Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    mrb arkadaşlar size tavsiye edebilecegim motor yakın arkadaşımın ama izmirde
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2425941/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar size tavsiye edebilecegim motor yakın arkadaşımın ama izmirde
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2425941/detay/
    Floy;Bu motora kaç kez baktım anlatamm ) Fakat dediğin gibi izmirde..İzmirde olsaydım yada gitseydim...yada gidip gelebilseydim bu motoru alırdım...Nakliyesi falan sorun değil..Yol yardım merkezinde çalışıyorum bi türlü getirtirim fakat baktırttamam ve baktırtmadan alamam ...

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı kapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Floy;Bu motora kaç kez baktım anlatamm ) Fakat dediğin gibi izmirde..İzmirde olsaydım yada gitseydim...yada gidip gelebilseydim bu motoru alırdım...Nakliyesi falan sorun değil..Yol yardım merkezinde çalışıyorum bi türlü getirtirim fakat baktırttamam ve baktırtmadan alamam ...
    valla nediyim arkadaşım siz sordunuz ben tavsiye ettim yakın arkadaşımın motoru satın alırken bende yanındaydım temiz ikinci sahibi ilk sahibide hiltonda çalışıyodu eyer gelebilirsen yetkili dervisi var burda hoysung izmir yagnelerde özgül motor diye oraya götürüp baktırırız ama tabi gelemem diyosun onun için bişiy diyemem ama dosta gidicek motor o cinsten bilginize

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.
    yaw baktım görsellikten uzaklaşıyoruz hemen bir resim koyayım benim karacanın..
    bu arada arka çanta demirini kromaj ile kaplatamadım.iskenderun sanayisinde yokmuş,nikelaj kaplama yapan.antakya'ya gideceğim bir ara ama bakalım daha fırsat olmadı.bu arada aldığım sis farlarının bağlantı aparatı koruma demirine uymuyor.ya koruma demirini deldireceğim-hiç istemiyorum,mukavemetini etkiler diye-ya da farların bağlantı aparatlarını söküp farklı uyacak şekilde puntolatacağım.bakalım.

bu arada yan çantaları söktüm,uzun yola çıkarsam yada yük ihtiyacım olursa takacağım.aksi takdirde güneşte yıpranıyor,ömrü azalır diye düşünüyorum.

bu arada herkes motorunun bir resmini koysun bari en azından gözümüz gönlümüz şenlensin.. neyse herkese iyi haftasonları..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    yoruk guzel dusunmussun koyacagım bı ara tavsıye uyacagım naslsn kardes gelmıyor musn marasa dogru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:25 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam.bayadır giremedim nete.dün ebayden sipariş ettiğim bujilerim geldi.inanılmaz hızlı bir şekilde geldi bu sefer.normalde 25 günü buluyordu gelmesi ama bu sefer 9 günde geldi.şaşırdım sevindim.bir de benzin filtresi aldım.daha bu malzemelerin montajını yapmaya fırsatım olmadı ama işte malzemelerim..

herkese iyi keyifli haftasonları..
    kardes bu bujı 4 lu mu 2 sını bana satabılırsen talıbım lazım bana ebaydan nasl oluyr sorunsuz mudur . hava fıltresı yag fıltresı bujı benzın fıltrelerını degısmek ıstıyorm malum burası maras bırz zor nasıl yapabılırz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:32 ----------

slm arkadaslar manavgat festıvalıne gıtmeyı dusunen kac gv cı arkadas var???

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    selam arkadaslar,

yoruk abinin tavsiyesine uyup ben de bugun cektigim bi fotografi koyayim;

bir de bisey soracagim, kontagi kapattigimizda gv250'nin benzin gostergesinin sifira inmesi mi gerekiyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de bisey soracagim, kontagi kapattigimizda gv250'nin benzin gostergesinin sifira inmesi mi gerekiyor?
    Hayır kontağı kapatsan da eksi seviyesinde kalır. Ama kontak kapalıyken gösterge çalışmaz sadece en son kontak açıkken olan seviyeyi gösterir. Mesela gösterge yarıdayken kontağı kapatıp depoyu boşaltsan da tekrar kontağı açana kadar yarım depo benzin var gibi gösterir.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    mototor güle güle kullan motorun gıcır gıcır harika.

YÖRÜK hocam bizim yan ayaklıklar aynı galiba fakat seninkiler tam benim istediğim gibi hafif yukarı eğimli duruyor nasıl verdin o eğimi?
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    tesekkurler arkadaslar.

gecen kontagi kapattigimda benzin gostergesi ayni yerinde kalinca is yerinden arkadaslarim; 'bozuk bu, kontagi kapatinca benzin gostergesi sifira iner, acinca tekrar benzin seviesini gostercek konuma gelir' dediler. o yuzden sordum.

bir de motora canta almayi dusunuyorum da, canta icin de koruma demiri falan gerekiyor mu? yoksa cantayi direkt alip takabilir miyiz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler arkadaslar.

gecen kontagi kapattigimda benzin gostergesi ayni yerinde kalinca is yerinden arkadaslarim; 'bozuk bu, kontagi kapatinca benzin gostergesi sifira iner, acinca tekrar benzin seviesini gostercek konuma gelir' dediler. o yuzden sordum.

bir de motora canta almayi dusunuyorum da, canta icin de koruma demiri falan gerekiyor mu? yoksa cantayi direkt alip takabilir miyiz?

Onların dünydan haberi yokmuş Çoğu arabada dedikleri gibi kontağı kapatınca gösterge sıfıra inse de benim ve babamın arabası da aynı motorlarımız gibi kontağı kapadığında düşmüyor.

Çanta koruma demiri gerekmiyor. Keyfi bir şey zaten hiç kullanan da görmedim biraz pahalı bir aksesuar oluyor. Çanta olarak da şunu tavsiye ederim -ki çoğu GV250 sahibi kullanıyor.
    http://www.feyizoglu.com/Armode-AR-7...a_45518.html#0
    Bağlantı demirleriyle motora sabitleniyor ve aparatları tabii ki çantayla beraber veriliyor. Ayrıca sadece bir vida gevşetilerek çantayı çekip alabiliyorsunuz. Bağlantı demirleri motorda sabit kalıyor tabi. Ayrıca kilitlenebilir.
    Ne reklam yaptım ama, komisyon alacak olsam bu kadar yapmam herhalde

Merhaba arkadaşlar henüz bir motorum yok ama en kısa zamanda aranıza motorumla katılıcam...
    iş yoğunluğumdan dolayı foruma sadece ilan verip takip edemeyeceğimi düşünüyodum fakat..Yazdıklarınızdan okadar çok şey öğreniyoki insan tek tek hepsini takip edip..işimi aksatıyorum..(müdürüme yakalanmadığım sürece sorun yok)
    Yörük'ünde belirrtiklerini okuduktan sonra salı günü bi arkadaşımla motor bakmaya gidicem....Umarım temiz çıkar.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

bektaş arkadaşım,daha iskenderun'dan çıkamadım.hiç gezemiyorum bu sezon beklediğim gibi geçmiyor :( bebek beklediğimiz için eşimin yanında oluyorum genellikle ve karaca ikinci planda kalıyor.bende fırsat buldukça şehir içinde arada turluyorum.bujileri başka bir arkadaşıma söz verdim kusura kalma,ama birkaç sayfa önce linki vardı,o linkten sipariş verebilirsin.bana amerikadan 9 günde geldi.genelde 20 günü bulurdu ama çabuk geldi bu sefer..
    bu arada manavgattaki festivale içim gidiyor.bir de memleketim ama maalesef ben gelemeyeceğim..

mototor arkadaşım motorun cidden yanıyor.kaza bela vermesin Allah.çanta olarak slayerr'ın verdiği linkteki çanta güzel.dediği gibi ben dahil çoğu arkadaşımız bu çantayı kullanıyor.bağlantı demirleri ise benim motorun resminden göreceğin üzere monte edilmiş şekilde duruyor.tek bir vida ile sabitleniyor ve yine aynı vidanın gevşeltilmesi ile de çantayı çıkarabiliyorsun..ayrıca çantanın kilitli olması da ayrı bir avantaj.tavsiye ederim..

hakan hocam ön pegleri hyosource'dan sipariş vermiştim ve geldiği gibi taktım.üzerinde eğme bükme işlemleri uygulamadım.bağlantı aparatları o şekilde idi,takınca böyle oldu..

kapar hayırlısı olsun,umarım yardımcı olabilmişimdir.bu arada dediğin gibi bizim başlık oldukça seviyeli insanlardan oluşuyor,tabiri caizse "apaçiler" yok bizim başlıkta ayrıca seviyeli ve öğretici bilgi paylaşımları var.o konuda çok şanslıyız diye düşünüyorum..

Bu arada bu motor hakkında görüş belirtebilirmiyiz beyler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2731396/detay/

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    motor eğer bakımlı ise fiyat uygun zaten 100 tl yi de pazarlık payı yaparım 5 e bırakırım diye düşünüyor sahibi..

aksesuar olarak yan çanta,sissybar ve ön pegler mevcut.sağ çantanın kemerinin birisi kopmuş galiba..yalnız arkadaş pek bakımına düşkün değil galiba.motor toz içinde bir şekilde resim koymuş,çok önemli değil ama motorun durumu sahibinin karakterini gösterir.adama sor bakalım abi kaç bastın diye.eğer hız tutkunu biri ise hemen gaza gelip anlatır muhtemelen.böylelikle muhtemelen motor biraz yıpranmış olabilir.zincir ve dişli yıpranmış olacaktır ki bunları da değiştirmek zorunda kalabilirsin.yani servise iice bir baktır.sonuçta motorun modeli eski değil.bakımlı ise alabilirsin.fiyatı uygun bence.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor eğer bakımlı ise fiyat uygun zaten 100 tl yi de pazarlık payı yaparım 5 e bırakırım diye düşünüyor sahibi..

aksesuar olarak yan çanta,sissybar ve ön pegler mevcut.sağ çantanın kemerinin birisi kopmuş galiba..yalnız arkadaş pek bakımına düşkün değil galiba.motor toz içinde bir şekilde resim koymuş,çok önemli değil ama motorun durumu sahibinin karakterini gösterir.adama sor bakalım abi kaç bastın diye.eğer hız tutkunu biri ise hemen gaza gelip anlatır muhtemelen.böylelikle muhtemelen motor biraz yıpranmış olabilir.zincir ve dişli yıpranmış olacaktır ki bunları da değiştirmek zorunda kalabilirsin.yani servise iice bir baktır.sonuçta motorun modeli eski değil.bakımlı ise alabilirsin.fiyatı uygun bence.
    Abi kaç bastın......Süper bi olta....

Ya şöyle söylicem...Ben ismini vermiyim ama bi yol yardım firmasında çalışıyorum...Ve araçların servis geçmişlerine çok rahat ulaşa biliyorum.Ve motorlarında bakmadım açıkcası çünkü kanunı çıkışlı değil ama kesinlikle aynı ayrıntılara takılmışız yan çanta tutcvagı motorun tozlu olması....Umarım düzgündür modelının 2007 olması cok ıyı cunkı.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ilandaki motor st değil.hyo.o yüzden servis geçmişi yoktur muhtemelen.yani iyi bir ustaya götürmen gerekecek.modeli çok iyi yalnız o kesin..

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Yörük üstadın tavsiyesine uyarak bende bir resim eklemek istiyorum. Bu aralar motoruma binemiyorum böyle fotolardan bakarak avunuyorum resmen. Bu menüsküs ameliyatı bu seneye dair yaptığım tüm planlarımı resmen alt üst etti. Bu yaz bitmeden yollara geri dönebilirim umarım.

By gencotr at 2011-06-27

Motosikleti
    HYOSUNG GV250

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 ----------

slm arkadaslar yaz sezonun acilmasi ile gezilerde yogunluk kazandi. Mugla da etkinlik bol herkesi bekliyoruz

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Motora inip binerken depoda ufak tefek boya çizilmeleri oluşuyor. Bunları gidermek ve boyayı korumak için kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz ürün veya ürünler var mı arkadaşlar ?

Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 ----------

slm arkadaslar yaz sezonun acilmasi ile gezilerde yogunluk kazandi. Mugla da etkinlik bol herkesi bekliyoruz

Hacı bu resmı hyosunga yolla reklam fotosu olarak kullansınlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler