Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Nie iptal ettiniz yahu internet paketimiz bitti giremiyoruz siteye yorum atamiyoruz die cay iptalmi oldu .
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nie iptal ettiniz yahu internet paketimiz bitti giremiyoruz siteye yorum atamiyoruz die cay iptalmi oldu .
    katılım az diye iptal oldu.. 3 - 4 kişi vardık toplam...
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küstüm. Daha çay yok 😂

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Birazdan zincire girişeceğim, 1 lt gazyağı aldım nalburdan. 10 TL anasını satayım, benzincide 3-4 lira eğer bulsak.

Temizleyip gres ile yağlayıp deneyeceğim.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    gres az pis oluyo ama ben su motoru alana kadar hep kacuklu gresle yagladım ses hic kalmıyor . bide zincir yag 200 km sonra ötmeye baslıyo gres 500-600 km gidiyor
    mehmetenis bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    nc 700x arıyorum 20 20,5 a kadar aksesuarlı mumkunse 35000 km geçmemiş, aksesuar olarak egzoz olması önceliğim varsa tanıdıgınız yönlendirebilirsiniz bana
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    nc 700 s-piaggio zip 100
    selamlar arkadaşlar ben balıkesirden ceyhun bende geçen hafta 2012 model 16000km beyaz bir nc 700s alarak aranıza katıldım tabi kabul ederseniz motorla ortalama 1000km yol yapıp ısparta antalya denizli manisa yapıp balıkesire döndüm gerek yakıt tüketimi olsun gerek kullanım kolaylığı olsun memnun kaldım.. fakat ön tekerden acaip bir uğultu sesi geliyor kaskın vizörü açık olduğunda direk kulakları tırmalıyor motoru çift ayağa alıp denediğimizde bir sıkıntı yok fren balataları eskimişti onları değiştirdim ses hala aynı sizce neden yapıyor olabilir daha önce başına böyle bişey gelen var mı şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc 700x arıyorum 20 20,5 a kadar aksesuarlı mumkunse 35000 km geçmemiş, aksesuar olarak egzoz olması önceliğim varsa tanıdıgınız yönlendirebilirsiniz bana
    Barbaros satıyor, kırmızı.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barbaros satıyor, kırmızı.
    İlan lınkını alabılır mıyım
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    İlan yok sanırım, burada yazdı.
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    ilan yok. şu anda kendi aramızda dillendirdik.
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Alıntı ceyhun485 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar ben balıkesirden ceyhun bende geçen hafta 2012 model 16000km beyaz bir nc 700s alarak aranıza katıldım tabi kabul ederseniz motorla ortalama 1000km yol yapıp ısparta antalya denizli manisa yapıp balıkesire döndüm gerek yakıt tüketimi olsun gerek kullanım kolaylığı olsun memnun kaldım.. fakat ön tekerden acaip bir uğultu sesi geliyor kaskın vizörü açık olduğunda direk kulakları tırmalıyor motoru çift ayağa alıp denediğimizde bir sıkıntı yok fren balataları eskimişti onları değiştirdim ses hala aynı sizce neden yapıyor olabilir daha önce başına böyle bişey gelen var mı şimdiden teşekkürler..
    daha önce bir arkadaşımız da bu sesten rahatsız olmuştu sanırım... Kronik problemi olabilir mi bu motorun? Nasıl düzelttiğini bizimle paylaşırsa iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilan yok. şu anda kendi aramızda dillendirdik.
    Abi başka bir modele mi geçeceksin?
    mehmetenis bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Birazdan zincire girişeceğim, 1 lt gazyağı aldım nalburdan. 10 TL anasını satayım, benzincide 3-4 lira eğer bulsak.

Temizleyip gres ile yağlayıp deneyeceğim.
    Ben geçen marketten 6 tl ye aldım çok Pahalı yav bu ne benzin alsan daha ucuz
    Piyasada kolay bulunmadığından fiyat böyle
    mehmetenis bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen marketten 6 tl ye aldım çok Pahalı yav bu ne benzin alsan daha ucuz
    Piyasada kolay bulunmadığından fiyat böyle
    bugün 5 lt aldım kadosandan 5 tl lt si uçarlar diye bir dükkan yağ falan satıyor
    mehmetenis bunu beğendi.
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı ceyhun485 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

selam o dert bendede vardı hala varmı alıstımmı bilmiyorum bilyalar falanda değişti ses gitmedi en son lastikten olduguna kanı vardılar .

hala kullanıyorum sıkıntı yok
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X DCT
    merhaba,
    1 ay önce ilk motorumu 6500km'de 2015 nc750x dct aldım ve bugüne kadar 2500km yaptım aldığım kişi 6bin km de bakımını yaptırmış ve bana honda servisinin (ümraniyedeki DB MOTOR) 9 binde servise tekrar getirmesinin motor için iyi olacağını tavsiye ettiklerini söyledi ama bana çok az geldi ve ticari bir tavsiyemi sorusunu çağrıştırdı,bunların periyodik bakımları kaç km de bir oluyor ve motorun bakımı ile alakalı dikkat etmem gereken hususları belirtirseniz çok memnun olurum.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı the end adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    1 ay önce ilk motorumu 6500km'de 2015 nc750x dct aldım ve bugüne kadar 2500km yaptım aldığım kişi 6bin km de bakımını yaptırmış ve bana honda servisinin (ümraniyedeki DB MOTOR) 9 binde servise tekrar getirmesinin motor için iyi olacağını tavsiye ettiklerini söyledi ama bana çok az geldi ve ticari bir tavsiyemi sorusunu çağrıştırdı,bunların periyodik bakımları kaç km de bir oluyor ve motorun bakımı ile alakalı dikkat etmem gereken hususları belirtirseniz çok memnun olurum.
    6-12 yaptırın bakımları grisi gereksizir bence
    mehmetenis bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı the end adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    6-12-18 bin diye devam ediyor bakım aralığı. 3 binde bir de tağ değişimi tavsiye ediyorlar ama saçma ve gereksiz.

Avrupa'da 10 bin bakım aralığı, hatta bize ilk gelen nc lerin de servis kitapcığı 10 bine göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 5 lt aldım kadosandan 5 tl lt si uçarlar diye bir dükkan yağ falan satıyor
    Abi ben aynı yerden 10 tl ye aldıydım 1 litre. öptüler mi beni?

neyse bir daha ki sefere gazyağım senden demek ki

ben de bugün sanayi mahallesindeki eski po ya gittim, eskiden pompadan gazyağı satıyorlardı. artık yokmuş.

Motosikleti
    NC750X DCT
    6-12-18 bin diye devam ediyor bakım aralığı. 3 binde bir de tağ değişimi tavsiye ediyorlar ama saçma ve gereksiz.

Avrupa'da 10 bin bakım aralığı, hatta bize ilk gelen nc lerin de servis kitapcığı 10 bine göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

ben de bugün sanayi mahallesindeki eski po ya gittim, eskiden pompadan gazyağı satıyorlardı. artık yokmuş.
    teşekkür ederim. 12 bine kadar devam o zaman.
    birde zincir temizliği rahatlıüı için o.sehpa veya padok düşünüyorum fiyat performans averajı iyi ürün tavsiyenis olurmu acaba?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km

sanauyideki po ya akdar gidiyon 5 dk tarabyaya yanımıza ugramıonmu abi ? ayıp ettin bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

bide diyorumki motora lastik le cin malı egzozmu alsam
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler