Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Madem bukadar fazla şikayet var ben memnun olsamda tabiiki yollarım demekki bir sıkıntı var ciddi ciddi.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    aslında sadece 200cüler değil forumdaki tüm ktm kullanıcılarını bir yoklasak mı?
    sahbazomer ve xawa bunu beğendiler.

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı vanesy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında sadece 200cüler değil forumdaki tüm ktm kullanıcılarını bir yoklasak mı?
    o işi de size verelim ben mektubu hazırlıyorum.
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Fatih fotoğraflar için teşekkür ederim aynısını yapacağım inş
    matkap bulup önümüzdeki hafta girişicem işe
    mail olayına bende girerim hazırlarsanız yollamakta sıkıntı yok
    sahbazomer bunu beğendi.

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Arkadaşlar şikayetin ingilizce ve almanca metinlerini hazırladım. İsteyen arkadaşlar gerekli gördüğü yerleri düzeltebilirler. Bu arada isim bölümünü düzeltmeyi unutmayın!! Ben ingilizce yollamamızın daha etkili olacağı kanısındayım ama siz hangisini dilerseniz onu atın. Ben her iki dilde de atacağım. İyi akşamlar.

info@ktm.com

Dear KTM manufacturers,

We are members of Turkey’s most visited motorcycle web-forum ‘Motosiklet.Net’. http://www.motosiklet.net. We use your product KTM motorcycles. Most of us using Duke Series motorcycles. We discuss about KTM and give advices about our motorcycles. We did not face any problem with your products. We know your motorcycles are strong and durable as much as your off-road motorcycles. We bought KTM because we believe KTM productions are enduring. Especially duke series motorcycles can be used in Turkish worst road conditions. But we want to give some details about our problems that we face your Turkish distributor.

We were discussing about quality of service that we meet in Turkey, Istanbul. All of us complain about your Turkish distributor’s behaviors. They are acting like that they do not have to sell your bikes. When we want to gather some information about your motorcycles they do not care and give details about products. We want more interested distributor. We want our distributor care us. We do not want to see them smiling till we bought our bikes. We want to see them always smiling and care us. We did not see any after-buy care. As we bought your products, we run into many problems while we were buying. Most of them are about distributors fault. They bring our bikes late from custom, they sell bikes like we put weapons to their heads, and I mean they sell your products reluctantly.

We please that warn or choose your Turkish distributor again. We always confronting by many problems with SPOR MOTO. Their workers are completely unimpressive and careless. They are not suit to work a world-leader trademark, KTM. We want to let you know all these problems. Thanks for your attention. We know that you will care and help us.

Ömer Furkan Şahbaz

A member of Motosiklet.Net

---------------------------------------------------------------------

Lieber KTM Hersteller,

* Wir sind Mitglieder der meistbesuchten Motorrad Türkei web-Forum 'Motosiklet.Net'. http://www.motosiklet.net. Wir nutzen Ihre Artikel KTM Motorräder. Die meisten von uns mit Duke Series Motorräder. Wir über KTM diskutieren und geben Ratschläge über unsere Motorräder. Wir haben nicht auf irgendwelche Schwierigkeiten mit Ihren Produkten. Wir kennen Ihre Motorräder sind stark und haltbar, so viel wie Ihr Offroad-Motorrädern. Wir kauften KTM weil wir glauben, KTM Produktionen ertragen. Besonders Herzog Serie Motorräder können in türkischen schlechtesten Straßenverhältnissen genutzt werden. Aber wir wollen ein paar Details über unsere Probleme, denen wir gegenüberstehen Ihren türkischen Händler geben.

Wir waren über die Qualität des Service zu diskutieren, dass wir in der Türkei, Istanbul treffen. Alle von uns beschweren sich über Ihren türkischen Händlers Verhaltensweisen. Sie werden handeln wie, dass sie nicht haben, um Ihre Fahrräder zu verkaufen. Wenn wir einige Informationen über Ihre Motorräder sammeln wollen sie kümmern sich nicht und geben Informationen über Produkte. Wir wollen mehr interessierte Händler. Wir wollen, dass unsere Händler Pflege uns. Wir wollen nicht zu sehen, sie lächeln, bis wir unsere Fahrräder gekauft. Wir wollen sehen, wie sie immer lächelnd und kümmern uns. Wir sahen keine After-buy Pflege. Wie wir Ihre Artikel gekauft haben, stoßen wir auf viele Probleme während wir den Kauf wurden. Die meisten von ihnen sind über Distributoren Schuld. Sie bringen unsere Fahrräder spät von der Gewohnheit, die sie verkaufen Bikes wie setzen wir Waffen, um ihre Köpfe, und ich meine, sie verkaufen Ihre Produkte widerwillig.

Wir warnen Sie, dass oder wählen Sie Ihren türkischen Händler wieder. Wir haben immer konfrontiert durch viele Probleme mit SPOR MOTO. Die Arbeiter sind völlig unscheinbar und nachlässig. Sie sind nicht für einen Weltmarktführer Markenrecht, KTM arbeiten. Wir möchten, dass Sie wissen, alle diese Probleme. Vielen Dank für Ihre Aufmerksamkeit. Wir wissen, dass Sie kümmern und uns helfen.

* Ömer Furkan Şahbaz

Ein Mitglied der Motosiklet.Net
    umurcan bunu beğendi.
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Gönderdim. İnşallah birşeyler değişir. Bunu facebook sayfasına da atın da oradan da paylaşılsın
    sahbazomer bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Valla ben ne ilgi alaka ne indirim ne muhabbet hiç bir kötülüklerini görmedim

indiriminde yaptılar bana 10.500
    habersiz gittim sabah 9,15 de gittim 12:30 da motorumu teslim ettiler.
    ama genede piyasada 850 tl olan bir egzosa 1000 euro istediklerinden dolayı ve ben egzosu alim siz takın garantisi gitmesin önerime yanaşmamalarından dolayı bende mail atabilirim
    sahbazomer bunu beğendi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bende gönderdim.
    sahbazomer bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    BENDE GÖNDERDİM
    sahbazomer bunu beğendi.

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    Bende gonderdim. Eline saglik...
    sahbazomer bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih fotoğraflar için teşekkür ederim aynısını yapacağım inş
    matkap bulup önümüzdeki hafta girişicem işe
    mail olayına bende girerim hazırlarsanız yollamakta sıkıntı yok
    iyi düşün arkan çamur olacak geri dönüşü yok en ufak su da bile arkana hemen su veya çamur gelecek .

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    bende gönderdim
    sahbazomer bunu beğendi.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    benimde ktm distributor ve bayiileriyle ilgili sıkıntılarım oldu, adamlara soru sorduğumda yerini bil artislik yapma tarzında müşteriyle konuşmaları hiç hoş değil, ulan ben sana para kazandırıyorum. Ben kendi ürettiğim ürünü satarken bir yanlışlık ve hata yaptıysam her türlü özür dileyip o hatamı düzeltmeye, nasıl daha iyi olabilirim diye uğraşmayı bilinç edinmişim, ama bu sığır satıcılar edinememiş.

Bu mail'i KTM'ye göndermek belki hiç bir şey değiştirmicek, ama ben de yolladım.

Hatta sadece KTM kullanıcılarının değil, bu tarz odunlarla zamanında uğraşmak zorunda kalmış herkesin bu mail'i ktm'ye göndermesi gerekiyor. Bazı şeyleri değiştirmek için sayı çok önemli.
    vanesy ve sahbazomer bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı sahbazomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi aradım spor motoyu ellerine geldiğini söyledi. istanbul motoru da aradım perşembe faturasını alacaklarını GELECEK salı teslim edeceklerini söylediler.... kafayı yiyeceğim. 3.5 haftada bir motor gelemedi arkadaşım böyle paramızla rezil olduk görüyor musun?!
    Daha geçende Honda bayisinde de aynı sorun oldu. Adam kaporayı verirken bir tarih belirtiliyor. O tarih gelince hoop, "2 hafta sonra gelecek motor" deniyor, RAHATLIKLA. Ama Spormoto zaten hertürlü sınıfta kalıyor tabi...

Plakayı kapatarak başka açılardan da 1-2 resim çekebilir misin? ben de kuyruk iptali yapcam ve plakayı da saklanabilir şekilde ayarlıycam. Bu senin resmi plakayı tutturduğun geniş metal plaka parçası fikr olarak mantıklı geldi bana. Ben daha çok çubuk demirlerle düşünüyordum. Pratik zeka işte..
    #sürenadam

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    15bin bakımı için yağ yağ filtresi hava filtresi buji değişecek dedi spormoto
    fiyat olarak da 550-600 dedi
    kafası iyiydi heralde.
    10binde bunlar değişti dedim gene değişecek dedi

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Plakayı kapatarak başka açılardan da 1-2 resim çekebilir misin? ben de kuyruk iptali yapcam ve plakayı da saklanabilir şekilde ayarlıycam. Bu senin resmi plakayı tutturduğun geniş metal plaka parçası fikr olarak mantıklı geldi bana. Ben daha çok çubuk demirlerle düşünüyordum. Pratik zeka işte.. [/QUOTE]

şöyle bir şeyde alıp takabilirsin http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...22450383/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15bin bakımı için yağ yağ filtresi hava filtresi buji değişecek dedi spormoto
    fiyat olarak da 550-600 dedi
    kafası iyiydi heralde.
    10binde bunlar değişti dedim gene değişecek dedi
    5 bin ve 10 bin bakımda aynı işlemler yapılıyor bir öncekinde yani 10 bin bakımda 300 tl değilmiydi fiyat.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Grup olarak düzenlemek istediğimiz olası 2' nci buluşma için Facebook grubumuzdaki ankete katılmanız gerekiyor. Anketin sonucuna göre Çoğunluğun fikri esas alınarak buluşma şekli,tarihi şekillenecektir.

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Abs nasıl kapatılıyordu bilen varmı

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Bugün kabataş civarında bir duke'cu arkadaş ile görüştük ışıklarda çok güzel muhabbetimiz oldu o buradanmıdır acaba?
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    300du ama 15bin nasıl 600 olabilir sasırıyorum yapılanlar aynı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)