Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Shalter 125
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makinaya bitiyorum ben
    Ayyyyynennnn bende.. 125 cc den sonraki makinam kesinlikle bu olmalııı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yüksek devirde titreşim ve motorun ön düzenden ses falan geliyormu.?
    Hayır.. yegane titreşim 5500-6000 RPM arası oluyor.
    -t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Motosikleti
    ramzey QT 125 ÇİFT
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- hiç çekinmeden al zaten sınıfında rakip te yok seni tereddüte düşürecek.
    2 -yorgunluk sorunu çekmezsin ben hiç çekmedim ybr de daha çok yoruluyordum.
    3- 2. eli rahat satarsın ben satmadığım halde 2 tane ciddi müşteri çıktı.
    4- bence temiz düşük km bi 2 . el al çünkü insan bir süre sonra 600 lük 4 silindir bir makine istiyor.
    kusuruma bakma kısa ve öz cevap verdim .

cevaplarınız ve yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım su andan itibaren temız 2 el bır makına arıyorum .ınsallah en kısa zamanda bulurum .

Motosikleti
    şimdilik mandial 250cc
    selam herkese bende modial 250cc var bunu satıp Hyosung GT250R almak istiyorum bu motoru kullanıpta memnuniyetinizi anlatırmısınız çünki ben birkere hata yaptım birdaha aynı hatayı yapmak istemiyorum bana biraz bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum (ademavci75@hotmail.com):silent::silent:

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı bestradyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplarınız ve yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım su andan itibaren temız 2 el bır makına arıyorum .ınsallah en kısa zamanda bulurum .
    yardımcı olabildiysem ne mutlu. Başta tereddüt oluyor insanda da yersiz tereddütler.

Alıntı ademavci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese bende modial 250cc var bunu satıp Hyosung GT250R almak istiyorum bu motoru kullanıpta memnuniyetinizi anlatırmısınız çünki ben birkere hata yaptım birdaha aynı hatayı yapmak istemiyorum bana biraz bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum (ademavci75@hotmail.com)
    Mondial le kıyaslama bence. birincisi motorun mekaniği gayet iyi. Motorda problem çok duymadım. Şanzıman da sert biraz ama alışılıyor. R modelde sadece zamanla grenajlar ufak tefek gevşiyor ama onu da periyodik bakımda sökülüp takılınca hallediyorlar. Özellikle frenler çok iyi hyosung da. Bence daha yavaş motorla büyük şehirlerde otobanlarda seyretmek daha tehlikeli trafiğe uyum sağlayabilmek lazım. Bir de bu motorların boyutları gerçekten büyük ve gösterişli geçen gün kawa er6n ile yan yana koyduk ta çok küçük kaldı o gerçekten. Tabii bir honda yamaha çok daha kaliteli ama hangi modeli. tutup ta cbf 250 ile kıyaslamanın anlamı yok. Tabii gidip te cbr 600f alabiliyorsanız o başka.

arkadaşlar öncelikle merhaba.. size bir sorum olacak.. ben daha once scooter kullandım 1-2 ay kadar fakat hıc vıteslı motor kullanmadım.Boyum 183 kg 72. Racing bir motorla baslamak istiyorum cunku digerlerinin tasarım hosuma gitmiyor.Ben de ilk baslarda CBR 125 de karar kılmıstım ama yakından gorunce vazgectım :D

Su anda da Aprilia nın RS125 ine resmen vurulmu durumdayım fakat Turkıyede sıfırı yok sanırım. 2 elde de dagılmamıs zor bulurum sanırım Aprilia

İkinci olarak Derbi GPR 125R lere baktım ve cok hosuma gitti.. Bir tek selesi rahatsızmıs.. Ve Hyosung GT250R cok cok hos bir model fakat her iki motorunda 29bg civarlık gücü ve Hyosung un heybeti beni korkutmuyor degil.. Sizce hyosung akıllıca bir secim olur mu benim icin ?

Sımdiden teşekkür ederim

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    arjenn fizik olarak yeterlisin fakat gt250r biraz da tecrübe istiyor.
    aprilia rs125 in sıfırı Türkiyede var ve 11000 lira civarı, derbi ise 8500 lira civarıydı sanırım. 6000 lira civarına temiz 2.el derbi gpr 125 bulunabiliyor.
    tavsiyem: arada düşük hacimli bir vitesli ile kendini iyice pişirirsen hyosung iyi bir seçim olur ilerde.

sanırım sıfır aprilia alıcam...
    aslında tecrübem olsa Aprilia yerine CBR 600F alırdım fakat cesedim cok yakısıklı olsun istemiyorum Derbi yide bugun yakından gordum resimlerdeki gibi durmuyor ama sonucta 5500 e temiz bulunabiliyor dedıgın gibi.. Fakat aprilia ının tasarıma hasta oldum aynı sekilde Cagiva Mito da aynı sekilde ...

hyosungla baslamaman gerektigini anladm ama eywallah kardesım ;)

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    Arkadaşlar bişi sormak istiyorum gt 250 r ile gt 650 r arasında boyut farkı varmıdır.uzunluk yukseklık genişlik aynımısı 2 motorda da

Alıntı sporcu_32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişi sormak istiyorum gt 250 r ile gt 650 r arasında boyut farkı varmıdır.uzunluk yukseklık genişlik aynımısı 2 motorda da

boyut farkı yok şasisi birazdaha güçlendirilmiş o kadar ayrıntılı bilgiyi www.hyosung.com.tr adresinden bulabilirsin..
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    Teşekkür ederim zat-ı muhterem..Sormamın sebebı ben hiç yakından görmemiştim hyosungları bugun bi yere gıttım baktım yanımda cok güzel bır motor var anaa hyosung 650 r mış.ınanamadım ya kırmızı sıyah çok müthişti.250 sını almalıyım dıye düşündüm hemen.

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Çinliler gibi olmaz inşallah ; benim başım dertte de bir zealsun 200 gs ile :(
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    olmaz herhalde ya baksana kullanıcıları cok memnun bu motordan

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinliler gibi olmaz inşallah ; benim başım dertte de bir zealsun 200 gs ile :(
    alakası yok. hiçkimse bu motorun kalitesine dil uzatamaz.

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    bir kere çinlilerle bi alakasıı yogg.kullanıcılarında bildiği gibii motosiklet suzuki mühendisleri tarafından tasarlandııı ve korede üretiliyor yaniii made in korea.
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bence güzel motor kim nederse desin ben beğeniyorum hem piyasada 250cc lik racing motor yok başka napalım sadece fiyatı çok yüksek o canımı sıkıyor yauff
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alakası yok. hiçkimse bu motorun kalitesine dil uzatamaz.

arkadaşım hyosungun kalitesini ve güzelliğini inceleyen herkes biliyo bende aynı kanaatteyim ama bu kadar da namus meselesi yapmaya gerek yok yahu. azıcık relax.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hyosungun kalitesini ve güzelliğini inceleyen herkes biliyo bende aynı kanaatteyim ama bu kadar da namus meselesi yapmaya gerek yok yahu. azıcık relax.
    nerden çıkardın, zaten relax ım. söylenmesi gereken sözü söyledim okadar.

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    BU memleket race üretmelidir....
    bir bilen demiş...
    UZANCEM seçim kampanyasında deseydi 600 cc. race 5.000 ytl olacak
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    Ducati 797
    alternatif her zaman tüketiciler açısından şart.
    hyosunga bile alternatif lazım, fiyatı iyice yükseldi.
    kimbilir, belki kymco(125 lik bir kodeli var) belki tvs yapar birşeyler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler