Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha cok taze sahibiyim (1100km) bu zamana kadar gödügüm artıları ve eksileri şöyle

titreşim var eski motorum cbf 150 idi ilk zamanlardaki kadar rahatsız etmiyor titresim, ben alıştım yada azaldı bilemiyorum
    yuksek devirlere cıktığında devir saati zırıldıyor aynalarda biraz titriyor ama abartılacak kadar değil
    cbf te michelin lastik kullanıyordum bunda daha almak nasip olmadı lastikleri kullanılabilir aslında ama michelin gibi değil kesinlikle kuru havada tatminkar diyebiliriz
    ön firen cok kararlı calısıyor arka firen gorevini yapmaya calısıyor, sanırım lastikten kaynaklı cabuk kitleniyor
    motorun ivmelenmesi çok iyi düşük devirlerde tork az ama devrini alınca gücünü hissettiyor
    oturusu rahat trafiği rahat okuyabiliyorsun
    yan ruzgarlarda fazla etkilenmiyor (cbf e göre)

aklıma bunlar geldi umarım faydası olmustur.
    teşekkür ederim.

yakıt ölçümü yaptınız mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.

...."kaç basıyo bu"

kaç km desiniz ve yaptığınız KM ye kadar güzel ve güzel olmayan yönleri nelerdir

yakıt tüketimi, lastikler vs.....

Evlat,,, Konu içinde bunlardan bahsedilmişti ama. Şu konu içi arama kısmına yakıt felan yazarsan bişeyler bulabilirsin...

Şaka bir yana, eski sayfaları okumaktansa konu içi aramadan, son hız, yakıt, vs, vs, yazarsan daha kolay bulursun

Bir de titreşim konusunda şu video biraz yanıltıcı olmuş sanırım: http://www.youtube.com/watch?v=73XpWWzL_UQ Hani insan sanıyorki gram titreşim yok...
    Adem Balkan bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlat,,, Konu içinde bunlardan bahsedilmişti ama. Şu konu içi arama kısmına yakıt felan yazarsan bişeyler bulabilirsin...

Şaka bir yana, eski sayfaları okumaktansa konu içi aramadan, son hız, yakıt, vs, vs, yazarsan daha kolay bulursun

Bir de titreşim konusunda şu video biraz yanıltıcı olmuş sanırım: http://www.youtube.com/watch?v=73XpWWzL_UQ Hani insan sanıyorki gram titreşim yok...
    1000 bakımını cennet bayisinde yaptırdım birazda lafladık aynı testi bayi toplantısındada yapmışlar titreşim yokmus ama sattıgı tum motorlarda titresim olgudunu soyledi

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.

yakıt ölçümü yapma fırsatım olmadı ama yapan arkadaşlar var

Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar yakıt ile ilgili yeni bir bilgi vereyim 60 tl ye 400 km gittim karısık kullanım 2 kişi olarakta cok kullanıldı genelde şehir içinde

.
    Adem Balkan bunu beğendi.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    yakıt hakkında şöyle diyeyim ortalama 100 kmde 3 litre cıvarında yakıyor.
    makseli ve Adem Balkan bunu beğendiler.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    ölmüş bu forum...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölmüş bu forum...
    abi sen bu forumda gez, burası ölü olur tabi, gerçi bizikide pek iyi deği
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    ya guzel kardeşim bi sıkıntımız yokki yazıp duralım forumda surekli... napalım uyduralımmmı yok surasından ses geliyo yok burası bozuldu sunu naapcaz bunu naapcaz diye... boş vaktimizi motorun tepesinde geçirmeyi tercih ediyoruz doğal olarak... gezmek için aldık motoru hepimiz gece gunduz bişeyler yazalım diye değil... sorun sıkıntı olmadığı içinde hareketsiz kalıyo forum doğal olarak... sürekli aynı sorular cevaplayıp duruyoruz... yakıt ne, titresim nasıl, hızlanma nasıl vs. vs.... ya anlamadığım madem bu kadar dusunuyosunuz bu motoru almayı insanlardan vakit istemek yerine biraz kendi vaktinizi ayırıp okuyun yazılanları... bu kadarmı zor iki satır okumak...
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen bu forumda gez, burası ölü olur tabi, gerçi bizikide pek iyi deği
    ben gezince neden ölüyo.4 gündür kimse bişey yazmamış. sym cilere söyle ne söyleyeceksen.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    şu motosiklet bir türlü s.ctıgımın ülkesinde hakettiği yeri bulamadı
    forumda gördükce sinirlerim bozuluyor..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motosiklet bir türlü s.ctıgımın ülkesinde hakettiği yeri bulamadı
    forumda gördükce sinirlerim bozuluyor..
    sebebi fiyatı olabilirmi...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gezince neden ölüyo.4 gündür kimse bişey yazmamış. sym cilere söyle ne söyleyeceksen.
    yok burası zaten ölü demek istedim. gel apache başlığına bizimkide ölü gibi
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    sebebi fiyatı olabilirmi...
    fiyat + servis + parca bunların yüzde 30
    en büyük etmende bilmeyen anlamayan bir kere binmeyen adamların yorumları
    yok bu motor böyleymiş
    yok titriyormuş
    yok cok yakıyormuş
    # motosikletle.blogspot

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    arkadaşlar bende bir sym wolf alacam yaklaşık 4 aydır araştırıyorum. bir kac kez deneme fırsatım oldu gercekten sehirli bir makina ama fiyat MAŞALLAH ucmuz 2006 gsr600 bile bu fiyata satılamıyo ama benim acelem yok nasılsa 6 bin tl ye düşecek o zaman bizde cakma suzukici oluruz. sym sahibi arkadaşlara hayırlı olsun. allah tüm arkadaşların tekerine taş degdirmesin. saygılar....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

bu motor hak ettiği değeri bulamadı ne yazıkki. ilk satış fiyatı yüzünden. daha uygun bi fiyattan satılsaydı daha iyi yerlere gelebilirdi. distribitör firma farkına vardı ama sezon bitti.10250 tl den 9000 liraya kadar düştü sıfır fiyatı. benim tahminim az bişey daha düşecek. ozaman piyasası biraz daha oturacaktır. 10,000 tl civarı artı plaka masrafıyla alanlar baya sıkıntıya girdi. ikinci el satış fiyatı sıfırından yüksek olanlar var. ben bilmem nekadara aldım bu fiyattan aşaya olmaz diyolar. sıfırının fiyatını örenince ilanı kaldırıyolar. ilerde zam gelir satarım diye düşünüyolar. cbf mi bu zamlanacak. makul fiyattan ikinci eli alınır diye düşünüyorum 7500 tl civarı. zate sıfır araçlarda aldım sattım dedinmi %20 aşağı iner. her yıl içinde %5 iner. 2102 modeli 2013 de sıfırından %25 aşağı olursa 9000 artı 500 plaka vergidahil 9500 desek ikinci eli 7125 tl olması lazım.
    6 bin tl olsaydı ınan sipariş üzerine gelirdi ama yakında sıfırını 7 bin e verirler öylede olacak bitane alıcam o zaman sabreden derviş biner sym ye.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    fiyatının 7000e inmesi için rakiplerinin çokalması lazım inazuma gelsin symnin fiyatı düşürebilir bence

Burakxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym XS125K
    İnazuma şuan tükenmiş durumda gelen motosikletlerin hepsinin birer sahibi var. Gelecek 2. partinin yüksek ihtimal fiyatı yükselecek, tahminen 10bin kusuratlı bir rakam isteyecekler. Wolf'un fiyatının düşeceğini sanmıyorum ki zaten peşin alımlarda bayiler az da olsa indirim yapabiliyorlar. Wolf tanıtımı yapılamadı, motoran yüzünden yedek parça sıkıntısı çeken bir motosiklet, bunun haricinde akrelasyonu harika, dengeli, karakterisliği güzel. Yani alınabilinir. Şahsen ben satabileceğimi düşünsem Cbr 250 yerine Wolf'u alırdım.(Cbr'ın mahalleli gençlik arasında tutulduğu aşikar)

Motosikleti
    TVS apache...
    merhaba herkeze. 0-100 hızlanmada sym wolf mu honda cbr mı daha iyidir. denemesini yapan varmı acaba. youtube da aradım bulamadım.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    http://www.motosiklet.net/medya/id76...0r-2012-model/

honda bizim motorun aynısının 1000 liğini yapmış ya :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Valla... Bir egzozu farklı işte
    #sürenadam

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla... Bir egzozu farklı işte
    Syanur senin geceleyin geçtiğin ayaş polatlı yolundan geçtim bugün, valla iyi cesaret çinli motorla o yol gece vakti, yolda kalsan dümdüz arazi saklanacak ağaç bile yok köylere sığınmaya kalksan gece vakti kovalarlar adamı

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    hayırlı günler. arkadaşlar birtane wolf buldum 2000 km yanlız sola yatmıs sinyal granaj cızık ve kırık sanırım 7000 tl ye bitecek. ama aklımda bazı sorular var. agrisif kullanımdan dolayı başka yerleri zarar görmüşmüdür diye araştırıyorum bilen arkadaşlar varsa bilgilendirirseler cok sevinirim. birde beyaz renk cok tutuluyomuş zaten beşiktaşlı bir motor siyah yada beyaz var. hangi rengi tavsiye edersiniz. izmit civarında sym kurt sahıbı arkadaşlar varsa görüşüp cay iceriz bilgi alış verişinde bulunuruz. ALLAH hepinize bu trafikte kolaylık versin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler