Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı magicboy135 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum mutlaka, duke 390 ın fiyatı ve yerine alınabilecek nakedları karşılaştırdım.
    http://motosikletblog.blogspot.com/2...-yil-sonu.html
    İtalyanlar ve İngilizler unutulmuş sanki. Yine kıyas kabul etmez ama NC700 ve MT-09 görünce listede gözüm aradı Az paraya çok güç isteyen kimse yüzüne bakmaz bu motorun. Tam kafama göre bir motosiklet ama bu fiyat ile uzaktan seveceğim artık
    magicboy135 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Ben 200 ABS'in sıfırnı 13500 TL'ye aldım, şu anda motor 15.000 küsür. 15.000 TL çok büyük para bu motor için ama dediğiniz gibi muadili onun da pek yok bence.

magicboy135 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 r50
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtalyanlar ve İngilizler unutulmuş sanki. Yine kıyas kabul etmez ama NC700 ve MT-09 görünce listede gözüm aradı Az paraya çok güç isteyen kimse yüzüne bakmaz bu motorun. Tam kafama göre bir motosiklet ama bu fiyat ile uzaktan seveceğim artık
    evet onları fiyatları yüzünden yazma gereği duymadım, yorumlarınız için teşekkür ederim
    ormankebabi bunu beğendi.
    Gidilecek yer, yolun kendisidir...

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Buralar az renklensin Bebişim burları da renklendirsin hele. Gün olacak benim olacak. Hissediyorum
    xawa ve wolrath bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duke200 neykıtcıları

Dün akşam daytona'nın sahibi Bülent Mamayla uzun uzun çene çaldık, ısrarla MT-07'nin(ABS'siz) 16-17 aralığında satılacağının dogru olduğunu söyledi.

MT-07 nin 75 beygir-68 nm tork 182 kg full depo dolu ağırlığı düşünüldüğünde 0-150 km arası asfaltı küçük çaplı ağlatır. 200'de kadar da hiç nazlanmadan çıkar, 205-210 diye gider...

Böyle naked'a hemde 16.500 gibi fiyatlara can kurban.

Cumartesi günü arkadaşla gezerken akrep egzoz'lu heyecanlı bi küçük KTM duke sürücüsü F800'lü daha tecrubeli bi arkadaşıyla makaslar atarak bizi solladı, tacize geldik arkalarından asıldık.

dedim bu duke200 80'den 120'ye 130'a sanki biraz daha ani uzuyo ne iş Sürücünü acemiliği sayesinde ileride yetiştim 390'mış abileri

Motor küçük bulldog'lar gibietrafa hırrlayıp duruyo 140' altında herkeze diş gösteriyo' atarlanıyo etkilide ama 140 tan sonra sadece havlayıp duruyor acık yolda, hiç iyi uzayamıyor.

43 beygir game over oluyor.

Daytonada' da bülent beyde 16-17 ye MT-07 girince, kendisi de duke390 satıyor, 19.500'e artık duke390'ın iyice saçma bi motor olacak dedi.

bide Duke 390'da severik ama sahibindende yaz başı 15'e sıfır duke390 alıp, kışın ölü sezonda sanki kuyumcu kentte altın satar gibi ısrarla 18.500 isteyen arkadaşlara selam olsun Hayırlı satışlar...

Milan fuarından orjinal yamaha çantalı ve ön camlı MT-07. Çok hoş bence....

http://www.youtube.com/watch?v=d-4AA2lAa7E

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke200 neykıtcıları

Dün akşam daytona'nın sahibi Bülent Mamayla uzun uzun çene çaldık, ısrarla MT-07'nin(ABS'siz) 16-17 aralığında satılacağının dogru olduğunu söyledi.

MT-07 nin 75 beygir-68 nm tork 182 kg full depo dolu ağırlığı düşünüldüğünde 0-150 km arası asfaltı küçük çaplı ağlatır. 200'de kadar da hiç nazlanmadan çıkar, 205-210 diye gider...

Böyle naked'a hemde 16.500 gibi fiyatlara can kurban.

Cumartesi günü arkadaşla gezerken akrep egzoz'lu heyecanlı bi küçük KTM duke sürücüsü F800'lü daha tecrubeli bi arkadaşıyla makaslar atarak bizi solladı, tacize geldik arkalarından asıldık.

dedim bu duke200 80'den 120'ye 130'a sanki biraz daha ani uzuyo ne iş Sürücünü acemiliği sayesinde ileride yetiştim 390'mış abileri

Motor küçük bulldog'lar gibietrafa hırrlayıp duruyo 140' altında herkeze diş gösteriyo' atarlanıyo etkilide ama 140 tan sonra sadece havlayıp duruyor acık yolda, hiç iyi uzayamıyor.

43 beygir game over oluyor.

Daytonada' da bülent beyde 16-17 ye MT-07 girince, kendisi de duke390 satıyor, 19.500'e artık duke390'ın iyice saçma bi motor olacak dedi.

bide Duke 390'da severik ama sahibindende yaz başı 15'e sıfır duke390 alıp, kışın ölü sezonda sanki kuyumcu kentte altın satar gibi ısrarla 18.500 isteyen arkadaşlara selam olsun Hayırlı satışlar...

Milan fuarından orjinal yamaha çantalı ve ön camlı MT-07. Çok hoş bence....

http://www.youtube.com/watch?v=d-4AA2lAa7E

yıllık vergisi ve bakım masraflarını hesap ettinmi ? mt 07 nin
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bakımı aynıdır da 300tl vergı farkı var.
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımı aynıdır da 300tl vergı farkı var.
    120 tl yağı değişirmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

kendim düşüncem 390 duke mi mt 07 dersen tabiki mt 07 tercih ederim hata satıp mt 07 mi alsam diye çok düşündüm ama ihtiyaclarım

doğrultusunda duke 200 le devam edecem . bana fazla gelir günlük 12 km yol yapıyorum işe gidiş geliş bana artısı olmaz sadece masrafım artar o yüzden gerek yok şehir içinde gayet mutluyum duke le

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

yıllık vergiden sadece 417 tl fark var .

Motosikleti
    pani / 3colore
    rr'ın degısıyorsa mt-07 nın de degısır heralde ktm ın servıs fıyatlarının ucuk oldugunu yazmıstı bu baslıga bırılerı dıye hatırlıyorum?

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    rr'ın degısıyorsa mt-07 nın de degısır heralde ktm ın servıs fıyatlarının ucuk oldugunu yazmıstı bu baslıga bırılerı dıye hatırlıyorum?
    rr kaç litre yağ alıyor ? ve hangi yağı kullanıyor ? bu da önemli

ktm servisi olarak nereyi tercih ettinize bağlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

garanti olayı olmasa ben kendim değiştirecem,

bana maliyeti 1.5 litre yağ 37.50 tl castrol alırsam ( servis shell kullanıyor 1 litresi 39 tl) yağ filtresi 20 tl de 57.50 tl servisinde bir şeyler kazanması lazım sonucta .
    wolrath bunu beğendi.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben koruma demirini mothracingden sipariş ettim 99 dolar
    gelicek yakında inş
    çok aktifiz arkadaşlar konuda !
    Sizin koruma demiri geldi mi Volkan bey?

Motosikleti
    KTM Duke 390
    selam duke ler vadisi sakinleri bu videodaki duke te takılı olan koruma demiri hakkında bilgisi araştırmışlığı olan varmıdır?

http://www.youtube.com/watch?v=ohS_Eq3F1oI

Arkadaşlar bende duke 200 almayı düşünüyorum. Bu motorun kronik bir sorunu var mı? Ben motora yeni başladım tavsiye eder misiniz? Artı ve eksileri nelerdir? Bütçe konusunda sorunum yok. Şimdiden teşekkürler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    koruma takozum geldi taktım kullanıyorum sukur sıkınıt yasamadım motoru evde bıraktım ıs bulmadan gerı donup almayacagım
    ısı buldugum gun almaya gıttıgımde cekıp fotoyu koyarım buraya

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı baranozhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende duke 200 almayı düşünüyorum. Bu motorun kronik bir sorunu var mı? Ben motora yeni başladım tavsiye eder misiniz? Artı ve eksileri nelerdir? Bütçe konusunda sorunum yok. Şimdiden teşekkürler.
    kronik arızası bildiğim kadar yok .

tavsiye ederim.

tek eksik yanı kötü bir distribütör .

her bindiğinde keyif alırsın ama şehir içi için diyorum .
    Yunus EMRE

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı baranozhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esasında kronik sayılamıyacak ufak bir sorun var çözümü de gayet basit ve maliyetsiz bakım esnasında ustadan önlem almasını istemen yeterli . Ben ve birkaç arkadaş daha yaşadı bunu zincire motordan güç aktaran dişlinin ordan yağ sızması olabiliyor .. Mühim bir şey değil ama ordan burdan biyerden duyarsan bu olayı eyvah bu da neymiş olma diye bilmende fayda var diye yazdım

bu arada kimse mi merak etmemiş linkini verdiğim videodaki koruma demirini yahu ..

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı romeo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esasında kronik sayılamıyacak ufak bir sorun var çözümü de gayet basit ve maliyetsiz bakım esnasında ustadan önlem almasını istemen yeterli . Ben ve birkaç arkadaş daha yaşadı bunu zincire motordan güç aktaran dişlinin ordan yağ sızması olabiliyor .. Mühim bir şey değil ama ordan burdan biyerden duyarsan bu olayı eyvah bu da neymiş olma diye bilmende fayda var diye yazdım

bu arada kimse mi merak etmemiş linkini verdiğim videodaki koruma demirini yahu ..
    daha önce araştırdım bulamadım özel yapım malum stunt için yapılmış.

ben bunları aldım.

Yunus EMRE

Motosikleti
    pani / 3colore
    cici motor cici aksesuarlar maasallah ;)

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    cici motor cici aksesuarlar maasallah ;)
    güzelde bazen değiştirsem mi diye düşünüyorum mt 07 duyduğumdan beri acaba alsammı diye düşünüyorum sonra vazgeciyorum şeytan yine dürtüyor değiştir diye gelsin fuarda yakından bakacam belki değiştirim .gerci bugünkü trafikte cross mu alsam diye düşünmeye başladım yüksek kaldırımlara çıkmak için .
    Yunus EMRE

Motosikleti
    pani / 3colore
    trafık adamı dusunduruyor gercekten.ben de ıstıyorum dev gıbı makıneler ama bugunkü besıktas trafıgınde kuryelerı arkadan izlemek ımkansız olur buyuk motorla ıyıce dusunmek lazım. motoru ne kadar sık ve nerede kullandıgın hangı motoru ıstedıgının ılk belırleyıcısı olması lazım bence...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)