Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

unutulan bir bilgi, eğer DCT alacaksanız 2016 model almalısınız, zira eski modelde şanzıman sisteminde hatalar ve Jiroskop yok, motor viraj içinde vites değişip seni zor durumda bırakıyor, s moda alman yada manuel kullanman lazım, yeni modelde hem bu hata yok hemde jiroskop sayesinde motor yattığını virajda olduğunu kendisi anlıyor, saçmalamıyor, DCT de en önemli ve kritik fark bu, DCT alacaksanız bunu unutmayın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AristoCBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba
    Bende 2017 nc750x dct alacağım 1,2 gün içinde gelecek mış..
    Fiyat konusunda bir şey konuştunuz mu?

henüz konuşmadım, daha almaya zaman var, benim için bu sebeble farketmiyor,zammı yiyeceğiz sanırım, artık pazarlığa kaldı iş...

Motosikleti
    Honda NSS300 Forza
    Ben de bugün 2017 NC750S DCT için kapora verdim bayiye. Ay sonuna kadar gelecek(miş) motorum.
    dogansc ve DreamTheater bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 700 X
    Arkadaş ne led farmış. Ne gelmek bildi nede vatandaşın istemesi bitti. Ayrıca konuşulan maliyette felaket senaryosu gibi. Bin Eurolar havada uçuşuyo. Harbi bu ledler pırlantadan falanmı üretiliyoda bin Euro dan fazla maliyet farkı oluyor. Honda Türkiyede katır gibi inatçı çıktı getirmiyor led farı.
    DreamTheater bunu beğendi.

dogansc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750S 2016
    Şimdiden hayırlı olsun. hangi renk aldın?

Hayırlı olsun, ayıptır sorması kaça maloldu ve ne renk aldın arkadaşım

Motosikleti
    Honda NSS300 Forza
    Alıntı dogansc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun. hangi renk aldın?
    Teşekkür ederim, sağol. Beyaz renk aldım.

Alıntı Ali Cihangir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ayıptır sorması kaça maloldu ve ne renk aldın arkadaşım
    Teşekkür ederim, sağol. 30'a anlaştık. Tescil + MTV bana ait.

750x i nasıl alacağız bakalım, x i 30 a almam lazım benim, inecekler şansları yok,bana borçları var
    Arenli bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Ali Cihangir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    750x i nasıl alacağız bakalım, x i 30 a almam lazım benim, inecekler şansları yok,bana borçları var
    Bulursan bi tanede bana ayırttır. Ciddiyim.

merhaba arkadaslar forum da antalyadan nc 750 x kulanan varmı
    Kemal33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Africa Twin
    Herkese selam, mayıs başında Berlin'e gideceğim. Berlin'de aksesuar ya da malzeme alabileceğim outlet ya da benzeri bir yer bilen var mı?

dogansc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750S 2016
    Herkese merhaba,
    Motorun kitapçığında rodaj süresi 500km yazıyor. Diğer motorlarda bildiğim kadarı ile 1.000km, bizde neden 500km? devir saat aralığı kısa olduğu için midir? rodaj ile ilgili deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

Kemal33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben varım mesela
    ANTALYADA BİR GÜN

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Herkese merhaba,
    Motorun kitapçığında rodaj süresi 500km yazıyor. Diğer motorlarda bildiğim kadarı ile 1.000km, bizde neden 500km? devir saat aralığı kısa olduğu için midir? rodaj ile ilgili deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir misiniz?
    Bu konu forumun en tartışmalı konularından birisi.
    Bence servisin tarif ettiği gibi yapın.
    Yoksa burada her kafadan bir ses çıkar.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

BlackStaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,
    Yaklaşık 2013 model 23000 KM'de bir NC750S ile aranıza katıldım. İstanbul'da ikamet ediyorum ve motoru Ankara'dan aldım. Yetkili servis Honda Efe'ye göstererek almış olmanın rahatlığıyla (ki yağ değişimi, filtre değişim, balata değişimi ve buji değişimi yapıldı) sağına soluna fazla bakmadan motoru alıp İstanbul'a doğru yola çıktım ki daha yolun başında zincirde problem çıktı. Bir noktada dönme zorlanıyor, bir klik sesiyle bakla dişli etrafında atıp tekrar yerine oturuyor ve akabinde lastiğin dönüşü rahatlıyor. Bu her turda böyle. İstanbul'a varınca Honda ANES'e gösterdim ve bakar bakmaz zincirle dişlilerin değişmesi gerektiğini söylediler. Ancak sırf zincir/dişli takımı için 1300 küsür TL fiyat verildi. Enduromarket'te 450 TL'ye DID varken bu fiyat anormal yüksek geldi. Buradan aldığım zincir ve dişlileri taktırabileceğim ya da bu fiyata hem satıp hem montajını yapacak bir servis tavsiye edebilirseniz minnettar olurum.
    Şimdiden teşekkürler.
    dogansc bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Herkese merhaba,
    Motorunu üreten mühendislerin hazırladığı kitapçığa uymanı öneririm. Motorunu üreten kişilerden iyi hiç kimse tanıyamaz.
    Riptalon bunu beğendi.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Alıntı BlackStaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Yaklaşık 2013 model 23000 KM'de bir NC750S ile aranıza katıldım. İstanbul'da ikamet ediyorum ve motoru Ankara'dan aldım. Yetkili servis Honda Efe'ye göstererek almış olmanın rahatlığıyla (ki yağ değişimi, filtre değişim, balata değişimi ve buji değişimi yapıldı) sağına soluna fazla bakmadan motoru alıp İstanbul'a doğru yola çıktım ki daha yolun başında zincirde problem çıktı. Bir noktada dönme zorlanıyor, bir klik sesiyle bakla dişli etrafında atıp tekrar yerine oturuyor ve akabinde lastiğin dönüşü rahatlıyor. Bu her turda böyle. İstanbul'a varınca Honda ANES'e gösterdim ve bakar bakmaz zincirle dişlilerin değişmesi gerektiğini söylediler. Ancak sırf zincir/dişli takımı için 1300 küsür TL fiyat verildi. Enduromarket'te 450 TL'ye DID varken bu fiyat anormal yüksek geldi. Buradan aldığım zincir ve dişlileri taktırabileceğim ya da bu fiyata hem satıp hem montajını yapacak bir servis tavsiye edebilirseniz minnettar olurum.
    Şimdiden teşekkürler.
    Dışardan alıp giderseniz her servis takar. Ben geçen hafta Enduromarket'ten zincir alıp Konşuk serviste taktırdım. 40 TL işçilik aldılar.

BlackStaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışardan alıp giderseniz her servis takar. Ben geçen hafta Enduromarket'ten zincir alıp Konşuk serviste taktırdım. 40 TL işçilik aldılar.
    ANES Motor dışarıdan alınan hiçbirşeyi takmıyoruz dedi :(

orjinal parça yada onaylı parça alın, takmak zorundalar,takmayız derlerse hemen tüketici mahkemesine veriyorsunuz, arabamın bakımını bile servise bu şekilde yaptırıyorum, yapmak zorundalar, canlarına okursunuz haberiniz ola...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler