Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Grenaj lar ve sağ kütük olay ını çözdüm. Şimdide vites boş musuru çalışmıyor sinyaller bozuldu😠hadi bakalım hayırlısı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    Sağ yan granaj ve km okuyucu lazım elinde olan 545 304 06 89

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yan grenajlar mevcut sedefli beyaz isteyen olursa resimlerini paylaşabilirim.
    Özelden numarani verirmsn

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung Sticker seti bulabileceğim bir yer var mı ? Önceki sahibi tüm stickerları sökmüş. Son çare reklamcıya götüreceğim sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Sayfayı biraz canlandıralım...

Tiger RA 900 ya da Tri 780 kullanan var mı ? Orjinal egzozu değişmeyi düşünüyorum şu aralar.. Forumdan ikinci el tiger performans egzoz satan varsa özelden bana ulaşabilir

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Selam Arkadaşlar Aranıza yeni 2. el 2008 s&t gt 250 R ile katıldım yalnız bir sorunum var?
    Formada çok yazı okudum ancak işim dolayısıyla topiğin 1600 sayfasını arayamadım motosikletimi ilk aldığım sıralar FI hatası alıyordum ancak hiç bir sorun olmuyordu,kontak kapatınca kuyruktan tık sesi gelip açınca düzeliyordu.
    Dün akşam ilçe içinde kısa sürüş yaptım yarım saatlik bir dinlnmeden sonra kontak açtım yine FI çıktı. KApat aç,kapat aç aynı sorun.Motor marşı çalışıyor hafif alıyor yine FI yazıp çalışmıyor. Benzin şamandra sesi(deponun ordann dııızzztt :D) diye önceye göre kısa gelip kapanıyor.
    FI (fuel Injector)enjeksyon pompası hatası ısıtma sensörü vs. üç beş hata olabilecek yer varmış. böyle birşeyle karşılaşan çözümünü bilen birileri varmı acaba?

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger RA 900 ya da Tri 780 kullanan var mı ? Orjinal egzozu değişmeyi düşünüyorum şu aralar.. Forumdan ikinci el tiger performans egzoz satan varsa özelden bana ulaşabilir
    Topik de çok hareketliymiş. Bizim orası daha canlıydı
    Blackeagletr bunu beğendi.
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Halil sorma valla, 1610 sayfa, ama yazan kimse yok. Yazan yazmış çizen çizmiş dürmüş defterini kaldırmış Hyocular azınlıkta artık. Biz 3 kişi XR topiğini çok daha aktif kılıyorduk
    halilom bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bendekı motorda tiger var ve sesı gayet tok ve duruşu cok guzel tavsiye ederim normal kullanımda fazla bir yakıt farkı olmaz

Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Alıntı xmstk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar Aranıza yeni 2. el 2008 s&t gt 250 R ile katıldım yalnız bir sorunum var?
    Formada çok yazı okudum ancak işim dolayısıyla topiğin 1600 sayfasını arayamadım motosikletimi ilk aldığım sıralar FI hatası alıyordum ancak hiç bir sorun olmuyordu,kontak kapatınca kuyruktan tık sesi gelip açınca düzeliyordu.
    Dün akşam ilçe içinde kısa sürüş yaptım yarım saatlik bir dinlnmeden sonra kontak açtım yine FI çıktı. KApat aç,kapat aç aynı sorun.Motor marşı çalışıyor hafif alıyor yine FI yazıp çalışmıyor. Benzin şamandra sesi(deponun ordann dııızzztt :D) diye önceye göre kısa gelip kapanıyor.
    FI (fuel Injector)enjeksyon pompası hatası ısıtma sensörü vs. üç beş hata olabilecek yer varmış. böyle birşeyle karşılaşan çözümünü bilen birileri varmı acaba?
    Bence ısı sensör hatası var 2008 modellerde genellikle olabiliyor. Başıma gelmişti

pulsar ya da bundan almayı düşünüyorum daha iyi alternatif göremiyorum, acaba aralarında ne kadar yakıt farkı vardır? birde bunun naked i var onuda beğeniyorum şehrimde 1 tane var 2008 model sanırım motorları aynı ama pulsar ile kıyaslarsak ne diyorsunuz?

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar ya da bundan almayı düşünüyorum daha iyi alternatif göremiyorum, acaba aralarında ne kadar yakıt farkı vardır? birde bunun naked i var onuda beğeniyorum şehrimde 1 tane var 2008 model sanırım motorları aynı ama pulsar ile kıyaslarsak ne diyorsunuz?
    Dostum pulsar ile bu makinayı kıyaslayamazsın. Arkadaşta vardı benim alakası yok pulsar ile. Pulsar nerede bu alet nerede. Yakıt konusunda da gazı ne kadar açarsan o kadar gidiyor.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum pulsar ile bu makinayı kıyaslayamazsın. Arkadaşta vardı benim alakası yok pulsar ile. Pulsar nerede bu alet nerede. Yakıt konusunda da gazı ne kadar açarsan o kadar gidiyor.
    görünüş olarak fark varda fiyat performans olarak hemen hemen aynı
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Derece li çift silindir 250 cc bir alet le 200 cc tek silindir bir motoru kiyaslamaktan bahsediyorsun... elbet de Pulsar da güzeldir hyosung da dünyanın en iyi motoru değil . Benim görüşüm emsal leri nden farklı çünkü tam bir Racing. Oturus ve sürüş olarak Racing. Diğerleri biraz daha cılız ve kullanış pozisyonu Naked ve sport Touring.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Fiyat performans olarak da Hyosung sopalar Pulsar'ı. Tek kıyaslama yapabileceğin nokta da bu olur. Ama tek önemli olan fiyat-performans ise süper çinliler var çok ucuza. Yoksa diğer her şeyde bir gömlek üstün Hyosung GT 250.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Nereye el sallıyoruz?
    Kamera nerede :D
    fearlesboyy bunu beğendi.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Sizce bu motora biraz daha sesli egzoz takılması uygun mudur? Bazı videolarda hoşuma gidiyor bazı videolarda hoşuma gitmiyor sesi. Bazen egzoz olsa diyorum, bazen de ne gerek var diyorum

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce bu motora biraz daha sesli egzoz takılması uygun mudur? Bazı videolarda hoşuma gidiyor bazı videolarda hoşuma gitmiyor sesi. Bazen egzoz olsa diyorum, bazen de ne gerek var diyorum
    Öyle bi fiyat veriyorlar ki önce alanı bağırtıyor sonra motoru :D
    Küfür ettirmeyecek güzel susturuculu bi egsoz neden olmasın ki?

Tok ses verip devir arttıkca bu tokluğu bozmayan/ detone olmayan bi egsoz bulunursa alınabilir bence.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye el sallıyoruz?
    Kamera nerede :D
    pulsar forumundakilerde öyle diyor takım tutmayalım yorum olsun :D
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    pulsar forumundakilerde öyle diyor takım tutmayalım yorum olsun :D
    Hacı onlara selam söyle. Matematik kolay birşey
    Yüzde 20 daha güçlü. Tortu daha fazla üstten çift egsantirikli bir V motor ile gariban bir 200 CC karşılaştırın azcık saftır.
    Antalya İstanbul 140km hız altına düşmeden geldim. Bunu bi pulsar kullanan arkadaşlara şöyle de serinlik gelsin
    I

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat performans olarak da Hyosung sopalar Pulsar'ı. Tek kıyaslama yapabileceğin nokta da bu olur. Ama tek önemli olan fiyat-performans ise süper çinliler var çok ucuza. Yoksa diğer her şeyde bir gömlek üstün Hyosung GT 250.
    yok yok tabiki sadece f/p değil ona bakarsak 2000 model 1000cc makinelerde var anladın işte beni f/p derken oradaki p sadece performans değilde ney diyiceksin ama herşey :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler