Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba motosiklet.net ahalisi ben de aranıza bugün katılıyorum . Üniversitede okuyorum ve GT250R modelinde gözüm var. 0 km almak önceliğim ama 2. el de olabilir. Şu an 0 fiyatlarını hiç bilmiyorum nereden bakabilirim acaba.Yetkili bayii link verebilir misiniz. Globalmotorun Türkiye sitesi açılmıyo sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    http://www.stkanuni.com.tr Buraya gireceksin!
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Çok teşekkürler Teknika..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    profosyonel olduğunu iddia etmemiş zaten kimse. Motoru ilk aldığımda virajlarda nerdeyse duruyodum. Şimdi fazla gaz kesmeden rahatça giriyorum. Felon'da aldığında muhtemelen gaz vermeye korkuyodu şimdi wheelie yapıyo adam. Aynı mantık. Napıyım güvenli diye virajlara durarak mı gireyim. Felon'da zaten kapalı yerlerde yapıyo bunları. Dün Levent'te ışıklarda yaptığını saymazsak
    Naptım ışıklarda ya ben acemiyim motoru kaldırıcam derken burnout yapmışım haberim yok siz söyleyince bıraktım ön freni
    böyle diyonuz sonra tehlikeli hareketler yapcaksanız buluşmaya gelmeyiz diyolar

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 08:44 ----------

korumalıklı bot kullanan varmı?
    şöyle birşey almayı düşünüyorum birdahaki ay
    http://www.feyizoglu.com/Venom-Racin...e_46025.html#0
    bütçe max. 250lira ,önerebilceğiniz model varmı?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Bizim forumda 4 cbr pazar günü toplanıyorr.
    Saat 14.00 da ortaköy de buluşup boğazı turladıktan sonra bebekte çay kahve faslı ordan da istinye parkta yemek.
    Çok uzun bir gezi programı değil maksat tanışıp kaynaşmak gelmek isteyen arkadaşlarımızı memnuniyetle beklerizzz...

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]korumalıklı bot kullanan varmı?
    şöyle birşey almayı düşünüyorum birdahaki ay
    http://www.feyizoglu.com/Venom-Racin...e_46025.html#0
    bütçe max. 250lira ,önerebilceğiniz model varmı?
    bende nitronun ki var 5 nokta korumalı olmalı mutlaka

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Ertug10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim forumda 4 cbr pazar günü toplanıyorr.
    Saat 14.00 da ortaköy de buluşup boğazı turladıktan sonra bebekte çay kahve faslı ordan da istinye parkta yemek.
    Çok uzun bir gezi programı değil maksat tanışıp kaynaşmak gelmek isteyen arkadaşlarımızı memnuniyetle beklerizzz...
    Bana uyar gibi. Gelen olursa bizimkilerden olabilir.
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende nitronun ki var 5 nokta korumalı olmalı mutlaka
    linki varsa yollayabilirmisin?
    @rocknrolla
    gelirim belki ama aynı gün istanbul parkda yarışlarda var

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Valla ayarlayın gelin

Motosikleti
    linki varsa yollayabilirmisin?
    @rocknrolla
    gelirim belki ama aynı gün istanbul parkda yarışlarda var
    motomaxtan almıştım http://www.motomaxonlineshop.com/mai...u-pmu1445.html siyah nubuk deri karışımı 150 tldi 5 nokta korumalı sliderlı açıklamada eksik yazıyor yanlız yürümek normal ayakkbı ve bota göre biraz daha zor geldi bana

motomaxtan almıştım http://www.motomaxonlineshop.com/mai...u-pmu1445.html siyah nubuk deri karışımı 150 tldi 5 nokta korumalı sliderlı açıklamada eksik yazıyor yanlız yürümek normal ayakkbı ve bota göre biraz daha zor geldi bana
    aa bu iyiymiş ya nitronun kaskı var bende fiyatına göre gerçekten kaliteli.ingiliz malı nitro ama kalitesi bi çok markadan iyi.ne kadardır kullanıyosun aşınma vs bi sorunu varmı yağmura ne kadar dayanıyor?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk vitesli motoru GT250R olup kaza yapmayan kaç kişi var.?
    Soru bir kere yanlış sorulmuş.
    Bu sorunun cevap kümesi ile sorunun daha doğru sorulmuş halinin cevap kümesi aynıdır.
    Daha doğru sorulmuş hali nedir peki ?

İlk motoru ile düşmeyen var mı?

Sen kendin söyle bakayım ilk motorun şuan neden motor cennetinde? Sen kazalar yaptın ama kesin iyi bir usta olsa onu ayaklandırabilirdi dime?
    ilk motorunla ambulanslık olacak bir kaza yaptın mı? Peki kazalarında senin aşırı öz güven ile trafikde ilerleyişin ne kadar etkili?
    Cevaplar evet ise bunun R olmasının farkı ne. iki tane grenaj mı?

Arkadaş sana göre naked güzeldir bana göre değildir. Çizilecek olan b.tan bi plastik ise çizilsin düzeltilir. Para benim keyif benim dert benim.

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama nerdeyse şimdiye kadar okuduklarımın çoğu acemilikten kaynaklı gibi geliyor. sanki fazla özgüvene sahipmişsiniz gibi .. undocab şu an yolda ve motoru hiç ederek eve dönüyor. aynalar yok, granajlar harap olmuş durumda, aynı şekil de depo da ve kuyruk granajlarında çizikler.. bence düşmenin büyüğü küçüğü olmaz , 2 sene önce lanet bir çukurdan dolayı dengemi kaybedip olduğum yerde düştüm görünüşte ufak bir düşüş gibi görünsede arkadan gelen aracın kafamı ezmesi an meselesiydi.ön kaldırıp hızlanmalara çalışacağınıza frenleme ve debriyaj hakimiyetine daha çok önem verip motorun sınırlarını öğrenmek yerine önce kendi sınırlarınızı öğrenmelisiniz gibi geliyor..
    Kaza dediğin şey yayla yolunda aşağı inerken 1,5 şeritlik bir yerde U dönüş yapmak zorunda olmak ve yolun bir kısmının da ince mıcır serpilmiş durumda olması 15km kadar yavaşlamışken arka tekerin mıcıra girmesi ve motorun yan yatması.

İkincisi 90km hız limiti olan bir yerde !!! yol ayrımına geldiğimde yolun tamamen mıcırla kaplanmış olması hatta yolun iki yanında 40cm lik mıcır kütlesinin asvalt gibi bırakılmış olması (durduğunuz yerde lastik içine gömülüyor. Arkadan gelen CBFli arkadaş durmak istediğinde lastik gömüldü ve motor yan yattı) ve ada yapıyorlar göya ama yolun sağa dönüşü önce adanın yuvarlağına doğru girip sonra full mıcır kaplı yolda motoru terse doğru yatırarak geçirmeniz gereken biryerde oldu.
    yarım saniyede düşüne bildiğim Motorun dönmeyeceği ve en ufak frene dokunmada yere yapışacağı kesin olduğu için ortadaki ada yapılacak yer toprak olduğu için toprak alana motoru çıkarıp durmak oldu. Fakat arka teker toprağa değdiği anda denge falan yalan oldu.

Acaip öz güven sebebiyle olan kaza değil mi? Acemilik var mı dersen elbetteki var sonuçta daha 7000-8000km tecrübesi olan biriyim. Benden daha iyi biri elbette oralarda çok daha başarılı bir şekilde sorunsuz atlatabilirdi durumu.

Bunun R ile öz güven ile ne alakası var. Bu motor kullanmak ve Türkiyenin b.ktan şartlarnı kabul etmek ile alakalı.Motor senin motorun olsa naked olsa motor bloğu çizilirdi depo daha çok çizilirdi gidonun yamulurdu. Bu mudur yani?

Sen 100.000km tecrübenle virajın çıkışına park etmiş bir tıra arkadan girip farı siperliği dağıtınce sorun değil.Biz yapınca mı sorun. Geç bu işleri.
    Mesele cana gelmesin üç kuruşluk plastik tamir edilir.

Artistik hareketler yerine sürüş kabiliyetini arttırmaya çalışma konusunda haklısın. Başka da haklı olduğun bir nokta göremiyorum

undocap kazamı geçirdi onda bişey varmı?
    sen benim pilotajımı başkalarıyla karıştırma yalnız 3ayda teker yapıyosam bu motor artık oyuncak gibi geldiği için stopie, wheelie,burnout uda çok rahatlıkla yapabiliyorum ama bu benim kaza yapmayacağım anlamına gelmez bi anlık dalgınlık çok saçma kazalara neden olabiliyor. Ben 3defa kaza yaptım motoru aldığımdan beri çok şükür hepsi maddi hasarlı 60km hızda düştüğümde üstümden arabada geçebilirdi.Motosiklete biniyosan bazı şeyleri göze alıcaksın.Yaptığım her hareketin doğurabilcek sonuçlarını bildiğim halde yapıyorum.Onun için eğer bu motor üzerinde ölürsemde buna değeceği için biniyorum.yoksa ulaşım için düşük model bi arabada alabilirim.ama bu farklı bi keyif bırakabilsek ne mutlu
    Birşey yok allaha şükür. Sen de şu işleri öğren de medrano sirkinde yer ayarlayalım sana

Gelelim geziye. Gezi bu ufak çizikli kazalar dışında süperdi.Toplam 5,5 günde 3200km yol yaptık.İstanbul'dan çıkıp ankara otobanı samsun karadeniz sahil yolu üzerinden Trabzona gittik. Trabzonda yayla dışındaki köy yollarında bir asvalt var bal dök yala simsiyah ve cillop gibi asvalt 45 50km lik virajlı yollarla birleşince Sümela Manastırına Hamsiköye Uzun göle gitmenin tadı bambaşka oldu. Virajı gördüğüm yerde (ucu ve içi görünen virajlar) 130 140 ile motoru dibine kadar yatıra kaldıra o virajları geçmek var ya off yani off şuanda bile yaşamış gibi oldum
    Fotoğraflı ve detaylı bir yazıyı yakında yayınlarız.

Motosikleti
    aa bu iyiymiş ya nitronun kaskı var bende fiyatına göre gerçekten kaliteli.ingiliz malı nitro ama kalitesi bi çok markadan iyi.ne kadardır kullanıyosun aşınma vs bi sorunu varmı yağmura ne kadar dayanıyor?
    1 ay olmadı daha zaten motoruda yeni aldık yağmur konusunu bilmiyorum ama etiketine göre %100 su geçirmezmiş orjinal ingliz malı çinde yapılma falan değil benim mont ve pantalonda nitro tekstil

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kontak anahtarını motorda takılı unutmusum 4- 5 gündür üstünde kalmış neyse ki branda örtülüydü

Sabah debriyaj telini değiştirip inşallah ankaraya doğru yola çıkacağım pazar günü de istanbul. Sorum şu debriyaj telini değiştirirken ekstra dikkat etmem gereken bi durum var mı yoksa sıradan bi motordan farksız mıdır?

1 ay olmadı daha zaten motoruda yeni aldık yağmur konusunu bilmiyorum ama etiketine göre %100 su geçirmezmiş orjinal ingliz malı çinde yapılma falan değil benim mont ve pantalonda nitro tekstil
    baktığım venom marka botla aralarında 100lira fark var şüphesiz venom daha kaliteli ama o farka değecek kadar bi kalitesi varmı bilmiyorum şu botu gidip bi göreyim en iyisi
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontak anahtarını motorda takılı unutmusum 4- 5 gündür üstünde kalmış neyse ki branda örtülüydü

Sabah debriyaj telini değiştirip inşallah ankaraya doğru yola çıkacağım pazar günü de istanbul. Sorum şu debriyaj telini değiştirirken ekstra dikkat etmem gereken bi durum var mı yoksa sıradan bi motordan farksız mıdır?
    ben marmara forumda kapalı garajın tam avm girişinin önüne park ettim ama acayip etiket bi yerde motor.Tabi girdim avm ye bi kaç saat takıldım yemek yedim vs bi geldim motorun anahtarları üzerinde
    bi an böyle wtf oldum

Motosikleti
    baktığım venom marka botla aralarında 100lira fark var şüphesiz venom daha kaliteli ama o farka değecek kadar bi kalitesi varmı bilmiyorum şu botu gidip bi göreyim en iyisi
    aynen sonuçta sokakta kullanıyoruz pistte çıkıp yarış amaçlı kullansak tabikide en kaliteliyi almak bizim için en iyisi olur sonuç itibariyle öğrenci olduğumdan fazla para ödemeye gerek yok diyip bunu aldım yanlız 40 numarası yoktu 41 aldık mecburi

aynen sonuçta sokakta kullanıyoruz pistte çıkıp yarış amaçlı kullansak tabikide en kaliteliyi almak bizim için en iyisi olur sonuç itibariyle öğrenci olduğumdan fazla para ödemeye gerek yok diyip bunu aldım yanlız 40 numarası yoktu 41 aldık mecburi
    bu işin pist i caddesi yok 100km hızla düşünce bu adam caddede kullanıyo daha az zarar veriyim demiyo asfalt
    hatta cadde çok daha tehlikeli nerden ne çıkacağı belli değil ,bütçenin elverdiği en iyisini almak lazım ama bu botlar iyiymiş.en azından kaskımdan sonra nitro markası bende fiyat-performans açısından iyi bi izlenim bıraktı, numarasını bulursam alıcam

Motosikleti
    GT250R
    Aliiiiiiiiiiiiii yeni kalktım. benim grenajın alt kısmı nolcak la :D müsait olduğun bi ara yapalım şunu
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

Motosikleti
    bu işin pist i caddesi yok 100km hızla düşünce bu adam caddede kullanıyo daha az zarar veriyim demiyo asfalt
    hatta cadde çok daha tehlikeli nerden ne çıkacağı belli değil ,bütçenin elverdiği en iyisini almak lazım ama bu botlar iyiymiş.en azından kaskımdan sonra nitro markası bende fiyat-performans açısından iyi bi izlenim bıraktı, numarasını bulursam alıcam
    benim demek istediğim extreme şeylere gerk yok yani millet 5-6 milyar veriyor mont pantolon bot eldiven ve kaska bunu demek istemiştim

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar varmı 2008 yada 09 model hyosunu satan
    Not:Bütçe kısıtlı
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler