Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    valla helal olsun asm senin gibi satıcıda zor bulunur heralde
    herkez sattığı malla bukadar ilgilense,bukadar arkasında dursa
    bizde düşünmeyiz motor alırken aman sorunşumudur aman bişiyi vardırda bizden saklıyomudur vs vs diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla helal olsun asm senin gibi satıcıda zor bulunur heralde
    herkez sattığı malla bukadar ilgilense,bukadar arkasında dursa
    bizde düşünmeyiz motor alırken aman sorunşumudur aman bişiyi vardırda bizden saklıyomudur vs vs diye
    Ben yine bir motor alsam ve problemim olsa motorun önceki sahibine bazı şeyleri sormaya çekinirim herhalde İş düşer başa ve koyulurum sanayi yoluna.

Ben motoru alan arkadaşa sağlam bir şekilde teslim ettim. Motoru bir ustaya gösterme teklifime de -motoru 2 defa gördükten sonra- gerek yok şeklinde yaklaştı.

Zaten bu başına gelenlerin kendinden kaynaklandığını kabul ediyor.

Motor 4-5 gün yattığında bile tek marşta alıyordu normalde.

Ben istedim ki o kadar heves ettikten sonra motoru yatırmasın.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asım, Sirkeci'de mobilet sinyali satılıyor; bu sinyaller Hyo' ların sinyalleriyle %99 aynı, sadece üzerinde Hyo yazmıyor. Tanesi 5 TL, gidip 8-10 tane alın bence, ben Hyo varken bu şekilde bayağı bir kar etmiştim.

Motosikleti
    S&T GT250R

gt 250r uzun boylular için uygun mu?

arkadaşlar benim boyum 1.88. İlk motorum Keeway SL150'ydi. 2 yıl kullandım aramızda at-kelebek ilişkisi vardı ama yapacak birşey yoktu

Şimdi motorumu sattım ve 0 km. hyosung(veya st) gt 250r almak istiyorum sizce motorun boyutları benim gibi 1.88 lik birini kotarır mı? Motoru denedim rahat kullanabiliyorum ve özellikleri de hoşuma gitti ama dış görünüşte biraz önemli tabii...Fikir verirseniz çok sevinirim...

[/URL][/IMG]

bach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    "Motorun özellikleri hoşuma gitti" demişsin... Bu konuda birşey eklemeye gerek yok. Boy konusuna gelince gayet uyumlu bir ikili olacağınızı düşünüyorum.
    [B]Algı kıtlığı yaşıyorum! Lütfen bir kez olsun Türkçe derslerine giren öğretmenini onure et![/B]

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asım, Sirkeci'de mobilet sinyali satılıyor; bu sinyaller Hyo' ların sinyalleriyle %99 aynı, sadece üzerinde Hyo yazmıyor. Tanesi 5 TL, gidip 8-10 tane alın bence, ben Hyo varken bu şekilde bayağı bir kar etmiştim.
    Sirkeci'ye gitme ihtimalim yok ama tavsiyeni Ankara'da değerlendireceğim hocam. Sağolasın

Motosikleti
    cbr 600 f
    arkadaşlar 250 r alıcam ama pek anlamıyyorum
    acaba kadıköy civarlarında oturan ve bana yardım edicek biri varmı
    çok makbule geçer yemekte ısmarlarım

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ne konuda bir yardım istiyorsun bluebox? Ben Kadıköy'de oluyorum çoğunlukla.Şu ara final dönemi ama elimden gelen yardımı esirgemem.Bir ara kullandım bu motosikleti.Az çok motor, servisleri vs hakkında bilgim var.Yemeğe falan da gerek yok.Yeni arkadaşlara yardımcı olmak boynumuzun borcu
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar gt250 r nin bujileri uzun mu kısa mı?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    asm kardeşim seni can-ı gönülden tebrik ederim.insanlık budur işte.keşke motosiklet camiasındaki insanların yarısı senin kadar duyarlı olabilse.bende ağustos ayında satmıştım benim çinliyi sattıgım arkadaş da sagolsun servis yerine bana gelir,yapabilecegim birşey olursa mutlaka yardım ederim yapamıyacagım birşeysede mutlaka servise kendi ellerimle götürürüm.bu arada sevgili kardeşlerim hyosung yada yeni adıyla s&t kanuni ikinci el alacak arkadaşlar motor işinden iyi derecede anlamıyorlarsa mutlaka yanlarında bir bilen abileri olsun.bugün mahalleden bir kardeşim aradı abi bir hyo var gittigim tamircide kazalı adap hertarafını yapıp çalışır vaziyette 4300 tl ye veriyor tiko para dedi.gittik bakmaya motor yan yatıp baya bir iki takla atmış hem sol hemde sag tarafdan darbeli.aynalar yok ön cam kırık sag gidon ve kütüklük kırık sag tarıfın kuyruk dadahil komple granaj 8-10 yerden çatlak patlak sag yan motor kapagı içine bayagı göçmüş büyük ihtimal devriyaj tasıda hasarlıdır.egzsoz yok vites kolu sag ve sol ayaklıklar yok artçınınkilerde ön sinyaller yok fren ve devriyaj manetleri kırık ve şasinin ana gövdesinde kaynak yerlerindeki boyalar kalkmış şasinin solalt kolu yamuk ve adam ben bunu 1000 tlye yürütürüm diyor.kibarca işi yokuşa salıp arkadaşı çeke çeke götürdüm buarada motorun kmsini bile söylemiyor adam.neyse ertesi gün ögrendim kibenim servisin perte çıkardıgı motoru 2250 ye almış yedek parça diye, toplayıp 4300 e geçirecekti.böyle çok motor var bişey olursa getir biz buradayız abi garantisine kanmayın yolda bulmadıgınız canınızı yolda kaybetmeyin hepinize iyi akşamlar..

Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cr8e bulundugun yer çok soguksa cr9e de takabilirsin
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyvallah sağolasın.

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Dün, benim scooterin servis zamanı gelmişti, yağ değişimine götürdüm.Orada bir ustayla tanıştım, O da aynı lafları söyledi ve bana -"Motor alacağın zaman beraber gidelim, şehir dışına bile gelirim, beni çok götürüyorlar" dedi.

arkadaşın söylediği konunun benzerini de söyledi, kazalı motorları yedek parça yapacağız deyip alıyorlar, sonra da hafiften toplayıp, yan yattı diye satıyorlar dedi.

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster

CR8E de olur CR9E de olur.

CR9EK taktık birkaç gün önce GT-R'a. Çift tırnaklı oluyor sonundaki K ibaresini taşıyan bujiler.

CR8E 10 lira ise çift tırnaklı olanları 20 lira.

Aralarında performans olarak pek bir fark olduğunu zannetmiyorum. Çift tırnak bujiler muhtemelen daha az kurum kaplıyor ve haliyle daha sağlam bir ateşleme sağlıyor.

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asm kardeşim seni can-ı gönülden tebrik ederim.insanlık budur işte.keşke motosiklet camiasındaki insanların yarısı senin kadar duyarlı olabilse.bende ağustos ayında satmıştım benim çinliyi sattıgım arkadaş da sagolsun servis yerine bana gelir,yapabilecegim birşey olursa mutlaka yardım ederim yapamıyacagım birşeysede mutlaka servise kendi ellerimle götürürüm.bu arada sevgili kardeşlerim hyosung yada yeni adıyla s&t kanuni ikinci el alacak arkadaşlar motor işinden iyi derecede anlamıyorlarsa mutlaka yanlarında bir bilen abileri olsun.bugün mahalleden bir kardeşim aradı abi bir hyo var gittigim tamircide kazalı adap hertarafını yapıp çalışır vaziyette 4300 tl ye veriyor tiko para dedi.gittik bakmaya motor yan yatıp baya bir iki takla atmış hem sol hemde sag tarafdan darbeli.aynalar yok ön cam kırık sag gidon ve kütüklük kırık sag tarıfın kuyruk dadahil komple granaj 8-10 yerden çatlak patlak sag yan motor kapagı içine bayagı göçmüş büyük ihtimal devriyaj tasıda hasarlıdır.egzsoz yok vites kolu sag ve sol ayaklıklar yok artçınınkilerde ön sinyaller yok fren ve devriyaj manetleri kırık ve şasinin ana gövdesinde kaynak yerlerindeki boyalar kalkmış şasinin solalt kolu yamuk ve adam ben bunu 1000 tlye yürütürüm diyor.kibarca işi yokuşa salıp arkadaşı çeke çeke götürdüm buarada motorun kmsini bile söylemiyor adam.neyse ertesi gün ögrendim kibenim servisin perte çıkardıgı motoru 2250 ye almış yedek parça diye, toplayıp 4300 e geçirecekti.böyle çok motor var bişey olursa getir biz buradayız abi garantisine kanmayın yolda bulmadıgınız canınızı yolda kaybetmeyin hepinize iyi akşamlar..

cr8e bulundugun yer çok soguksa cr9e de takabilirsin
    Estağfurullah. Herhalde çoğumuz bu şekilde yardımcı olurduk.

Motoru sattık ama motorla hasret gidermek için epey görüştük arkadaşla.

Aman ufak tefek şeyler olsunda yardım noktası çok mühim değil.

Her ucuz motora sarılmayın diye ikaz ediyoruz arkadaşları ama ben motoru sattığım sıra da bu ikazlarda bulunduğum için kendi malımı pazarlıyormuşum gibi oluyordu.

Mesela Ankara'dan bir GT-R alacak arkadaş varsa motora beraber bakmaya gidebiliriz.

Ben bile 1.5 sene bu motoru kullanmama rağmen şöyle kısa bir turda az buçuk nasıl hisler verdiğini anlayabilirim. Sağına soluna bakınca dengesizlikleri de anlarım evvelallah.

Ki yıllardır işi motor tamiri olan ve elinden bir sürü motor geçmiş ustalar var. Güvenilir bir usta ile motor almakta fayda var her zaman.

Ustayı motora götürme değilde motoru ustaya götürme şeklinde olabilir motoru gösterme işi. (farklı bir şehre gidilmezse)

Ya da farklı şehirlerdeki güvenilir ustalar buralardaki arkadaşlar aracılığı ile bilinebilir.

Forumlar dayanışma açısından faydalı bir oluşum.

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    arkadaşlar bi konu da bana yardımcı olur musunuz??
    bir arkdaş daha sormuş aynı soruyu.
    benim boyum 1.87 civarların da.ben bu motora bindiğim de altımda komik durmaz dimi.
    şimdiden teşekkür ederim

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi konu da bana yardımcı olur musunuz??
    bir arkdaş daha sormuş aynı soruyu.
    benim boyum 1.87 civarların da.ben bu motora bindiğim de altımda komik durmaz dimi.
    şimdiden teşekkür ederim
    bu motor cüsse olarak 600 lük sportların çogundan kalıplı mesela geçen arkadaşımın 600rr nı kullandım gt250r dan çok küçük geldi bana ve hafif tabiki.bende boy 1.80 hiçde sırıtmıyor.yani bundan daha iri yarı sport yoktur sanırım.zaten çogu forumlarda bu motoru sporttan saymıyorlar çok olmadı enduro türünden bişey bakman lazım ozaman . bu bir cbr 125 degil merak etme
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    arkadaşım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
    ehliyetimi aliyim ilk işim bu motoru almak olcak.
    bu gün yolda gördüm kendini belli eden bi motor.
    cbr 125 demişken de benim bisikletim daha cüsselidir

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asm kardeş seni tebrik ediyorum gerçektenAllah herkeze snn gibi anlayışlı iyi niyetli satıcı versin!1.87 boy sorunu olacağını sanmiyorum
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    arkadaşlar pek yazmasamda sürekli takip ediyorum bu topiği. yukarıda da bahsettiğiniz gibi forumdan birçok arkadaşın yardımını gördüm üye olduğum zaman zarfında..
    yani sözün özü bursa'ya yolunuz düşerse hiç çekinmeden haber verin.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    benım bıyumda 1.86 ama ole komık duran bır olay yok rahatlıkla bınebılırsın....

sana fıkır versın....

asım kardes ıste ınsanlık bole bısı ıcten gelerek cıkar beklemeden yapılan seyler...senı tebrık edıyorum...ne zaman alıyoruz 600 f ı sana kardesım...gecen ıboyla konustum araba alacakmıssın...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar ya forumda Hyosung gt 250 Comet'in topiği varmı ben aradım bulamadımda size zahmet varsa bi link atabilirmisiniz motor hakkında bilgi almak istiyorum.tşk
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler