Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Ben dün aldım alarmlı bir disk kilidi, 45 liraya. Gayet işlevsel görünüyor. Motora ilk müdahalede çalmıyor bir uyarı sesi veriyor, eğer tekrar bir müdahale olursa incecik acayip rahtsız edici çocuk bisikletlerinin kornasına benzer bir şekilde viyaklamaya başlıyor.

Normal küçük disk kilitleriyle aynı boyda benimki. Minik birşey ve küçük saat piliyle çalışıyor.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600F
    shorın ben 1 sendir kulanıyorm 9. ayında pilleri bitti.değiştirdim.olumsuz yönleri diske kolayca ve alrmı öttürmeden kurmak kolay değil.ilk zamnlarda çok hassas oluyo.ama sonra bu özeliğni yitrmeye başlıyo.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar tüm yorumlarınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldu zonta hocam bende siparişi verdim 3-5 parça malzeme yakında gelir sanırım Kask olarak ne kullanıyorsunuz ne önerirsiniz?
    Sex Speed Money...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    kask dedinmi bu muhabbet uzar gider shorin.100 tl yede var 1200 tl yede.orta halli bir k serisi agv işini fazlasıyla görür.önü açılır kask tavsiye etmem çünkü bizim motorlarda çok ses yapiyor.hatta içerden güneş vizörlu olanlar var çene açılmayanlardan.çok kullanışlı oluyor.yazın renkli vizör takabilirsin ama hava kararınca tehlikeli oluyor.o yüzden bunda sol elinle bir mandala basıyorsun hops işte güneş vizöru.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kask önerileriniz nedir? Hangilerini kullandınız hangilerini begeniyorsunuz?

ben lazer kullanıyorum gayette iyi bence görüntü olarak... allah deneme fırsatı yaşatmasın...

Motosikleti
    CBR 600F
    ben lazer kaskım eskidiği içn SHIRO diye bi kask aldım.ismi pek duyulmamış ama çok menmunm.görünüş ve renk canlılığı çok hoş.lazer dan sonra rahat ettim daha hafif fiber nefes alıp vermk daha rahat.sirkeciden 190 tl ye almıştım yazın başında.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar zincir temizleme ve yağlama için neler kullanıyorsunuz. Temizleme için önerilen gaz yağı ama yağlama için kullandığınız yağ yada kimyasal nedir?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT 250RR
    zincir temizligi için en uygunu gaz yagıdır.zincir temizleme spreyleri bir kerelik ve yetmiyor bile.zincir temizligi için şu küçük aleti kullanırım.http://www.mototalonline.com/?urun-d...KETTENMAX.html temizlik ve yaglama 5 dakka yı geçmez.yani çako gibi yarım günüm zincir temizligine harcamıyorum.
    ben zincir yagı olarak yeni buldum bunu kullanıyorum.sıçrama yapmıyor arka teker temiz kalıyor ve suya karşı daha dayanıklı.http://www.motoplus.com.tr/urun/3000...spreyi-750-ML-
    motor yagı olarak da bunu kullanıyorum.http://www.motoplus.com.tr/urun/3000...motor-yagi-1L-
    vites boşa geçmemesi diye bir sorun olmuyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dün aldım alarmlı bir disk kilidi, 45 liraya. Gayet işlevsel görünüyor. Motora ilk müdahalede çalmıyor bir uyarı sesi veriyor, eğer tekrar bir müdahale olursa incecik acayip rahtsız edici çocuk bisikletlerinin kornasına benzer bir şekilde viyaklamaya başlıyor.

Normal küçük disk kilitleriyle aynı boyda benimki. Minik birşey ve küçük saat piliyle çalışıyor.
    arkadaşlar xena xr1 modeli var onu tavsiye ederim.160tl gibi bir fiyatı vardı.fuardaa görüp almıştım gümüş gri renkteydi.

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ben 2,yıldır NOLAN .E61 julanıyorum çok memnunum bir defasında motorla sürüklendim .görevini yerine getirdi.memnunum.terci kulanıcılarındır.

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar zincir temizleme ve yağlama için neler kullanıyorsunuz. Temizleme için önerilen gaz yağı ama yağlama için kullandığınız yağ yada kimyasal nedir?
    ben temizlemek için ve yağlamak için castrol kullanıyorum.Temizleme spreyi bir kerede bitiyor ona göre sen istersen farklı bir marka kullanabilirsin....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Beyler şu sıralar fazla nete giremiyorum. Yoğunluk var ; Direksiyon dersindeyim aksama kadar O yüzden mazur görüün beni birazcık
    Fotoları bir ara yüklerim sizin için; Siz daha benim simdiye kadar yüklediklerimin 5 te 1 ini yüklemediniz

En iyi Lastik havası ; 32-30 oluyor

Zincir Temizliği için Gazyağı veya sprey; Yağ için ise; Castrol Chain Wax Yağ kullanıyorum. Fakat iyi temizlenmemiş ve kurulanmamıs bir zincirde güzel gözükmüyor İyi kurulayın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    okan kardeş katılıyorum sana motora çok fena bakıyorlar vallaha nazar deyiyor motora ben de de var siyahından aldığım gün şüyle bir turladım akşam motorun üstünde dururken birden kendimi yerde buldum nasıl düştüğümü anlamadım bile ama Allaha şükür bir sakatlık olmadı tabi Allah daha beterinden saklasın

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam süper bişey bu ya! valla biz çalıştığım fabrikada bu tarz 7-8 noktayı ortaka bir yerden yağlıyoruz dolayısı ile bu makina gibi bir çok aparatı kullanıyoruz kafamdan geçiriyordum yahu 1 saat temizleme yağlama ile uğraşacak kadar ne vaktim var nede sabrım var diye işin kolayını bulmuş teknolojide yok yok anladığım kadarıyla ama hak vermek lazım ki bizim yaptığımız işin kolayına kaçmak esas motor işi keyif işi olduğundan oturup saatlerce yağlayan temizleyen arkadaşlarada gıpta ile bakıyorum belkide dogrusunu onlar yapıyorlar... Hocam bu aparatla beraber ketten max ile beraber yapşalama ve temizleme kimyasallarını veriyorlar mı yoksa sadece aparatmı mevcut birde bu aparat temzilik esnasında tam temizleme sağlıyor mu? yağlamayı nasıl yapıyor?

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir temizligi için en uygunu gaz yagıdır.zincir temizleme spreyleri bir kerelik ve yetmiyor bile.zincir temizligi için şu küçük aleti kullanırım.http://www.mototalonline.com/?urun-d...KETTENMAX.html temizlik ve yaglama 5 dakka yı geçmez.yani çako gibi yarım günüm zincir temizligine harcamıyorum.
    ben zincir yagı olarak yeni buldum bunu kullanıyorum.sıçrama yapmıyor arka teker temiz kalıyor ve suya karşı daha dayanıklı.http://www.motoplus.com.tr/urun/3000...spreyi-750-ML-
    motor yagı olarak da bunu kullanıyorum.http://www.motoplus.com.tr/urun/3000...motor-yagi-1L-
    vites boşa geçmemesi diye bir sorun olmuyor.
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2,yıldır NOLAN .E61 julanıyorum çok memnunum bir defasında motorla sürüklendim .görevini yerine getirdi.memnunum.terci kulanıcılarındır.
    düştüysen o kask özelliğini yitirmiştir diye biliyorum ben.bundan sonraki düşmende sıkıntı yaratabilir sana.fakat trafik cezası yememek için takıyosan sadece o ayrı.fakat düşen kask seni korumaz bilesin

Motosikleti
    GT250R
    motor servisleride o kennten max a benziyen aletler kullanıyorlar, gerçi bu biraz pahalı geldi bana geçen 50liraya görmüştüm aynısını
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    GT 250RR
    Hocam süper bişey bu ya! valla biz çalıştığım fabrikada bu tarz 7-8 noktayı ortaka bir yerden yağlıyoruz dolayısı ile bu makina gibi bir çok aparatı kullanıyoruz kafamdan geçiriyordum yahu 1 saat temizleme yağlama ile uğraşacak kadar ne vaktim var nede sabrım var diye işin kolayını bulmuş teknolojide yok yok anladığım kadarıyla ama hak vermek lazım ki bizim yaptığımız işin kolayına kaçmak esas motor işi keyif işi olduğundan oturup saatlerce yağlayan temizleyen arkadaşlarada gıpta ile bakıyorum belkide dogrusunu onlar yapıyorlar... Hocam bu aparatla beraber ketten max ile beraber yapşalama ve temizleme kimyasallarını veriyorlar mı yoksa sadece aparatmı mevcut birde bu aparat temzilik esnasında tam temizleme sağlıyor mu? yağlamayı nasıl yapıyor?
    aparat için ayrıca temizlik sıvısı satılıyor fakat bana pahallı geldi gaz yagını tercih ederim.ilk günki gibi oluyor valla.ve ben bakıyorum arkadaşlar fırçayla falan temizliyorlar ama hep dış yüzeyi zincirin iç tarafına bakan yok.gösterdikleri resimde yagıda aparatla sürüyorlar ama ben öyle yapmadım.yagın yarısı aparatın fırçalarında kalıyor çünki.motoru sehpaya alıp tekeri yavaş yavaş cevirirken tam ortasına sıkacasın 1-2 saat kullanma motoru yeter.teknoloji demişken bak buda zincir ve yag konusunda son nokta:http://www.motoplus.com.tr/urun/7044...aglama-Sistemi zincirim yagsız kaldı derdi yok.uzun yola giderken yanında zincir yagı taşımana gerek yok ve bizim yöntemden daha ucuza geliyor bir süre sonra.alet kendini amorti eder.mesela bana ayda 10 tl lik gaz ve bir sprey yag gidiyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    S&T GT 250R
    hocam aparatın yatırım maliyeti yüksek ama dediğin gibi kendini 1 yılda kesin amorti eder... nasıl kullanılıyor acaba

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aparat için ayrıca temizlik sıvısı satılıyor fakat bana pahallı geldi gaz yagını tercih ederim.ilk günki gibi oluyor valla.ve ben bakıyorum arkadaşlar fırçayla falan temizliyorlar ama hep dış yüzeyi zincirin iç tarafına bakan yok.gösterdikleri resimde yagıda aparatla sürüyorlar ama ben öyle yapmadım.yagın yarısı aparatın fırçalarında kalıyor çünki.motoru sehpaya alıp tekeri yavaş yavaş cevirirken tam ortasına sıkacasın 1-2 saat kullanma motoru yeter.teknoloji demişken bak buda zincir ve yag konusunda son nokta:http://www.motoplus.com.tr/urun/7044...aglama-Sistemi zincirim yagsız kaldı derdi yok.uzun yola giderken yanında zincir yagı taşımana gerek yok ve bizim yöntemden daha ucuza geliyor bir süre sonra.alet kendini amorti eder.mesela bana ayda 10 tl lik gaz ve bir sprey yag gidiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 ----------

İlk resimleri yüklemeye çalışayım umarım başarabilirim. Aleti garaja sokarken çektirdim... Hergün birkaç tur atıp motoru yatırmamaya çalışıyorum.

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/688/28968220.jpg][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:27 ----------

bu ön camı nasıl siyah yapabilirim? orjinali nerelerde satılıyor bilen varmı
    Sex Speed Money...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Zincir Yağı konusunda;

Zincirin Sadece görünen kısmını temizlememelisiniz. Bir de lastiğin diğer tarafından aynı sekilde temizlemelisiniz. Arkadan baktığınız takdirde Zincirin halini görebilirsiniz.

Siyah cam; Sahibinden.com'da 85 TL den satılıyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    mondi 150MC
    @shorin..

Niye bu cama kafayı bukadar takıyorsunuz anlamıyorum...

Çıkarıp boyayın iç tarafından...
    Olmadı film cektirin 80-90lira cama para vermek akıl işi degil..
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler