Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Anladım kardeşim.

Emrah'ta bir ara 10-40 scooter yağı koyunca çok farkediyor olumlu anlamda demişti. Bende bu yağ değişiminde öyle yapmayı düşünüyorum açıkcası.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    evet emrah 10 40 castrol scooter demişti..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    -
    Bende carrefourdan alıcam yağını ustaya götürüp değiştiricem kardeşim. Başka yağ koydurmiycam. Ben kaçıyorum bilgisayar için sıra bekleyen var

Görüşmek üzere, iyi geceler....

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    iyi geceler 10w/60 yağın viskositesi biraz farklı ve bence gereksiz derecede pahalı bir yağ.10w/40 castrol scooter 16 TL, şanzuman ve motor yağını aynı kullanan 250cc cruiserlar için ideal.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah gadaşım inşallah.. bu arada hasta oluyorum galiba.. benim müzik sınıfının duvarlarına resim yapıyoruz resim öğretmeni arkadaşımla. herhalde orada cereyanda kaldım.. :( 2 resim atıyorum bitince hepsiyle topic açıcam gadaşım.. tarkan hayırlı haberlerini bekliyoruz abi...
    TİWİTİNİN ALTINDAKİ MOTOSİKLETİ TANIYORMUSUNUZ Bİ BAKIN BAKALIM GV CİLER.. GV AŞKI BÖYLE BİŞEY SINIFINDA HERGÜN KARŞINDA OLSUN İSTERSİN
    TAMAMLANMIŞ HALLERİDE YAKINDA...
    Ben bu resme bittim...Çok güzel olmuş elinize sağlık...
    :mrgreen:

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar merhaba,
    İki haftadır deliler gibi gv 250 arıyoruz. Sahibinden de bakmadığımız ilan kalmadı neredeyse. Eminim yakında biz de aranıza katılacağız
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    İki haftadır deliler gibi gv 250 arıyoruz. Sahibinden de bakmadığımız ilan kalmadı neredeyse. Eminim yakında biz de aranıza katılacağız
    Şimdiden Hoşgeldin aramıza...GV 250 almanın tam sırası fiyat kalite performansı olarak...

Motosikleti
    typhoon teşekkür ederim.. tamamlanmış halini ekleyeceğim bitince.. herunolweo hoşgeldin.. tertemiz seni üzmeyecek bi gv bulursun mutlu mutlu kullanırsın inşallah.. resimleri bekliyoruz...

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    arkadaşlar merak ettiğim bir husus var!

bu motorlara bakıyorum ikinci ellerinde gözüm var.

fakat sürekli aklımı gt 250'nin ekzantrik sorunu kurcalıyor. gv de aynı motoru kullanmakta bu konuda sıkıntı yaşayan var mı?
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    merhaba ahriman.. ben çok tecrübeli değilim ama şimdilik bildiğim kadarıyla cevaplayayım.. akşam tecrübeliler devam eder.. şu ana kadar krank kırmış hiç bir gv 250 duymadık.. en tecrübelilerden emrah binlerce km ve uzun yol yaptı ve bazı arkadaşların gv leri 18000 lerde ama krank kırma hikayesi hiç yok.. benim anladığım kadarıyla bu motosiklet aşırı yüklenmeyi yani redline olayını sevmiyor.. gv 250 keyif makinası olduğundan sıkıştıranda yok.. kötü anı da yok inşallah olmazda.. bildiklerim ve konuşulanlardan anladığım bu.. dediğim gibi akşam arkadaşlar daha detaylı anlatırlar.. tekrar hoşgeldin..

Motosikleti
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ahriman.. ben çok tecrübeli değilim ama şimdilik bildiğim kadarıyla cevaplayayım.. akşam tecrübeliler devam eder.. şu ana kadar krank kırmış hiç bir gv 250 duymadık.. en tecrübelilerden emrah binlerce km ve uzun yol yaptı ve bazı arkadaşların gv leri 18000 lerde ama krank kırma hikayesi hiç yok.. benim anladığım kadarıyla bu motosiklet aşırı yüklenmeyi yani redline olayını sevmiyor.. gv 250 keyif makinası olduğundan sıkıştıranda yok.. kötü anı da yok inşallah olmazda.. bildiklerim ve konuşulanlardan anladığım bu.. dediğim gibi akşam arkadaşlar daha detaylı anlatırlar.. tekrar hoşgeldin..
    bilgiler ve karşılama için teşekkürler. hoşbuldum

işte ne zaman bir gv baksam netten içim gidiyor sonra aklıma krank meselesi geliyor. malumun masraflı da bir iş.

çok güzel motosikletleriniz var aklımdaki modellerden birisi hatta listenin başında aşık atan canavar gv. 650 lik olanı pek bir vahşi olsa bile gönlümün aslanı olan indianlara benziyor gibi gv250.

Motosikleti
    GV 250
    Ben uzun zamandır bir kaç forumu birden takip ediyorum GV 250 lerde böyle bir sorunu olanı duymadım için rahat olsun...En kısa zamanda seni de aramızda görmek isteriz havalar ısınmadan döviz kuru fiyatlara yansımadan elini çabuk tut...

Motosikleti
    umarım en kısa zamanda gv ne kavuşursun.. biz hep buradayız topice biraz göz gezdir bütün aklına takılanlar mutlaka önceki sayfalarda cevaplanmıştır aynı soruları bende sormuştum buradaki arkadaşlara.. ve sağolsunlar hepsine yanıt verdiler.. gv arkadaşlığı farklıdır

Motosikleti
    Alıntı Typhoon26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    QUOTE=ahriman;1431248]arkadaşlar merak ettiğim bir husus var!

bu motorlara bakıyorum ikinci ellerinde gözüm var.

fakat sürekli aklımı gt 250'nin ekzantrik sorunu kurcalıyor. gv de aynı motoru kullanmakta bu konuda sıkıntı yaşayan var mı?
    Ben uzun zamandır bir kaç forumu birden takip ediyorum GV 250 lerde böyle bir sorunu olanı duymadım için rahat olsun...En kısa zamanda seni de aramızda görmek isteriz havalar ısınmadan döviz kuru fiyatlara yansımadan elini çabuk tut...[/QUOTE]

aslında çok istememe rağmen maddi nedenler dolayısıyla hemen alamayacağım. en erken mayıs gibi görünüyor yeni motorun yolu :( aksesuar fiyatları nasıl peki. örneğin aquila yazılı ön cam?

bakım masraflarınız ne tutuyor arkadaşlar? yağ soğutmanın su suğutmadan farkı nedir?

Motosikleti
    GV 250
    aslında çok istememe rağmen maddi nedenler dolayısıyla hemen alamayacağım. en erken mayıs gibi görünüyor yeni motorun yolu :( aksesuar fiyatları nasıl peki. örneğin aquila yazılı ön cam?

bakım masraflarınız ne tutuyor arkadaşlar? yağ soğutmanın su suğutmadan farkı nedir?[/QUOTE]

Aksesuar fiyatları yüksek ön cam 110 euro gibi..Ancak benim gibi 2. el alırsan büyük ihtimalle aksesuarlı alacaksın ben mesela ön cam, orta sehpa, geniş ayak pegleri ve sisy bar gibi 750 tl tutan aksesuara sahip oldum tek eksiğim motor koruma demiri...Onu da sağolsun bu sştede ki arkadaşlar araştırıyor...

Motosikleti
    Alıntı Typhoon26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakım masraflarınız ne tutuyor arkadaşlar? yağ soğutmanın su suğutmadan farkı nedir?
    Aksesuar fiyatları yüksek ön cam 110 euro gibi..Ancak benim gibi 2. el alırsan büyük ihtimalle aksesuarlı alacaksın ben mesela ön cam, orta sehpa, geniş ayak pegleri ve sisy bar gibi 750 tl tutan aksesuara sahip oldum tek eksiğim motor koruma demiri...Onu da sağolsun bu sştede ki arkadaşlar araştırıyor...[/QUOTE]

oo hocam eskişehirliymişsin. ben de geleceğim sık sık artık çeşitli nedenlerle oraya. gv ile gelmek güzel olur. inşalllllllah

Motosikleti
    hyosung-gv 250
    mrb ahriban insallah sende bizim gibi gv 250 sahibi olursun toplu sürüslerde 500 lük 600 lük motorlara kafa tutuyor nerdeyse alalı yaklasık 7 ay oldu mayıs haziran gibi büyütmeyi düsünüyorum maddi durumu biraz toparlayabilirsem dragstar 650 dusunuyorum bakalım hayırlısı sen alıncaya kadar ben satmamıs olursam gelip motorumu gorebilirsin nerdeyse full aksesuar mart basındada özel yapım rüzgar siperligi taktırıcam nasip olursa hoş geldin bu arada

Motosikleti
    Alıntı venom35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb ahriban insallah sende bizim gibi gv 250 sahibi olursun toplu sürüslerde 500 lük 600 lük motorlara kafa tutuyor nerdeyse alalı yaklasık 7 ay oldu mayıs haziran gibi büyütmeyi düsünüyorum maddi durumu biraz toparlayabilirsem dragstar 650 dusunuyorum bakalım hayırlısı sen alıncaya kadar ben satmamıs olursam gelip motorumu gorebilirsin nerdeyse full aksesuar mart basındada özel yapım rüzgar siperligi taktırıcam nasip olursa hoş geldin bu arada
    venom hoşbuldum hocam, nikinden belli kafa dengi insanlarız.

performansını gördüm yollarda maşallah gayet güzel. dragstar benim de istediğim bir model ama şimdi uzaklarda benim için. hazirana kadar gv ni satmamış olursan alma olasılığım var sanırım. fiyatta da anlaşırsak süğer olur her şey

coşkun şakre'ye ziyarete gelicem ben mart ayında dövme yaptırmak için izmir'e.

Motosikleti
    -
    ahriman, hoşgeldin aramıza. Önceki yazdıklarında bahsettiğin krank kırma sorununu GV lerde yaşayan yok henüz. O problem GT250r modelinde oluyor, sebebi ise devir kesici olmadığından redline da uzun süreli kalınmasından kaynaklanıyor. Bu motorda yani GV250'de redline girmezsin bile, çünkü cruiser keyfi aşırı hızda yaşanmıyor zaten. Şöyle sahil boyunca tıngır tıngır gitmenin keyfi başkadır

Venom, inşallah sende istediğin motora kavuşursun, şimdilik benim için çok erken ama bende 2-3 yıl içerisinde Dragstar 650 almak isterim. Tabi o zamana kadar GV250'im bana yeterde artar bile Bakarsın o zamana kadar fikrim değişir başka bir motor alırım. Hayırlı olsun diyelim şimdiden.

Koray kardeşim benim, resimlerin bitmiş halini özellikle tweety'nin GV üzerindeki halini merakla bekliyorum

Motosikleti
    GADAŞIM, pazartesi devam edicez boyama işine çarşamba veya perşembe hazır olur herhalde resimler.. bende sınıfımın bitmiş halini çok merak ediyorum.. şuanda heryer savaş alanı gibi.. dersleride sınıflarda işliyorum.. zor oluyor tahtada dizek olmayınca.. :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler