Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence sen lastik için Buzmotor'u ara, Uğuru beklersen işin çok. Bu arada bahsettiğim yandan fermuarlı pantolonu ve su geçirmez kışlık eldiven alacam. Pantolon neredeyse bütün yorumlara göre gayet sıcak tutuyormuş. Ankara'nın soğuğunda bile rahatlıkla kullanıyorum diyenler var. En önemlisi de giyip çıkarmak çok pratik. Eldiven olarak da Motomax'de 30 TL'ye su geçirmez kışlık eldiven gördüm. İndirim yapmışlar. Gidip bakacam, eğer çok rahatsız bir şey değilse onu alacam. Yağmurluk olarak da yine motomax'den Bering alt ve üst yağmurluk almayı düşünüyorum. Onlara da gidip bakacam. Eğer sen de almayı düşünürsen yarın falan gitmeyi düşünüyorum, beraber bakabiliriz. En azından görmüş olursun.

Benim düşündüğüm gibi pratik yandan fermuarlı pantolonun kesinlikle su geçirmeyeni maalesef yok. Ebay'den bile baktım ama yok. Zaten sonradan bu su geçirmezlik olayından vazgeçtim. Çünkü yağmurluk kirlendiğinde temizlenmesi kolay oluyor ama pantolonu yağmurlu havada giyip de kirlendiğinde her hafta makinede yıkanırsa çok deforme olacağı kesin gibi. Her ne kadar motorumu temizlemeye üşenen bir insan olsam da çamurlu pantolondan rahatsız olurum.
    pantalon olayı yatar o zaman benim..su geçirdikten sonra fayda etmez artık içlik giyip üstüne de yağmurluk takacağım..şaka bir yana da bunlar için daha bütçe ayıramadım ama eldiven kesinlikle alacağım..senden eldiven konusunda yorumunu bekliyoruz artık..alırsan haberişmiz olsun da ucuzken bizde alalım

bugünden itibaren izine çıktım ayın 19'una kadar hürgeneralim ama bu seferde bizim site işiyle uğraşacağız benim abiyle..karşı tarafa gidip geleceğiz 1 hafta kadar..

cuma günkü standart buluşmamıza da elimden geldiğince katılmaya çalışacağım..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı POSEİDON71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neredeyse 510 sayfayıda okumaya çalıştım .ben bu makineye hasta oldum...şu anda keeway 250 cc süpershadow kullanıyorum .ama gözüm bu motorda..inşallah en kısa zamanda sizin aranızda engin tecrübe ve bilgileriniz ışında keyfini sürmek istiyorum..bugün tamamen kararımı verdim en kısa zamanda motorumun fotolarını çekerek sahibindende satışa sunuyrum ve ben bu makineye sahip olmak istiyorumm....herkese selamlarımla kazasız sürüşler.....dilerimmmm
    aramıza hoşgeldin arkadaşım.umarım gönlüne göre bir motora sahip olursun..kafandaki her türlü soru işaretini bizimle paylaşabilirsin..

herkese iyi geceler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi geceler..
    sizede iyi geceler hocam..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka bir yana da bunlar için daha bütçe ayıramadım

cuma günkü standart buluşmamıza da elimden geldiğince katılmaya çalışacağım..
    Bütçe bende de yok zaten, kredi kartı sağolsun

Bir de şu buluşma günündeki belirsizlik olmasa daha iyi olacak, şimdi Cuma günü mü buluşuyoruz, Perşembe mi?

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka lastik olayı biraz daha kalacak gibi..evdeki hesap uymadı maalesef..ama genede birşekilde ayarlayıp almam gerek..gerçi mct de duro marka lastikle ne yağmurlu havalarda kullandım, bunlar bana canavar gelir o ayrı ama kendimi riske atmak istemiyorum..
    müsait bir zamanda soracağım tekrar..bana ekim başında gelir demişti bayii ama teyit etmekte fayda var..firma buz motor..istersen sen de sorabilirsin..
    lsatik ölçülerini tekrardan hatırlatayım, rıdvan söylediğinden beri not kağıdı şeklinde cüzdanımda taşıyorum

ön :120/80-16 michelin en son 130 tl idi -- 150 tl olmuş
    arka:140/90-15 michelin bu da 270 tl idi -- 270 tl aynı
    sitesi de bu: http://www.buzmotor.com/contact.html
    lastik ebat yeri de burada fiyatlı liste: http://www.buzmotor.com/Buzmotorfiyatlistesi.xls

ayrıca bu pantalon ve eldiven olayı bana da lazım..pantalonun özellikle pratik giyilip çıkartılabilen ve %100 su geçirmez olması lazım..araştırıpta hoşunuza giden olursa bana da söyleyin

ayrıca bu senin sürücü sisy bar projenden ne haber varmı kafanda birşeyler ya da cazip bulabildiğin bir satan yer

Lastiği ararım bu ara bende müsait değilim ama kış gelmeden mecbur almak lazım ilk bakarım biraz sonra değiştiririm yağmurda bana guven vermez .. Sürücü sisy barı erteledim bir süre mecbur malum ekonomi

Bence sen lastik için Buzmotor'u ara, Uğuru beklersen işin çok. Bu arada bahsettiğim yandan fermuarlı pantolonu ve su geçirmez kışlık eldiven alacam. Pantolon neredeyse bütün yorumlara göre gayet sıcak tutuyormuş. Ankara'nın soğuğunda bile rahatlıkla kullanıyorum diyenler var. En önemlisi de giyip çıkarmak çok pratik. Eldiven olarak da Motomax'de 30 TL'ye su geçirmez kışlık eldiven gördüm. İndirim yapmışlar. Gidip bakacam, eğer çok rahatsız bir şey değilse onu alacam. Yağmurluk olarak da yine motomax'den Bering alt ve üst yağmurluk almayı düşünüyorum. Onlara da gidip bakacam. Eğer sen de almayı düşünürsen yarın falan gitmeyi düşünüyorum, beraber bakabiliriz. En azından görmüş olursun.

Benim düşündüğüm gibi pratik yandan fermuarlı pantolonun kesinlikle su geçirmeyeni maalesef yok. Ebay'den bile baktım ama yok. Zaten sonradan bu su geçirmezlik olayından vazgeçtim. Çünkü yağmurluk kirlendiğinde temizlenmesi kolay oluyor ama pantolonu yağmurlu havada giyip de kirlendiğinde her hafta makinede yıkanırsa çok deforme olacağı kesin gibi. Her ne kadar motorumu temizlemeye üşenen bir insan olsam da çamurlu pantolondan rahatsız olurum.

Mesaj değil destan yazdım be
    Bende gelip bakabilrim şirinevlere mi geleceksin benim gelmem 7 yi bulur en azından eldiven ile yağmurluk bakayım Patolon olayında fermuarlı sen kullan beğenisen bakarız su gecirme olayı onemli olmadı fermuarsız bakarım bir tane

Bütçe bende de yok zaten, kredi kartı sağolsun

Bir de şu buluşma günündeki belirsizlik olmasa daha iyi olacak, şimdi Cuma günü mü buluşuyoruz, Perşembe mi?
    Bencede kredi kartı sağ olsun bakalım onları nasıl ödeyeceiğiz ay sonu

Arkdaşlar cuma için Mesut ve ahmet ten ses bekliyorum Uğur Rıdvan Ben Oke gibi Bana iki günde uyar bir akislik cıkmaz ise
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gelip bakabilrim şirinevlere mi geleceksin benim gelmem 7 yi bulur en azından eldiven ile yağmurluk bakayım Patolon olayında fermuarlı sen kullan beğenisen bakarız su gecirme olayı onemli olmadı fermuarsız bakarım bir tane

Arkdaşlar cuma için Mesut ve ahmet ten ses bekliyorum Uğur Rıdvan Ben Oke gibi Bana iki günde uyar bir akislik cıkmaz ise
    Pantolon, eldiven, yagmurluk falan bakmaya bugun mu gideceksiniz? Ben de almayi dusunuyorum bunlardan. Gidecekseniz haber verin ben de geleyim.

Bulusmalar icin de Persembe iyi gibiydi, Cuma da olabilir ama Cuma'lari belli olmuyor, biseyler cikabiliyor haftasonu da dahil edilip.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantolon, eldiven, yagmurluk falan bakmaya bugun mu gideceksiniz? Ben de almayi dusunuyorum bunlardan. Gidecekseniz haber verin ben de geleyim.

Bulusmalar icin de Persembe iyi gibiydi, Cuma da olabilir ama Cuma'lari belli olmuyor, biseyler cikabiliyor haftasonu da dahil edilip.
    Rıdvan bugün gideceğim demiş yetişebilrisem bende gideceiğim motmax ne zaman kadar acık ben akşam 7:10 da olabilriim şirinevlerdekinden bahsdiyorum.

İşte ertesi gun iş olmaz rahat ederdik diye dedim cuma diye hafta sonuda birşeyler yapabilriz. Bu arada bir aksilik cıkmaz ise inaşallah nişanlımda gelecek kızlara yeni biri daha ekleniyor gibi artık sac makyaj evlilik muhabbetleri en koyularına akarız
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    bi hatun gelir biri gider... benimki ise basladi

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi hatun gelir biri gider... benimki ise basladi
    Sevindim Ama işe baişlamasına arada gelir 24 saat calışmıyor heralde
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    şirinevler motomaxta buluşuyor muyuz 7 de? ben oradayım 1 saate, çok özledim sizi bekleyemicem perşembe cumayı ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Rıdvan bugün gideceğim demiş yetişebilrisem bende gideceiğim motmax ne zaman kadar acık ben akşam 7:10 da olabilriim şirinevlerdekinden bahsdiyorum.
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şirinevler motomaxta buluşuyor muyuz 7 de? ben oradayım 1 saate, çok özledim sizi bekleyemicem perşembe cumayı ;oD
    Ben işten çıkınca önce Feyizoğlu'ya gidecem. Pantolon için. Motomax'de buluşalım ama Ben 7'de orada olamam sanıyorum. 7.30'u bulur sanıyorum.

7.30'da Motomax'de buluşalım. Hatta Can senle Feyizoğlu'da buluşabiliriz. Sana çok yakın. Hatta hemen dibinde sayılır. Perpa'nın orada.

Şirinevler Motomax'i bilmeyen yoktur herhalde. Belki Mesut bilmiyordur. Mesut yeri bilmiyorsan telefonla destek alabilir ya da Feyizoğlu'ya gelebilirsin. Hep beraber Motomax'e geçip Ahmet'le buluşabiliriz. Ya da benim alacağım model pantolonla ilgilenen yoksa direkt Motomax'e de gidebilirsiniz.

Feyizoğlu kroki;

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Ben işten çıkınca önce Feyizoğlu'ya gidecem. Pantolon için. Motomax'de buluşalım ama Ben 7'de orada olamam sanıyorum. 7.30'u bulur sanıyorum.

7.30'da Motomax'de buluşalım. Hatta Can senle Feyizoğlu'da buluşabiliriz. Sana çok yakın. Hatta hemen dibinde sayılır. Perpa'nın orada.

Şirinevler Motomax'i bilmeyen yoktur herhalde. Belki Mesut bilmiyordur. Mesut yeri bilmiyorsan telefonla destek alabilir ya da Feyizoğlu'ya gelebilirsin. Hep beraber Motomax'e geçip Ahmet'le buluşabiliriz. Ya da benim alacağım model pantolonla ilgilenen yoksa direkt Motomax'e de gidebilirsiniz.

Feyizoğlu kroki;

feyzioğlunu başka gün yapalım bence size ters geliyor biliyorum yerini yani ben motomax a giderken sen feyzioğluna geliyor olacaksın perşembe veya cuma feyzioğluna ugrar oyle buluşuruz olmadı. Bence direk motomax da 7 de buluşalım uygunsa.

---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

Pantolona bende bakmak istiyorum eldiven alacağım simdilik
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    ben pantolon da eldiven de dusunuyorum simdilik alayamacak olsam bile, hatta kask bile alabilirim

feyizoglu'nu bilmiyorum ama yeri kolaymis, bulabilirm heralde.

bir de son durum nedir? feyizoglu'na gidilecek mi? yoksa direkt motomax mi?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    ben pantolon da eldiven de dusunuyorum simdilik alayamacak olsam bile, hatta kask bile alabilirim

Senle ben feyizoğluna ahmet ile rıdvan motomax a haha bence hepberaber motomax a gidelim perşembe veya cuma buluşmayıda feyizoğplunda yaparız ahmet ile rıdvana gel git olmasın diye diyorum.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadas zaten okmeydanindaydim keske okuyup cevaplarinizi bekleseydim orda... ama artik cok gec ;oD motomaxta bekliyorum. ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    feyzioğlunu başka gün yapalım bence size ters geliyor biliyorum yerini yani ben motomax a giderken sen feyzioğluna geliyor olacaksın perşembe veya cuma feyzioğluna ugrar oyle buluşuruz olmadı. Bence direk motomax da 7 de buluşalım uygunsa.
    Aslında benim niyetim yağmurluk alırken pantolonun üzerine giyerken sorun çıkarmayacak kadar geniş, çok kötü durmayacak kadar dar bir şey almak. Dolayısıyla önce pantolonu almam gerekir ama göz kararı yaparız artık. Bana da zor geliyor aslında

7'de Şirinevler Motomax'de görüşürüz.

arkadaslar selamlar... simdi motor ehliyetimi almak uzereyim ve alacagim motora karar verme asamasinda (ki biraz arastirmadan sonra keeway 250 ile gv 250 arasinda kalmistim ) bir hayli zorlansamda sonunda sanirim mantikli olanin gv 250 oldugunu anlamis bulunuyorum ... yanliz etrafimda hic gv 250 kullanicisi yok yakinen tanidigim hep keeway kullanicilari oldugundan cok kapsamli bilgide alamadim dogrusu... ilk motorum olacagindan sorularim mantiksiz olabilir umarm mâzur görürsünüz...

1-) benim boyum 1.98 kilom 140 civari esim de tam bir hint fukarasi 46 kilo falan... amacimiz gezmek tozmak oldugundan arti eksi 10 kilo ile yola ciksak agirlik ve boy durumum motorda sorunlara neden olurmu ?

2-) Motoru aldiktan sonra arka tekerlegini daha kalin inc'li olani ile degistirme imkanim varmidir varsa yapacagim bu eylem ne kadar sagliklidir ( bunu istememin sebebi kilom ve boyumun orantisindan sacma sapan gozukmemesi adina bunu istiyorum ) ???

simdiden cok tesekkur ederim arkadaslar ....

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Constantinen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar selamlar... simdi motor ehliyetimi almak uzereyim ve alacagim motora karar verme asamasinda (ki biraz arastirmadan sonra keeway 250 ile gv 250 arasinda kalmistim ) bir hayli zorlansamda sonunda sanirim mantikli olanin gv 250 oldugunu anlamis bulunuyorum ... yanliz etrafimda hic gv 250 kullanicisi yok yakinen tanidigim hep keeway kullanicilari oldugundan cok kapsamli bilgide alamadim dogrusu... ilk motorum olacagindan sorularim mantiksiz olabilir umarm mâzur görürsünüz...

1-) benim boyum 1.98 kilom 140 civari esim de tam bir hint fukarasi 46 kilo falan... amacimiz gezmek tozmak oldugundan arti eksi 10 kilo ile yola ciksak agirlik ve boy durumum motorda sorunlara neden olurmu ?

2-) Motoru aldiktan sonra arka tekerlegini daha kalin inc'li olani ile degistirme imkanim varmidir varsa yapacagim bu eylem ne kadar sagliklidir ( bunu istememin sebebi kilom ve boyumun orantisindan sacma sapan gozukmemesi adina bunu istiyorum ) ???

simdiden cok tesekkur ederim arkadaslar ....
    Şimdiden hayırlı olsun arkdaşım..
    şimdi birinci soruna maşallah boy kilo benim kuzenim gibi büyük ihtimalle bütün motorların üstünde biraz büyük duracaksın.. Gv250 üstünde büyük kalacaksın lastiklede kapanacağını sanmıyorum ikametkah neresi senin bak bu akşam şirinevlerdeyiz yakınsan gel bak motorlara.. Ağırlıkla motor tıkanacağı hiç sanmıyorum anca biraz fazla benzin yakarsın o kadar kalın teker olayınada arka catalı değiştirmen lazım bence uzun iş camurluk flanda değişecek gerek olduğunu sanmıyorum ama zevkler tartışılmaz..
    S&T kanuni Gv 250

hocam cok tesekkurler an itibari ile istanbul disindayim ama artik burdan takip edeceğim bir sonraki bulusmaya katilmak isterim .. insallah o zmaan gereken bilgiyi sizden alacagim... tekrar tesekkur ederim ve iyi eglenceler dilerim ...[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar beyler nabersiniz
    buluşma cuma günü dimi ? ona göre bu hafta içi işlerimi ayarlıyım..

bu arada rıdvan seni bugun işe giderken abimle gördük..avcılar metrobüs son durağın oralarda saat 9 a falan geliyordu..akşam da abim görmüş seni..gene metrobüsten indiğinde (iett kampı durağı ) yanyoldan avcılara doğru gidiyordun herhalde..kaçamak mı yapıyon kanka yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler