Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

yakıt bu kadar mı oluyor şu anda rodaj da oldugun için böyle yakıyordur her halde yoksa yakıtı daha düşecektir....
    :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    troia kardesım oncelıkle hayırlı olsun...ole kuru kuru olmaz bı foto ekleseydınde bızde gorseydık motorunu...allah kaza bela vermesın....rodajdan sonra yazarsın ayrıntılı olarak ne kadar yaktıgını motorun...

pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Arkadaşlar bende de 250R var. 183 Km inişte gördüm,gaz kapattım. Daha devam etsem giderdi. Redline ye yakın devirde 175Ykr ye kadar yakıyor.7-8 bin li devirlerde 130Ykr gibi yakıyor. 320Km yolu 15 Lt benzin ile gittim. Ayrıntılı bilgi: serdar.takan@hotmail.com

Motosikleti
    aman kardes cok zorlama motoru bılıosun bıraz narın bızım motorlar....kazasız belasız surusler dılerım...

Motosikleti
    hortlatma zamanı gelmıs baslıgı...yıne bı duruldu burası yaa

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu akıf sattımı motoru yoksa daha cok pertmı etti
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    akıfın motor hala garajında hasarlı sekılde duruomus kardes....gecen msnden sordum sana 6 ya bırakırım dedı gıdon falan kırıkmıs aynalarda gıtmıstır fren manetlerı vs kesın zarar gormustur...en az 1000-1500 ytl arası masrafı var ama motor 30 kmde herhalde...

Motosikleti
    hort hort hort...yıne baslıkta tek basıma kaldım yaw mıllet nerdesınız....

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akıfın motor hala garajında hasarlı sekılde duruomus kardes....gecen msnden sordum sana 6 ya bırakırım dedı gıdon falan kırıkmıs aynalarda gıtmıstır fren manetlerı vs kesın zarar gormustur...en az 1000-1500 ytl arası masrafı var ama motor 30 kmde herhalde...
    gidon mu kırık ? bu cocuk naptı yaaaaaaaa

Motosikleti
    ya sanırım yol cok mıcırlıymıs yada tozlu oda kaymıs dusmus ve kaldırıma carpmıs motoru ama tam olark bılmıorum yanlıs olmasın anlattıklarım...

yazık olmus, geçmiş olsun.. yaptırmadan zor satar satsada baya bi ucuza gider...

sen ne zaman alıyorsun faik motosikleti ?

Motosikleti
    kardes bugun ıtıbarıyle 24 gun sonra bayıye parayı verıcem artık rengın ellerınde olması durumuna gore 3-5 gun oynar herhalde yanı ozetle allahım nasıp eder ızın verırse mayıs 20 dıyorum...

zaten motoru 6000 ytl ye satıcak o halıyle sanırım...ama motor 30 kmde...

kardes sen ne zaman motor alıcaksın...

hazıran 20 dıcektım yaa yanlıs sey ettım kusura bakmayın

Hayırlı olsun o zaman ne diyelim kazasız belasız binersin, işler kesat piyasa çok çalkalantı suan ne borca girebilirim nede elimdeki nakiti öldürebilirim beklemedeyiz

Motosikleti
    saolasın kardes sende ınsallah paranı en ıyı sekılde degerlendırırsın....bakalım nasıl olcak her gecen gun daha da yaklasıorum hedefıme hemde dahada heycanlanıorum....

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    arkadaşlar maksimum 5500 ytl ye hyo gt250r arıyorum satmak isteyen olursa irtibata geçerse sevinirim
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

650 cc olanları nasıl onları kullanan arkadaşlar varmı acaba bende almayı düşünüyorum

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biliyosunuz arkadaşlar STM&Kanuni işin içinde artık ve Kanuniye zerre kadar güveni olmayan kullanıcılardanım bekleyip görmek lazım yoksa artık hyo efsanesi bitmiştir bana göre türkiyede

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Motosiklet kullanıpta Hyosung'un S&T Kanuni olduğundan haberi olmayanlar var hala.

Efsaneler öyle kolay kolay bitmez bence

Yedek parça olarak Hyo'cuların işine yarayacak bu durum.

Bir arkadaşım Global'e bağlı bir yerden jant sormuş GT250R için. S&T'den de fiyat almış.

Global'den 380 ytl, S&T'den 320 ytl fiyat almış tek jant için.

Gerçi "çüş,oha,bu jant neden yapılıyor?" diye söylenmiş etmiş ama örneğin 600RR'ın 1 jantının 700 küsür Euro olduğunu duyunca susmuş (fiyat konusunda benim bir fikrim yok;rakamlar ikinci ağızdan)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanıpta Hyosung'un S&T Kanuni olduğundan haberi olmayanlar var hala.

Efsaneler öyle kolay kolay bitmez bence

Yedek parça olarak Hyo'cuların işine yarayacak bu durum.

Bir arkadaşım Global'e bağlı bir yerden jant sormuş GT250R için. S&T'den de fiyat almış.

Global'den 380 ytl, S&T'den 320 ytl fiyat almış tek jant için.

Gerçi "çüş,oha,bu jant neden yapılıyor?" diye söylenmiş etmiş ama örneğin 600RR'ın 1 jantının 700 küsür Euro olduğunu duyunca susmuş (fiyat konusunda benim bir fikrim yok;rakamlar ikinci ağızdan)
    Zaten parça fiyatı değilki sorun olay servislerin bu motorların tamirinin hakkında gelip gelemeyeceği çok arkadaşımız vardi biliyoruz kanuni marka motolarını bu yüzden sattılar benim kanuniye karşı bir güven sorunum var açıkçası

Motosikleti
    discordian kardes st kanunıler 1.si hyosungla aynı motor hala aynı uretım bantından cıkıp gelıyor sadece 1 tek turkıyeye hyosung adı altında gıremıor oda yakındır cunku global motor hyosungu ustune patentlemıs ama dava bu markayı globalın ustunden dusurmek ıcın devam etmekte....

2.sı ıse cın malı yada her ne malı ıse kanunı bayılerı ıle st kanunı bayılerı aynı deıl...st grup bunları ozel olarak secıp bayılıgını verıor...ankarada yıllardı aprılla bayılıgı yapan 4.44 motor st kanunı bayısıde oldu...servısı desen yıllardır aprıllıa makınalına bakmıs adam gt250r veya herhangıbır hyosunga bakamıcakmı...zaten konustuguma gore servıslere 2 hafta once hada 1 hafta once tam olarak tarıhını bılmıorum motorların bakım ve onarımlarıyla ılgılı bır semıner verılmıs....bılgılendırme maksatlı...

sonuc olarak anladıgıma gore kuralkan grubu bu ısı uzerıne alarak kanunı ısınden elde ettıklerı kotu ımajı st kanunı ısıyle kotarmaya calısacaklar o yuzden ıslerını ıyı yapmaya calısıyorlar....sen mrk etme....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler