Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    VAR ZATEN HYO ASLINDA ST KANUNİ HEMDE 9 TANE ALDIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    abi kışın ortalarında mı düşer fiyatlar yoksa başlarında mı?
    facebook.com/kaskafa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ekim ile Mart arası düşer fiyatlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    aralık şubat arası en düşük fiyatlar oluyor esasen ekimdede daha o kadar düşmemiş oluyor biliyorum ben

marttada fuar war saten o zamanları düşük oluyor ölü sezondaki gibi
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    XGJ 150-23 Çelik motor (SARIKIZ)
    caka kardeşş nasılsınn.. sen hep akşamları mı takılıyon gündüzün msn de göremıyom senii ....._???

bıde sey dicemm şu motoru satmak için bı kaç site sölede satalım yaaa
    gt250r yi çekelim altımıza yaaa.. arkadaşlarrr buı yardım cı olun bilen varsa ..şimdiden tşkler..
    " TuTKuNuN TuTKuSuYuM ; oLmAzSa oLmAz; RivRivHOCA."

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aga ; NapaLım bu aralar biraz işlerimiz var.. Yoksa full netteyim
    www.sahibinden.com 'a ilan bırak ordan cabucak gider motorun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss le genelde öyle olur 3000 4000 den sonra şaha kalkar benim cbr öyle
    Ama bu motor SS motoruna sahip değil.Yani sıralı değil, dört silindir değil, V2 75 derecelik bir tur motorunun motor özelliklerini taşıyor.Normalde bu motorların alt devirlerde şahlanması gerekmez mi?Hyo sadece SS görünümüne sahip bir motor özellik olarak SS ile uzaktan yakından(fiziki görünüm hariç) alkası yok deniyor.Test sürücüleri de bu fikirleri aktarıyor.
    Yanlış anlaşılmasın motoru karalamıyorum bu motor benim de hayallerimi süslüyor.Parayı bulursam hemen alacağım.

6700 liraya 0 km nude modelleri satılmakta sahibinden.com da haberiniz olsun, oturuşu da rahat olur muhtemelen cebinizi de yakmaz

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı denizz8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama bu motor SS motoruna sahip değil.Yani sıralı değil, dört silindir değil, V2 75 derecelik bir tur motorunun motor özelliklerini taşıyor.Normalde bu motorların alt devirlerde şahlanması gerekmez mi?Hyo sadece SS görünümüne sahip bir motor özellik olarak SS ile uzaktan yakından(fiziki görünüm hariç) alkası yok deniyor.Test sürücüleri de bu fikirleri aktarıyor.
    Yanlış anlaşılmasın motoru karalamıyorum bu motor benim de hayallerimi süslüyor.Parayı bulursam hemen alacağım.
    Görüntü dışında bu motora SS denilemeyeceği noktasına katılıyorum.

V-Twin alt devirlerde de canlıdır dediğiniz gibi. Torkları diğer makinalara göre farkılıdır.

Misal GT250R(7000rpm) maksimum tork Ninja 250R'dan(8200 rpm) daha önce ulaşıyor.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kışın ucuzlasada alsak ya
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın ucuzlasada alsak ya
    kışın ucuzlamaz motor malesef

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    @KARDAĞ sadece hyosung mu yoksa hiçbir motor mu ucuzlamaz diyorsun?
    facebook.com/kaskafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @KARDAĞ sadece hyosung mu yoksa hiçbir motor mu ucuzlamaz diyorsun?
    evet hiçbiri ucuzlamaz çok çok satıcı biraz daha müsamalı olur o müsamayıda zaten yazın ortasında bile sıkı bir pazarlıkla yaptırabilirsin,yani satıcı sıcak parayı sever kışın niye ucuzlamaz dersen,bu şirketlerin politikasıdır,politika şudur: kampanya,indirim,ve benzeri koşullar müşteriyi herzaman beklenti içerisine sokar,tertip düzen kalkar müşteri daha ucuzunu arama eğilimine gider ve rekabet başlar,rekabet ise satıcıya zararlı bir şeydir,ve en nihayetinde sonuç olarak cüzzi mkitarda indirim olsada ciddi bir indirim beklemeyin,beklediğinize değmez yani ama 2.el sahibinden bulursanız tabiki kışın karlı havada fiyat düşecektir.gerçi sıkışan adam yazında ucuza verebiliyor

hmmm teşekkürler bilgilerin için ya bende 2.el almayı düşünüorum zaten inş şöle temiz bişey bulursak hayırlısı..
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    2. elde paranız varsa yüksek model, düşük km bakın arkadaşlar.Aksine ucuz olsa da bakmayın üzülürsünüz.Bunu ben tecrübe ettim sizlerin de yaşamanızı istememTabi bu arada bildiğiniz kaliteli bir ustaya mutlak suretle ki götürün!!!
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

evet ya bi ustaya yani güvendiğimiz birine götrmek şart..2.el aliosun okadar para veriosun sorunla karşılaşmayalım kısmet işi tabi bide hayırlısı allah herkezin gönlüne göre versin
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. elde paranız varsa yüksek model, düşük km bakın arkadaşlar.Aksine ucuz olsa da bakmayın üzülürsünüz.Bunu ben tecrübe ettim sizlerin de yaşamanızı istememTabi bu arada bildiğiniz kaliteli bir ustaya mutlak suretle ki götürün!!!
    geçen konuşması geçmişti bunun ama çoğu serviste bunu anlayamıyor işte maalesefki kahretsin neden ninjaların 2. elleri daha yokki diyorum ...
    hem 6 ileri hem daha dayanıklı bir motora sahip (top speedler ort. aynı 6 vites olduğuna bakmayın) he ama şu war gt 250 r'a göre yapısı biraz daha ince lastikleride aynı şekilde...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen konuşması geçmişti bunun ama çoğu serviste bunu anlayamıyor işte maalesefki kahretsin neden ninjaların 2. elleri daha yokki diyorum ...
    hem 6 ileri hem daha dayanıklı bir motora sahip (top speedler ort. aynı 6 vites olduğuna bakmayın) he ama şu war gt 250 r'a göre yapısı biraz daha ince lastikleride aynı şekilde...
    Dostum usta satıcının tanıdığıysa bir şekilde o motor güzel oluyor.Ayrıca tanıdık ustan da yoksa hiç bakmıyorlar doğru dürüst.Bunlara çok dikkat etmen lazım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum usta satıcının tanıdığıysa bir şekilde o motor güzel oluyor.Ayrıca tanıdık ustan da yoksa hiç bakmıyorlar doğru dürüst.Bunlara çok dikkat etmen lazım
    yok sorun ondan değil tanıdık war ama ustanında bu motorları tanıması çok önenli bence benim dikkat çektiğim konu bu aslında (=

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok sorun ondan değil tanıdık war ama ustanında bu motorları tanıması çok önenli bence benim dikkat çektiğim konu bu aslında (=
    Ustan tanıdık olsa bile baktığı motorun servisi olacak.Yoksa bazen anlamayabiliyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler