Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Güzel güzel maaşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    slm gençler, şimdi wolf vardı sattık, drift aldık pek sinmedi yıllar sonra drifte geri dönmek onuda sattım, rks vardı bi arkadaşta, önerirmisiniz bu modeli, 90 100 gidermi yolda, yakıtı nedir varmıdır kronik sorunu felan. bilgi verebilir misiniz, kusura bakmayın geri sayfaları karıştmadım henüz ama siz yazana kadar biraz bakıcam şimdi.

Kronik sorunu yok. 110 düzde yokuş aşağı 120 yapıyo. 100km de 3 litre yakıyor
    agrasiwe ve gazo0202 bunu beğendiler.

Motosikleti
    dominar 400
    Rks alacak arkadaşlar. Lütfen daha önceki sayfaları okuyun. Motor gerçekten sağlam ve kaliteli.Ancak yetkili servisleri kaliteli değil.Bu motor fiyatına göre çok iyi ve hakkını veren bir motor.hangi mevsim koşullarında olursa olsun sabitleyin 80,90 veya 100 km hıza, bayılmadan bu hızlarla veya bu hızlardan biri ile gidebilirsiniz. Bazı arkadaşlarımız bu motoru çok agresif ve kaldırımlardan atlama,zıplama,kız tavlama amaçlı alacaksa başka motora baskınlar. Ancak arap atı gibi sakin bir şekilde orta veuzun mesafeler için kullanacaksa korkmasın alsın. Bir de motora ihtiyaç hissetmediğiniz, sırf değişiklik olsun diye aksesuar veya modifikasyon yapmamanız önerilir.

Tasarlayan İtalyan mühendise can kurban .

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, Sava'nın MC 18 modelini taktım bugün motosikletime ve gayet hoş oldu hem görünüş olarak farketti hemde yol tutuş olarak Fazla kilometre yapamadığım için daha çok yeni lastikler biraz daha kilometre yaptıktan sonra yatışlarda ki ve yağmurlu havada ki performansı ile ilgili bilgi veririm
    kara_kule ve ugur377 bunu beğendiler.
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

Hayırlı olsun Allah kaza vermesin

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    motosikletimi bugün 4000 bakımı için servise bıraktım .yağı değişti yağ filtresi değişti, zincir dişlisi gevşemişti ona ayar cekildi,zincir gerilip yağlandı,oynak parçalara vd40 sıkıldı,frenler kontrol edildi,ekstra olarak motoruma koruma demiri almıştım onun montajı yapıldı. alınan servis ücreti 60 lira.fiyat bana göre uygun, sizin servislerden ne haber?
    hakan_biolog bunu beğendi.

İyi fiyat iyi

Motosikleti
    dominar 400
    Çok güzel fiyat.

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    bu fiyat politikası devam ederse servis bakımlarını eksiksiz yaptırırım .şimdilik benim içinde bi sıkıntı yok

Öncelikle hepinize merhaba baştan aşşagı tüm forumu okudum motor çom hoşuma gitti bütçemi maximuma zorlayarakk 0 km sini almaya karar verdim ancak kafamdaki tek soru ise boy konusu çok fazla uzun yol yapmayacagım goz onune çok fazla rahatsızlık cekermiyim öğrenmek istediğişm bu boyum 180

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    şimdiden hayırlı olsun diyelim doğru karar verdiğinden hiç şüphen olmasın . boy meselesine gelirsek ben senden 2 cm kısayım sürüşümü veya manevramı olumsuz yönde etkileyecek bi durum 4000 kilometredir karşıma cıkmadı . seninde daha önceden motosiklet tecrüben varsa problem olucanı zannetmiyorum. birazdaha uzun boylu olan arkadaşlar bacaklarının motosiklete sığmadığını yazmışlardı senin böyle bir sorunla karşılaşaçağını zannetmem

Kara kule cvabin icin tesekkur ederim kismet olursa persembe gunu almayi planliyorum aldiktan sonra yapmam gerekenlerle ilgili zaten bol bol rahatsiz edicem ancak ilk edinmek istedigim sey koruma demiri motor tecrubem konusunda ise sikinti yok zaten aktif olarak uzunca zaman cbr kullandim

Motosikleti
    dominar 400
    cbr dan sonra biraz hantal gelebilir. Almadan önce mümkünse binip bir gezin ve boyunuzdan dolayı ayak mesafelerinizin rahat olup olmayacağını da test edin. Orta- uzun mesafelerde de bineceğinizi düşünün.

Cbrdan sonra 5 yil kadar 125 nostalji kullandim hantal gelmez problem yok hitit ancak malesef deneyebilecegim hicbir yer bulamadim butceme uygun olarak da iyi olsugunu dusundum sadece senin soyledigin boy olayi canimi sikti onu sorma geregi duydum

Motosikleti
    dominar 400
    Sürmen gerekmez. Gördüğün RKS'nin üzerine durduğu yerde bir bin ve direksiyonu çevir, diz mesafen direksiyonun dönmesine engel oluyorsa, Ayak bileklerin çok fazla bükülüyorsa uzun sürüşlerde yoracaktır. Buna göre karar ver.

Motosikleti
    YZF R-25
    Arkadaşlar bende titanic 150 motor sahibiyim motoru alalı bu ay tam bir yıl oldu. Motor şu anda tam 9800 km de. Bu 1 sende motor ile başıma gelen birkaç eksikten bahsediyim.
    1-motorum vites değiştirirken ki ökçe diye tabir edilen yere temas edene granaj kapagının rengi griden siyaha döndü. Yani boya attı.

2-Zinciri sürekli olarak gerginliği değişiyor. Kaç kez ayarlattım , ayarladım.

3-Motorun deposunda bulunana boya kaplaması (bant gibi bir şey) soyuldu.

Motor görsel olarak rahatlık olarak güzel ama kalite olarak bence diger yamaha honda tvs sym gibi modellerden geride. Şimdi diyorsunuz o motorlar kaç para bu motor kaç para diye ama bazı arkadaşlar sürekli övmüş ama bilmeyenleri yanlış yönlenmesin diye söylüyorum.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Heraklaitos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize merhaba baştan aşşagı tüm forumu okudum motor çom hoşuma gitti bütçemi maximuma zorlayarakk 0 km sini almaya karar verdim ancak kafamdaki tek soru ise boy konusu çok fazla uzun yol yapmayacagım goz onune çok fazla rahatsızlık cekermiyim öğrenmek istediğişm bu boyum 180
    1.80 boy ile bu motor sana küçük gelir.. benim boy 1.82 kilo 87.. titanik 150 nin şekli şemalini çok severim üstüne bi oturdum bacaklar depoyu kavramıyor çok uzun kaldı.. rks 200 olsun dedim onda da aynı problem oldu.. rks için 1.70 boy ideal sonrasında depoyu kavramak zor oluyor...

250 cc ye geçeceğim zaman cruiser a yönelirsem 250cc rks cruisere da bi bakıcam.. onunda şekli şemali hoş ve kalitesi iyi diye yorumlar okudum.. artık ona sığarım diye tahmin ediyorum..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Bu fiyat araliginda tavsiye edebilecgini motor varmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler