Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı nihatornek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederım dostum.
    Seyır halındeyken direk stop edıyo tekleme yapmıyor.Tekrar marsa bastıgım da sorunsuz olarak çalışıyorum ama vitese takınca stop edıyo yaklasık yarım saat falan beklıyorum sonra duzelıyor..
    ayaklık müşürüne baktınmı?(Seyır halındeyken direk stop edıyo tekleme yapmıyor.Tekrar marsa bastıgım da sorunsuz olarak çalışıyorum ama vitese takınca stop edıyo yaklasık yarım saat falan beklıyorum sonra duzelıyor.)aynısı benim başımada gelmişti.yolda giderken birden bire stop ediyor marşa basınca çalışıyordu.bir süre sonrada motor vitesde ama devriyaj kolu çekili iken marş basmamaya başladı.sonra boşta çalıştırıp biniyordum vitese atınca stop ediyordu.sinirlenipde ayaklıga bir tekme atınca sorunu buldum.yagışlı havalarda yerden kalkan su müşürü paslandırıyor.wd-40 sıktım ve temizledim.4 aydır sorun yok.kesin odur diyemem ama bir bak derim ben.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayaklık müşürüne baktınmı?(Seyır halındeyken direk stop edıyo tekleme yapmıyor.Tekrar marsa bastıgım da sorunsuz olarak çalışıyorum ama vitese takınca stop edıyo yaklasık yarım saat falan beklıyorum sonra duzelıyor.)aynısı benim başımada gelmişti.yolda giderken birden bire stop ediyor marşa basınca çalışıyordu.bir süre sonrada motor vitesde ama devriyaj kolu çekili iken marş basmamaya başladı.sonra boşta çalıştırıp biniyordum vitese atınca stop ediyordu.sinirlenipde ayaklıga bir tekme atınca sorunu buldum.yagışlı havalarda yerden kalkan su müşürü paslandırıyor.wd-40 sıktım ve temizledim.4 aydır sorun yok.kesin odur diyemem ama bir bak derim ben.
    Dostum benim ayaklıkda müşür yok ki vites müşürü olabılır belki motor vitesde çalışmasın diye

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    http://www.youtube.com/watch?v=r-tfQ...eature=related

Youtube da ıxıl marka egsozlu gt250r gördüm ve sesi oldukça iyiydi

Motosikleti
    GT 250RR
    Dostum benim ayaklıkda müşür yok ki vites müşürü olabılır belki motor vitesde çalışmasın diye
    nasıl yok?.yani iptalmi ettirdin?ayaklık müşürü dedigim ozaten motor ayaklık üzerindeyken vitesde çalışmasını engelleyen parça.bozuldugu zaman kısa devre yapıyor ve yolda giderken motoru stop ettiriyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yüksek devirlerde ses bozuluyor. Bozulmayan üretiildiği zaman alacağım minnoşuma
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT 250 R
    Herkese Selamlar arkadaşlar;
    Benim söyle bir kaç sorum olacak deneyimli arkadaslara ,yardımcı olursanız sevinirim.
    gt 250 r 2007 kullanıcısıyım motor ilk çalışmada çok nadir de olsa tek silindir çalışıyor yaklaşık 3-5 Dk sonra normal bi şekilde sorunsuz çalışmaya devam ediyor.Fakat ortalama 1 saat yolculukdan sonra bir yerde bi çay içecek kadar kaldığımda makına tek çalışıyor bazende hiç çalışmıyorum yani arkadaslar benım motorsıkletım sogukken problem çıkartmıyor ama ısınınca tek calısmayla baslıyo sorunlar .
    2 .Sorunum motorumla 30dk veya 1 saatlık bı yolculuga cıktıgımda normal bir şekilde giderken motor birdenbire kendını stop ediyor.Duruyoruz mecburen tekrar bastıgımda alıyor ama vitese takınca birden bire stop edıyor 1-veya 2. vites fark etmıyor stop edıyo hemen yaklasık yarım saat kadar beklıyorum problem kalmıyor ama devam edersem yola stop etme olayı sureklı devam edıyo...
    Yardımcı olabılırsenız sevınırım tesekkurler

bende 2007 model gt 250 r var. aynı sorunları bende yaşadım. sorunu ayaklık müşürü ve debriyaj müşürüydü. senin sorunda aynıdır, toz veya aşınmadan kaynaklanan bir sorundur.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar;

Bizim PLakalığı sökmesi zor mudur ? Kolaysa nasıl sökülüyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ybr125
    arkadaşlar belki daha öncede sorulmuşdur yada siz cevaplamaktan bıkmışsınızdır ama ben yinede sorayım.Gt250r ile en uzun aralıksız kaç km yaptınız yada kaç saat mola vermeden gidebilirsiniz?bu soruyu racing bir motoru kullanış pozisyonu yatarak olduğu için soruyorum.Çevremdekiler racing adamı yorar şehir içi yada şehirdışı uzun süre binilmez diye söylemişlerddi.Sırt ağrısından kendini yere atırsın gibi tabirler var

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla ben hiç yorulmadan saatlerce kullanabiliyorum. Racing ilk başladığın zaman 1 hafta kadar bilekleri ağrıtıyor. Bel ağrısı - Sırt ağrısı vs. hiç bir şey söz konusu değil. Bizzat ben yaşamadım; yaşamıyorum!

Ben fazla uzun yol yapmadım henüz; max 350 km yapmısımdır en uzun git gel...

Yalnız Hyosung ile Samsun'dan Rize'ye 465 km mesafe; 2 mola ile gelen birisini biliyorum. 4 saat civarında gelmişti...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

Bizim PLakalığı sökmesi zor mudur ? Kolaysa nasıl sökülüyor
    çakalaz oynama motorun orasıyla burasıyla dostum baya ugraştırır arka kuyrugu komple çıkarman gerekiyor 30 a yakın vida sökeceksin birde bu vidalar paslanmasın diye yumuşak malzemeden yapıyorlar birkaç sök tak dan sonra yalomoş oluyorlar.çamurlugu söküp plaka iptali yapcam deme sakın ben yapmıştım stop lambasını bile suzuki sv 650 lin ledli stopuyla degiştirmiştim.kaskın tepesi bile çamurdan görünmüyordu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar belki daha öncede sorulmuşdur yada siz cevaplamaktan bıkmışsınızdır ama ben yinede sorayım.Gt250r ile en uzun aralıksız kaç km yaptınız yada kaç saat mola vermeden gidebilirsiniz?bu soruyu racing bir motoru kullanış pozisyonu yatarak olduğu için soruyorum.Çevremdekiler racing adamı yorar şehir içi yada şehirdışı uzun süre binilmez diye söylemişlerddi.Sırt ağrısından kendini yere atırsın gibi tabirler var
    maksimum yaptıgım en uzun yol abant- istanbul arasıydı.275 km falan yapmıştım eve kadar hiç durmadan.2.5 saat kadar bir zamandı.eve geldigimde motordan inememiştim.bacaklarım tutulmuştu neredeyse.yolda da bacagıma bir kaç kez kramp girmişti.(yaşlılık işte).100 km de bir mola vermek bacakları açmak ve dagılan dikkati toplama için iyi olur derim ben.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    benim motoru aldığımda çamurluğu yoktu. satmayı düşünüyorum, hala yok bu haliyle oldukça hoş görünüyor.

yağmurlu havada pek kullanmıyorum. kullansam bile çamur sadece arka koltuğa geliyor. kurumadan bezle bir kere üstünden geçiyorum, problem kalmıyor..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu bugün bi baktık; 4 tane vidayı sökünce tamam mış gibi gözüküyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    isterse 40 vida olsun.. insan yeterki istesin..
    zevk senin, sen bilirsin. atayım istersen bi kaç resim

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bugün bi baktık; 4 tane vidayı sökünce tamam mış gibi gözüküyor
    zaten sorun o 4 vidaya ulaşmakta kuyrugu komple çıkarman gerekiyor.bazı arkadaşlar ugraşmamak için çamurlugu kesiyorlar.hiç kış gelmiyecek sanıyorlar yada kışın binmeyenler.bak sonra birde usulsuz plaka yüzünden ceza yersin sonra demedi deme memur arkadaşların nezaman neye kızacakları hiç belli olmuyorgüzel oluyor bu konuda haklısınız
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bi konu buldum cok işi var.. Zaten yapacağımdan değil merak ettiğimden sormuştum

Peki Benim Ön camı siyah yapabilecek kimse var mı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    gt 250 r
    nasıl yok?.yani iptalmi ettirdin?ayaklık müşürü dedigim ozaten motor ayaklık üzerindeyken vitesde çalışmasını engelleyen parça.bozuldugu zaman kısa devre yapıyor ve yolda giderken motoru stop ettiriyor.
    vallaa dostum benım aldıgımda yoktu yani sehpadayken motor calısıyor.Benım aklıma bır tek vıtes musuru gelıyor ona da baktım dısarda degıl heralde goremedım sanzımanın ıcındeyse mudahale edemem :(

Motosikleti
    GT 250RR
    vallaa dostum benım aldıgımda yoktu yani sehpadayken motor calısıyor.Benım aklıma bır tek vıtes musuru gelıyor ona da baktım dısarda degıl heralde goremedım sanzımanın ıcındeyse mudahale edemem :(
    sehpadayken motor boşta çalışır vitese attıgın zaman ayaklık açıksa stop eder yok etmiyorsa senin müşür iptal edilmiş olabilir.genelde müşürün kablosun kesip birbirine baglayıp bantla sarıyorlar.su falan girmiş olabilir.bir yerlerde kısa devre oluyorsa beyine zarar verebilir.çözüm bulmadan bence kullanmasan iyi olur.bu havada yolda kalıp bide motoru iterek getirmek ölüm gibi gelir insana.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    gt 250 r
    sehpadayken motor boşta çalışır vitese attıgın zaman ayaklık açıksa stop eder yok etmiyorsa senin müşür iptal edilmiş olabilir.genelde müşürün kablosun kesip birbirine baglayıp bantla sarıyorlar.su falan girmiş olabilir.bir yerlerde kısa devre oluyorsa beyine zarar verebilir.çözüm bulmadan bence kullanmasan iyi olur.bu havada yolda kalıp bide motoru iterek getirmek ölüm gibi gelir insana.
    Evet iptal etmişler dostum tesekkur ederım verdıgin bilgi için bi inceleme yapayım saol

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne basit bir sorunmuş demekki Ama dikkat et oradaki ufak parça beyne zarar vermiş olmasın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    hayırlı pazarlar arkadaşlar
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler