Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ebatlarımı bende buyukttum 120 ön 160 arka memnunum sıkıntı olmaz değiştir...
    virajlarda falan bi değişme oldu mu peki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı DRNKCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru alacagım arkadasa senın yazıdıgın seylerın hepsını sordum ve hıcbırınde bı kusur olmadıgını gonul rahatlıgı ıle ıstedıgımız ustaya goturulebılcegını soyledı ıcım rahatladı valla (: ıns sorunsuz olur hersey ve aldıgım an resımlerı ve detayları paylascam hersey ıcın tekrar cok tesk ederım cok saolun...
    motosikleti touring olarak kullanmış birinden almak her zaman daha iyidir. Senin alacağın eleman da bu şekilde birisi. Onun için sıkıntısız bir motosiklet alma olasılığın yüksek.
    Belki touring kullanımda fazla km yapar ama yola gidecek adam yolda bırakmasın diye her zaman sağını solunu kontrol eder bakımsız bırakmaz.(bknz kendim

Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UNdocab yazdıklarını yaparken aşama aşama resmini veya videosunu çekersen çok seviniriz bide yardıma ihtiyacın varsa yardımada hazırım müsait olduğum zamanlarda gelmeye çalışırım hem senin sayende bişeylerde öğrenmiş olurum
    Bu dediklerimi tahminen mart sonu gibi yaparım. Evet ben de resim video çekmeyi düşünüyorum başkalarına yardımcı olmak açısından bi aksilik olmazsa yaparım. Facebookda aslında GT250 fun club açtık arkadaşla ama hiç bişe eklemedik daha bomboş duruyor.

Tabi beklerim herkesi her zaman. Sadece bu işlere değil muhabbete de beklerim.
    Ben Avrupa yakası bahçelievler civarlarındayım. Sen sancaktepedesin galiba aslında sana daha yakın bi garaj daha var GT650liklerin takıldığı biryer. Maltepe civarlarında.
    Gitmek daha bana da nasip olmadı. İşten fırsat olduğunda havalarda güzel olduğunda çikilata alıp gidicem ziyaretlerine

Bu topicde eski mesajlarımı kurcalarsan işine yarar şeyler çıkacağına eminim. Geyik dışında ara ara güzel şeyler yazmıştım.

Motosikleti
    kymco süper 8
    UNdocab farkımdayım yorumların çok güzel yeni başlacak arkadaşları çok iyi ışık tutuyorsn bende tanışmak isterim mesafeler benm için önemli değil havalar ısınsın buluşalım çay büsküvi partileri yapalım )

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    bir zamanlar benımdı resım atmayı yenı ogrendım bır kac resımde ben atayım

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

Felon ve eod bunu beğendiler.
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    beyaz hyosung olanlara soruyorum jant şeritini ne renk yaptınız bir türlü karar veremedim
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz hyosung olanlara soruyorum jant şeritini ne renk yaptınız bir türlü karar veremedim
    ben olsam kırmızı yapardım, sıkılırsan ya da kararın değişirse söker başka renk takarsın nasıl olsa pahalı bişey değil
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam kırmızı yapardım, sıkılırsan ya da kararın değişirse söker başka renk takarsın nasıl olsa pahalı bişey değil
    kırmızı bence cok abest kacıcak altı kavak üstü şişane gibi ne o öle hem kaliteli bir şerid 25tl öle zırt pırt değiştirilecek bişey değil 10tl alınanlara çöp gözüyle bakıyorum alıcaksan 1 kere sağlam alıcaksın gel gelelim 10tl de olsa nie zırt pırt değiştirip para veriyim beyaz diyorum bu konuda tartışmaya bile girmiyorum :D---------siyah janta cok süper gidiyor beyaz motorda beyaz tam uyum gugukk sen beni dikkate al

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ne yalan söliyim ben ilk fırsatta kalite fosforlu bir beyaz sticer alıcam 25tl civarı oluyor ama bi tazzikte cıkmıyor hem görünürlük hem şekil hem sağlamlık çevremdeki bütün beyaz hyolardada hep beyaz şerid görüyorum ama normalide bu o gider o motora jantlarda siyah iyi gidiyor.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı bence cok abest kacıcak altı kavak üstü şişane gibi ne o öle hem kaliteli bir şerid 25tl öle zırt pırt değiştirilecek bişey değil 10tl alınanlara çöp gözüyle bakıyorum alıcaksan 1 kere sağlam alıcaksın gel gelelim 10tl de olsa nie zırt pırt değiştirip para veriyim beyaz diyorum bu konuda tartışmaya bile girmiyorum :D---------siyah janta cok süper gidiyor beyaz motorda beyaz tam uyum gugukk sen beni dikkate al

Valla hocam ne yalan söliyim ben ilk fırsatta kalite fosforlu bir beyaz sticer alıcam 25tl civarı oluyor ama bi tazzikte cıkmıyor hem görünürlük hem şekil hem sağlamlık çevremdeki bütün beyaz hyolardada hep beyaz şerid görüyorum ama normalide bu o gider o motora jantlarda siyah iyi gidiyor.
    Bende keiti kirmizi serit cektirdim 25 tlye serviste.Atma filan yapmiyo gercekten cok kaliteli ama surekli tazikli su vurursan tamami olmasada parca parca cikabiliyo

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @eod ama sen hile yapıyosun kız arkadaşının resmini koymakla.. arşivi karıştırmayayım sonra 3-5yıl asılı kalıyo resim nette

Rüzgara karşı işemek gibi gazlamak gitmiyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

xenon taktırmayı bende düşünüyordum
    muayene zamanı geldiğinde sorun olucak
    polis çevirirse problemde olur o zaman

vazgeçtim.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i667.photobucket.com/albums/v...r/DSCF1935.jpg

Arkadaşlar bu resimdeki Halogen li far H1 mi H3 mü? Arkadaşım otomobilinden çıkartmış diğer eşi bozulduğu için, Rengi 8000K Beyazdı. Bu bizim motora uyar mı? Birde H3 mü kısaydı H1 mi ? Hep karıştırıyorum..
    Arkadaşlar soruma cevap verebilecek kimse yok mu ?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar soruma cevap verebilecek kimse yok mu ?
    Ben cevaplamıştımda 2sayfa geride kaldı sanırım.şuandada hangisi h3dü unuttum kısalar h3olabilir
    ama google a yazsan çıkıyodu çünkü benim aklımda kalmıyo bu tarz şeyler sanada googledan bakıp söylemiştim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    on karakter
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı 737NG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajlarda falan bi değişme oldu mu peki?
    sıkıntı olmaz merak etme. gt650 ler 120 ön 160 arka ile geliyor. Tek sıkıntı bu ölçüler gerçek ss ölçüleri olduğu için lastikler pahalı oluyor.Bu ölçülerden daha büyükleri büyük ccler için bile performans kaybına sebep olur.
    Asıl diyeceğim şu aslında yanak ölçüsünü 60 alırsanız motosikelt 1cm alçalır,son hızınız 4-5km düşer haberiniz olsun.

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntı olmaz merak etme. gt650 ler 120 ön 160 arka ile geliyor. Tek sıkıntı bu ölçüler gerçek ss ölçüleri olduğu için lastikler pahalı oluyor.Bu ölçülerden daha büyükleri büyük ccler için bile performans kaybına sebep olur.
    Asıl diyeceğim şu aslında yanak ölçüsünü 60 alırsanız motosikelt 1cm alçalır,son hızınız 4-5km düşer haberiniz olsun.
    600cc lerde 180 filan diye biliyorum arka teker ebatını hatta daha fazla performans düşüşü falan demişsinizde fabrika çıkışı böle bunların ?

Motosikleti

25 tl ye çok diyosan hyoya binme arkadaş bu arada zırt pırt demedim sen öyle anladın... evet beyaz da yakışıyor ama zaten motorun kendi beyaz olduğu için ben olsam kırmızı yapardım. ya da beyaz yapıcaksam da grenajlarda ufak ufak kırmızı sticker felan uygulardım ya da bunu lastikteki yazılarda kırmızı renkte boya kalemi kullanarak yapardım...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    25 tl ye çok diyosan hyoya binme arkadaş bu arada zırt pırt demedim sen öyle anladın... evet beyaz da yakışıyor ama zaten motorun kendi beyaz olduğu için ben olsam kırmızı yapardım. ya da beyaz yapıcaksam da grenajlarda ufak ufak kırmızı sticker felan uygulardım ya da bunu lastikteki yazılarda kırmızı renkte boya kalemi kullanarak yapardım...
    yani illa bi yere kırmızıyı iliştiricen öle anladım :D motor beyaz olabilir jantlar siyah o yüzden yinede cok güzel oluyor :D

Motosikleti
    yani illa bi yere kırmızıyı iliştiricen öle anladım :D motor beyaz olabilir jantlar siyah o yüzden yinede cok güzel oluyor :D
    on karakter

Motosikleti
    on karakter
    ne yazdında vazgeçtin :D

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    600cc lerde 180 filan diye biliyorum arka teker ebatını hatta daha fazla performans düşüşü falan demişsinizde fabrika çıkışı böle bunların ?
    sokakta güzel gözüksün diye evet 180 çünkü biraz performans kaybını umursamazlar sonuçta 600lük canavar gibi gider. ama piste çıkacak motosikletler 160 kullanır. optimum değer olarak. (bunu doğru diye hatırlıyorum ama kesin emin değilim)
    Emin olduğum şu var yurt dışı sitelerdeki yorumlardan okuduğum michelean lastiklerin çok hafif olması viraj çıkışlarında arka amortisöre pompa etkisi yapıyor ve titreşime vs sebep oluyor.
    Michelean mi alsam metzeller mi diye düşünürken okumuştum bunu ama yine de testlere/ yol ömrü uzunluğuna baktığımda michelean daha iyi sonuç veriyor gibi.
    Şu lafa çok gülmüştüm "Anan babandan ayrılır metzeller yoldan ayrılmaz" :D
    Chronix ve tekhancer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler