Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kırmızı boğamı sattım cazip bi fiyata ve üstüne 900 ekleyerek sıfır plaka ruhsat sigorta dahil aldım BEYAZ RENK 12 km de sol sinyal takılıyor ve ön koruma demiri bölmü yamuk kaynatılmış ön kulaklardan biri eğri 2014 model bendeki dijitaldi hiç sorun yaşamadım bu sıkıntılar nazar boncuğu olsun değiştirebilirdim eminim değişsem diğerinde daha büyük sorun çıkardı böyle şansızım neyse alırken sordum analog bunlar bana servisin dediği sijitalde sorun çıkmış buna geçmişler demiyor maliyeti düşürmek amaçlı kuba daha çok kar etsin neyse 100 tl fark verecem üstündekini sökün dijitali takın diye anlaştım pazartesi takacaklar diğeri 2. elde sorunsuz 500 kmh yaptım bunu alma sebebim ömürlük olsun rodajı 1000 kmh ye kadar max 50-60 sonrasında otobanda 30 kmh mesafede eğik pozisyonda sınırlarını zorluycam racing motorumuda böyle açmıştım ama önerim 1000 km den sonra ince sentetik yağ ile basmanız sonrasınde mineral(madeni yağ) ile devam edin tek silindire uygunu motul-castrol-ipone den şaşmayın iyi günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

http://www.suratmotor.com/rks-yedek-parca/rks-titanic-150-yedek-parca?page=2 burada ve birçok site başladı yedek parçası bence uygun ybr gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS 150 TİTANİC
    Size müthiş bir modifikasyon sunuyorum. Sağda çin malı saat yapışkanını çıkartıyor hemen monte ediyorsunuz. Sürerken saati de görebiliyorsunuz. Aman şuna da dikkat edin motoru yıkarken saati aparatından ayırın.

hitit1963 HOCAM SİZİN GAZA GELİP KIRMIZIYI SATTIM BEYAZ SIFIRI ALDIM ama cılız duruyor kırmızı daha kalıplı duruyor göz aşinalığı ile ilgili sanırım neyse siyahdan iyi toz göstermez ama kir gösterir :D modifiye aştınız süper saat bende mini bar koycam yol yaparken lazım oluyor :D
    hitit1963 bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    Herşeyi yapın ama aşağıda sıralayacağım şeyleri yapıp motorun ve motorcunun karizmasını çizmeyin;
    1-Motora ardısıra giden 3'lü aynaları takmayın
    2-Motora teyp takıp arka çantayıda delerek cümle ümmeti muhammede anlamsız müzikler dinletmeyin.
    3-Motora markasını gösteren yazılardan başka yazı(Babam sağolsun, o şimdi asker vb.), resim, vb. şeyler yapıştırmayın.
    4-korna sesi çok iyi. Öğürtü sesine benzer insanda tiksinti yaratacak korna sesine çevirmeyin.
    5-Motorun herhangi bir bölümüne neon ışıklar yapıştırarak gece klubü formatına dönüştürmeyin.
    6-Arabaların arasında makas atmayın. (Kuryeler hariç. Çünkü o arkadaşlarımız 10 dakika daha geç kalsalar sipariş verenler açlıktan ölebilirler.Bu yüzden Kuryeler ambulans statüsündeler.)Aksi takdirde Otomobil sürücüleri bizi hiçbir zaman adam yerine koymazlar.
    7-"Kırmızı olsun da 5 kuruş fazla olsun" deyişini altüst ederek kırmızı renkden beyaz renk RKS'ye geçmeyin. Yani tweentop kardeşimiz gibi yapmayın.
    8-Tweentop minibar fena bir fikir değil ama yaparsanız alkolsüz içecekler koyun ki yolda devrilip kalmayın.(sakın kızma şaka)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Gelecek hafta hava iyi olursa sizi yeni bir modifikasyonla buluşturacağım. şu anda alt yapısı hazırlanıyor. Bu ne derseniz? Arabalardaki çakmaklık daha önce kullandığım honda cbf e yapmıştım. Gerçekten çok ama çok işe yarıyor. Uzun yolda cep telefonu, navigasyon cihazı veya aksiyon kamerasının şarjının bitmesi gibi bir sorun yaşanmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Arkadaşlar işte eski honda CBF de yaptırdığım etrafı yeşil halka şeklinde olan çakmaklık. Sigara içen arkadaşlara da bayağı faydası oldu. Ama şunu bilinki nargilenin yerini tutmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

http://yilmazmetinirmak.blogcu.com/motosiklete-bin-oglum/12992555

Arkadaşlar yine dayanamadım ama belki çoğunuz bilyorsunuzdur.Yukarıda link olarak verdiğim adreste "Motosiklete bin oğlum" yazısını da sizlerle paylaşmak istedim. Lütfen bir kere olsun ilgili adrese girerek okuyun.
    kuba63 ve Salih_T bunu beğendiler.

Bende dün yağı ve filitreyi değiştireyim dedim. Neyse yağ tapasını çeviriyorum ama sıkılmıyor. Bide baktım tapanın karşılığı dişler sıyrılmış. Baktım orası üç civatanın tuttuğu bir kapak. Artık bugün o kapaktan sipariş verdim. Aliminyum ya zorlamaya gelmiyor. Somun çelik onda bişey yok.

Motosikleti
    dominar 400
    Gargi Amca,
    Ben bir kez yağını kendim değiştirdim. Öncelikle sola çevirince açılıyor. tıpayı kapatırken tam sıkmadam önce tıpayı elle yuvasında diş kaçırmamak için sıkıyorum. Mutlaka lokma anahtar kullanmak lazım. Birde tıpayı sökmeden 5 dalika önce spreyle tıpa çevresine yağ veya pas çözücü sıkıyorum. Bu işi daha da kolaylaştırıyor.

Elle cevirdim önce diş atlamadığıma emin oldumda, belki önceden servisin çırağı sıkmıştı o halletti heralde

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba arkadaşlar ben drift kullanıcısıyım buraya yazı yazmamdaki amaç bu modelin sağ ve sol kol duğme panelini almak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı. Tşk ederim tekerimiz daima düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

arkadaşlar bu motorun sağ ve sol kumanda kolunun resimlerini çekip özelden atmanız mümkün mü tşk ederim. Ayrıntılı olursa sevinirim.

sevgili dostum. herhangi bir rks yetkili servisine giderek RK4001 ve RK4003 yedek parça kodlu olan kumanda panellerini almak istediğini söylüyorsun. siparişten sonra 2-4 gün içinde parçalar servise ulaşır.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostum. herhangi bir rks yetkili servisine giderek RK4001 ve RK4003 yedek parça kodlu olan kumanda panellerini almak istediğini söylüyorsun. siparişten sonra 2-4 gün içinde parçalar servise ulaşır.
    Gargi Amca,
    Daha önce sorduğum bir konuyu araştırdım bilgi vereyim.
    RKS 150 Titanic zinciri O-ringli değil. bu nedenle sık sık bakım ihtiyacı duyuyormuş. Eski tip zincirin kullanılması da dezavantaj.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Herkese selamlar 4 gün önce katıldım sıfır km siyah aldım suan 140 kmdeyim hyosung gt250r cbr sym wolf derken en dogru kararın düşük cc olacagını düşündüm Şimdilik bir sıkıntı yok titresim suan için sadece ayaklarda var oda rodajda oldugu için ama cok hafif seriligi iyi sesi cok iyi yolda görenler yarıs motoru sandılar kaç basıyor filan soru soruyorlar )) yakısıklı bir motor hızıda iyi kalkıslar süper şimdilik bu kadar ara ara yine yazacagım)

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar 4 gün önce katıldım sıfır km siyah aldım suan 140 kmdeyim hyosung gt250r cbr sym wolf derken en dogru kararın düşük cc olacagını düşündüm Şimdilik bir sıkıntı yok titresim suan için sadece ayaklarda var oda rodajda oldugu için ama cok hafif seriligi iyi sesi cok iyi yolda görenler yarıs motoru sandılar kaç basıyor filan soru soruyorlar )) yakısıklı bir motor hızıda iyi kalkıslar süper şimdilik bu kadar ara ara yine yazacagım)
    Aramıza hoş geldin safalar getirdin. Ulaş kardeşim.
    -Ayaklarda titreşim olması iyidir. İnsan para verse bile böyle keyifli masaj yaptıramaz.
    -Seriliği konusunda sana katılıyorum. Ancak fazla abartıp kamyon sollamaya kalkma öyle 6 saniyede kamyon sollama işini beceremiyor.
    -Yarış motoru sananlara selam söyle.....Bastığı falan yok sadece adam gibi gezdiriyor de.
    -Aman dikkatli ol. Genç, yakışıklı ve sağlam kalmaya bak.
    Sevgiler!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben drift kullanıcısıyım buraya yazı yazmamdaki amaç bu modelin sağ ve sol kol duğme panelini almak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı. Tşk ederim tekerimiz daima düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

arkadaşlar bu motorun sağ ve sol kumanda kolunun resimlerini çekip özelden atmanız mümkün mü tşk ederim. Ayrıntılı olursa sevinirim.
    kdiner biraz geç oldu ama sana istediğin RKS kollarının fotoğraflarını gönderiyorum.
    Diğer taraftan diğer arkadaşlara daha önce fotoğrafını yolladığım saat modifikasyonunun yerini değiştirdim.Onu da fotoğrafladım.
    Diğer bir konu aksiyon kamerası çekimleri onu ne şekilde burada paylaşabilirim. Buraya video nasıl yükleye biliyoruz?

Motosikleti
    rks titanic 150
    5.500 tl ye cbf alıp üzerine 5 tl lık saat yapıştrmak zorunda kalanlara tbessüm etmeden geçemiyorum. benmkı dijital ekran motorda en keyıf aldığım noktaların başında gelıyo. 9 aydr tek skıntıısnı görmedm. olursada 200 tlye değiştririm biter.bence rks nın en buyuk hatası analog saate geçmesidr. herkese kazasz sürüşler

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı whiteflame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.500 tl ye cbf alıp üzerine 5 tl lık saat yapıştrmak zorunda kalanlara tbessüm etmeden geçemiyorum. benmkı dijital ekran motorda en keyıf aldığım noktaların başında gelıyo. 9 aydr tek skıntıısnı görmedm. olursada 200 tlye değiştririm biter.bence rks nın en buyuk hatası analog saate geçmesidr. herkese kazasz sürüşler
    Whiteflame şimdi şu yazdıklarımı iyi oku;
    1-Saat 5 lira değil 2,5 TL. Fiyatını çok fazla abartmaya gerek yok.
    2-Zorunluluk olduğu için takmış olmamın sebebi daha önce 75 TL ye aldığım saatin sökülerek alınmış olması nedeniyledir.
    3-Motora takılacak bir saatin ucuz olması nedeniyle tebessüm edilecek bir durum yok.Bence bu memlekette koluna 750 bin TL lik saat takanlara tebessüm et veya diyaframının yettiğince kahkahayla gül.
    Hayırlı sürüşler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin safalar getirdin. Ulaş kardeşim.
    -Ayaklarda titreşim olması iyidir. İnsan para verse bile böyle keyifli masaj yaptıramaz.
    -Seriliği konusunda sana katılıyorum. Ancak fazla abartıp kamyon sollamaya kalkma öyle 6 saniyede kamyon sollama işini beceremiyor.
    -Yarış motoru sananlara selam söyle.....Bastığı falan yok sadece adam gibi gezdiriyor de.
    -Aman dikkatli ol. Genç, yakışıklı ve sağlam kalmaya bak.
    Sevgiler!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

kdiner biraz geç oldu ama sana istediğin RKS kollarının fotoğraflarını gönderiyorum.
    Diğer taraftan diğer arkadaşlara daha önce fotoğrafını yolladığım saat modifikasyonunun yerini değiştirdim.Onu da fotoğrafladım.
    Diğer bir konu aksiyon kamerası çekimleri onu ne şekilde burada paylaşabilirim. Buraya video nasıl yükleye biliyoruz?

http://i.hizliresim.com/djVbJL.jpg
    http://i.hizliresim.com/b8ob3Z.jpg
    http://i.hizliresim.com/XWz4g6.jpg
    http://i.hizliresim.com/b8ob0V.jpg
    http://i.hizliresim.com/59OVvq.jpg
    tşk ederim resimler için sağ kol maneti uygun ama sol istediğim gibi olmadı neden derseniz, benim driftte sizde sağ kolda motor stop etme düğmesi var benimkinde dörtlü düğmesi var, sol kısımda sizde sellektör düğmesi var vede koldan jikleli (benim istediğim sizin sol kol uyar fakat şikle kısmı var olmaz sade istiyorum) benim dirfit sol kısımda sellektör düğmesi yok o bakımdan sordum. Sorunuza gelirsem googleden hesap açın youtube girin videonuzu yükleyin, yükleme bittikten sonra videonuzu açın yukarıda arama kısmını sağ tıklayın kopyala deyin motosiklet.net e girin mesaj kısmında sağdan ikinciye tıklayın yazım yerine sağ tıklayıp yapıştır okey deyin işlem tamamdır kolay gelsin.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    rks titanic 150
    Whiteflame şimdi şu yazdıklarımı iyi oku;
    1-Saat 5 lira değil 2,5 TL. Fiyatını çok fazla abartmaya gerek yok.
    2-Zorunluluk olduğu için takmış olmamın sebebi daha önce 75 TL ye aldığım saatin sökülerek alınmış olması nedeniyledir.
    3-Motora takılacak bir saatin ucuz olması nedeniyle tebessüm edilecek bir durum yok.Bence bu memlekette koluna 750 bin TL lik saat takanlara tebessüm et veya diyaframının yettiğince kahkahayla gül.
    Hayırlı sürüşler.
    hitit63 toplumun sosyal sorunlarına gireceksek inan bu formun motorlarla alakası kalmaz.bu mevzulara hiç girmem. ama 2008 model cbf yi2014 te 5500 tl verenlere benim tebessümüm yeter abrtmaya gerek yok. japonlar bu milleti enayı yerine koyuyo ve kimse bunu görmuyo bunu vurguladımda sen nerelere gitmişsn.neyse sağ duyulu olmakta fayda var kazasız sürüşler

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Merhaba arkadaşlar, RKS Titanic 150 ile ilgili ürünlerimiz satıştadır. Yan çanta demiri yeni çıktı, gelen talepler doğrultusunda..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7144506/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7145090/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8680915/detay/

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, RKS Titanic 150 ile ilgili ürünlerimiz satıştadır. Yan çanta demiri yeni çıktı, gelen talepler doğrultusunda..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7144506/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7145090/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8680915/detay/
    Teşekkürler felix. Emeğine sağlık. Uzun yol yapmadan önce sipariş vereceğim. Sizden sanırım bir beklenti daha oluşabilir. Ön grenaj ve far koruma için de üretim planlıyor musunuz?
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

Ürünler güzel. Özellikle koruma demiri ile arka çanta demirine ihtiyacım var. Sanırıım sipariş vericem.
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Teşekkürler felix. Emeğine sağlık. Uzun yol yapmadan önce sipariş vereceğim. Sizden sanırım bir beklenti daha oluşabilir. Ön grenaj ve far koruma için de üretim planlıyor musunuz?
    Teşekkür ederim hocam sağolun. Far koruma demiri soruluyor fakat talep çok düşük, toplasak 10 adet etmez. Düşük talep miktarları olan ürünleri de üretim bandına almak bizi zarara uğratıyor ne yazık ki. Talepler artarsa, bir yerden toplu sipariş gelirse hemen üretimine geçeriz hocam.

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünler güzel. Özellikle koruma demiri ile arka çanta demirine ihtiyacım var. Sanırıım sipariş vericem.
    Sağolun teşekkürler. Dilerseniz site üzerinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz, dilerseniz de hesabımıza havale yaparak ürünleri satın alabilirsiniz hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler