Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Bir de bizim lastiklerin tarihleri nerde yazıyor bir türlü bulamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Vanesy. Tabloyu nerden buldunuz ?

kokopellifd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    arkadaşlar merhaba,
    yarın itibariyle benim de motorum geliyor. Kadıköy taraflarındaki biniciler ile tanışmak ve bilgi paylaşımı/etkinlik vs. katılmak isterim.

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Merhaba arkadaslar, ben de bu motordan almaya yakınım. Sıfır almak istiyorum. İlk motorum olacak. Beyaz absli modelinden alacağım sanıyorum. İstanbul motor anahtar teslim 5500 Euro dedi fakat hasanpasadaki distribütör 5500 Euro + anahtar diyor. Hangisinden almalıyım? Daha indirim olur mu peşin nakitte? Sizden ilk kullanıcı olacak benim icin tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir de artçı selesine takılacak çantaya aklım takıldı. Ucgenimsi sekli olan çanta. Onu ucuza bulabilir miyim? En iyi nasıl halledilirim onu? Vereceğiniz yanıtlar icin şimdiden cok sag olun. İyi forumlar...!

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ben ulusan'da gördüm o çantayı. Şunu diyorsun herhalde.

Ulusan'da 200$ etiket vardı üzerinde. Belki kullanılmış veya sahtesini bulursan ucuza çıkabilir ama pek sanmam
    Heil Spellcheck

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vanesy. Tabloyu nerden buldunuz ?
    http://www.michelinmotorcycle.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı sahbazomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, ben de bu motordan almaya yakınım. Sıfır almak istiyorum. İlk motorum olacak. Beyaz absli modelinden alacağım sanıyorum. İstanbul motor anahtar teslim 5500 Euro dedi fakat hasanpasadaki distribütör 5500 Euro + anahtar diyor. Hangisinden almalıyım? Daha indirim olur mu peşin nakitte? Sizden ilk kullanıcı olacak benim icin tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir de artçı selesine takılacak çantaya aklım takıldı. Ucgenimsi sekli olan çanta. Onu ucuza bulabilir miyim? En iyi nasıl halledilirim onu? Vereceğiniz yanıtlar icin şimdiden cok sag olun. İyi forumlar...!
    istanbulmotordan ya da spormotodan alman bir şey değiştirmez; 0km 2013'ü de daha ucuza alamazsınız. hatta istanbul motor türkiyedeki yeni modelde peşin alım indirimi yapan tek ktm distrübütörü bile olabilir .
    işlemleri kendiniz yaparsanız peşin 5250 olur, biraz daha ucuza halledebilirsiniz işlemleri.

CengizYörük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    selam arkadaşlar uzun süredir bu başlığı takip ediyordum ve aranıza yeni dahil oldum. motor konusunda çok az da olsa tecrübem var fakat aceminin acemisi sayılırım. ilerleyen günlerde ve haftalarda her türlü paylaştığınız tecrübeleri izlemeye devam edeceğim. motorumu spormoto dan aldım fakat daha kendisini fiilen alıp kullanamadım ehliyet işlemleri, ruhsat plaka ve sigorta işlemleri içinde debelenmekteyim daha eğitim sürecim de var tabi.. yarın öbürgün bu işlemler bitecek gibi duruyor ve merak edenler ile toplamda aşağı yukarı harcadığım paraları, giyim kuşam da dahil yeni başlayacaklar için paylaşmayı düşünüyorum. iyi forumlar dilerim.
    xxmelihxx, vanesy ve sahbazomer bunu beğendiler.

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ulusan'da gördüm o çantayı. Şunu diyorsun herhalde.
    http://rc8hq.com/wp-content/uploads/...609_171618.jpg

Ulusan'da 200$ etiket vardı üzerinde. Belki kullanılmış veya sahtesini bulursan ucuza çıkabilir ama pek sanmam
    aynen verdiğiniz fotoğraftaki çanta! hasanpaşa'daki asıl distribütördeki motorların birinin üstünde gördüm. harika bir çanta. top case oturtma demiri gerekmiyor sanıyorum? bir de diğer sorumu tekrardan yönelteyim: sıfır almanın dezavantajları nelerdir?

Motosikleti
    MT-07
    Motoru sıfır almaktan bahsediyorsun sanırım.
    Maddi dışında hiç bir dezavantajı yok. Ayrıca ABS gibi bir rahatlığınız olur. Ben onu tavsiye ederim.
    Tecrübe de yok görüntü itibariyle. Zaten oldukça hata affeden bir makine Duke, ABS ile çok daha rahat öğrenirsiniz.
    En rahat eğitimle öğrenirsiniz
    sahbazomer bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Merhaba ben 2 hafta içinde ktm duke 200 abs olmayı planlıyorum öncellikle suan hangi bayisinde bulunur abs li modeli bilen varsa solerse memnun olurum. Birde motorsiklet için hangi aksesuarları almamı tavsiye edersiniz (abs li model ). Elcik vs.

Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı sahbazomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen verdiğiniz fotoğraftaki çanta! hasanpaşa'daki asıl distribütördeki motorların birinin üstünde gördüm. harika bir çanta. top case oturtma demiri gerekmiyor sanıyorum? bir de diğer sorumu tekrardan yönelteyim: sıfır almanın dezavantajları nelerdir?
    ikinci elden pahalıdır ve satarsan fazla zarar edersin. yoksa herkes sıfır almak ister, bütçe ve ileriye dönük plan la ilgili.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Alıntı MertGoren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben 2 hafta içinde ktm duke 200 abs olmayı planlıyorum öncellikle suan hangi bayisinde bulunur abs li modeli bilen varsa solerse memnun olurum. Birde motorsiklet için hangi aksesuarları almamı tavsiye edersiniz (abs li model ). Elcik vs.
    muhtemelen artık her bayi iki hafta içinde teslim eder. spormotonun sitesinde bayi listesi ve iletişim bilgileri mevcut.

hangi şehir?
    MertGoren bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    İstanbul. )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Birde ben 12 yasımdan beri çesitli motorlar surdum atv scooter suanda 125lik kymco movie xl kullanıyorum gecen sene2 defa vitesli motor surme imkanım olmustu bu kaldırma debriaj olayına tamamen alısmam nekadar surer. Trafigim iyi vitesleri nasıl kullanıcsgmıda biliyorum tek sorun istopsuz kaldırmak siz nekdar surede bu aşamayı gectiniz zor oldumu herkez azda olsa tecrubelerinden paylasirsa sevinirim tesekurler iyi geceler

Motosikleti
    ktm duke 200
    İstanbul. )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Birde ben 12 yasımdan beri çesitli motorlar surdum atv scooter suanda 125lik kymco movie xl kullanıyorum gecen sene2 defa vitesli motor surme imkanım olmustu bu kaldırma debriaj olayına tamamen alısmam nekadar surer. Trafigim iyi vitesleri nasıl kullanıcsgmıda biliyorum tek sorun istopsuz kaldırmak siz nekdar surede bu aşamayı gectiniz zor oldumu herkez azda olsa tecrubelerinden paylasirsa sevinirim tesekurler iyi geceler
    abartıyorum sanmayın, gazı ayarlayıp stopsuz kaldırmayı çözdükten sonra 2-3 günde o sorun çözülür. ilk zamanlar ara ara stop ettirebilirsiniz, bozuk yolda, eğimde zorlanabilirsiniz ama benim fikrim, hele tecrübeye göre denge sorunun da olmayacağına göre 2 hafta dur-kalklı gezi ya da eğitimle sorunu halledersiniz.
    benim sürücü kursumda vitesli ybr 150'ler vardı, ikinci hafta herkes (gerçekten herkes) iyi kötü kavramayı çözmüştü.

tek uyarım şu; bırakın motor stop etsin. motorun stop etmesinin bir mahsuru yok. kavramayı yavaş yavaş, stop ettire ettire bulmaya çalışın. mümkünse ilk denemelerini trafiğe kapalı alanda (boş pazar yeri, otopark vs) yapın. dikkat çekmek istediğim konu şu; stop etmesin diye fazla gaz açarsanız acemilikle moturu kaçırıp kaza yapabilir, kendinize de motora da başkalarına da zarar verebilirsiniz. kaza yapmaktansa motor stop etsin. ne olacak, basıyorsun çalışıyor yine ...bir de motor ilk viteste gazı kesince biraz fazla yıkılabilir, ilk denemede her açıdan temkinli olmakta fayda var.

spormoto artık her hafta duke 200 getirebilecekmiş ve satışlar iyi, bir süre her hafta motor gelecekmiş gibi görünüyor. 3-4 gün gümrük, 3-4 gün trafik-ruhsat işlemleri sürse, hafta sonlarını da düşünce istanbuldaki tüm bayiler 2 haftada motoru teslim ederler. istanbul motor peşinde 250 avru indirim yapıyor. taksit var mıydı emin değilim. cardfinansa vardı gibi aklımda kalmış.

bence bayi bayi gezmeyin. telefonla arayın bayileri sonra kiminle anlaşırsanız gidip el sıkışırsınız. çünkü motor üzerindeyken daha da çekici, ilk bindiği yerde alası geliyor insanın .

http://www.spormoto.co/bayi-bul/
    MertGoren bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Çok tesekur ederim gece gece verdiginiz emek için ;)

Motosikleti
    ktm duke 200
    Çok tesekur ederim gece gece verdiginiz emek için ;)
    rica ederim.
    bu arada yukarıda 2 hafta diye yanlış yazmışım, 2 hafta sonu olacak. yani benim denge sorunu olmayan sürücü için kavrama öğrenme süresi öngörüm 4 gün.
    MertGoren bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Aboooov konuya bak, 5 msjdan 2si "bu motoru almak istiyorum..." yada "yeni aldım..." diye başlıyor Çok iyi cidden
    #sürenadam

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Beyler selam,

yabancı forumlarda duke 200'un çok fazla arıza çıkardığını okuyorum, ve alma aşamasında olduğum için endişelendim.

Birincisi motorun sıcak havalarda çok ısındığını ve bacakları rahatsız ettiğini yazmışlar. Bu doğru mudur?

Ön suspansiyonların bir süre sonra yağ akıtarak bozulma sorunu yaşayanlar, motorun düşük devirlerde tekleme yapanlar var. Malzeme kalitesi olarak elciklerin ve fren pedalının kötü malzemeden seçildiğini yazmışlar.

Duke cidden bu kadar fazla sorun çıkartan bir modeli mi ? ktm ismini duyunca inanmak zor geliyor insana. Yoksa sorun motorun Hindistan bajaj fabrikalarında üretiliyor olması mı?

Arkadaşlar merhabalar birşey sormak istiyordum da 2013 modellerin sadece beyazımı geliyor Türkiye'ye ? eğer öyleyse hayallerim yıkıldı :(

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler selam,

yabancı forumlarda duke 200'un çok fazla arıza çıkardığını okuyorum, ve alma aşamasında olduğum için endişelendim.

Birincisi motorun sıcak havalarda çok ısındığını ve bacakları rahatsız ettiğini yazmışlar. Bu doğru mudur?

Ön suspansiyonların bir süre sonra yağ akıtarak bozulma sorunu yaşayanlar, motorun düşük devirlerde tekleme yapanlar var. Malzeme kalitesi olarak elciklerin ve fren pedalının kötü malzemeden seçildiğini yazmışlar.

Duke cidden bu kadar fazla sorun çıkartan bir modeli mi ? ktm ismini duyunca inanmak zor geliyor insana. Yoksa sorun motorun Hindistan bajaj fabrikalarında üretiliyor olması mı?
    Yabancı forumlar hint temelli ise (ki büyük oranda öyle oluyor), olabilir. Ama avrupaya dağıtılan Duke200'ler önce avusturyada kalite kontrolden geçiyor.
    O yüzden kolay kolay olmaz. Süspansiyon bende aktı ama anlıyorum ki o benden ötürü imiş.

Yazın fazla ısınma gibi birşey yaşamadım ama ışıkta durunca bir ısı vuruyor. Yakacak kadar da değil ama.

Elcik ve pedal kalitesinde ben bir sıkıntı görmedim. Pedallar biraz kısa tutulmuş sadece ama alışmayacak şey değil.

@zarrath, evet var öyle bir söylenti ama en kesin bilgi spormoto'dadır. İstersen arayıp bir sor. Sonrasında bizi de bilgilendirirsen seviniriz
    Ayrıca beyaz diye çok evham yapma bence canlısı güzel olabilir. En güzeli yine gidip yanyana görmek
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    10 dakika önce spor motoyu aradım sadece beyaz gelıyomus ve abs modelden baska secenek yok galiba 2013 serisinde turkiyeye gelenlerden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Cumartesi hangi bayide abs li ktm 200 olursa gidip alıcam. tahminen carsamba persembe teslim.

2013 Serisi alıpda aksesuar taktırdıysanız neler taktınız ve tavsiye edermisniz ve kac euro ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)