Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    orası kesın bu motor alınır alınır hemde ıyı alınır...babam konusunda ıyı gelısmeler var ıstemeyerekte olsa ıkna olma yolunda ılerlemekte sızınlı paylasmak ıstedım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası kesın bu motor alınır alınır hemde ıyı alınır...babam konusunda ıyı gelısmeler var ıstemeyerekte olsa ıkna olma yolunda ılerlemekte sızınlı paylasmak ıstedım...
    bu iyi işte ah bide ben kandıra bilsem ne olur sanki adam nuh diyor peygamber demiyor artık elimdekini çıkartınca kawga dövüş alcam ne yapaym bana başka sans tanımadı
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    20 nısan doum gunum solemesı ayıp annem babama demıskı su motoru doum gununde alalım cocuga bamda demıskı ben paramı basıorum nasıl alıyım annemde bunun uzerını bız sadece evet dıcez para ısı onun zaten bunun ıcın bırıktırıyor demıs babamda ınsallah hayırlı bı karar verıyoruzdur demıs...ben burdab ıstemeyerekte olsa ıkna oldugunun resmını cıkarttım valla...ınsallah yanılmıorumdur

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri

Resimm :)

ayna kırıldı bakın kötü vakamı :D

bu kıyafetler benim aldım kıyafetleri :D

buda gösterge motor 27 km de falan duruyo şimdi :D

bu arada kusura bakmayın giremiyorum sınavlarım basladı bide babamla kavga edince :(( atıcam daha resim bidaha kullanıyımda :D

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vaybe kız gibi valla! gaza geliorum depoda fulll hani hararet neden göstermio ? yakında bi burnout video veya resim koyarsın artık 3. vitese atabildinmi hiç :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    atmaz olurmuyum son vitese kadar çıktım ama 4000 deviri geçmedim :D hararet göstergesi nerde oluyo ? :D:D video çektim koyarım :D

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    arama boşuna bulamazsın zaten hararet göstergesi yok 250 lerde...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Akif kazasız belasız kullanasın. Aman dikkat et bir süre.

Bugün senin motoru aldığın bayiye Tiger egzoz sormak için gittim.

Maşallah dayım malını satmaktan bezmiş gibi pek ilgilenmedi ve 200 Euro + KDV dedi bir egzoz için

Kandil kandil ,bayramlık ağzımı açtım içimden.Adama da "ben bunu 350 ytl'ye alırım internetten" dedim ve çıktım.

Ağzından çıkanı kulağı duymuyor valla.

450 ytl gibi birşey dedi. Yok efendim ilk geldiğinde 500 küsürmüşte şimdi 400 küsüre inmiş!

Bursa'daki fabrikasını, HFC'den bazı arkadaşlarını ne fiyata aldığını

hangi motor firmalarının kaça sattığını söyledim ve amcam "ben bilemem" diye somurttu durdu

Milletin hiçbirşeyden haberi yok diye belliyorlar ama bu egzozu bir ara Tiger'ın üreticisi yanlış hatırlamıyorsam 270 ytl'den verdi HFC üyelerine.

Hey babam hey!

Bu tekel(Ankara'da) olma olayı ne kadar saçlarını kaldırıyor insanların!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    hararet göstergesi yok zaten bizim motorlar geç ısınır ama hararet yapmaz

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    20 nısan doum gunum solemesı ayıp annem babama demıskı su motoru doum gununde alalım cocuga bamda demıskı ben paramı basıorum nasıl alıyım annemde bunun uzerını bız sadece evet dıcez para ısı onun zaten bunun ıcın bırıktırıyor demıs babamda ınsallah hayırlı bı karar verıyoruzdur demıs...ben burdab ıstemeyerekte olsa ıkna oldugunun resmını cıkarttım valla...ınsallah yanılmıorumdur
    faik senin baba işi finis dostum sıra bende hee ama benin ki hayatta okey demez bu işe zorla alıcam artık ne yaparsın

akif motor şahane ama turuncu benin daha çok hoşuma gidiyor yawww

Motosikleti
    akıf makına ıı olmus vallaha aman nazar degmesın dıcem ama ayna nazarlık gorevı olmus kıyafetler 10 numara daıneselerı cekmıssın...allah kaza bela gostermesın ne dıyım darısı basımıza artık....bı gun bulusalım yaaa ama sen daha ehlıyet almadınki demı inemezsın ankaraya kardes en yakın zamanda hallet bu ehlıyet ısını

melocann ınsallah sende halledersın baba olayını bakalım gercı benımkıde hala tam bısı caktırmıor ama bakalım ben kendımı umutlandırıorum braz

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    bende sordum 200 € dedi asm egzoza :D alınmaz oralardan yha

faik kardeş saolasın daineseler güzelmi :D ben girdim aldım valla hiç araştırma yapmadım :D bu baba konusunda keşke düşünceleri benimki gibi olsa :D

bide ehliyet ağustozda elimdeymiş :((

bu arada benim makine hareret falan yapmaz :D

Motosikleti
    gusel kardes allah sadece ruzgardan eskıtır ınsallah baska hıc bı sekılde yıpranmasın....

baba konusunda yapcak bısı yok ıkna oldu ama hala ıstemıyor bunu bılıorum yapcak bısı yok....

Motosikleti
    arkadaslar nerdesınız yaaa neden kımse bakmıor topıce

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    arkadaslar nerdesınız yaaa neden kımse bakmıor topıce
    burdayı burdayım ama sen nerdesin

Arkadaşlar merhaba ben motosiklete yeni başlıcam cbr125 in yeni kasası gelmediği için hala bekliyorum.Kişisel görüşlerinizi almak isterim hyosung un teknik servisi, yedek parça durumu, arıza durumu bi de fiyatları nasıl bilgi alabilirmiyim?

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ciblll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben motosiklete yeni başlıcam cbr125 in yeni kasası gelmediği için hala bekliyorum.Kişisel görüşlerinizi almak isterim hyosung un teknik servisi, yedek parça durumu, arıza durumu bi de fiyatları nasıl bilgi alabilirmiyim?
    bilgim olsaydı alabilerdin dostum ama motoru daha alamadım alınca söz sana bilgi verecem

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar. Yaza doğru hyo almayı dusunuyorum 250r dan. Fiyat olarak 8950 dedi antalyadaki arkadaş. ayrıca depoda 9 750 den yeni modelleri var dedi. Fark nedir.
    Ayrıca . Vitesli motosiklet deneyımım cok az var.cbr 125 ile 1km kadar gittim geldim 2. vitese taktım. Otomobil kullanmasını bıldıgımden dolayı debriyaj gaz ayarlamasını gayet guzel yapıyorm.
    teorik bilgileri okuyorum. genelde scooter tarzı motosikletler kullandım. sizce vitesli motosiklet için iyi bir başlangıc olabılırmı. boyum 1.85. 86 kiloyum .

Motosikleti
    suan ıstemeyerekte olsa sordugun soruların cogu olumsuz cevaplara sahıp cunku kuralkanla anlasma yapan gunay korelı fırma artık st&kanunı adı altında satış yapıyor bıre bır motorları....global motorda saunda parca sıkıntısı cok...arıza konusna gelınce 250 cc gıbı kullanırsan bu motoru cok zorlamazsan kasmazsan sana cok baş ağrısı yapıcağını dusunmemekteyım tamamen kullanım tarzıyla ılgılı bır durum...bence bıraz bekle zaman herseyı daha ıı gormemız ıcın gereklı...

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suan ıstemeyerekte olsa sordugun soruların cogu olumsuz cevaplara sahıp cunku kuralkanla anlasma yapan gunay korelı fırma artık st&kanunı adı altında satış yapıyor bıre bır motorları....global motorda saunda parca sıkıntısı cok...arıza konusna gelınce 250 cc gıbı kullanırsan bu motoru cok zorlamazsan kasmazsan sana cok baş ağrısı yapıcağını dusunmemekteyım tamamen kullanım tarzıyla ılgılı bır durum...bence bıraz bekle zaman herseyı daha ıı gormemız ıcın gereklı...
    Tesekkurler cevap için. Sence 250 cc başlangıc ıcın yeterlmıdır? fazlamıdır. ayrıca hız manyagı degılım. sakin kullanımdan yanayımdır. otomobildede boyledır daha cok yakıt ekonomisini goz onune alırım her zaman. hyo nun tasarımı cok hoş ayrıca ducati ye de benzemesi cabası beklemekte fayda var. ama bu fiyata bunu satmaları biraz zor cunku arkadas 9750 gibi bir fiyat biçti. Ninja 250 alırım biraz daha para bırıkıtırırm. daha mantıklı.
    Bu arada araştırdım S&T kanuni denilen motosikletler de yine kore malı olacak. ve çinle alakası olmayacak. Kanuni motosiklet şirketi piyasadaki çin motoru sıfatını silmek içinmidir yoksa buyuk adımlar atmak ıcınmı boyle bır seye kalkıstı anlamak senın dedıgın gıbı zamana kadir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler