Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bteo:

hasanpaşadaki ustanın ismi niyazi. evlendirme dairesinin karşısında mototal ve hein gericke nin yerlerini biliyorsan onların arka sokağı. zaten camında falan hyosung resimleri de var. istersen beraber de gidebiliriz, benim kornamı değiştirmek için bir daha gitmem gerekecek oraya korna alıp.

YÖRÜK:
    yağ ve yağ filresi değişti. zincir temizlenip yağlandı. hava filtresi temizlendi. motorda bir şikayetim olmadığı için ekstra bir şey olmadı.

draggy:
    tebrik ederim. ömür boyu mutluluklar dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    thin lizzy peki ne kadar ücret verdin?kullandığın yağın markası ne?birde filtrelerin fiyatlarını hatırlıyorsan yazarmısın?

balbar bende çanta takacağım yakın zamanda.en son selka(selçuk abi) güneydoğu anadolu turu yapıp geldi.onun sisybar arkasında sonradan yaptırdığı bir aparat var.fotoğraflarını yollayacaktı.ona sorabilirsin..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thin lizzy peki ne kadar ücret verdin?kullandığın yağın markası ne?birde filtrelerin fiyatlarını hatırlıyorsan yazarmısın?

balbar bende çanta takacağım yakın zamanda.en son selka(selçuk abi) güneydoğu anadolu turu yapıp geldi.onun sisybar arkasında sonradan yaptırdığı bir aparat var.fotoğraflarını yollayacaktı.ona sorabilirsin..
    ya biliyorum o aparatlarıda...şimdi onları yaptırmam demek tatil parasının içinden para kesmem demek :D dedim enteresan bişi olabilirmi

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla biraz kafa yormak gerek o zaman.çantalar yan çantalar mı yoksa sissy bar çantası mı?boyutları nasıl?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yörük 110 tl tuttu. yağ liqui moly 10-50 koyduk.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bteo:

hasanpaşadaki ustanın ismi niyazi. evlendirme dairesinin karşısında mototal ve hein gericke nin yerlerini biliyorsan onların arka sokağı. zaten camında falan hyosung resimleri de var. istersen beraber de gidebiliriz, benim kornamı değiştirmek için bir daha gitmem gerekecek oraya korna alıp.

YÖRÜK:
    yağ ve yağ filresi değişti. zincir temizlenip yağlandı. hava filtresi temizlendi. motorda bir şikayetim olmadığı için ekstra bir şey olmadı.

draggy:
    tebrik ederim. ömür boyu mutluluklar dilerim.
    Cok saol thin lizzy. Sen ne zaman gideceksin? Benim bi acelem yok su an. Ama gene de gostermek isterim motoru. Hem tanısmıs oluruz.

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla biraz kafa yormak gerek o zaman.çantalar yan çantalar mı yoksa sissy bar çantası mı?boyutları nasıl?
    aga bildiğin kocaman sırt çantası

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Eğer 2 kişi ve 1 motorsanız, ve dediğin gibi 2 tane de çanta varsa bence en kısadan yapabileceğim şu olabilir. 1 adet depo üstü çanta (ya da sırt çantanı da deponun üstüne takılacak şekilde modifiye edebilirsin). Diğer çanta da arkadaki artçının omuzlarında-sırtında olur.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE SORDUM AMA TINLAYAN OLMADI

5000 DEVİRDEKİ YIĞILMA İÇİN ARANIZDA CDI ÜNİTESİNİ DEĞİŞTİREN VARMI NEREDE DEŞİŞTİRDİNİZ. MOTORUN GARANTİSİ BİTMEDEN BENDE DEĞİŞTİREYİM DİYORUM.
    İSTANBUL MOTORA DEĞİŞTİRELİM DEDİĞİMDE ONUNLA ALAKASI YOK DEYİP SALLADILAR EMİN OLAMADIĞIM İÇİNDE OLAY ÇIKARMAK İSTEMEDİM.

ONUN İÇİN BİRİ BANA ŞURDA DEĞİŞTİRTDİM KURTULDUM DESİN BENDE ONA GÖRE KURTULAYIM BU PROBLEMDEN.
    [B]34 [COLOR="Red"]FF[/COLOR] 4929[/B]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla balbar cananın dediği gibi birini depoya sarmala.diğerini de artçının sırtına.en kolayı ve pratiği bu olur herhal.

joshua bu olay kesinlikle cdi ünitesinden kaynaklanıyor.elemanlar yeni cdi vermemek için yapıyorlardır.ben değiştirmedim.zaten garantisi geçen aylarda bitti.ama orhanın motorundaki cdi garantiden değiştirilmiş.şimdi o gaz yememe olayı onda yok.başka da değiştiren yok herhalde.burağın motor da st kanuni ve mitmuallim hocada da st var.onlar da sanırım bu problem yok.çünkü st bu sorunun yokedilmiş modelini satıyor.ben ve diğer değiştirilmemiş eski hali kullanan arkadaşlar bu sorundan çok rahatsız değiller ama eğer imkanın varsa değiştirmekte fayda var..işin özü değiştirilmiş bildiğim kadarıyla sadece oranın motoru.orhana bir danış istersen..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı joshua__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE SORDUM AMA TINLAYAN OLMADI

5000 DEVİRDEKİ YIĞILMA İÇİN ARANIZDA CDI ÜNİTESİNİ DEĞİŞTİREN VARMI NEREDE DEŞİŞTİRDİNİZ. MOTORUN GARANTİSİ BİTMEDEN BENDE DEĞİŞTİREYİM DİYORUM.
    İSTANBUL MOTORA DEĞİŞTİRELİM DEDİĞİMDE ONUNLA ALAKASI YOK DEYİP SALLADILAR EMİN OLAMADIĞIM İÇİNDE OLAY ÇIKARMAK İSTEMEDİM.

ONUN İÇİN BİRİ BANA ŞURDA DEĞİŞTİRTDİM KURTULDUM DESİN BENDE ONA GÖRE KURTULAYIM BU PROBLEMDEN.
    Olay çıkar ve değiştir.

Yada 350 TL ye satınal.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sinan abi ben hala fotoğrafı büyük şekilde koyamıyom.çok beceriksizce ve kafanı şişirmiş haldeyim ama

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    joshua, İlkerinde dedigi gibi benim motorun cdi unitesi garantiden degismis durumda ama bunu ben degil ilk sahibi yapmis. Yani oncesini bilmiyorum, ama bu gaz kesme probleminden cok fazla sikayet eden duymadim. Sen degistirebiliyorsan degistir tabiki
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    sinan abi ben hala fotoğrafı büyük şekilde koyamıyom.çok beceriksizce ve kafanı şişirmiş haldeyim ama
    Canın saolsun ben sana yardımcı olrum.

Şimdi bir resim ekle.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sağol sinan abi.hemen ekliyorum..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    sağol sinan abi.hemen ekliyorum..

Sen forum linkini kopyalıyorsun.

Aslında yapman gereken direct i kopyalamak.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    http://img188.imageshack.us/img188/5...toraf00072.jpg

ee bu sefer direck link yazanı kopyaladım ama olmadı

Motosikleti
    BMW F650 GS
    http://img188.imageshack.us/img188/5...toraf00072.jpg

ee bu sefer direck link yazanı kopyaladım ama olmadı
    Tamam şimdi o linki bu yazıyı yazdığın pencerenin üstünde yazı karakterlerini ayarlamaya yarayan ikonların ordaki sarı İkona tıkla ve açlan satıra yapıştır. ( youtube- G - media player ıkonlarının yanında )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 PM ----------

Asıl komut [IMG]link[/IMG] link yazan yere adresi yapıştır

Motosikleti
    BMW R1200 GS

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 PM ----------

yaptım ama sinan abi böyle çok uzun oluyor.eskiden ben bilgisayara format atmadan önce direk resmi masaüstünden alıp mesaj yazdığımız mesaj bölgesine bırakıyordum ve kendiliğinden komutu yazıyordu sonrada otomatik olarak açılıyordu.böylelikle hiç uğraşmadan vakit kaybı olmadan resim ekliyordum.şimdi bu çok uzun gibi geldi.yine o şekle geçemez miyiz?bilgin varmı?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    O şekilde yaparsan resmi senden başka kimse göremez. Ayrıca resmi once bir resim paylaşım sitesine yuklemeden hiç bir foruma koyamazsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler