Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yanlış Koray' lamı muhatap oluyorum acaba.Benim Koray' ım yemeyi severdi...
    yok be murat benim.. benim de elden bişey gelmeyince telkinlerde bulunuyorum kendime.. nasıl yapıcam yarınki dersleri bilmiyorum.. sizin birlikte olduğunuzu gülüp eğlenip motosiklet tepesinde olduğunuzu bilipte nasıl kapanıcam oraya bilmiyorum.. :( neyse 4 ten sonra beraberiz.. bide benimle yersiniz.. SİNAN BAK SÖZ VERDİN HATIRLATIRIM..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Hah şöyle, şaşırdım bende yemek yemeyi sevmem deyince.Yeriz tabi arkadaşım, seninlede.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nasıl birşey ve de ne kadarlık birşey aradığını söylersen sana yardımcı olbılırım. Ve ayrıca hangi ildesin
    İstanbuldayım sahibindene bakıyorumda fiyatlar 4.500-5.500 arasında...birazda sıkı bi pazalıkla 4.000-4.500 civarı bişey bakınıyorum...tabi Murat'ın dediği gibi modeli ve aksesuarlarına göre biraz daha yukarı çıkabilirim...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be murat benim.. benim de elden bişey gelmeyince telkinlerde bulunuyorum kendime.. nasıl yapıcam yarınki dersleri bilmiyorum.. sizin birlikte olduğunuzu gülüp eğlenip motosiklet tepesinde olduğunuzu bilipte nasıl kapanıcam oraya bilmiyorum.. :( neyse 4 ten sonra beraberiz.. bide benimle yersiniz.. SİNAN BAK SÖZ VERDİN HATIRLATIRIM..
    Korayım ne demek iste senınle derse gireyim o ızdırabına ortak olayım. Hatta senin için kafamı duvarlara vurayım ne bileyim sen ne yapacaksan onu yapayım işde
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

ya aslında gv250 nin standart renklerinden hiçbirini beğenmiyorum hatta motoru aldıktan sonra boyatmayı bile düşünüyorum ciddi ciddi...motor temiz olsun uygun olsun renk çok önemli değil ama tercihim siyah-gri...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Bu arada Cem 'in motosiklet satın alma heyecanıda arada kaynamasın.Cem eğer motosikleti aksesuarlı seviyorsan, dolu bir makine almaya bak.Aksesuarları sen almaya kalktığında azımsanmayacak bir para tutar, dolu bir makine alırsan daha avantajlı olursun.Kilometre önemlidir, ama illaki 1000-2000 km.de olmasıda gerekmiyor.

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korayım ne demek iste senınle derse gireyim o ızdırabına ortak olayım. Hatta senin için kafamı duvarlara vurayım ne bileyim sen ne yapacaksan onu yapayım işde
    bak böyle konuşma istifamı verip sabahtan katılırım... sonra motoru ödeyemem bide kemanın acemiliği çok kötüdür kıyamam size.. sinan valla çok özledim yarın erken kaçmayın gelince olurmu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:58 PM ----------

Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında gv250 nin standart renklerinden hiçbirini beğenmiyorum hatta motoru aldıktan sonra boyatmayı bile düşünüyorum ciddi ciddi...motor temiz olsun uygun olsun renk çok önemli değil ama tercihim siyah-gri...
    murat çok doğru söylüyor.. parasını geçtim onları yaptırmak için ciddi zaman gerekiyor.. mesele yani.. bu arada cem geliyormu yarın?

evet Murat kesinlikle haklısın...tam olarak bahsettiğin şekilde bakıyorum olaya...

yaa bide bugün motor mağazasındaki satıcıyla biraz lafladım...Cdi probleminden dolayı endişelenme motorun garanti süresi dolmuş olsa bile fabrikasyon hatası olduğu için ücretsiz değiştirirler dedi ancak ne kadar doğru bilemiyorum...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Motosikleti yokki Cem' in.Nasıl gelecek Koray' ım

arabayla kabul ederseniz geliyim

Motosikleti
    ne demek abi gel tabi.. gel tanışalım.. çok sevinirim ben..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:07 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 AM ----------

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti yokki Cem' in.Nasıl gelecek Koray' ım
    artçı olarak diycektim tam ama araba varmış..

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    CDİ problemini önemsemiyorum artık, benim motosikletimdede var.Hatta Amerika' lı biri satıyor 80 dolar + 20 dolar transport bedeline ama almaktan vazgeçtim.Alıştım artık, hatta bir yöntemde geliştirdim.Motor gaz yemediği anda 1 vites düşürüyorum, motosiklet hemen gaz yemeye başlıyor.Ama garantiden değiştirme şansım olsaydı, kullanırdım.Bildiğim kadarıyla Global' in sattığı motorsikletlere kanuni garanti işlemi uygulayamıyor.Buna dikkat et

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 AM ----------

Arabada olur, yada uygun ekipman varsa artçıda olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:09 AM ----------

Ben uyumaya gidiyorum.Hepinize iyi geceler

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar ben yeni aldım motor 2.el

2007 model 10.000 de

motoru açılmamış ( baktırdım ) sağında solunda olan ufak defek şeylerde önemlı değil zaten.

Fazlada incelememek lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:15 AM ----------

[QUOTE=emekkoray;1587301]bak böyle konuşma istifamı verip sabahtan katılırım... sonra motoru ödeyemem bide kemanın acemiliği çok kötüdür kıyamam size.. sinan valla çok özledim yarın erken kaçmayın gelince olurmu?[COLOR="Silver"]

Söz seni görmeden donmeyeceğim.

Motosikleti
    belki yanlış yaptık ama bizde orhanla gittik aldık geldik motoru.. ustaya falan göstermedik.. bide satan arkadaşa çok güvendim.. sağolsun çokta ilgilendi.. satan arkadaşın tavrı verdiği güvende önemli.. sinanın dediği gibi çok inceleyince hiç düşünmediğin başka şeyler çıkıyor..

yaa bende nedense km ve model takıntısı var... illaki en az 2007 olsun ve km en fazla 10.000 olsun diyorum nedense...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    yaa bende nedense km ve model takıntısı var... illaki en az 2007 olsun ve km en fazla 10.000 olsun diyorum nedense...
    Benim limitlerde bu şekildeydi Haklısın takıntılarında.

Motosikleti
    içinden öyle geliyorsa öyle yap.. aldığın ikiteker içine sinsin.. keşke deme.. inşallah demezsin.. gönlüne göre olur..

harbitürk sen ne zaman aldın kaça aldın kaç model kaç km?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:46 AM ----------

Koray bu arada sen müzisyensin sanırım doğrumu?

Motosikleti
    harbitürk sen ne zaman aldın kaça aldın kaç model kaç km?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:46 AM ----------

Koray bu arada sen müzisyensin sanırım doğrumu?
    evet.. önce müzisyen sonra müzik öğretmeni

ne güzel...bende müzisyenim dostum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler