Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Laylow, ille de Givi demeyelim, tur camı+deflektör diyelim biz ona

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    GİVİ UCUZ DİYE hahah nerde beleş oraya yerleş zihniyeti

Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GİVİ UCUZ DİYE hahah nerde beleş oraya yerleş zihniyeti
    Ben Zeus aldım, o daha da ucuz, hem de işimi givi kadar görüyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen bendend iyi biliyon işi motora bir araba para ver sonrada aksesuara para ver bize uymaz

bebeoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Arkadaslar bugun itibariyle konsuk motordan 2 adet nc 700x lerimizi siparis verdik artik sizlerin aranizdayiz guzel geziler bekliyor bizi cok heyecanliyiz yaww
    _Uzay_ bunu beğendi.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Asansör iş görüyor, camın altında boşluk oluştuğu içinde rüzgar basıncı azalıyor.

60tl ye camı delmeden bu işi yapacak deflektör vardır elbet, bulalım onu da takarız.

Motosikleti
    NC700S
    CAm asansör işe yaramaz neden?
    çünkü açısı aynı iyice cam size yan kaska doğru yaklaşıyor.Ve bir faydasını görmüyorsunuz.Gene aynı gürültü devam.Fakat deflektor alırsanız bu kaska gelen rüzgarı iteliyor ve hiç ses almıyorsunuz.Deflektor açısıda değişebiliyor.Asansör kısaca gereksiz.

Aynen katılıyorum laylow ben deflektör taktım çookk ama çokk rahatladım,bu yüzden motoru satacaktım ,şimdi kimselere vermem motorumu şiddetle tavsiye ederim düşünenlere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

CAm asansör işe yaramaz neden?
    çünkü açısı aynı iyice cam size yan kaska doğru yaklaşıyor.Ve bir faydasını görmüyorsunuz.Gene aynı gürültü devam.Fakat deflektor alırsanız bu kaska gelen rüzgarı iteliyor ve hiç ses almıyorsunuz.Deflektor açısıda değişebiliyor.Asansör kısaca gereksiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    can bende denedim asansörü gavur modelini memnun kalmadım boyun kaç? benim 175 gibi birşey

Motosikleti
    NC 700 X
    meraba arkadaşlar,
    Hondanın orjinal yan çanta bağlantı demirleri var elimde. kullanmayı düşünmüyorum. hiç takılmadı. uzun seyahatler için çanta takarım diye düşünüyordum fakat artık çoluk çoçuk v.s çok uzun gezilere çıkamayacağım o yüzden topcase ve ön göz yeterli.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-nc-700-x-s-orjinal-yan-canta-baglanti-demirleri-122837044/detay

Bilgi icin tesekkur, takarken dikkat edimesi gereken bir nokta var mi? Yada bir ustaya mi taktirmak gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı MURAT41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çmnnmnnmnnnmmnnnbn

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Ben 3cm yükseltme 2 cm uzatma taktım hiçbisorun yok çok da rahat oldu kullanım
    Bilgi icin tesekkur, takarken dikkat edimesi gereken bir nokta var mi? Yada bir ustaya mi taktirmak gerek.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam ahali. Cuma günü artçı ile Ankara'ya marş bastım. Ama bir gezi bu kadar yorucu olamazdı. Değişmeli olarak sürdük. Artçı selesi o kadar rahatsız ki 1 saatten fazla oturamadım. 6 saatte gittik. 2.5-3 saati molayla geçti. Bu motorla bir daha uzun yola artçı almam. Sürücü tarafında hiç bir sıkıntı yok. Gelelim Ankara'ya neden gittiğimize. Gitme amacımız Bilkent Üniversitesinin düzenlediği Honda iş birliğiyle yapılan Gymkhana etkinliğine katılmaktı. Çok güzel bir organizasyon oldu. Kardeşiniz 2. oldu. Barkın abi de sunucuydu. Her şey çok güzeldi. Organizasyon bitti ve sıra dönüş yolculuğuna geldi. Ama bizde güç kalmamıştı ve o kadar yolu yine artçılı şekilde dönmek istemedik. Etkinlik sorumlusundan rica edip motoru Honda'nın kamyonuna yükledik ve kamyonla dönüş yolculuğuna geçtik. Her şeye rağmen ben ve arkadaşım çok eğlendik. Bilkent üniversitesi (Riders of Bilkent) kulübüne, Barkın abiye, Honda'ya, katılan herkese ve artçım Orkun'a çok teşekkür ederim. Sıra resimlerde.

Ben-Orkun(kendisi sitemiz üyelerinden "bekapa" nickli arkadaşımız)

Alandan görüntüler

Katılım çok fazla olmasa da(60-70) ben bu kadar bile beklemiyordum. Japon amcalar da oradaydı. Bayan katılımcıların fazla olması onların da dikkatini çekti ve bu durumdan memnun olduklarını dile getirdiler. Bu etkinlikler çoğalır umarım.

Barkın reyiz

öhö öhö

NC'nin kamyona yüklenişi ve tayfun hoca

Malum kanyonumuz

Orkun yatağa kuruldu

Otoban'da 40-80 km aralığında değişen süratimizle İstanbul'a 11 saatte geldik. Şoförün uykusu geldi, çekti dinlenme tesisine 3 saat uyudu. Canı sıkıldı durup çay içtik. Çile be

Bunlar da kazandıklarım. Bu arada Orkun'da 3. oldu. CBF 150 ye sahip olması büyük avantajdı tabi. Kendi motoruyla yarışmış gibi oldu. Kendisini de tebrik ediyorum. İstanbul'dan gidip Ankara'yı fethettik.

Son olarak Tayfun ve Aydın hocanın Demo sürüşünü paylaşıyorum. Önde giden Tayfun hoca, arkada gelen Aydın hoca.

Sponsor olan Motoplus ve Honda Bora'ya da teşekkür ediyorum.

Aramızda da bir gezi düzenleyelim artık. Yaz geldi. Kalın sağlıcakla
    reeper, _Uzay_ ve karaeser bunu beğendiler.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haberim olsa gelirdim görüşebilirdik .

Alıntı bebeoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun itibariyle konsuk motordan 2 adet nc 700x lerimizi siparis verdik artik sizlerin aranizdayiz guzel geziler bekliyor bizi cok heyecanliyiz yaww
    Hayırlı uğurlu olsun üstat, kazasız belasız dikkatli sürün

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    arkadaşlar ABS standart mı?

Motosikleti
    NC700x
    can bende denedim asansörü gavur modelini memnun kalmadım boyun kaç? benim 175 gibi birşey
    Benim 1.83. Daha tamamen kaldırmadım. Givi cam.

deflektör önerileri alabilir miyiz?

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet standart, hatta standart kombine ABS mevcut

Motosikleti
    NC700x
    Buarada tebrikler Reşit.
    Sadece üniler arasında mıydı?

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hatta fazlası, kombine ABS, NC 700 serisinde standart

Evet Leon, ABS standart, hatta kombine ABS var

Reşit dereceni tebrik ederim, ama pek tanıtılmadı mı bu etkinlik, hani belki yol arkadaşlığı için gelebilirdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler