Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    mesaj attım cevap bekliyorum fiyatı 150 tl kargosu bakalım ne olacak.
    http://produto.mercadolivre.com.br/M...M#questionText
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün havayı güzel bulunca bi bakalım dedim, bu motor uzun yolda neler yapıyor..
    430-450 km civarı bi yol yaptım.. Uluabat taraflarına gittim.. Hem yol nefis hemde orada
    ayıptır söylemesi benim sucukçu var...
    Motor uzun yolda çok güzel, rahat 110-120 km hızlarda stabil gidip geldim.. Toplam 2 mola.. Sevdiğim
    arkadaşım cemalletin abinin yanına da uğramadan olmaz dedik..
    Birazda foto koyalımda mekanımız sahipsiz kalmasın

http://m1304.hizliresim.com/18/r/md54p.jpg

http://m1304.hizliresim.com/18/r/md57q.jpg

http://o1304.hizliresim.com/18/r/md5bp.jpg

http://o1304.hizliresim.com/18/r/md5gf.jpg

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Ayrıca parça ve aksesuarları soran arkadaşlar var..
    Bizzat distribütör müdürü Bülent beyle irtibat halindeyim, tüm aksesuarları geliyor..
    Bu konuları gurubumuzda konuşuyoruz.. İşler yolunda ,km lerin tadını çıkarın..
    Bilgi gelirse burada da paylaşırım.. konunun konuşulduğu adres :

http://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/
    İyiki bir SYM Wolf ün var haa.Selamlar Koray burada bulamasam seni görüşeceğimizde yok.Biliyorsun biz cibif ciyiz artık.Her horoz kendi kümesinde ötüyor malum.
    Arada bir bizim kümesede gel.Mesela Nihat arada bir uğruyo.Onla görüşüyoruz.k.i.b
    K o r @ y bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiki bir SYM Wolf ün var haa.Selamlar Koray burada bulamasam seni görüşeceğimizde yok.Biliyorsun biz cibif ciyiz artık.Her horoz kendi kümesinde ötüyor malum.
    Arada bir bizim kümesede gel.Mesela Nihat arada bir uğruyo.Onla görüşüyoruz.k.i.b

Şartlar bunu gerektiriyor Salim baba....
    İşlerden bi türlü vakit bulamadık ki, senin yanına uğrayalım.. Neyse bi nihatı ayartıyım bakam, sana bi çay içmeye gelelim.. Fatihi de arayım
    S.Orhan bunu beğendi.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Allianz sigortadan 87,5 TL fiyat aldım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşlar geçenlerde nette dolaşırken mercekli ledler dikkatimi çekti gece daha fazla dikkat çekmek için kullanmak istedim plakanın vidalarını söktüm ledleri taktım mercekli olduğu için çok göz alıyor sürekli yanmasın dedim fren müşirine bağladım buyurun sonuç

ürünün maileyeti 10 TL civarında ücretsiz kargo imkanı var farklı renkleride mevcut almak isteyen olursa http://www.aliexpress.com/wholesale?...20130426000332
    yasin_942 ve K o r @ y bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    arka dan sürücüleri rahatsız edip, trafiği tehlikeye atmasın ?

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

en ucuz ve ücresiz kargo için link i düzenledim

http://www.aliexpress.com/wholesale/...83&groupsort=1

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka dan sürücüleri rahatsız edip, trafiği tehlikeye atmasın ?
    bende düşündüm bu olasılığı kör edecek şekilde göz almıyor sürekli yanıyor olsa arkadakini ciddi rahatsız edebilir ama firene bağlı firene bastığımda arkadakinin dikkatini çekiyor
    makseli bunu beğendi.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Yeni motorum için bir aksesuar listesi yaptım. Yeni olduğum için sizlere danışıyorum. Seçim yaparken ucuz ve güvenli olmasına çalıştım;

1- Bering aero yazlık ceket 230 TL
    2- LS2 FF370 beyaz çeneden açılır kask 210 TL
    3- 4riders sırt, böbrek, bel koruma 70 TL
    4- 4riders korumalı kot 140 TL
    5- Bering TX08 eldiven 100 TL
    6- Bering POP su geçirmez ayakkabı 190 TL

TOPLAM 940 TL Yorumlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorum için bir aksesuar listesi yaptım. Yeni olduğum için sizlere danışıyorum. Seçim yaparken ucuz ve güvenli olmasına çalıştım;

1- Bering aero yazlık ceket 230 TL
    2- LS2 FF370 beyaz çeneden açılır kask 210 TL
    3- 4riders sırt, böbrek, bel koruma 70 TL
    4- 4riders korumalı kot 140 TL
    5- Bering TX08 eldiven 100 TL
    6- Bering POP su geçirmez ayakkabı 190 TL

TOPLAM 940 TL Yorumlarınızı bekliyorum.
    çene açilir kasklar önden gelen darbelerde full facelere gore daha güvensiz.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    Yamaha mt09
    bence biraz daha bütçeni zorlayarak daha iyi bir kask almalısın

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    arkadaşlar sizin motor 120 km/h den sonra anormal titreşiyor mu? birinin diğer konuda böyle bir yorumu vardı, granajlardan ses geliyormuş, bir sürü az km yapıp satmaya çalışan memnun olmayan kullanıcılar varmış, ne diyorsunuz? polemik için sormuyorum, sahibinden.com da motorum satışta, takas için Gebzeden Kaya Motor bizi detaylar için arayın demiş, rölantide titreşim olmadığını gösteren videolar var, 120-140 da durum nedir? max sürat içinde kötüleyici birşeyler demişler ... yakıtı dediğiniz gibiyse muhteşem ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şartlar bunu gerektiriyor Salim baba....
    İşlerden bi türlü vakit bulamadık ki, senin yanına uğrayalım.. Neyse bi nihatı ayartıyım bakam, sana bi çay içmeye gelelim.. Fatihi de arayım
    Buyrun gelin,aslında bizde Fatihle önümüzdeki hafta sizin o tarafa gelmeyi düşünüyorduk ama farketmez.Uyarsa buyrun gelin.

İrtibat Tel:0506 939 83 06

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizin motor 120 km/h den sonra anormal titreşiyor mu? birinin diğer konuda böyle bir yorumu vardı, granajlardan ses geliyormuş, bir sürü az km yapıp satmaya çalışan memnun olmayan kullanıcılar varmış, ne diyorsunuz? polemik için sormuyorum, sahibinden.com da motorum satışta, takas için Gebzeden Kaya Motor bizi detaylar için arayın demiş, rölantide titreşim olmadığını gösteren videolar var, 120-140 da durum nedir? max sürat içinde kötüleyici birşeyler demişler ... yakıtı dediğiniz gibiyse muhteşem ...
    Motorumla 6000 km yi gectim bi yerinden ses gelmio dedigin gibi
    titresim var ama anormal bi titresim degil bundan onceki motorum cbf 150 idi ilk buna bindigimde titresimi yadirgamistim zamanla rahatsiz etmemeye basladi anormal olan aynalar 120 km den sonra aynalar cok titriyor goruntu cok sallaniyor anirmal demelerinin sebebi bu olabilir

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Evet aynalarin titresiminden arkasi gorunmuyor diyorlardi, youtube da bir videoda 140 da devir max olmus gibi geldi bana, yani fazlasi yokmus gibiydi, belki max 150 izlenimi oldu, dogrumudur?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    evet doğru 150 falan son hızı. zaten doğası gereği hız makinası değil. en güzel hız 100-120...
    mücahit_89, K o r @ y ve polo34 bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Son surati 170 civari ama en guzel gitti hiz 120. Aynalar 6 binden sonra bulaniklasiyor. Cozum ayna degisimi. Titresim yuzunden motorun herhangi bir yerinden ses gelmiyor. Bazi motosiklet uzmanlari rolantide kufur edecek kadar cok titriyor desede buna inanmayin reklam bunlar şu motor iyi gidiyo bu motor gitmiyo diyerek insanlarin aklini karistiriyorlar. 8 bin km deyim benim pinpirikligim yuzumden cok gerek olmasada bir subap ayari disinda servise gitmedim. Arkadasim volkanda ktm var ondada subab sesi vardi. Ne yani bu ses ktm yi kotu yapar simdi.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son surati 170 civari ama en guzel gitti hiz 120. Aynalar 6 binden sonra bulaniklasiyor. Cozum ayna degisimi. Titresim yuzunden motorun herhangi bir yerinden ses gelmiyor. Bazi motosiklet uzmanlari rolantide kufur edecek kadar cok titriyor desede buna inanmayin reklam bunlar şu motor iyi gidiyo bu motor gitmiyo diyerek insanlarin aklini karistiriyorlar. 8 bin km deyim benim pinpirikligim yuzumden cok gerek olmasada bir subap ayari disinda servise gitmedim. Arkadasim volkanda ktm var ondada subab sesi vardi. Ne yani bu ses ktm yi kotu yapar simdi.
    Yasin kardeş motosiklet uzmanı dışında tüm söylediklerine katılıyorum,ama o şahıs için uzman dendiğnde gerçekten bu işi hakkıyla yapanlara bayağı bir hakaret olur diye düşünüyorum,
    malum şahsın uzmanlık konusu reklamdır,nasıl reklam yapılır,reklamlarla nasıl parsa götürülür falan gibi,hoş reklam içinde birilerinin kendisini çağırdığınıda düşünmemekteyim,kendisi gidip kendi piyasasını oluşturuyor diye düşünüyorum
    örnek:bak senin rakibin bu sen istediğin kadar reklam ver olmaz ama ben senin reklamını yapmadan diğerine poh atayım kafalar karışsın gibi.
    K o r @ y ve yasin_942 bunu beğendiler.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Oradaydık buradaydık ,bunların üstünede biraz wolf kardeşliği ekledik..

burdurlu1985, xanka, S.Orhan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende düşündüm bu olasılığı kör edecek şekilde göz almıyor sürekli yanıyor olsa arkadakini ciddi rahatsız edebilir ama firene bağlı firene bastığımda arkadakinin dikkatini çekiyor
    Ben iki sene önce istanbulda arka da ekstra fren lambası var diye ceza yedim arkadaşlar. Canları o gün ceza kesmek istiyormuş bana denk geldi. Amman dikkatli olalım.

Cem68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250 Nİ
    Koray çıkıştan evvel toplu olsun bu da..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler