Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım, iyi araştırmışsın Buarada orjinal jantın üzerine direk astar attın, sonra boya ve üstüne vernik sanırım. Yani zımpara felan da geçmedin...?
    boya aldığım yer boya yapmadan önçe scotch brite süngerle üstünden gec dedi bende öyle yaptım zımpara yerine .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Gerçekten jant boyaları harika olmuş umarım atm falan apmaz tekeriniz düz şekilde uzun yıllar seve seve kullanırsınız şuanda motorum hala satılıka bu arada ama satmak için acelem yok hem honda cb500x'i bekliyorum hemde abs'li dukeların abs aparatları (parça adları her ne ise emin değilim) benim duke'a olursa ondan yaptırırım işimi görür beklemedeyim şuan umarum olur.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten jant boyaları harika olmuş umarım atm falan apmaz tekeriniz düz şekilde uzun yıllar seve seve kullanırsınız şuanda motorum hala satılıka bu arada ama satmak için acelem yok hem honda cb500x'i bekliyorum hemde abs'li dukeların abs aparatları (parça adları her ne ise emin değilim) benim duke'a olursa ondan yaptırırım işimi görür beklemedeyim şuan umarum olur.
    atma yapcanı zanetmiyorum bundan 3 yıl önce kardeşimin peugot 307 arabasının çelik jantlarını boyadık atma yapmadı gerci son durumunu bilmiyorum 1 yıl oldu satalı 2 yıl boyunca atma yapmadı.abs parcaları için bende bekliyorum bakalım hangi parcalar lazım olacak en kötü ihtimal 1 yıl içinde ebay düşer parcaları, sağolsunlar bir kaçtane dukeyi parcalayıp parca satışı yapıyorlar.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Eğer ebaydan alma tibi bir durum var ise buradan isteyem arkadaşlar toplanalım ortak alalım hem cebimize uygun olur hemde toprluca getiririz beraberce yaparız.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    bu motolastik.com sayfasından lastik alan alışveriş yapan var mı? fiyatları uygun gibi buz motorla karşılaştırıldığında.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Evet o lastik sayfasının fiyatları uygun gibi. Hiç alışveriş yapan oldu mu? Taze lastik mi satıyorlar yoksa eski mi?
    #sürenadam

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o lastik sayfasının fiyatları uygun gibi. Hiç alışveriş yapan oldu mu? Taze lastik mi satıyorlar yoksa eski mi?
    ben görüşmüştüm yeni tarihli satıyorum dedi ?

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı tharun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda orjinal fabrika çıkışı lastiklerden kurtuldum. Michelin Pilot Road 2 aldım. 120/70/17 ön ve 150/70/17...Lastikler gayet güzel oldu; motorun gidişi oldukça iyileşti. Herkeze tavsiye ederim.
    hocam fiyat nedir, nerden aldınız lastikleri? 110/70/17, 150/70/17 pilot road 2 taktırmayı düşünüyorum

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bakayım bakalım Ben bu aralar topcase işine sardım ya. Bir tane yaptırayım diyorum da nasıl bilmiyorum. Yarın Okan hocaya soracağım bakalım. Elde kask sırtta mont sıkıntı oluyor.

Çantaların resmini bir atsana bi ara ;) tailbag kask alıyor mu?
    Çantalar geldi, özellikle tank bag inanılmaz kullanışlı, at cebinde ne varsa içine motordan inerken de çantayı yanına al, büyük rahatlık oldu benim için. Hava erken karardığından güneş vizörü problem yaratıyordu bana çanta normal Vizörü alacak kadar büyük, telefon haznesi de kullanışlı baya, 55€ ya daha ne olsun.

Tail olana kask sığmıyor ama günübirlik bir gezi için yeterli boyutta, şöyle diyeyim tank bagi içine alabilecek kadar büyük veya kask içine girebiliyor ama boyu yetmiyor. tek derdi her seferinde lastikle falan sabitleme derdi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalar geldi, özellikle tank bag inanılmaz kullanışlı, at cebinde ne varsa içine motordan inerken de çantayı yanına al, büyük rahatlık oldu benim için. Hava erken karardığından güneş vizörü problem yaratıyordu bana çanta normal Vizörü alacak kadar büyük, telefon haznesi de kullanışlı baya, 55€ ya daha ne olsun.

Tail olana kask sığmıyor ama günübirlik bir gezi için yeterli boyutta, şöyle diyeyim tank bagi içine alabilecek kadar büyük veya kask içine girebiliyor ama boyu yetmiyor. tek derdi her seferinde lastikle falan sabitleme derdi.
    Resim, Resüm, Rasim isterük. Havalar soğudu, "görüşünce bakarım" diyemiyorum
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Arkadaslar yaklasık 10gün önce değiştirdiğim lastiklerden bahsetmek isterim size. Bilindiği üzere biraz kazık olan pirelli MT60 lastik ile değiştirdim. Kısa süreli rodajdan sonra lastikleri uzun uzadıya ıslak zemin,kuru zeminde denedim ve inanılmaz güven veren keyifli tecrübeler edindim. Lastiğe verilen paraya acımam düşüncesinde olan her arkadasa önerebilirim vrajlarda yatarken bu kadar keyif aldığımı hiç hatırlamıyorum. Şunuda söylemeden edemiycem yanak ve taban genişliğide artığından vrajlara daha zor yatıcagımı düşünsemden büyük ölçüde yanılmışım son olarak çok güzel bir hava kattı motora birkaç fotograf benden

ozzy07, mustafaferah, umurcan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı h.can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yaklasık 10gün önce değiştirdiğim lastiklerden bahsetmek isterim size. Bilindiği üzere biraz kazık olan pirelli MT60 lastik ile değiştirdim. Kısa süreli rodajdan sonra lastikleri uzun uzadıya ıslak zemin,kuru zeminde denedim ve inanılmaz güven veren keyifli tecrübeler edindim. Lastiğe verilen paraya acımam düşüncesinde olan her arkadasa önerebilirim vrajlarda yatarken bu kadar keyif aldığımı hiç hatırlamıyorum. Şunuda söylemeden edemiycem yanak ve taban genişliğide artığından vrajlara daha zor yatıcagımı düşünsemden büyük ölçüde yanılmışım son olarak çok güzel bir hava kattı motora birkaç fotograf benden

http://imageshack.us/a/img593/192/ma...2112800018.jpg
    http://imageshack.us/a/img547/8696/m...2112800020.jpg
    http://imageshack.us/a/img248/82/mal...2112800023.jpg
    Hayırlı olsun, o kadar fark yarattı mı gerçekten lastikler?

stickerlar sizin tasarımınız mı? Bir de ön ve arkanın dişleri neden farkli yönlere bakıyor

Motosikleti
    DR-Zurna 400

stickerlar sizin tasarımınız mı? Bir de ön ve arkanın dişleri neden farkli yönlere bakıyor
    Aferim evlat, güzel yakalamışsın ben de bakıyorum lastiklere, birşeyler garip geliyor...diyorum

Lastikleriniz hayılı olsun. Umarım ters bir şekilde kullanmıyorsunuzdur. Eğer doğrusu bu şekilde ise Pirelliye saygılar
    #sürenadam

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bende bekliyordum ne zaman yorum yapcak diye bende alacam uzun zamandan beri mt 60 rs lere bakıyordum ama türkiyede kullanıp yorum yapan rastlamadım .
    lastikler takılırken ben yanındaydım benimde dikkatimi cekmişti ama yönleri doğru. yanyana getirince can ın motoru biraz daha yükseldi benim lastikler yanında biraz cılız durdu

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Biraz toprak lastiği gibi görünüyor. Baya derin dişleri var. Pek anlamam ama yola uygun mudur? Ve sakıncası yoksa ne kadara aldığınızı söyler misiniz? Bu bahar ben de bir lastik alayım diyorum valla. Üzerinde gelen lastiklerin şekli bir garip
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Biraz toprak lastiği gibi görünüyor. Baya derin dişleri var. Pek anlamam ama yola uygun mudur? Ve sakıncası yoksa ne kadara aldığınızı söyler misiniz? Bu bahar ben de bir lastik alayım diyorum valla. Üzerinde gelen lastiklerin şekli bir garip
    ben sana söyleyim uzun süre araştırmış biri olarak % 80 yol % 20 off road olarak okudum .piyasada en düşük 830 tl den başlayıp kimden alacana bağlı olarak 1100 tl kadar yolu var.
    umurcan bunu beğendi.

Yine de lastiğin üzerinde ki ok yönüne bir bak sen yarın, benim aklıma yatmadı o.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Yine de lastiğin üzerinde ki ok yönüne bir bak sen yarın, benim aklıma yatmadı o.
    verdiğim linktende bak istersen resmine.http://www.motolastik.com/Urun/Pirel...-pmu26214.html
    Lütfücüğüm bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 200

Evet tasarımı ve baskısı bana ait stickerların.Fatih abi bu arada bu son tasarımım bu nası olmuş acaba fikrini alabilirmiyim? Rodaj döneminde lastiğin yönü konusunda kısa bir araştırma yaptım fakat MT60RS Corsa'nın sunumu ve kullanımının bu şekilde olduğunu teyid ettim. takılırken Fatih abinin dediği gibi o zamanda konuşuldu yön konusu ama taban genişliği konusunda jant dan dolayı pek bi fark olmıycagını düşündüm ama hakikaten kalınlığı göz kamaştırıcı ve gittikçe incelen kuyruga sahip motora çok yakıştığını düşünüyorum. Bana 435euro'ya geldi

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı h.can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tasarımı ve baskısı bana ait stickerların.Fatih abi bu arada bu son tasarımım bu nası olmuş acaba fikrini alabilirmiyim? Rodaj döneminde lastiğin yönü konusunda kısa bir araştırma yaptım fakat MT60RS Corsa'nın sunumu ve kullanımının bu şekilde olduğunu teyid ettim. takılırken Fatih abinin dediği gibi o zamanda konuşuldu yön konusu ama taban genişliği konusunda jant dan dolayı pek bi fark olmıycagını düşündüm ama hakikaten kalınlığı göz kamaştırıcı ve gittikçe incelen kuyruga sahip motora çok yakıştığını düşünüyorum. Bana 435euro'ya geldi

bir öncekine göre daha güzel ama eksik var tamamlayıcı olarak jantlara şöyle bir şey yaparsan

bu stickerdeki turuncu olan yerleri beyaz yaparsan daha şık olur diye düşündüm yaparsan banada yap

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)