Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

4000'e gtr arıyorsan git scooter'a bin kardeş,mal alırken malı öldürürsünüzde satarken sizin motordan değerlisi olmaz.Piyasa şuan her motorda yüksek geçen gün kuzenimin komple çin grenajlı 35000 km'deki 2006 model 600 rr'ını 15.500'e sattık,hemde geçen sene 12.500'e almıştık.Her malın alıcısı çıkıyor,kısmet.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT 250R BEYAZ
    Arkadaşlar geçen arkadaşla beraber gezerken aniden önümüze ara sokaktan araba cıktı ben arkadaydım durabildim ama bizimki frenlere asıldı motorda durmayınca arka teker kitledi motoru sağa yatırdı yerde 5 takla atıp arabanın altına girdi çıktı motorda yaklaşık 25 metre sürüklendi allahtan mont kask dizlik takılıydı bikaç morluk ve ezilmeyle atlattı şimdi bizim siyah 2012 gt250r'a sağ ayna ve sağ sinyal ihtiyacımız var. Almışken daha iyi bişey alalım diyorum acaba öneribileceğiniz ayna veya sinyal varmı yoksa aynısını mı alalım birde orjinali çok pahalı çin malı varmış onla arasında fark varmı?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    sinyal konusunda benim sinyallere bak hoşuna giderse böyle bir sey alabilirsin....nihayert bugün sinyalleri takma fırsatım oldu ama plakalıgı motora takamadım bu arada sarı jantlarıma lastıklerı taktım 160 lık harıka duruyor.birde motora takarsak bakalım orda nasıl durucak..işte yeni sinyallerim...bakalım beğenecekmisiniz

bu image us beni deli etti bundan başka kolay resim yükleme sitesi varmı ??
    -unnamed- ve eby78 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    abi sinyaller süper...
    bana gönderdiklerinde bunların aynısımı?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bu Geceki fantazim kocaeli :D

Uploaded with ImageShack.us
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali ruhsat son haliyle kaça maal oldu..........açıklayıcı şekilde yazarsan sevinirim...
    10tl ek1 belgesi
    5tl Trafik Şahadetnamesi
    135,50tl Ruhsat
    11tl Plaka
    Toplam 161tl
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000'e gtr arıyorsan git scooter'a bin kardeş,mal alırken malı öldürürsünüzde satarken sizin motordan değerlisi olmaz.Piyasa şuan her motorda yüksek geçen gün kuzenimin komple çin grenajlı 35000 km'deki 2006 model 600 rr'ını 15.500'e sattık,hemde geçen sene 12.500'e almıştık.Her malın alıcısı çıkıyor,kısmet.
    kardeş bizdede vardı bu zıkkımdan ederi belli bu motorn.. 2007 model bir motorda yapılması gerekenler belli.. lastik değişimleri sekron ayarları gibi.. 2007 model e 7000 vereb kişi gider 2012 ye 10 000 verir... bu daha mantıklı bence....

ali cevabın için teşekkür ederim..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    motoru satışa çıkardımya arayanlar soruyor niye krank değişti diye
    bende izzah ediyorum :D uzun konuşmalardan sonra ne hikmetse benle konuşan 2000 model bir japon alsak daha iyi değil mi? diyorlar yada bu motoru almayalım ozaman biz diye aynı zamanda kendi satışımda baltalanıyor :DD:D

40 günü geçti ısı sensörü gelmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

gözüm ikinci el motorların üzerinde neden piyasa bu kadar yüksek çözemedim... sınıfında bana göre hyosung tekl.... zaten bana kalsa satmazdım ki şimdi pişmanım.... piyasaya bakıyorum kafama yatan varmı diye ama adamlar 4000 tl lik motor 6500 7000 yazmışlar... 2007 model bana göre 4000 eder.. sizin gözünüzde 10 000 dir size kalmış... ama piyasa bana çok yüksek geldi.. en sonunda aldıracaklar bana sıfır hyosung...
    Ramazan bey, honda 3-4 yaşında cbr250 lere bakarmısın :D adamlar 30-40 bin km 3-4 yaş sıfırı 10 binse adamlar 8 bin istiyor niye ? dayanıklı sağlam ve satılıyorda 7 küsüre
    hyoda 10 bin 20 bin km adam yazmış 5 küsür bin değeri yarısına düşmüş :D kalite hondadan düşüktür oke ama 4 bine hyo alırsan harabedir 4 bine iyi bak cbf 150 geliyor yani motorların ederi 6-7 arası olması lazım ama inan piyasa fiyatları oldukça iyi
    özellikle kkullanmışsın ve kalite olarak teşhis etmiş ön 2 amortisörü 2 bin tl sıfır alsan geriye kalan komple motora 2 bin tl mi biçiyorsun :D beyin 750 enjektör alsan 2 bin tl oda topla parça parça 20 bin tl :D olaya öyle bak bence 2007 model 20 bin km orta temizlikte bir motora 5 bin tl ucuz bile
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sinyaller süper...
    bana gönderdiklerinde bunların aynısımı?
    aynen aynısı kardeş lambasının ışıgı falan güçlü güzel kaliteli sinyal takımı umarım begenirsin.ön camı değiştirebiliyorsun ama bence gerek yok çünkü lambalar sarı yanıyor zaten camıda sarı yapmanın gereği yok hem beyaz cam daha çok yakışıyor yarın elinde olur inşallah pendik şubesinden elden alacaksın
    -unnamed- bunu beğendi.

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Depo kapagı hakkında nıye kımse yorum yapmıyo ? Boş muhabbete yorum yapılıyoda bu kardeşinize niye yardımcı olmuyosunuz arkadaşlar :D

Motosikleti
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru satışa çıkardımya arayanlar soruyor niye krank değişti diye
    bende izzah ediyorum :D uzun konuşmalardan sonra ne hikmetse benle konuşan 2000 model bir japon alsak daha iyi değil mi? diyorlar yada bu motoru almayalım ozaman biz diye aynı zamanda kendi satışımda baltalanıyor :DD:D

40 günü geçti ısı sensörü gelmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Ramazan bey, honda 3-4 yaşında cbr250 lere bakarmısın :D adamlar 30-40 bin km 3-4 yaş sıfırı 10 binse adamlar 8 bin istiyor niye ? dayanıklı sağlam ve satılıyorda 7 küsüre
    hyoda 10 bin 20 bin km adam yazmış 5 küsür bin değeri yarısına düşmüş :D kalite hondadan düşüktür oke ama 4 bine hyo alırsan harabedir 4 bine iyi bak cbf 150 geliyor yani motorların ederi 6-7 arası olması lazım ama inan piyasa fiyatları oldukça iyi
    özellikle kkullanmışsın ve kalite olarak teşhis etmiş ön 2 amortisörü 2 bin tl sıfır alsan geriye kalan komple motora 2 bin tl mi biçiyorsun :D beyin 750 enjektör alsan 2 bin tl oda topla parça parça 20 bin tl :D olaya öyle bak bence 2007 model 20 bin km orta temizlikte bir motora 5 bin tl ucuz bile
    arkadaş bendede vardı bu zıkkımdan.. ben motora kötü demedim.. bu motorun ne olduğunu ben sizden daha iyi biliyorum emin olun.. hatta çatığım konuları kontrol edin ben gt250 r ile istanbul - ankara -yozgat - çorum kırıkkale yapıp geldim... bak piyasada istisna motorlar var ama adam 2006 model 18000 km deki motoruna 7500 yazmış...bence km oynan mış.. çünkü üzerindeklki 2010 göstergesi... motorun depodan hyosung yazısı sökülmüş motor çift renk ten tek renk e düşmüş ve adam ilan şöyle yazmış kazasız ve boyasız... .. adını hatırlamadığım bir kardeşim ise 2010 model motoruna 7000 lira istiyordu.... 2010 olan belli orjinal..uzaktan bakınca..km si oynanmış değil oda temizlikte onu gösteriyor... şimdi bu adam 2010 a 7000 bin iisterken 2006 ya o fiyat revamı... benim ankaradan motoru sattığım arkadaş inşallah bunu okrda buraya yazar.. ben ona sıfırdan farksız motoru sırf deyerinde bir rakama ve piyasasından 2000 eksik verdim... neyse konu büyümesin böyle senin baban benim babamı döver muhabbetlerini sevmiyorum... herşey ortada.. ilanlar 6 aydan beri takibimde ve 6 aydan beri satılmayan sadece ilan güncellemesi olan kaç hyosung var oda ortada.... bu arada şuan pert bir hyoya bakmaya gidiyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo kapagı hakkında nıye kımse yorum yapmıyo ? Boş muhabbete yorum yapılıyoda bu kardeşinize niye yardımcı olmuyosunuz arkadaşlar :D
    depo kapağını orjinal almaya kalktığın zaman komle set satılıyor... o yüzden fiyat baya tuzlu... bence çıkma kapak bakmalısın perrten veya orjinaline uyan.. adı aklımda değil ama mondialin scooterlerinin birinin fren balatası bununla birebir aynı... orjinali benim zamanımda 45 tl iken mondininkini 4 liraya temin edip takıyordum... yağ filitresinin apache 150- gn250-tiger 250 ile aynı olduğu gibi... bence çin malı yedek parça satan bir yerden depo kapağını uygun a temin et hiç uğraşma derim.. depo kapağı söküp tamiratını yapmadığım için tamiri hakkında yorum yapamıyorum..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sanırım bilen yok. 90 TL arkadaşım. Aşağıdaki linkten bakabilirsin.
    http://yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx

a. adını hatırlamadığım bir kardeşim ise 2010 model motoruna 7000 lira istiyordu.... 2010 olan belli orjinal..uzaktan bakınca..km si oynanmış değil oda temizlikte onu gösteriyor... şimdi bu adam 2010 a 7000 bin iisterken 2006 ya o fiyat revamı... benim ankaradan motoru sattığım arkadaş inşallah bunu okrda buraya yazar...
    O benim o benim :D , Şaka bi yana harbiden çürümüş motorlara iyi fiyat çekiyorlar.
    Kredi yüzünden satıyordum ama vazgeçtim. Borç yiğidin kamçısıdır. Basın kırbacı ben bu motora binmeye devam edeceğim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    YAMAHA MT
    yakıt depo kapagı kuralkan kodu YMS054M11N12016 89,96 tl değermi bence idare et çıkma sağlam 2, el bulursun kuralkan ve yeşilyurt motordada aynı fiyat.(çokmu kötü yani tamir vs edilmiyormu )

http://yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx

bunlaRDA alternatif ler demekki başka modellerinki uyuyor bence araştır bulursun

http://www.motoparca.com/index.php?p...emart&Itemid=1

http://www.motoparca.com/index.php?p...emart&Itemid=1

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Beyler dün gece işten çıktıkdan sonra motoru park edip bir cafeye girdim. Takıldım felan her neyse sonra çıktım açtım kontağı her şey var fakat gösterge ve devir saati çalışmıyordu. Neyse atladım motora 15 dk da eve gittim bıraktım garaja. Sabah açtım kontağı gösterge ve devir saati çalışır vaziyette geri döndü Sizce neden yapmış olabilir ya da aynı durumu yaşayan var mı aramızda?
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Geçmiş olsun ufuk.
    Motoru yıkadın mı ? Panele su tutma olasılığın var mı acaba ? Hani olmazda bi ihtimal diyorum
    Temassızlık yada kısa devredir belki. Hiç bir şey bilmeyen adamda bu kadar boş yazar zaten.
    Sorunu bulursan yada buldurursan burda paylaşmayı unutma. Başıma gelirse motorun başında ağıt yakmayayım
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ufuk.
    Motoru yıkadın mı ? Panele su tutma olasılığın var mı acaba ? Hani olmazda bi ihtimal diyorum
    Temassızlık yada kısa devredir belki. Hiç bir şey bilmeyen adamda bu kadar boş yazar zaten.
    Sorunu bulursan yada buldurursan burda paylaşmayı unutma. Başıma gelirse motorun başında ağıt yakmayayım
    Sağol dostum. Hiç bir şey bilmeyen derken? :D

Pazar günü yıkattırdım ve o gün bayağı gezdim yaklaşık 150 km felan. Yapsa o gün yapardı bence yahu :D

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol dostum. Hiç bir şey bilmeyen derken? :D
    Pazar günü yıkattırdım ve o gün bayağı gezdim yaklaşık 150 km felan. Yapsa o gün yapardı bence yahu :D
    Don aklet gezdiğim çocukluk yıllarımda babam elime mantarlı tabanca yerine 12-13 anahtarını verince, motor tamirinden soğudum
    Benim kadar çok motor tamirinde çırak olan kaç kişi vardır acaba ? Gına geldi, keşke biraz merak edip bilinçli yardım etseydim. şimdi işime yarardı. Bozulunca bırakırım

Yıkayan arkadaş suyu tanzikli bir şekilde panele tuttuysa, sızan bir kaç damla anca varmışdır arıza yapacağı yere
    inşallah bu olay tekrarlamaz.

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Don aklet gezdiğim çocukluk yıllarımda babam elime mantarlı tabanca yerine 12-13 anahtarını verince, motor tamirinden soğudum
    Benim kadar çok motor tamirinde çırak olan kaç kişi vardır acaba ? Gına geldi, keşke biraz merak edip bilinçli yardım etseydim. şimdi işime yarardı. Bozulunca bırakırım

Yıkayan arkadaş suyu tanzikli bir şekilde panele tuttuysa, sızan bir kaç damla anca varmışdır arıza yapacağı yere
    inşallah bu olay tekrarlamaz.
    Umarım tekrarlamaz

Motosikleti
    bir kaç arkadaşıma haber saldım çıkma kapak için.. dönen olursa yazarım...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    @TEKTEKER_RAMÇO

Fiyat konusunda sonuna kadar haklısın ama o ilanlar ciddi anlamda motoru satmak icin değil.Maksat renk olsun, hem ciddi anlamda satmak isteyeceği zaman ilan fiyatını bi kac bin tl düşürücek "acil paraya ihtiyacım var yoksa motorun ederi bu değil" ayağına yatıcak.Yada bi enayi gelirde hani olmazya ya ilk baktığı ilan o olur, almak ister falan.

Şöyle söyliyim benim eski motoru ben 4400 tl ye almıştım, 10 kişiden 9 u beğeniyodu coğuda sıfırmı aldın diye soruyodu, arada iyi anlayanlar sanki biraz yıpranmış vs diyenlerde oluyodu tabi.Motor 2008 enjeksyonlulardan, 5 bin km civarı gezdim bi kere yolda kaldım sigortası attığından, canavar gibiydi kısacası ama km si 22 800 dü aldığımda.Motorun hakkı en fazla olsun olsun 5000-5200 tl olsun.
    Sonra km si baya arttı 30 bine dayanıyodu işte.4550 ye sattım.Bence o km deki motor daha fazlada etmezdi, en fazla 4700-4800 fazlasını kesinlikle haketmezdi benim gözümde.Sonra gördüm sattığım adam 7200 tl ye ilan açmış.
    Şimdi ben bu alışverişleri yaptıktan sonra bakıyorum 2006-8 karburatörlü modellere ucuk ucuk fiyatlar isteniyo, gülüp geçiyorum sadece.(İstisnai iyi motorlar oluyo arada, kimse üstüne alınmasın, ben piyasanın genelinden bahsediyorum)

Birde senin dediğin gibi o ayardaki motorlar ciddi anlamda bakım istiyo.Ben eskisini satmayıp binseydim 1500 tl civarı bakıma para harcıcaktım.Lastik takımı vs. herşeyi pahalı zaten.

Unutmadan ekliyim şu sahibindendeki 2006-8(ilk yarı) sahiplerinin "orjinal kore malı hyosungdur, 2008 sonrası üretimi cin malı kanunilerle karıştırmayınız" muhabbetinede bitiyorum ya, direk dolandırıcı zihniyet, malımı öviyim satiyimde noolursa olsun.Ne kadar mallar, sanki alıcı insan araştırma yapmıyo... Hiç bilmeyen biri 1-2 saatini ayırıp araştırma yapıp işin bütün mantığını cözüyo zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler