Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Arkadaşlar bu motor ortalama 4 litre yakit harcıyor. Max. 5.5 litre oluyor. Bilginiz olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    rodajdayım ilk 200 kmde ortalama 4.3 gösteriyor

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Inazuma takasi dusunen varsa ozelden ulasabilir (nc700s takasi dusunuyorum)

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Dün 1000 bakımını yaptırdım. 172 tl tuttu. Bence 4 litre yağ ve 2 adet yag filitresi icin çok uygun bir fiyat. Duran kardeşlere teşekkürler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    ben 150 tl ödemiştim, DB Motor ümraniye. bana da çok uygun geldi fiyat. Bu paraya bu boyutta bir motor bakımı bedava
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Olcay bey sanırım ben dct şanzuman kullandigim icin 2 adet filtre değişti. Fiyat farkımız bundan kaynaklı olabilir. Gerçekten bana da cok uygun geldi bakım fiyatı. Yzf R25 için ilk bakimda 150 tl ödemiştim. Onda 2 litre yağ ve 1 adet filtre değişmiş idi.

Motosikleti
    Scrambler Ducati
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcay bey sanırım ben dct şanzuman kullandigim icin 2 adet filtre değişti. Fiyat farkımız bundan kaynaklı olabilir. Gerçekten bana da cok uygun geldi bakım fiyatı. Yzf R25 için ilk bakimda 150 tl ödemiştim. Onda 2 litre yağ ve 1 adet filtre değişmiş idi.
    Aynı içerikteki 1.000 bakımını Honda Esengül'e 243 TL ye yaptırmıştım. (NC750X DCT)

Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Fatura da işçilik hiç yazılmadı bana. Fiyat gerçekten çok uygun geldi. Gün geçtikçe motorumu daha çok seviyorum.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma takasi dusunen varsa ozelden ulasabilir (nc700s takasi dusunuyorum)
    Güncel........

mantila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X
    merhaba arkadaşlar. üç gün önce 2014 model 1750 km'de nc750 x aldım. aldığım kişi motora pek binemediğini ve bu yüzden sattığını söyledi. ancak bugün farkettim ki lastikler dunlop trailmax değil pirelli scorpion trail. lastiklerin değiştirilmiş olma ihtimali var mı, fabrika çıkışı pirelli lastiklere sahip olan var mı? bilgilendirirseniz sevinirim.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı mantila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. üç gün önce 2014 model 1750 km'de nc750 x aldım. aldığım kişi motora pek binemediğini ve bu yüzden sattığını söyledi. ancak bugün farkettim ki lastikler dunlop trailmax değil pirelli scorpion trail. lastiklerin değiştirilmiş olma ihtimali var mı, fabrika çıkışı pirelli lastiklere sahip olan var mı? bilgilendirirseniz sevinirim.
    servise sor bakalim, gercekten 1750km demiymis.. gosterge panelinde sorun olan motorlarin, gosterge paneli garanti kapsaminda degistiginde km sifirlaniyor. benim motosiklet 6000km gosteriyor suan, 12000km de gosterge paneli degismisti. gercekte 18000 yani..

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    2014'lerde gösterge sorunu olduğunu okumuştum. antalya honda ataberk'e götürdüm almadan önce, ekspertiz yaptırdım. sorunsuz olduğunu söylediler ama lastikleri sormayı unuttum. dediğim yetkili servise 950 km'de gelmiş sadece ilk bakım için. onun dışında hiç girmemiş servise. bütün aksamları çok temiz duruyor ama lastikler kafamı karıştırdı.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Dün 1000 bakımını yaptırdım. 172 tl tuttu. Bence 4 litre yağ ve 2 adet yag filitresi icin çok uygun bir fiyat. Duran kardeşlere teşekkürler.
    Abi duran kardeslerde hakikaten hizmet 10 numara. Ben daha önce start motora motosiklet centera da gitmiştim almak için resmen motor satmak istemiyor gibilerdi. Duran kardeslere gittigimde gül hanım ve selim bey çok ilgiliydiler hatta almadan önce test surusu yapmamı kendileri onerdiler. Benim ilk bakım da sadece 30 tl tuttu. İlk defa bir servisten memnun kaldım.

Motosikleti
    kanuni tiger250-kawa er 6n--cbr 250r-honda nc700s
    slm.sakarya dan nc700s 2012 model kullanıcısı olarak katıldım.herkese kazasız belasız suruşler dilerim..

Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 150 tl ödemiştim, DB Motor ümraniye. bana da çok uygun geldi fiyat. Bu paraya bu boyutta bir motor bakımı bedava
    İlk bakımda işçilik ücreti almıyorlar. Sonrakilerde saatliği 50 tl olması lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:21 ----------

Arkadaşlar bu motor ortalama 4 litre yakit harcıyor. Max. 5.5 litre oluyor. Bilginiz olsun.
    Şehir içinde 3.7'lerdeyim ben. Sebebi de binmeden önce 2-3 dk ısıtıyorum ve o sırada yakıt tüketimi çok artıyor.

Şehir dışında ise dağ yollarıyla karışık gitmeme rağmen 3.1 yaktı.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    rodajda 600 km deyim ortalama 3.6 lt

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    motosikleti aldığımdan beri 83 km yapmışım antalya şehir içi. ortalama 3.4 litre. birkaç kere sıktım, genellikle sakin kullandım. şu an toplam 1900 km civarında.

Motosikleti
    Honda 650F
    Arkadaşlar merhaba nc750x motoru yeni başlayan için tavsiye eder misiniz. Eğitm vs alarak.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Cc ye fazla takılma ama bu motor başlangıç motoru olarak ağır güçlü manevra kabiliyeti kısıtlı
    Biraz daha hafif bi motorla başlamak trafiği Öğrenmek motosiklet kullanma mantığını çözüp bu motorla devam edebilirsin

Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cc ye fazla takılma ama bu motor başlangıç motoru olarak ağır güçlü manevra kabiliyeti kısıtlı
    Biraz daha hafif bi motorla başlamak trafiği Öğrenmek motosiklet kullanma mantığını çözüp bu motorla devam edebilirsin
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kesinlikle uyacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler