Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arklar gt 250 r de karar kıldım..almak istiyorum bu motoru ..ama bana sorun çıkarır mı sıfır alıcam ..değiştirmek istemiyorum onun için...motorla bi sorun olur mu tavsiye ediyormsunuz bu motoru? en az 5 sene kullancagıgmm için görüşlerinizi almak istedim..saygılar

kanuni markası araya girince biraz düşünmeye başladm

motor bilgim olmadığı için sormk istedim krank kırmak zormus bu markada anlamı nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Adam gibi Kullanırsan hiç bir sorun olmaz arkadaşım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    red line yani o kırmızı çizgiye girmeyeceksin birazda yaklaşmadan gidersen oraya hiç bir sorun yapmaz yağına suyuna bakıcaksın bakımlarını eksik etmiyeceksin motoru noksan kullanmayacaksın

motoruna ne kadar bakarsan oda sana o kadar iyi bakar tam ve eksiksiz bakıcaksan ömürboyu bile kullanabilirsin =)
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

md1025 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mondi.playturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene cıkarmıslar

8.950 YTL olmus bu kanuni milletle oyun oynmasını seviyor herhalde.
    2009 modeller 7.990 ytl

2. el fiyat veren arkadaşlar ona göre versinler fiyatları bi arkadaş 5000 ne cok ucuza veriyorum dior ben katılmıorm. sıkışan gercekten satmak isteyen 4000 civarında para cekio ve hemen satıo ,5000 ve üzeri dien bekler arkadaşım .2 aydır takip ediorm durum böle motor bu araba deil.lütfen motorlarınıza burda prim yaptırmaya çalışmayın sitede motor hakkında bilgi arıorm coğunluk motor piyasasıyla ilgili yorumlar.başlangıç motoru olduğu için alıcısıda satıcısıda cok bu motorun.

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pahalı değil aslında normal fiyatları uçuk kaçuk fiyatlarrı yok uçarı kaçarıda yok demekki anormal birşey yokmuş piyasaya 250 racing sınıfında ilk giren marka hyosgunla oldu şimdi s&t kanuniyle devam ediyor olsada ondan fiyatları zamanla biraz yükseleceğini göz önüne alırsak ninja 250de 1000ytl fazla ondan 2sinide almaya değer 2sininde kendine göre eksileri ve artıları war
    eksileri artıları var yazmışın ninja 250 hakkında bilgi verirmisin 2008 model 2800 km de 8300 ytl istemişler arkadaş için araştırıyorum bilgi verirmisin
    [COLOR="blue"]ruhunu serbest bırak, o gideceği yeri bilir[/COLOR]

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı md1025 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 modeller 7.990 ytl

2. el fiyat veren arkadaşlar ona göre versinler fiyatları bi arkadaş 5000 ne cok ucuza veriyorum dior ben katılmıorm. sıkışan gercekten satmak isteyen 4000 civarında para cekio ve hemen satıo ,5000 ve üzeri dien bekler arkadaşım .2 aydır takip ediorm durum böle motor bu araba deil.lütfen motorlarınıza burda prim yaptırmaya çalışmayın sitede motor hakkında bilgi arıorm coğunluk motor piyasasıyla ilgili yorumlar.başlangıç motoru olduğu için alıcısıda satıcısıda cok bu motorun.
    Sen öncelikle bu motora sahip misin arkadaşım oradan başlayalım.Öyle kuru kuru sitelerden incelemeyle okumayla olmuyor bu işler.Ben de motorumu daha dün sattım.Motorum temizdi 2006 modeldi 3500 km ancak olmuştu ama fazla olmasa bile ufak tefek masrafları da yok değildi(kırılan aynanın kaynaklı olması, ön fren manetinin değişim istemesi, neredeyse 4000 bakımının gelmiş olması, yanlardaki ufak tefek çizikler).Tabi alıcıya da bunların hepsini söyledim satmadan önce.Ustanın yanında da iyice baktı motoruna da baktırdı.Ustanın verdiği cevap "Motoru tertemiz gözüküyor pek zorlanmamış belli ki ama elektronik ya da mekanik aksam olarak yarına sorun çıkarır mı çıkarmaz mı bunu kimse bilemez biraz şans işi sonuçta 2. el.Sattığımız sıfır motorlarda bile arıza çıkabiliyor." şeklinde olmuştu.Sıfır fiyatının düşmüş olmasına da o kadar bakmayın.Ülkemizde o anlık vergilendirme oranına göre değişebiliyor fiyatlar.

Hele hele 5000 üzeri isteyen bekler diye bir olay yok.Şu mahalle arası sözde motor ustalarının motora bakıp kafasına göre fiyat verdiği ağızla konuşur gibi şeyler yazma komik gözüküyor.Ben motoruma 5.900 istemiştim ve de buna yakın bir miktara sattım.Temiz olan makinesine güvenen adam satar arkadaşım.Öyle 4000 liralara motor yok.Varsa da o bitmiştir işte ona göre almak lazım.Bu arada 6-6,5 fiyat yazılıp hemen giden motor da var 5-5,5 yazılıp 2 aydır bekleyen de...

Bir de burası Hyosung GT 250 R kullanıcılarının buluşma noktası.İsteyen motorunu övebilir de anlatabilir de.Heleki gt250r gibi piyasada % 70'inin illaki zorlanmış, ağlatılmış motora sahip bir modelde insanlar temiz motor bulmakta zorlanabiliyorlar.Ben almadan önce en az 4 farklı motora gidip bakmıştım ki hiçbiri içime sinmemişti almamıştım(telefonla konuştuklarımı saymıyorum bile).Eğer o zamanlarda siteden bildiğim temiz bir motor olsa ben onu alırdım.Öncelikle güven olmalı.Motor zaten bir şekilde bulunur.

Bu arada avatarına değinmiyorum bile
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Bir Arkadaşımız GüzeL Bir Konuya Değinmiş.. 250 cc Lik Bir motosikLetten 600 cc Lik Performans BekLemek... Zaten bunun biLincinde oLan Biri Bunu Yapmaz.. Yapsada Gidip 250 lik almaz.. Böyle beklenti içine girip 250 Lik MotorLa insafsızca Red-Line yapan MaaLesef 100 de 80 Hyosung Gt 250 R KuLLanıcısı var.. Bendede Var aynısı, Hemde 2 yıl icinde 2. Hyosung Gt 250 R'ım.. Bir Yıl kadar binip Sattıgım. Sonra Aradan Bir yıl Gectikten Sonra Gözüm KapaLı olarak alabiLdigim Tek motor. Tekrar Satıyorum.. cok eminim Seneye tekrar motosiklet almam icab ederse yine düşünmeden gt 250 R aLırım.. Motorumu ilk aldıgım gunden Şu dakikaya kadar Göz Bebegim gibi Bakıp Sevdim. Okşuyorum adeta üstündeyken BiLe Kıskanırım makinayı.. Magazaların onunden seyir HaLinde Gectigimde Camlarından üstünde Kendimi Ve motorumu izlerim.. Simdi Ne kadar Sevdigimi Ve Motora NasıL Baktıgımı anlamış oLmalısınız.. O yuzden benım 5000 ve 6000 YtL ye Satılacak Motorum Yok...
    ilgilenen ArkadasLar..

http://www.sahibinden.com/hyosung_gt...XQQdisplayitem

veya..

http://www.sahibinden.com/hyosung_gt...XQQdisplayitem

her iki linkide tıklayın...
    .

Motosikleti
    Alıntı yarasa-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksileri artıları var yazmışın ninja 250 hakkında bilgi verirmisin 2008 model 2800 km de 8300 ytl istemişler arkadaş için araştırıyorum bilgi verirmisin
    kawasakinin fiyatı biraz daha fazla ve bakımlara soktuğunda servis ücretleride hyo'ya göre fazla yedek parçada aynı şekilde çok pahalı z-moto'nun pahalılığını herkes biliyor bu konuda söyleneiblecek fazla birşey yok zaten internetten parça sipariş edip alanlar var toplu halde 3 5 arkadaş birleşipte ucuza mal eden ama her konuda yardımcı olamaz internette neticede bi grenaj siparişi veremezsin ole kolay kolay gümrükte sorun yaşayabilirsin bi ihtimal

hyo'ya gelince istanbul motorda servislerde acımasız kimi kısımlarda ki gerçi s&t kanuni olduki servisleri daha ucuz bundan dolayı artık

kawasakide 6 ileri vites var ort. 20 30 km fazla hız yapıyor hyosung'a göre ama yapı olarak hyosung daha yapılı duruyor kawasaki biraz cbf cbx genişliğinde ortalama ve hyoda tam racing pozisyonundasın kawasakide biraz daha dik otuyorsun biraz daha sport touring gibi böyle şeyleri var zaten resimlerede bakarsan sende fark ediceksindie bu durumları

hyo'nun motoru kawasaki kadar sağlam denemez çok zorlamaman gerek ama zaten geçiş motoru olarak kullanılıyorlar senelerce 250lilik motor kullanıcak olduğunu sanmıyorum 600lüğe illaki geçicek sonuçta racing görünüşünden alıyorsun =)

hyo'nun 2. eli hemen satılır heleki düzgünse kapış kapış gider ama kawasakide 2. el daha yok bile... çok alanda yok ama kimsede markasından dolayı hyosung kadar fiyata satıcağını sanmam buda alıcaklının işine gelmeyen bir durum olur satan içinde öyle kolay satamayacağı için...

alan memenunsa ne beni nede başkasını ilgilendirir bu.. ben o tarz bi konu açmamıştım ama nese öle anlaşılmış.

bugun yarın alıyorum işallah bende gt250r ilk kullanımla ilgili bilgilerinizi alabilirmiyim benim alıcagım motor 2007 model 2350 km alıcam kişide bilgi vercek ama şimdiden biraz bişiler bilmekte fayda. bilgilendircek arkadaşlar şimdiden sagolun .

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alan memenunsa ne beni nede başkasını ilgilendirir bu.. ben o tarz bi konu açmamıştım ama nese öle anlaşılmış.

bugun yarın alıyorum işallah bende gt250r ilk kullanımla ilgili bilgilerinizi alabilirmiyim benim alıcagım motor 2007 model 2350 km alıcam kişide bilgi vercek ama şimdiden biraz bişiler bilmekte fayda. bilgilendircek arkadaşlar şimdiden sagolun .
    evet bu kadar msjın ustune bilgilendirelim,

parça sıkıntısına karşı hazırlıklı ol. hyosung alıyorsan ki 2007 model dediğine göre hyosung alıyorsun.

Garantiyi unut bi kere. zaten 1 yıl kaldı dıyorsan ne alaa. Ama parça sıkıntınıda unutma kuralkan vermiyor versene ihtiyacın oldugu zaman kenarda para tut.

2007 model 2350 km de kaça satıyor? ve ne renk eğer sade kırmızı ise unutma 2007 modellerde tek renk hyosung yok sadece tek renk olarak siyah var. 2008 model st kanunilerde tek renk kırmızı ve siyah var.

hyosungun st den eksiklikleri enjeksiyon ki ben çok fark gördüm. emme ve ateşlemede acayip ataklığını gösteriyor hemen tepki veriyor.

bugun bi 100km yaptım hiç ama hiç kontak kapatmadan. otobanda da 160 ile çok rahat bi hıza çıktım dönüşte. acaba şiştimi motor diye bu hızı denedim ama alakası yok.

bi kaç soruda sorayım ehliyetin varmı?

kilon kaç boy kaç? cunku bu motor 170 kilo boş ağırlığı.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

boy 1.85 kilo 75 ehliyet şimdilik yok.... motor düz siyah renk 7250 ilandaki fiyatıydı şahıs tanıdık cıkınca fiyat konuşmadık şimdilik. 170 deme düşür biraz daha ii kas yaptırır o motor adama.

yedek parça sorunu demişsin bulunmuyomu yoksa pahalımı açarmısın biraz

bence ilk önce ehliyetini almalısın 700 ytl cezası var.

yedek parça sorunu olarak global motor artık parça getirmiyor garantiden servis bekleme.

garanti dışı kuralkandan ancak parçanı para karşılığı alabilirsen alırsın..

parçalar tabiki ucuz değil ama şimdidende tek tek parça fiyatlarını öğrenmen zor ancak servis internet üzerinden bayii girişi yaparak bakabiliyor fiyatlara.

üstad önceki mesajlarınızdan okudum bu bildigimiz kanuni servisleri bakıomu bu motora oraya yazmışsınız ama altı geyik dicem kızıcaklar yine muhabbetle doluydu konu tam acıklığa baglanmadan kapanmış .

birde bu hyolar ve s&t ler uzun sürebinilcek bi motormu temiz kullanırsam kaç sene sora perte cıkar yada şöle soruyum bi çin motoru gibimi bana gardaş olur yoksa honda gibi senelerce sorunsuz kullana bilirmiyim bi fikrin varmı.bi arkadaşın yazısında okumuştum 3 defa aynı motoru sıfır alıp satmış

ehliyet işine gelince şuan acemi olduğum için motoru bina önünde kullancam o arada acemiligi atar ekonomimide düzeltince prof egitim alıp ehliyeti öle almayı düşünüorm

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    üstad önceki mesajlarınızdan okudum bu bildigimiz kanuni servisleri bakıomu bu motora oraya yazmışsınız ama altı geyik dicem kızıcaklar yine muhabbetle doluydu konu tam acıklığa baglanmadan kapanmış .

birde bu hyolar ve s&t ler uzun sürebinilcek bi motormu temiz kullanırsam kaç sene sora perte cıkar yada şöle soruyum bi çin motoru gibimi bana gardaş olur yoksa honda gibi senelerce sorunsuz kullana bilirmiyim bi fikrin varmı.bi arkadaşın yazısında okumuştum 3 defa aynı motoru sıfır alıp satmış

ehliyet işine gelince şuan acemi olduğum için motoru bina önünde kullancam o arada acemiligi atar ekonomimide düzeltince prof egitim alıp ehliyeti öle almayı düşünüorm
    Bak ben de elimden geldiğince cevaplayayım.Kanuni servisleri parasını verirsen belki bakar ama inan bu konuda fikrim yok.Belli de olmayabilir.

Birkaç seneye perte çıkar diye bir şey yok.Perte kaza yapıp da masrafı kasko bedelinden fazlaya gelince çıkıyor.Bakımlarını iyi yaptırırsan, iyi bakarsan 10 yıl da kullanırsın bu konuyu kafana takma.Çin malı motor gibi hemen 1-2 senede dağılmaz.Honda kadar uzun gider mi tartışılır ama dediğim gibi iyi bakarsan gidebilir bence.Bir de gözlemlediğim kadarıyla güneşte fazla bırakmaman lazım tabi boyası hemen çıkabiliyor...

Son olaraktan da bu motor bine önünde kullanılmaz arkadaşım.Gittikçe gitmek isteyen bir motor olduğundan alıp eve getirip motoru boş boş yatırmak seni üzebilir.Tavsiyem bir an önce ehliyetini halletmendir

Hayırlı olsun şimdiden
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

önce ehliyet sonra eğitim ve sonra seni honda cbf 150 keser emin ol

bakarsan 20 yıl gider bu arada ne honda ne kawadır. başlıbaşına güney kore malı taş gibi. çinle alakası yok 1 ufak parçasında made in china yazmaz .. yamaha hondaya bak yazar...

tavsiyeleriniz için sagolun motoru bi görüüm bi sürüüüm ozmn işin rengi belli olur ehliyet muhakkak olucak okulumun bulunduğu yer küçük bi semt olkduğu için trafikle alakası pek yok ondan eğitimi ilk sıraya koydum .polislik bu durumla karşılaşacağımı sanmıorm gerçi bu aynasızların işi belli olmaz ama maddiyat bunu gerektirio

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu kadar msjın ustune bilgilendirelim,

parça sıkıntısına karşı hazırlıklı ol. hyosung alıyorsan ki 2007 model dediğine göre hyosung alıyorsun.

Garantiyi unut bi kere. zaten 1 yıl kaldı dıyorsan ne alaa. Ama parça sıkıntınıda unutma kuralkan vermiyor versene ihtiyacın oldugu zaman kenarda para tut.

2007 model 2350 km de kaça satıyor? ve ne renk eğer sade kırmızı ise unutma 2007 modellerde tek renk hyosung yok sadece tek renk olarak siyah var. 2008 model st kanunilerde tek renk kırmızı ve siyah var.

hyosungun st den eksiklikleri enjeksiyon ki ben çok fark gördüm. emme ve ateşlemede acayip ataklığını gösteriyor hemen tepki veriyor.

bugun bi 100km yaptım hiç ama hiç kontak kapatmadan. otobanda da 160 ile çok rahat bi hıza çıktım dönüşte. acaba şiştimi motor diye bu hızı denedim ama alakası yok.

bi kaç soruda sorayım ehliyetin varmı?

kilon kaç boy kaç? cunku bu motor 170 kilo boş ağırlığı.
    Niye parça sıkıntısı olsun yahu?

Kuralkan'dan parça bulmak bir yana Global bayilerinde hala parça var.

Geçen emme manifoldunu dakikasında buldum Ankara'da Hyo bayisinde.

Garanti işlerinde ise durumu kestirmek hakkaten zor.
    Son zamanlarda motor kaynaklı bir arıza yaşayıpta garantiden parça temin edemediğini söyleyen yok,parça temin ettiğini de söyleyen yok.

Onun için tam anlamıyla garanti bitti diye birşey yok Hyosung'lar açısından.

Enjeksiyon meselesine gelirsek.

Daha yeni bir sistem. Motorumda kesinlikle olmasını isterdim.

Yanlız karbüratör ayarları normal olan bir Hyo ile enjeksiyonlu bir ST arasında performans olarak pek fark olmaz.

Hatta karbüratörü daha çok hava daha çok yakıt kullanacak şekilde ayarlanırsa işte o zaman enjeksiyonludan bile performanslı olur karbüratörlü motor.

Enjeksiyonda performans arttırımı için yeni bir yazılım gereklidir. (diğerinde manual bir ayar söz konusu)

Özetle diyeceğim.

Sıfır motor alacaklar gitsin ST alsın. İkinci el motor alacaklarda hangisini beğeniyorsa onu alsın. (fiyat,marka imajı vs.yi düşünerek)

Kardeş sana ne zamandır cevap vereceğim bu egzoz konusunda ama. Bizim arkadaş tatile gidecek zamanı buldu. Görüşemiyorum elemanla.
    Gelişme olursa seni bilgilendireceğim.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    çin malıda o kadar kötülememek lasım bu markaların denetiminde üretim yapılıyor sonuçtada oralarda ve türkiyedeki gibi dandik mallar olmuyor bir arkadaşımız bu konuyla ilgili bi topic açmıştı dünyada çinden en dandik üretim isteyen ülke bizmişiz diye kaliteli sağlam bir üretim istediğinizde adamlar bunuda yapıyorlar

önü parlak bir ülke bakın japonlarda sanayi casusluğuyla girdiler piyasalara çin gibi sonradan kendilerini geliştirerek dev markalar oldular... çininde ek farkı yok bundan dolayı benim düşüncem bu yöndeki o konuda bunuda bir arkadaş yazmıştı :D

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye parça sıkıntısı olsun yahu?

Kuralkan'dan parça bulmak bir yana Global bayilerinde hala parça var.

Geçen emme manifoldunu dakikasında buldum Ankara'da Hyo bayisinde.

Garanti işlerinde ise durumu kestirmek hakkaten zor.
    Son zamanlarda motor kaynaklı bir arıza yaşayıpta garantiden parça temin edemediğini söyleyen yok,parça temin ettiğini de söyleyen yok.

Onun için tam anlamıyla garanti bitti diye birşey yok Hyosung'lar açısından.

Enjeksiyon meselesine gelirsek.

Daha yeni bir sistem. Motorumda kesinlikle olmasını isterdim.

Yanlız karbüratör ayarları normal olan bir Hyo ile enjeksiyonlu bir ST arasında performans olarak pek fark olmaz.

Hatta karbüratörü daha çok hava daha çok yakıt kullanacak şekilde ayarlanırsa işte o zaman enjeksiyonludan bile performanslı olur karbüratörlü motor.

Enjeksiyonda performans arttırımı için yeni bir yazılım gereklidir. (diğerinde manual bir ayar söz konusu)

Özetle diyeceğim.

Sıfır motor alacaklar gitsin ST alsın. İkinci el motor alacaklarda hangisini beğeniyorsa onu alsın. (fiyat,marka imajı vs.yi düşünerek)

Kardeş sana ne zamandır cevap vereceğim bu egzoz konusunda ama. Bizim arkadaş tatile gidecek zamanı buldu. Görüşemiyorum elemanla.
    Gelişme olursa seni bilgilendireceğim.
    asımcım sende az çok biliyorsun hyosungun parça olayını senin şansın bildiğim kadar ankarada 1 kişi getiriyyor ve tam getiriyor.

ezebere konuşmamak gerek aslında cunku ciddi bir şekilde parça ihtiyacı olan oldumu şuana kadar forumda?

valla ben görmedim? bi senin emme manifoltu lazımdı hallettin?

yani ciddi anlamda arıza ile karşılaşan arkadaş görmedim ben forumda veya başka bir forumda?

buda demek oluyorki bu motoru adam gibi bilinci kullananın parçaya ihtiyacı olmuyor demekki motor sağlam

eksoz işinede gelirsek, edremitten birisiyle anlastık yarın eniştem iş dolayısı ile edremite gidiyor eksozu onla yolladım cocuk bakacak eksoza illa göreyim dedi iyi gör dedim benim için fark etmez. hoşuna giderse alacak artık neyinede bakacaksa

bu arada 4 vida girişli tiger yokmuş fabrikasında alacak cocuk araştırmış orjinalleri 3 vidalıymış:s benım motoru aldıgım adamda zaten 3 vidalı oldugu ıcın kendisi bi yontem bulup yaptırmıs.

hayırlısı diyelim.nasip kime kısmetse

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asımcım sende az çok biliyorsun hyosungun parça olayını senin şansın bildiğim kadar ankarada 1 kişi getiriyyor ve tam getiriyor.

ezebere konuşmamak gerek aslında cunku ciddi bir şekilde parça ihtiyacı olan oldumu şuana kadar forumda?

valla ben görmedim? bi senin emme manifoltu lazımdı hallettin?

yani ciddi anlamda arıza ile karşılaşan arkadaş görmedim ben forumda veya başka bir forumda?

buda demek oluyorki bu motoru adam gibi bilinci kullananın parçaya ihtiyacı olmuyor demekki motor sağlam

eksoz işinede gelirsek, edremitten birisiyle anlastık yarın eniştem iş dolayısı ile edremite gidiyor eksozu onla yolladım cocuk bakacak eksoza illa göreyim dedi iyi gör dedim benim için fark etmez. hoşuna giderse alacak artık neyinede bakacaksa

bu arada 4 vida girişli tiger yokmuş fabrikasında alacak cocuk araştırmış orjinalleri 3 vidalıymış:s benım motoru aldıgım adamda zaten 3 vidalı oldugu ıcın kendisi bi yontem bulup yaptırmıs.

hayırlısı diyelim.nasip kime kısmetse
    Garantiden bir krankı temin ettiklerini biliyorum. Onun dışında motorun açtığı bir sıkıntı yok zaten. (krank olayı da kullanıcı kaynaklı demeye bilmem gerek var mı? )

Ama şu zamanda krankı garantiden değişeceklerini de pek sanmıyorum. Değiştirmeyeceklerinden de emin değilim. Kısacası Allah ellerine düşürmesin. (1 hafta temin etmek var,2-3 ayda temin etmek var)

Benim parça bulmam ise bayinin bunu önceden stok yapması ile ilgili tabi.

Gerçi Global'i aradığımda da ellerinde parça olduğunu söylemişlerdi.

Karbüratör ile ilgili parçalar Global'de olsunda gerisi için Kuralkan yeter. Fiyatları daha cazip zaten Kuralkan'ın.

Egzoz konusunda ise;

İşin açığı,ben arkadaşla görüştüğümde kaç defa belirttim durumu.

Bir kere bile "iş ne durumda" diye aramadı.

Sen sattıysan iyi etmişsin aslında. Kaçıranda kendi düşünsün kaçırdığını
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler