Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    evet bende nazar dıye dusunuodum tıger egzozuda taktırınca bakan eden cok oldu bugun cok sordular trafık ısıklarında falan ondan herhalde...arka yere bı tane nazar boncugu koymalıyım...

arkadaslar nolur sızde dıkkat edın...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Kardeşim geçmiş olsun.
    Daha bugün görüştük yahu. Demek senle görüştükten sonra oldu.
    Sana birşey olmamış ya motor hallolur.

Hasarlı parçalar belki tamir edilir ama aşağı yukarı aynı fiyat tutacaksa değiştirilebilir.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    evet kardes ole oldu eve gıttım aldım motoru ondan sonra oldu...

hasarlı parcaları tamır ettırmekte hemen hemen aynı fıyata gelıcektı bende hepsının yenısını sıparıs ettım...onlarıda alıp boyatıcam hatta aklımda baska bı fıkır var eger bıde cıkma sol kafa ve yan grenaj bulursam onlara airbrush yaptırtabılırım ıkı farklı renkte motorum olabılır...sanıyorum suanda kuralkanın elınde turuncu kafa ve yan grenaj yok ama ayna sınyal ve peg gelır gelmez cıkartıcam motoru servısten grenajlar gelıncede onlar ıcın bıdaha gıderım onemlı deıl...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Şu konuda bilgisi olan varmı?
    Hyosung GT 250 R olan motosiklet ST KANUNİ olarak satılıyor. Motosiklet in değişen yerleri oldumu? Artık türkiyedemi üretiliyor? Bende Racer200 var. Büyütmeyi düşünüyorum. Biraz daha hızlanmış olacağım. Görüntüsü güzel. Fiyatıda beni zorlamaz.
    Çok selamlar
    Sayın Hyosung kullanıcı arkadaşlar,
    Bana bu konuda fikir verebilecek varmı? Olmadı bir yere yönlendirirsiniz. Oda olur.
    Ayrıca , Redline görmeden son hız kaç yapabiliyor GT250R?
    Makinenin görüntüsü güzel , hoş duruyor.
    Selamlar

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kardes ole oldu eve gıttım aldım motoru ondan sonra oldu...

hasarlı parcaları tamır ettırmekte hemen hemen aynı fıyata gelıcektı bende hepsının yenısını sıparıs ettım...onlarıda alıp boyatıcam hatta aklımda baska bı fıkır var eger bıde cıkma sol kafa ve yan grenaj bulursam onlara airbrush yaptırtabılırım ıkı farklı renkte motorum olabılır...sanıyorum suanda kuralkanın elınde turuncu kafa ve yan grenaj yok ama ayna sınyal ve peg gelır gelmez cıkartıcam motoru servısten grenajlar gelıncede onlar ıcın bıdaha gıderım onemlı deıl...
    Faik bey,
    Geçmiş olsun. Üzücü bir durum. Şans bunlar. İnşallah bir daha olmaz.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    168 km hızı redlineye girmeden 10 bin devirde gördüm, düz yol. ama hiç gereği olmayan bi hız. 1 kerede 178 gördüm yokuş aşağı ama 11,5 devirdeydi.. bidaha asla.. korktum bana 120 130 yeti o hızıda çok rahat yapıyor.. zaten uzun yolda o hızı kullanıyorum.. şehir içi denemeyin hızlanmak kolay durmak zordur.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    S&T GT250R
    http://www.sahibinden.com/2009_s_t_g...XQQdisplayitem

şöyle bir ilan buldum. Fiyat nasıl acaba arkadaşlar?

nasıl fıyatı nasıl? 8 milyar işte. sıfır makına cok uzun bineceksen yada paran varsa sıfır al. yoksa 2. el al.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

lütfen yardımm

öncelikle kaza geçiren arkadaşa büük geçmiş olsun..arkadaşlar ben iki gün önce başımın belası zealsun gs 200den kurtuldum 2bine aldım 3bine mal oldu 2bine sattım şimdi hyo düşünüyorum burda (mardin) birtane var bildiğim bi motor 2007 model kırmızı sahaibi 4900 kadar indi ne dersiniz alayımmı motor temiz 5600 kmde ben bir aydır ss 600cc bakıyorum ama param en fazla 95 model cbr600f yetiyor bi çok kişiyle görüştüm.ortak fikir düşük modelin sakat olduğu helehele mardin gibi biyerde tamir ve parça sıkıntısının daha çok olacağı.biliyorum ben eninde sonunda mutlaka dört slindir kullanacam ama hem bütçe sorunu hemde biraz daha pişmek adına hyo düşünüyorum ne dersiniz fikrini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.motoru zorlamam 120 bana yeter arıza yapmasın yeter bıktım o çinliden yaw bi yerini yapıyodum bi yeri bozul düşünsenize bir ayda yağ pompası krank subab mili arka komple amirtisör değişti gerçi biraz adam oldu ama benim gözümde karardı..dedim ya acil el cevap..herkese kazasız günler... copy_x_1@hotmail.com

Motosikleti
    65 model ss motora hıc bulasma ben derım sen hyonu al rahat rahat bın...

arkadaslar dıleklerınız ıcın cok sagulun...umarım sızın basınıza hıc gelmez hıc yasamazsınız... motoru persembe gunu aynısını fren pegını sınyalını takıp cıkartıcam yollara ama sanırım kuralkanın elınde turuncu grenaj yokmus onları gelınce sonra taktırcam amacım su 1 ayda havalar kotulemeden motora bınebılmek...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    faik geçmiş olsun kardeşim daha yeni giriyorum kaç günden sonra foruma sana bişe olmaması çok iyi en kötü kazan bu olsun
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    amın kardes...kımseye allah kaza bela vermesın...allahıma cok sukur bır cızıgım bır morartım bıle yok...

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçmiş olsun Faik kardeşim.
    Sende bir şey olmaması sevindirici.Gerisi zaten bir şekilde yapılır
    Allah daha beterini vermesin.Tekerin düz bassın
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Selam arkadaşlar, Murat Otomotiv ile başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum, sizinde başınıza gelmesin diye;

Yaklaşık 2-2,5 ay önce arkadaşım kaza yaptı ve gt250r ı sağa yatırdı. Sağ ayna, sinyal, sağ basamak, ve sağ gidon kolu kırıldı.

Hyosung ve Kanuni arasında geçenleri herkes bilir, o zamanda İstanbul Motorda gidon kolunu bulamadık, Bir ümit Kanuni ST getirmiştir belki diye Kanuni servislerinden sorduk soruşturduk Murat Otomotiv Erol Bey'de yedek parçaların bulunduğunu öğrendik. Parça bulamayacağız korkusunun ardından yüreğimize su serpildi, gittik motoru tamir ettirdik. Olay burada başlıyor. Şöyle ki;

Sağ basamak olarak GT250R nin arka basamağını gösterdiler, Kanuni ST modellerinden bunlar kullanılıyor dediler (Uğur Bey), biz de bir an önce motora binebilme isteğiyle sesimizi çıkarmadık, taktırdık.

1 ay kadar sonra 6000 bakımı için tekrar Murat Otomotiv e götürdüm, bakım yapıldı. Ayak basamağını tekrar hatırlattığımda, "abi sanırım yanlış parça gönderilmiş, biz ön basamak olarak fabrikadan tekrar istedik, yedek parçayı bekliyoruz, parça gelince senin motorun sağ basamağını da doğru olanla değiştiririz dediler (Erol Bey). Bir telefon, parça gelmedi dediler, iki telefon parça gelmedi dediler, geçen hafta içinde aradım parça geldi dediler. Ben de dün (06.10.2008) ayak basamağını değiştirtmek üzere Murat Oto ya gittim. Uğur Bey basamağın geldiğini söyledi, basamağı gösterdi (Daha önce "Abi yeni model Kanuni ST lerde basamaklar boyle demişti"). İki basamak arasındaki farkı hesaplattım 2,5 ytl gibi bir rakam tutuyor.

İsmini bilmediğim ve 4 kez Murat Otomotive gidişimin 4 ünde de "ne suratsız satıcı" diye düşünmeme sebep olan bayan itiraz etti. Eski (Kendilerinin ön basamak olduğunu iddia ettikleri ve motora taktıkları) basamağın kullanıldığını, üzerine basıldığını, deforme olduğunu ve değiştiremeyeceklerini söyledi. Uğur Bey, Erol Bey'in söz verdiğini ve değiştirmeleri gerektiğini söyledi. Gönülsüz olarak durumu kabul eden bayan, saatin geç olduğunu, o saatte değiştiremeyeceklerini söyledi ve yarın gelin dedi. Ben işten çıktıktan sonra gelebileceğimi, yarın da gelsem aynı saatte gelebileceğimi söyledim ve ertesi gün değiştirtmek ümidiyle firmadan ayrıldım.

Ertesi gün (bugün 07.10.2008) firmaya tekrar gittim. Aynı bayana basamağın değiştirilmesi için geldiğimi söyledim, kendisi fatura girdiğini, Uğur Bey'le konuşmam gerektiğini söyledi. 10 dakika kadar Uğur Bey'i bekledim, Uğur Bey geldi beklememi söyledi. Başladım beklemeye, bekle bekle bekle. Bayana soruyorum ne kadar bekleyeceğim diye, cevap bile vermiyor.

Neyse bayanın keyfi 35 dakika kadarı geçtikten sonra gelebildi, servis kısmına indi (sanırım basamağın değiştirilmesini söylemek için). O sırada Uğur Bey birşeyler demeye başladı, benim kolay bi iş gibi gördüğümü, fakat basamak değiştirmenin 45 dakika!!! (1 adet sekman sökülecek ve yeni basamak ile takılacak) sürdüğünden falan bahsetti. Ben de oyle olmayacağını, gereksiz yere beklettiklerini, bu işi hayrına yapmadıklarını, benim para ödeyerek o parçayı taktırdığımı söyledim.

Uğur Bey hemen üste çıkarak ukalaca, terbiyesiz bir şekilde "madem öyle şimdi git sabah gel, taktırmıyorum parçayı dedi", peki dedim Erol Bey'in cep telefonunu verin, veremiyoruz yasak dedi.
    Servise inen bayanı beklemeye devam ettim, bayan geldi, sanırım servisteki ustasını parçayı taktırmaya ikna etmiş (nihayet) ve bana söylemek üzereydi ki bu muamele üzerine parçayı değiştirtmeyeceğimi, fakat Erol Bey'in cep telefonunu istediğimi söyledim.

Kendisi Uğur Bey'den aşağı kalmayan terbiyesizlik ve ukalaca tavırlarla parçayı takmayacağını, cep telefonunu da vermeyeceğini söyledi. Firmadan ayrıldım.

Gelelim sadede;
    Bu sinir harbini yaşayacağımı bilsem taa en başta gidon kolunu değiştirmez, gider Kore den kendim getirtirdim, şu an keşke Murat Otomotiv e hiç gitmeseydim diyorum,

Siz de bilin ki boyle bir muamele ile karşılaşmanız olası, Murat Otomotiv e giderken bir kez daha düşünün (bana sorarsanız hiç gitmeyin).

Son sözüm de Erol Bey'e : Sevgili Erol Bey, gelince değiştiririz dedin, adamların resmen kovdular firmadan, bir iki kelime daha etsem heralde dövmeye kalkacaklardı. Nacizane tavsiyemdir, elemanlarına insani ilişkileri öğretmen faydalı olabilir. Öyle 85 tane sertifikayı duvara asmakla olmuyor bu işler.

Emre ŞENSOY

emresensoy@hotmail.com
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı emrreeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Nacizane tavsiyemdir, elemanlarına insani ilişkileri öğretmen faydalı olabilir. Öyle 85 tane sertifikayı duvara asmakla olmuyor bu işler.
    Kesinlikle hak veriyorum.
    Bu adamların kimisi öyle muamelede bulunuyorlar ki sanki parçayı babalarının hayrına veriyor ya da takıyorlar
    Başına gelen için üzgünüm dostum ama TR'de servislerden çekmeyen, yaka silkmeyen yok.Sen de onlardan birisi oldun işte
    Allah seni bir daha o tarz insan ya da kurumlarla karşı karşıya getirmez inşallah
    Bu arada sertifika olayında sana sonuna kadar katılıyorum
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

geçmiş olsun emre üzücü durum.. sabırlı bi kişiliğe sahipsin ama sabır iyidir. yarında parçayı taktırdıktan sonra sitenin adresini verip yazdıgınız yazınında bi cıktısını alıp onlara verın kı nasıl bir muserı kaybedeceklerını gorsunler

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle hak veriyorum.
    Bu adamların kimisi öyle muamelede bulunuyorlar ki sanki parçayı babalarının hayrına veriyor ya da takıyorlar
    Başına gelen için üzgünüm dostum ama TR'de servislerden çekmeyen, yaka silkmeyen yok.Sen de onlardan birisi oldun işte
    Allah seni bir daha o tarz insan ya da kurumlarla karşı karşıya getirmez inşallah
    Bu arada sertifika olayında sana sonuna kadar katılıyorum
    işte benim amacım ak servis kara servis çıksın ortaya, herkes ona göre gitsin servise, ben aksaraydaki Suzuki Tekay dan çok memnundum, fakat yedek parça bulamadığımdan buranın eline düştüm.
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gördüğüm kadarıyla bu işte iyisi kötüsü pek yok.
    Kimine göre bir yer çok iyi kimine göre önünden geçilmeyecek bir servis
    Çoğunluğu memnun edecek servisler zaten sadece bir elin parmaklarını geçmez

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    168 km hızı redlineye girmeden 10 bin devirde gördüm, düz yol. ama hiç gereği olmayan bi hız. 1 kerede 178 gördüm yokuş aşağı ama 11,5 devirdeydi.. bidaha asla.. korktum bana 120 130 yeti o hızıda çok rahat yapıyor.. zaten uzun yolda o hızı kullanıyorum.. şehir içi denemeyin hızlanmak kolay durmak zordur.
    Çok teşekkür ederim bilgiler için.

Motosikleti
    kardes hakkaten sabırlıymısın ama benımde ıste fren pegı kırıldı sağa yatırdım motoru ama ertesı gun sabah parca bayıdeydı nasıl oluyor ıstanbuldan ankaraya gelıorda orda olmuyor onu cozemedım...ama hakkaten sabırlıymısın....arkadaslar ankaradakı arkadaslar ıcın soyluorum 4.44 motor tolga abı kesınlıkle sızı memnun eder bı dedıgınızı ıkı etmez baska servıse gıtmeyın....

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Geçmiş olsun Emre bey.

Bizim bazı satıcıların,servislerin genel huylarıdır bu.

Bir malı satana kadar güler yüzü,ilgiyi eksik etmezler.

Bazı sorunlar için kapılarını çaldığınızda da "yeter be adam" der gibicesine tavır sergilerler.

Bunu buradan belirtmeniz iyi oldu.

Girdiğiniz tüm forumlarda da bunu belirtin.

Hatta büyük bir firma ise sikayetvar.com'a şikayetinizi iletin.

Bu durumu mail yolu ile Kuralkan'a iletin. (hoş ne derece ilgilenirler bilinmez)

Hani bazı teklifler sizden gelse de onlar kabul etmese neyse. Size taahhüt ettikleri şeyi yerine getirmeleri için siz tekrar istekte bulunduğunuzda sergiledikleri bu tavırlar çok çirkin.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler