Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Herkeze merhaba, İki ay kadar önce 2012 model kırmızı renkli NcX motorumu satarak aranızdan ayrıldım. Fırsattan istifade Bu arada bir de Crf250L aldım. Motor çok güzel çok eğlenceli kullanımı kolay yakıt az zevkle onroad ve offroad kullanarak bu iki ayı geçirdim. Bu aradada sürekli uzun yollara gidebileceğim yeni bir makine baktım. Bir çok makine inceledim kullandım ve artık karar vermiş ve satın almış bulunmaktayım. Fiyat performans getirisi ve götürüsünü düşünerek uzun uzun incelemeler sonunda 2012 model kırmızı bir NcX den sonra kesinlikle daha iyisi ancak 2013 model beyaz renkli bir NcX olduğuna karar vermiş bulunmaktayım. Tüm arkadaşların tekeri düz bassın. Saygılar...

http://img266.imageshack.us/img266/8058/imag0380u.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/8195/imag0377sa.jpg
    twili, _Uzay_, karaeser ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba, İki ay kadar önce 2012 model kırmızı renkli NcX motorumu satarak aranızdan ayrıldım. Fırsattan istifade Bu arada bir de Crf250L aldım. Motor çok güzel çok eğlenceli kullanımı kolay yakıt az zevkle onroad ve offroad kullanarak bu iki ayı geçirdim. Bu aradada sürekli uzun yollara gidebileceğim yeni bir makine baktım. Bir çok makine inceledim kullandım ve artık karar vermiş ve satın almış bulunmaktayım. Fiyat performans getirisi ve götürüsünü düşünerek uzun uzun incelemeler sonunda 2012 model kırmızı bir NcX den sonra kesinlikle daha iyisi ancak 2013 model beyaz renkli bir NcX olduğuna karar vermiş bulunmaktayım. Tüm arkadaşların tekeri düz bassın. Saygılar...

Hayırlı olsun. Tekrar hoşgeldin NC târikatına.

Bu beyazların da ayrı bir havası var canııım Şaka bir yana, beyaz kaskla beraber kullanıldığında öndeki araçlar (trafik polisi zannederek sanırım) biraz daha düzgün gidiyorlar gibi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09

uygulama da bitti
    https://www.facebook.com/groups/350579598377133/
    _Uzay_ bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Arkadaşlar farklı bir forumdaki toplu sipariş sonucu yalnızca NC700X motosikletlere özel Bruudt muadili bir asansör geliştirdik. Bruudt satış fiyatı 60€, biz yarı fiyatından da ucuza mal edebildik. 60 TL'ye vidalarıyla birlikte gönderebiliyoruz. Ürünün tanıtım videosu aşağıdadır. Bu forumdan da bazı arkadaşlar aldı kullanıyorlar, isteyene temin edebilirim.

Lütfen parayı gönderirken konu kısmına adınızı ve soyadınızı yazın, kargo adresinizi ve telefonunuzu da eserkara@gmail.com adresine mail atın. Kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle..

ESER KARA
    HSBC BANK, BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ
    IBAN : TR460012300742101389727000

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki ay önce 2012 kırmızı NcX imi satarak aranızdan ayrıldım.
    Bu arada uzun yola gidebileceğim yeni bir makine baktım. Bir çok makine inceledim, kullandım...
    Fiyat/performans düşünerek, uzun uzun incelemeler sonunda 2012 model kırmızı NcX ten sonra daha iyisinin ancak 2013 beyaz bir NcX olduğuna karar vermiş ve satın almış bulunmaktayım.

Abi çok keyifli anlatmışsın süreci. Tekrardan hayırlı olsun
    karapara bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motoplus 3 cm gidon yukseltmenin nc700s e olmayabilecegini soyledi, S'e bu uygulamayi yapan varmidir. Yardim lutfen.

Motosikleti
    Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Tekrar hoşgeldin NC târikatına.
    Çok teşekkür ederim Sanki yurduma tekrar kavuşmuş gibiyim

Alıntı reeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu beyazların da ayrı bir havası var canııım Şaka bir yana, beyaz kaskla beraber kullanıldığında öndeki araçlar (trafik polisi zannederek sanırım) biraz daha düzgün gidiyorlar gibi.
    Haklısın hem beyaz renk daha az yakıyormuş

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi çok keyifli anlatmışsın süreci. Tekrardan hayırlı olsun
    Çok teşekkür ederim.

Allah herkeze gönlüne göre tekrar tekrar nasip etsin.
    karapara bunu beğendi.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı reeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle.
    Bkz. bendeniz

Beyaz ncx,beyaz nolan, reflektif yelek, koruma demirinde power led gunduz farlari
    Kesinlikle iş yapıyor . Beyaz kasktan vazgeçmem

Motosikleti
    Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle.
    Bkz. bendeniz

Beyaz ncx,beyaz nolan, reflektif yelek, koruma demirinde power led gunduz farlari
    İnsanın pisikolojisini etkilemeyin. Zaten Schuberth C3 kafamı kurcalıyor.

Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle.
    Bkz. bendeniz

Üstat sen gündüz farlarını nerede yaptırdın, kaça mal oldu? Bir de konu dışı olacak ama şehirdışı, köy yolları seyahatlerimizde köpeklerden başka inek sürüsünün içinde tek olan tosuna da dikkat etmek gerekirmiş, hayvan bugün resmen üzerime yürüdü.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Kayasus ve motosikleti yeni alan arkadaşların hepsine hayırlı olsun der, kazasız belasız ağız tadıyla binmelerini dilerim...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

etez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda NC700X
    Arkadaşlar şu ön cam asansöründen almak istiyorum ama faydası nedir değer mi boy 1.72 kullananlar yorumlarını yazsa ya da bunun ingilizcesi nedir onu söyleseniz

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı etez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu ön cam asansöründen almak istiyorum ama faydası nedir değer mi boy 1.72 kullananlar yorumlarını yazsa ya da bunun ingilizcesi nedir onu söyleseniz
    Ben karaeser nickli arkadaştan asansörü aldım ve monte ettim. Boyum 176. Hala kaskın tepesinde biraz rüzgar var gibi ama bence faydalı.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bu videodaki motor otomatik vitesmi türkiyede yok galiba?

http://www.youtube.com/watch?v=og2mzKEovI4&feature=share

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar ,msj kutum nc 700 hugger için sipariş talepleriyle dolup taşmış durumda , şu dakikadan sonra bu işe bir çözüm bulmamak hata olur diye düşündüm ve bir adet nc 700 hugger sipariş edip kalıbını alarak , üzerinde çeşitli geliştirmeleride yapıp bir kaç farklı model çıkartmayı düşünüyorum , birazdan parçanın siparişini vereceğim ,satmayı düşünen olursa 2.elde alabilirim
    _Uzay_ ve modoxy bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC700S
    çmnnmnnmnnnmmnnnbn

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Alıntı Sayg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoplus 3 cm gidon yukseltmenin nc700s e olmayabilecegini soyledi, S'e bu uygulamayi yapan varmidir. Yardim lutfen.
    Ben 3cm yükseltme 2 cm uzatma taktım hiçbisorun yok çok da rahat oldu kullanım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    CAm asansör işe yaramaz neden?
    çünkü açısı aynı iyice cam size yan kaska doğru yaklaşıyor.Ve bir faydasını görmüyorsunuz.Gene aynı gürültü devam.Fakat deflektor alırsanız bu kaska gelen rüzgarı iteliyor ve hiç ses almıyorsunuz.Deflektor açısıda değişebiliyor.Asansör kısaca gereksiz.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CAm asansör işe yaramaz neden?
    çünkü açısı aynı iyice cam size yan kaska doğru yaklaşıyor.Ve bir faydasını görmüyorsunuz.Gene aynı gürültü devam.Fakat deflektor alırsanız bu kaska gelen rüzgarı iteliyor ve hiç ses almıyorsunuz.Deflektor açısıda değişebiliyor.Asansör kısaca gereksiz.
    Bir camın 8-10 cm daha yukarıda olması ile aşağıda olması farkettirir be
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    açısı önemli yukarı doğru gitmiyor fak ettiysen.eğimli bir nesneyi ileri doğru uzatırsan ne olur?Ki eğimi çok fazla olan bir asansör o.
    deflektor artı givi cam tek çare tıpkı Sarıgül gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler