Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000TL.. Malesef satarken bunun faturasını veya ikna edecek şekilde değişenleri vs maliyetini söylemek durumunda kalacaksınız. Fakat çizik vs denilse bilse sizin fark etmediğiniz hasarları veya zararı da olabilir. Bana sorarsanız, bu boyutlu büyük hasar görünümü satışta sorun çıkartabilir, ama rakamı küçültüp acaba sağlam diye parçaları tutmaya tamamen karşıyım. Apromoviç / Performans egzozu takılmasına kesinlikle karşı çıkmayın. Apromoviç takıyorlarsa kesinlikle taksınlar.

Sonuç: Gerekli tüm parçalar değişsin, başa geldikten sonra yapacak bir şey yok.
    Satış işi sorun değil yakın zaman da olmayacak kaldığı orijinal parçalar takılıyor ve tabiri caiz ise yenileniyor mesela benim on amortisör arkaya gore 10000 km daha fazla dayanacaktır yada o takım bilya keçe...vs bilen içi sıkıntı olmaz masraf az diye kafamda soru kalmasın diye düşünüyorum şimdilik. Egsoz için yarın Konuşayım
    aydin-ist ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış işi sorun değil yakın zaman da olmayacak kaldığı orijinal parçalar takılıyor ve tabiri caiz ise yenileniyor mesela benim on amortisör arkaya gore 10000 km daha fazla dayanacaktır yada o takım bilya keçe...vs bilen içi sıkıntı olmaz masraf az diye kafamda soru kalmasın diye düşünüyorum şimdilik. Egsoz için yarın Konuşayım
    Akropovic egzoz takılırsa, bayılacağınızı taahhüt edebilirim. Çok pahalı geldiği için taktırmamıştım ben. Ama hem kullanımda daha güzel sesi var, hem de diğer araçlar senı daha iyi fark ediyorlar.
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sepete attım ama henüz alım yapmadım, çok da düşünmemek lazım kaç yıldır satılan ürün tipi sürekli her sene yenileyip satıyorlar sitede çok kullanıcısı var bi sıkıntı olmaz sanırım. Hatta verdiğim linkteki üretici ayrıntılı bilgi de vermiş, sahtesi ve orjinali arasında ki farkı anlatmak için ayrıntılı resim vermiş.

Lan olm, söz verip yapamasam daha mıı iyi, gel hele bi bakıcaz uğraşcaz. Vakit yeterse yaparız, ne yapak gece eve mi gitmeyek

Sıkıntı yok ıslanıp da soğumaya çalışan metal işte

saat 5 oldumu hanım kızar diye kaçıyon nereye gitmeyecekmiş eve

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Arkadaşlar yardım
    3 gün önce kaza yaptımYyazmıştım).tramer sonucu çıktı karşı taraf 100% kusurlu masraf onun sigortasından yapılacak sıkıntı şu

aslında motorda görünür hasar ön borular eğildi(çok fazla değil) ama servis 9000 küsür liste çıkarmış
    Fiyatı artıran 1500 tl tur cam o düşecek 300 tlye falan.(givi yada kappa takılacak)
    egsoz ise 2500 tl. Aslında egsozda sadece cizik var önceden de vardı zaten. exsper onunyerine performans egzsozu takalım demiş bende muayenede sıkıntı olur eskisini de veririseniz olur dedim kabul etmediler
    Soru-1 egsoz konusunda ne yapmalıyım.
    soru-2 genel olarak masrafı düşürmeye çalışayımmı(ön havalandırma grenajında 0.5 cm lik 2 adet iz var değiştireyimmi.Ayna da küçük zede var değiştireyimmi )gibi şeyler
    soru-3 ayna da küçük zede var değiştireyimmi
    abi hepsini değiştirt. eksoz u beğenmessen ben alırım sana benim egsoz u veririrz :D
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Akropovic egzoz takılırsa, bayılacağınızı taahhüt edebilirim. Çok pahalı geldiği için taktırmamıştım ben. Ama hem kullanımda daha güzel sesi var, hem de diğer araçlar senı daha iyi fark ediyorlar.

Takıldıktan sonra beğenmezseniz, değişiriz, bende alabilirim uygun fiyata

Honda NC 700/750X 2015 AKRAPOVIC (Titanium) S-H7SO1-HT Egzoz'un sitesi, burada orjinal ve Akrapovic'in seslerini karşılaştırabiliyorsunuz.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    ahmet abi ayıp ediyon benim egsoz um senin dir. o performans egsoz u çok benzin tuketir bana ver onu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

bu klemens ten yakında bir yerlerden bulabilirmiyiz ?

http://urun.n11.com/diger/kablo-birl...web_product_ng
    mehmetenis bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.motosiklet.net/forum/tebrik-ve-kutlamalar/160951-kaldigimiz-yerden-devam-nc-700x.html

konu açtım...

el yapımı eğzost yapıyoruz motora işlem bitince resim ve video atarım...

radyatör koruma acil olarak şart benim motora....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Arkadaşlar yardım
    3 gün önce kaza yaptımYyazmıştım).tramer sonucu çıktı karşı taraf 100% kusurlu masraf onun sigortasından yapılacak sıkıntı şu

aslında motorda görünür hasar ön borular eğildi(çok fazla değil) ama servis 9000 küsür liste çıkarmış
    Fiyatı artıran 1500 tl tur cam o düşecek 300 tlye falan.(givi yada kappa takılacak)
    egsoz ise 2500 tl. Aslında egsozda sadece cizik var önceden de vardı zaten. exsper onunyerine performans egzsozu takalım demiş bende muayenede sıkıntı olur eskisini de veririseniz olur dedim kabul etmediler
    Soru-1 egsoz konusunda ne yapmalıyım.
    soru-2 genel olarak masrafı düşürmeye çalışayımmı(ön havalandırma grenajında 0.5 cm lik 2 adet iz var değiştireyimmi.Ayna da küçük zede var değiştireyimmi )gibi şeyler
    soru-3 ayna da küçük zede var değiştireyimmi
    abi öncelikle geçmiş olsun sana hemen fikrimi söyeyeyim
    bende mayıs ta kaza yapmıştım sadece borular değişti 4900 tl karşı taraftan yapıldı ve ne gerekiyorsa değiştirdim
    sana tavsiyem hasar kaydı kuydu na bakma motorunu adam gibi yaptır ne gerekiyorsa sigorta neyi kapsama aldıysa değiştir
    ben yaptırdım sıkıntı yok satmaya niyetimde yok mutlu mesut biniyorum nc canavar gibi muhtemelen şase de sıkıntı yoksa motor kullanılır nede olsa sıfırdan beri sende 10 yıl satmasan ne olur ciğerini bildiğin motor sonuçta
    antilop_skul, _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi öncelikle geçmiş olsun sana hemen fikrimi söyeyeyim
    bende mayıs ta kaza yapmıştım sadece borular değişti 4900 tl karşı taraftan yapıldı ve ne gerekiyorsa değiştirdim
    sana tavsiyem hasar kaydı kuydu na bakma motorunu adam gibi yaptır ne gerekiyorsa sigorta neyi kapsama aldıysa değiştir
    ben yaptırdım sıkıntı yok satmaya niyetimde yok mutlu mesut biniyorum nc canavar gibi muhtemelen şase de sıkıntı yoksa motor kullanılır nede olsa sıfırdan beri sende 10 yıl satmasan ne olur ciğerini bildiğin motor sonuçta
    Tesekkurler

Çok hafif eğrilik var dikkatli bakmadan farketmezsin bile görünür en büyük hasar zeus tur çam gitti.mesela denge topuzu çizildi 2 tarfda değişiyor. Egsoz önceden vardı aslında ayna yine öyle . Yaptırmak daha mantıklı gibi doğru söylüyorsun
    mehmetenis bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi sen hasar görenleri değiştir artık ne gerekiyorsa
    zaten sadece ön borular 5000 kağıt
    bence önemli parçalar düzeltme ile olmaz sakat iş olur
    mehmetenis bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Tesekkurler

Çok hafif eğrilik var dikkatli bakmadan farketmezsin bile görünür en büyük hasar zeus tur çam gitti.mesela denge topuzu çizildi 2 tarfda değişiyor. Egsoz önceden vardı aslında ayna yine öyle . Yaptırmak daha mantıklı gibi doğru söylüyorsun
    herşey, yaptırın satarkende açıkca söylersiniz bişey olmaz.. sağlamca binersiniz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Tesekkurler

herşey, yaptırın satarkende açıkca söylersiniz bişey olmaz.. sağlamca binersiniz...
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Takıldıktan sonra beğenmezseniz, değişiriz, bende alabilirim uygun fiyata

https://honda.com.tr/App_Assets/Kate...a065e5988a.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=28VYeF88VM0

Honda NC 700/750X 2015 AKRAPOVIC (Titanium) S-H7SO1-HT Egzoz'un sitesi, burada orjinal ve Akrapovic'in seslerini karşılaştırabiliyorsunuz.
    Ses olarak Benim gpr egzozdan farkı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Benim xmax da kaza oldu ön çamurluk kırıldı sadece düşünün satana kadar imanım gevred ki benim tramerim de çarpma yazıyordu %100 karşı taraf suçluydu. Millet tramer kayıtlı motor almak istemiyor.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Herkese selamlar. Pazartesi NC700s sahibi oluyorum inşallah.

Uzun ön tur camı, topcase ve ortasehpaya ihtiyacım var.
    En ekonomik çözüm nedir? Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster

puig uzun tur camını 200tl ye devir edebilirim

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014

Uzun tur camı zeus-175TL,orta sehpa irfan-250TL ve topcase ise shad sh50-550TL

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    teşekkürler. Fiyatları değerlendiriyorum.

Koruma Demirini unutumuşum. Koruma Demiri öncelikli ihtiyaç. varsa satmak isteyen ilgilenebilirim. ya da nerden almam gerektiği konusunda tavsiyeleri dinleyebilirim
    mehmetenis bunu beğendi.

kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650
    Olcay yarın sabah saat 10 gibi tependeyim haberin olsun.. Çayı hazırlarsan börekler benden!!
    Malesef hayat kısa!!

Motosikleti
    Alıntı kagen00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcay yarın sabah saat 10 gibi tependeyim haberin olsun.. Çayı hazırlarsan börekler benden!!
    Börekmi dedi biri kebapmi hamur işimi deseler tercihim börek tabii ki

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    teşekkürler. Fiyatları değerlendiriyorum.

Koruma Demirini unutumuşum. Koruma Demiri öncelikli ihtiyaç. varsa satmak isteyen ilgilenebilirim. ya da nerden almam gerektiği konusunda tavsiyeleri dinleyebilirim
    nerden almaman gerektigini açtığım bir konudan okuyabilirsin.
    başım üstüne

Motosikleti
    ahmet abi sabah kahvaltıya olcayların oraya gidiyoz hazırlan :D
    mehmetenis bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi sabah kahvaltıya olcayların oraya gidiyoz hazırlan :D
    Dükkâna gel beraber gideriz ziyafet var desene hahahahahah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler