilimiz mübarek olsun...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Mehmet cim Gecmiş olsun ; allah hiçbirimize sorun yasatmasın

Eh be.. Sonunda amacıma ulaştım

Buyrun

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Cako;film mi,orjininal siyah cam mı?Xenon 8000 Kelvin mi 10000 Kelvin mi?Deyip de elbette atlamıyorum.Ama photoshop CS3 mü CS4 mü diye sorabilirim?Şaka bir yana da photoshop yapımı olduğu halde motoru gösteriyor.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

hayırlı kandiller cümleten

arkadaşlar bu mübarek geceniz mübarek olsun.canlar vallahi yürüttümmakinayı ustamusta olmadan nasılmı ??* basit bişi ama bana göre çok büyük bişi çünkü bu eşşek ölüsünü baya taşımam grekecekti artı motorla bu akşam eve gelemeyip yarın sabahta tabanvayı kullanacaktım..yavaş yavaş kendime güvenim geliyor. ne yaptın amma abartın yaw dediğinizi duyar gibyim elçiğin altında gaz telini ayarlamak için bulunan dalgayı kumanda dalgasına bağlayan vidayı çıkarttım..tık dış halat onu bağlayan demirle çıktı o demiri halatı yuvasına koymadan hlat öntarafa gelecek şekilde demiri tutturup vidayı sıktım demir önemli niye dış halatı sabitledi bir iki santim kopuk iç halat karşımda otoparkçıdan emanet aldığım bir tornavida ve penseyle bu işlemi yapıyorum..sonra başladım otoparkın çevresinde bir parça tel aramaya teli bulamadım ama bir yy buldum olsun oda iş görür yayı uzattım iç halata bağladım elçiğe dolayıp verdim gazı oleeee hemen ufk bir test yaptım baktım makina yürüyor biraz daha yayın bağlanttısını sıkıp yola çıktım paşa paşa eve geldim..inşaallah yarın tamirciye kadarda gideceğim ahanda buda resiminşaalla upload edebilmişimdir...iyi gecelr hayırlı kandiller sado çako teşkkürler janlarım kemlettin bn gelmeden lmaya bak 8.ayın 15...

kemalettin ahanda sana mont sözde şöle güzel bir yerde yeşillik falan resim çekinecektim ama olmadı hayırlısı
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet arkadaslar ; motorda istediğim görüntü bu ama camı bile yapamıyoruz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    arkadaşlar ben bu motordan alcam 2009 model herşeyi çok hoşuma gidiyo en başta tipi ... şehir içi yakıt nasıl arıza durumu nasıl karbüratörlümü yoksa enjektörlümü yoksaa direk 600 cc veya ninja mı bakmalıyım kararsız kaldım ... bu motrun hızı da biraz tatmin eder beni aşırı bişey istemiyorum egsoz sesi tipi ve yakıtı iyi olmalı yüksek cc li modeller le aynı benzini yakcaksa direk onları almak daha mantıklı siz değerli kullanıcılar bana yardımlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürkler ...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    KM de 100 Kurus yakıyor... Karbüratörlüler bana daha cazip geliyor onarım acısından; ne de olsa enjeksiyon yeni bir sistem bu motorlarda... Egzoz sesi orjinalinde CBR 125 in azcık daha tok hali... Büyük motorların sesini zaten istesen de alamazsın
    Ses ve cok yakıt istiyorsan 600 ve üzer,ne bak; ama diğer herşey için en ideali bu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    ben bu motorun tipini zaten beğeniyorum merak ettiğim sesi gidişi yakıtı ve herhangi bi arıza durumunda madur olmamak alıp 3, 4 sene binmek için alcam bu yüzden sıfır düşünüyorum pişman olup olmicamı kestiremedim .. çok hızlı bişey istemiyorum evdekiler izin vermez ama beni tatmin etsin ve ederde bu sanırım

Bence quzeLL !

Motosikleti
    CBR 125
    Bana göre 600lük makinalara oranla sürüş bakımından oldukça rahatsız bir motor. İlle de 250lilik alacaksanız gidin 2 kuruş fazla verin Ninja 250R filan alın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler