Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şu sıralar 6250 lik motoru 5500 e bırakıyorlar ; 2007 Model 10ooo km altında...
    Kendimi İST a atabilsem alıyorum anında
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Aynalar, Kanuni Racer aynası.Gördüğüm kadarıyla hyosung aynasıyla pek farkı yok, orjinal aynaların gövde kısımları ince...
    Ölü nokta bırakmıyorlar.

Akileus, motoru gerçekten çok bedavaya kapatmışsın.
    Güle güle bin, kazasız belasız.

Ben, 5.750'ye aldım.

Bugün ilk defa, şantiyede motora bindim...

Yaw, hiç şakası yok, adeta vahşi bir kısrak

Bileklere çok yük biniyor, insanın sırtını ağrıtıyor, sanırım alışınca geçer.

Motosikleti
    Cbr 600 RR'a Az Kaldı :)
    Bu motoru 600 cc ye biner gibi kullanıyor bazıları motoru denedim öyle aham şaham bir gücü yok ama görünüş açısından Türkiye'de bu fiyata bu motoru tek geçerim.Şehir içinde bile rahatlıkla kullanılabilir.Oturuş pozisyonu olarak rahat geldi bana.Honda Titan-Yamaha Ybr kullanıdım halen Honda mevcut 250r den inip Titana binince garip geldi bana Kısacası mtor çok rahat uzun yolda nasıl olur onu bilemem.
    [B]Biri [COLOR="Red"]Hız [/COLOR]mı dedi?[/B]:bounce:

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani derler ya göruntu var ses yok diye.hemen hemen oyle diyelim ama yine de iyi gidişi felan zaten şehiriçin de nekadar hız yapabilirsin.görünüşü yetr.evet bileklere çok yuk biniyor ilk başlarda felaket ağrıyor.sonraları alışıyorsun.

Motosikleti
    GT250R
    bende 1 haftadır trafikteyim artık motora tam hakimim diyebilirim, sabah trafiginde slolom yaparak ışıkta duran araçların arasından öne kadar gidebiliyorum 10km ve altındaki hızda. bugun eve gelirken lodos vardı fena halde, 100üzeri hızlarda biraz baktım motor yana kayıyo ama ilk kez başıma geldi diye garipsedim biraz, yoksa cüsseye göre hareket ettirmek çok kolay motorun. bilekler bendede ağrıyordu ama artık ağrımıyor çok şükür alıştık.

okulda milletin dibi düşüyo motora valla şekil 10 numara

Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım dedım bayrampasadan sado var bide goptan bi tanıdık olsun sırtımız yere gelmez

ayna konusundada gorus acısı konusunda şüpheliyim ama goruntu olrak daha ii bana kalsa
    uğur hani evdekiler motor nasıl o para verilirmi ayağı falan yaparlarsa işim olmadığı zamanlarda uğrayıp motoru onlara gösterebilirim. yakından görünce diyecek birşey bulamazlar

GOPtaki arkadaş sezon açıldı diye herhalde ilanı kaldırmış
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun eve gelirken lodos vardı fena halde, 100üzeri hızlarda biraz baktım motor yana kayıyo ama ilk kez başıma geldi diye garipsedim biraz,
    hahaha ben şileden arkadaşın motorunu getirdim o taraflar çok daha berbattı
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Arkadaşlar ben bu motoru aylardır araştırıyorum, başka bir motor da düşünmüyordum ama dün ilanlara bakarken çok temiz bir Kawasaki ER-5 gördüm. Motorun sahibi arkadaşla görüştük, GT250R'larda kronik bir problem olarak beyin arızası olabiliyormuş. Bu arıza da oluştuğunda 4-5 bin TL'ye değişiyormuş. Kafam baya karıştı, ne dersiniz ER-5 tercih edilir mi bu motora? Yakıtı da aynı, 150 kuruş yakıyormuş.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru aylardır araştırıyorum, başka bir motor da düşünmüyordum ama dün ilanlara bakarken çok temiz bir Kawasaki ER-5 gördüm. Motorun sahibi arkadaşla görüştük, GT250R'larda kronik bir problem olarak beyin arızası olabiliyormuş. Bu arıza da oluştuğunda 4-5 bin TL'ye değişiyormuş. Kafam baya karıştı, ne dersiniz ER-5 tercih edilir mi bu motora? Yakıtı da aynı, 150 kuruş yakıyormuş.
    yok daha neler 5-6bin liraya motorun parçası değiştiği nerde görülmüş 5-600lira desen anlarız yani, kaldıki gt250r beyni 500-600den satılıo ama ben hiç beyni bozulduğu için atılmış bi gtr görmedim şahsen., er-5 farklı kullanımlı bi makina tabiki tercih senin
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Motoru kullanırken bana en ilginç gelen yeri;

Ayaklarım peglerde...Frene basacağım -Zaten ayak ucuyla basılıyor- freni bulamadım meğerse, ayak ucu, iç tarafa verilecekmiş sonradan öğrendim.

Bir de bir şey soracağım çok önemli:

Motor 1.,2. ve 3. viteslere çok güzel geçiyor (4 ve 5'i denemedim), 3'ten 2'ye de güzel geçiyor...Gel gelelim, 2'den 1'e atacağım...Vites boşa geçmiyor.

Bu durum sizin motorlarda da böyle mi, yoksa benim motorda bir sorun mu var, arkadaşım kullandığında sorun yaşamadı, yoksa sorun bende mi?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet boşa geçme sorunu hepsinde var motor hareket halındeyken kolay geçiyor ama durdugun yerde boşa atmak bi ölüm :D ara gaz verip boşa atabilirsen ne mutlu :D benım st de bu sorun yoktu ama binde 1 yapıyordu
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Arkadaşlar bir kaç şey daha merak ediyorum:

1.Motorun hızlanması nasıl? 0-100'ü kaç saniyede görüyor mesela?
    2.Yakıt harcaması da biraz fazla sanırım. KM'de 150 kuruş yakıyormuş, doğru mu?
    3.Yokuş yukarı artçıyla beraber zorlanma oluyor mu? Pek artçı taşıyacağımı zannetmiyorum ama..

Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    İlk SS'in olacaksa; hızlanması sana yeter, kullanması da öyle göründüğü kadar kolay değil

Motosikleti
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru kullanırken bana en ilginç gelen yeri;

Ayaklarım peglerde...Frene basacağım -Zaten ayak ucuyla basılıyor- freni bulamadım meğerse, ayak ucu, iç tarafa verilecekmiş sonradan öğrendim.

Bir de bir şey soracağım çok önemli:

Motor 1.,2. ve 3. viteslere çok güzel geçiyor (4 ve 5'i denemedim), 3'ten 2'ye de güzel geçiyor...Gel gelelim, 2'den 1'e atacağım...Vites boşa geçmiyor.

Bu durum sizin motorlarda da böyle mi, yoksa benim motorda bir sorun mu var, arkadaşım kullandığında sorun yaşamadı, yoksa sorun bende mi?
    2den boşa veya 1e geçmiyor dimi
    bunun için az ara gaz vermen yeterli 3000 3500 devirlerine kadar ara gaz verdiğinde geçiyor
    motorda frenlemeyi her zaman kompresör ve ön frenle yap motorla durmadan önce vitesin 1'de olsun hep

3.Yokuş yukarı artçıyla beraber zorlanma oluyor mu? Pek artçı taşıyacağımı zannetmiyorum ama..
    1.motorun hızlanması üstündeki ağırlıkla alakalı bir durum olduğundan kesin net bir cevap verilemez aslına bakarsan ama ilk ss motorun olacağı için hızlanması seni tatmin edicektir bir süre
    2.evet ortalama km'de 150 kuruş felan yakıyor motor
    3.önce artçıyla gitmeye alış yokuşun eğimine göre zorlanma değişir

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

uğur hani evdekiler motor nasıl o para verilirmi ayağı falan yaparlarsa işim olmadığı zamanlarda uğrayıp motoru onlara gösterebilirim. yakından görünce diyecek birşey bulamazlar

GOPtaki arkadaş sezon açıldı diye herhalde ilanı kaldırmış
    eet .. ya bi şeklde yardımın dokuncak sado artık eminim bundan mesela akileosa dusen motor hesabı bi olay olsa direkt sana ulasmaya calısacagım ya bu arda okul fln demıssın yaş kac
    ..................

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    ne 150 si 220 yakıyor km de 210 da olabılır bosa gecme poblemı yok bende belkıde ben cok becerıklıyım yagdan da olabılır repsol deneyın 160 goruyor rahat rahat

Motosikleti
    Alıntı MAVISS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne 150 si 220 yakıyor km de 210 da olabılır bosa gecme poblemı yok bende belkıde ben cok becerıklıyım yagdan da olabılır repsol deneyın 160 goruyor rahat rahat
    gazı nasıl kullandığına bağlı olarak karbüratör ve bujilerine göre değişir ama 150 lira yakıyor gazı sürekli tapa gaz yapmadan sürekli motorun verebileceği gğçten fazlasını isteyerek gereksiz gaz açarak gidersen fazla yakması anormal değil

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla hızlan ma çok iyi.artçı işine gelince ben kendim 85 kiloyum.arkadşım var 105 kilo.motora ikimiz beraber oturunca.zaten bir çöküyor normalde ayak larım tam yetişiyor artçıyla beraber fazla bile geliyorrr.tırmanma işine gelince katır gibi tırmanıyor okadar yükle birde

Motosikleti
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hızlan ma çok iyi.artçı işine gelince ben kendim 85 kiloyum.arkadşım var 105 kilo.motora ikimiz beraber oturunca.zaten bir çöküyor normalde ayak larım tam yetişiyor artçıyla beraber fazla bile geliyorrr.tırmanma işine gelince katır gibi tırmanıyor okadar yükle birde
    tırmanırda 5te gidemezsin o kadar rahat 4e düşürüyorsundur motoru
    bide arkana çok artçı alma bence

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    beyler beyaz-gri gelmiş.hemde kuyruk modlu.çok hoş olmuş...sitesindede renk olark yayınlanmış
    Orgazma Dudak Büktürür

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Alıntı MAVISS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    220 Yakıyosaa Yaa Senın Motordda Ciddi Bir ProbLem Var.. Yadaa Gerçektenn Devirssizz KuLLanıyorsunn..
    Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23/Moto23

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler