Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

haftaya almayı düşünüyorum bende sym250,aksesuarlarıda gelirse tadından yenmez olur ek masraf ama olsun deger bence tam olsun olcaksa:=)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cellat_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya almayı düşünüyorum bende sym250,aksesuarlarıda gelirse tadından yenmez olur ek masraf ama olsun deger bence tam olsun olcaksa:=)
    Face dede bu konu konuşuluyor.. ben 10,000 tl motora veriyorum.. toplam 500 tl aksesuar önemsiz oluyor.. gerekli şeyler.. ayrıca hava katıyor..
    besikcioglu bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Face dede bu konu konuşuluyor.. ben 10,000 tl motora veriyorum.. toplam 500 tl aksesuar önemsiz oluyor.. gerekli şeyler.. ayrıca hava katıyor..
    Zengin adamsın aga 10 da verirsin 20 de sana koyar mı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Insallah koraycim ben ciddi ciddi dusunmeye basladim ve de niyetine girdim su yaz'i bi atlatiyim da kisa dogru istiyorum bitane, motor cidden cok guzel ve cok kivrak ve de seri bir makina, zaten SYM'de kendini kanitlamis bi motor, ben Amerika da bile SYM kullaniyodum, orada da ciddi FAN'lari var bu markanin, Turkiye'de de zamanla daha cok taninacak insallah,ama bilen biliyor iste bizim gibi

Bu arada kazasiz belasiz surusler diliyorum,
    kal saglicakla, saygilar.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insallah koraycim ben ciddi ciddi dusunmeye basladim ve de niyetine girdim su yaz'i bi atlatiyim da kisa dogru istiyorum bitane, motor cidden cok guzel ve cok kivrak ve de seri bir makina, zaten SYM'de kendini kanitlamis bi motor, ben Amerika da bile SYM kullaniyodum, orada da ciddi FAN'lari var bu markanin, Turkiye'de de zamanla daha cok taninacak insallah,ama bilen biliyor iste bizim gibi

Bu arada kazasiz belasiz surusler diliyorum,
    kal saglicakla, saygilar.
    necat abi yorumların için teşekkür ederim.. wolf hakkında şöyle böyle diye anlatmaya gerek yok.. parasını hakeden sağlam motor.. uzun ömür benim en çok aradığım durum..
    bazı markalar varki; sırf servisten kazanmak , sarf malzemeden kazanmak için adamın canını sıkıyor.. Verdiğim paraya başka modellerde alabilirdim ama sym tercih ettim.. memnunum iyiki almışım..

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Kardesim Allah kaza bela vermesin,o motorla kaza yapmadiktan sonra sana sIKINTI yapmaz, yagini zamaninda degis,zincir bakimini zamaninda yap, binmeye doyamazsin.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim Allah kaza bela vermesin,o motorla kaza yapmadiktan sonra sana sIKINTI yapmaz, yagini zamaninda degis,zincir bakimini zamaninda yap, binmeye doyamazsin.
    sağol necat abi, allah cümlemize kaza bela göstermesin.. Motor kendini bana kanıtladı.. 1000 km yi yaptım rodaj işkenceside bitti.. Şimdi aksesuarlarını bekliyorum..
    ön naked cam (mra)
    komple artçı peglerinden uzanan topcase demiri (shad)
    bunlar önümüzdeki zaman diliminde elime geçecek o zaman fotoları atarım..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bu motor da ilgi alanımda. scooter mı vitesli mi kararımı netleştiremesemde, vitesli alternatiflerimden biri.
    ancak benim gibi 1,5 porsiyon (1.93m ve 100 kilo) arkadaşlar için biraz ufak kalıyor gibi..? uluslararası forumlarda da benzer şikayetler var.
    siz ne diyorsunuz? konfor açısından sıkıntı çıkarır mı?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu motor da ilgi alanımda. scooter mı vitesli mi kararımı netleştiremesemde, vitesli alternatiflerimden biri.
    ancak benim gibi 1,5 porsiyon (1.93m ve 100 kilo) arkadaşlar için biraz ufak kalıyor gibi..? uluslararası forumlarda da benzer şikayetler var.
    siz ne diyorsunuz? konfor açısından sıkıntı çıkarır mı?
    kısaca özetlemek gerekirse; yormadan uzun yol yapabilen bi karakteri var.. En azından ben 200 km kontak kapatmadan sürdüm, yorgunluk hissetmedim..
    scooter düşünüyorsan daha rahat olacağı kesin. Motorun ebatları küçük değil, 250 cc sınıfına uygun üretilmiş ve hatta rakiplerinden kalıplı.. Belki size küçük gelebilir
    Toprak yolu sevmez, stabilize yolu sevmez... asfalt motoru .. (tüm nakedler gibi).. asfalttan inmediğin sürece tadı muhteşem.. Hıı şu demek değil, işte 3 km toprak yolda gitmiyor mu ? gider gider..
    ama sürekli olarak stabilizede gideceksen konfor aramaya gerek yok..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Çanta bağlantı demiri için yapılan görüşmelerde elde ettiğim sonuçları sizlerle paylaşıyorum.

1- aparatın fiyatı 120 ila 150 arasında olması bekleniyor
    2-kişi başı 50 kapora vermemiz durumunda siparişlerimiz alınacak
    3- eğer ki 150 üzeri olursa almama hakkımız mevcut, kaporalar iade edilecek
    4- en yakın tarih mart sonu en geç ise nisan ilk haftası.
    5- daha fazla bilgi almak isterseniz http://www.facebook.com/groups/symwolfsb250turkiye/

ALINTI : yasin_942
    yasin_942 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşlar bu gün dikkatimi çekti arka selenin altında akünün önünde iki adet soket var boşta duruyor biri ufak biri biraz daha büyük bu soketlerin ne işe yaradığını bilen var mı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün dikkatimi çekti arka selenin altında akünün önünde iki adet soket var boşta duruyor biri ufak biri biraz daha büyük bu soketlerin ne işe yaradığını bilen var mı
    büyük olan bilgisayara bağlanarak, motorun 7 sülalesini söylüyor.. diğeri sanıyorum fren lambası.. denemedim ama onada bakacam.. muhtemelen stop lambalı topcaseler için yapılmış

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar merhaba arkadaşlar,
    Uzun zamandır aranızda yoktum, döner dönmez tüm sayfaları bir çırpıda okudum. Süper işler yapmışsınız. Ayrıca Koray'ı tebrik ederim çok kafa yoruyor SYM wolf 250 ile ilgili. Benim motor yaklaşık 4 aydır yatıyor.
    Koray'ın taktığı cama bayıldım, uzun yol yapan biri olarak mutlaka bende taktırmalıyım. Zaten yazın her hafta sonu Karasu-İstanbul yol yaptığım için İzmit yolumun üstünde, sizlerle tanışmak isterim.
    Facebook grubunuzu da tebrik ederim ama halen kapalı grup olarak görünüyor.

sevgiler saygılar
    tekrar merhaba

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba arkadaşlar,
    Uzun zamandır aranızda yoktum, döner dönmez tüm sayfaları bir çırpıda okudum. Süper işler yapmışsınız. Ayrıca Koray'ı tebrik ederim çok kafa yoruyor SYM wolf 250 ile ilgili. Benim motor yaklaşık 4 aydır yatıyor.
    Koray'ın taktığı cama bayıldım, uzun yol yapan biri olarak mutlaka bende taktırmalıyım. Zaten yazın her hafta sonu Karasu-İstanbul yol yaptığım için İzmit yolumun üstünde, sizlerle tanışmak isterim.
    Facebook grubunuzu da tebrik ederim ama halen kapalı grup olarak görünüyor.

sevgiler saygılar
    tekrar merhaba
    ziya abi bende sana ulaşamamaktan canım yandı nerdesin sen abi yaa.. topcase demirini yaptırdın bi dünya adam onu sordu.. edemedim ispanyadaki fabrika ile mail leştim.. ama emelime ulaştım..
    topcase demiri geliyor
    buradan geçerken (izmit) bi çayımı içmeden geçersen beni üzersin.. face gurubu açık benim imzamdaki link.. saygılarla

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Dün ; Yalova/Topçular 'a kadar gitgel yaptım.. Ortalama 100 km .
    Gölcük Donanmasını geçince hatrı sayılır 4-5 adet viraj var. Bu virajlarda motoru
    limitlerine kadar zorlamama rağmen kayma olmadı.. Buradaki bilgilendirme lastik yönünde..
    Kuru havada gayet başarılı.. Saygılar

Sepetçioğlu ve dogrusukru bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Limit derken panpa
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Limit derken panpa
    et ete değecek ganga
    güzelce bi yatırmayı unutma
    mücahit_89 bunu beğendi.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Bu yazı topiği canlı tutmak için yazılmıştır
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    sym de hangi marka lastik var arkadaşlar?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym de hangi marka lastik var arkadaşlar?
    Güzel soru, ben de merak ettim şimdi....
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler