Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    liste fiyatı öyle görünebilir ama inan bana ben geçen sene sırf kredi çıkmadı diye 6750 ye kaçırdım motoru.. hemde ötv indirimi yoktu ! nakit vereceksen biraz sıkıştır derim
    iş işten geçti artık 2. el aldım
    Senin aldığın fiyat 2010 model içindi ve liste fiyatından ucuz olma sebebi buydu. Unuttun herhalde.

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keske taksan.Ben beceremem hıc
    Takarım hiç sorun değil. Ama Kartal'a gelmem şimdiden söyliyeyim. Burdan Kartal şehirlerarası yolculuk sayılır Sen yeter ki sis farını al gel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin aldığın fiyat 2010 model içindi ve liste fiyatından ucuz olma sebebi buydu. Unuttun herhalde.

Takarım hiç sorun değil. Ama Kartal'a gelmem şimdiden söyliyeyim. Burdan Kartal şehirlerarası yolculuk sayılır Sen yeter ki sis farını al gel.
    Gelırım valla.Farları takmak bahane dostlarla tanısmak sahane
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arka çanta taşıma demirini o şekilde istemiyorum ben
    şöyle birşey lazım bana..

tayfun fotolar miss valla..

bizim rıdvan (slayerr) gördükçe imrensin artık benim motoru da wd -40 la silip parlatmıştım birazcıkın o bile etkili oldu.. bide parlatıcı kullansam eyvahh aynen sendeki gibi gıcır olur valla birde kırmızı renk gri ye göre biraz daha dikkat çekici yeni farkettim.. ilk başlar hep bir kaygıyla baktığım rengi şimdiden çok sevdim valla

rıdvan bu hafta şu mtylen parlatıcıyı alayımda birazda ben seni gıcık edeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısında aldığım fiyatta 2010 yılındaydı ama o zaman liste fiyatı 8300 falandı
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    arka çanta taşıma demirini o şekilde istemiyorum ben
    şöyle birşey lazım bana..

tayfun fotolar miss valla..

bizim rıdvan (slayerr) gördükçe imrensin artık benim motoru da wd -40 la silip parlatmıştım birazcıkın o bile etkili oldu.. bide parlatıcı kullansam eyvahh aynen sendeki gibi gıcır olur valla birde kırmızı renk gri ye göre biraz daha dikkat çekici yeni farkettim.. ilk başlar hep bir kaygıyla baktığım rengi şimdiden çok sevdim valla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

haklısında aldığım fiyatta 2010 yılındaydı ama o zaman liste fiyatı 8300 falandı
    Tamam şimdi anladım.Valla hiç görmedim bir yerde hazır olarak.Herhalde yaptırmak gerekecek.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Benim motoru da bırakırım kapının önüne parlatırsın
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam şimdi anladım.Valla hiç görmedim bir yerde hazır olarak.Herhalde yaptırmak gerekecek.
    Aynısı olmasa da buna çok benzeyen sissy barlar bazı GV'lerde var. Sanıyorum ilk zamanlarda gelen sissy barlar bu şekildeydi, sonradan değişti.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar Gunaydın.. Nişantaşı şişli taksim çıvarında biri varsa motoru almadan canlı gorme fırsatı, cay ısmarlama sansı verbilir mi?
    S&T kanuni Gv 250

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar Gunaydın.. Nişantaşı şişli taksim çıvarında biri varsa motoru almadan canlı gorme fırsatı, cay ısmarlama sansı verbilir mi?
    Ne zaman alıcaksınız?Bugün değilse eğer yarın ben getirebilirim benim motoru görebilirsiniz.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman alıcaksınız?Bugün değilse eğer yarın ben getirebilirim benim motoru görebilirsiniz.
    daha almama var bugün konustum daha cıkmamıs gumrukten cıkması 2 hafta surer dediler cok sevinirim nişantaşında calışıyorum yakın bir yere gelebilrim
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha almama var bugün konustum daha cıkmamıs gumrukten cıkması 2 hafta surer dediler cok sevinirim nişantaşında calışıyorum yakın bir yere gelebilrim
    Aslında bugunde olabilir ama şimdi aksaklık olmasın yarın daha uygun olur,taksim-şişli-nişantası farketmez.Yarın öğlen arasında gelebilirim.
    Sanırım siz 2011 alcaksınız bendeki 2005 ama olsun yinede aynı motor sayılır ufak değişiklikleri var

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Aslında bugunde olabilir ama şimdi aksaklık olmasın yarın daha uygun olur,taksim-şişli-nişantası farketmez.Yarın öğlen arasında gelebilirim.
    Sanırım siz 2011 alcaksınız bendeki 2005 ama olsun yinede aynı motor sayılır ufak değişiklikleri var
    kısmet ise evet 2011 alacağım ama büyüklüğünü görme fırsatım olmadı oğlen arası olursa nişanstasında buluşup yemek yerız uygunsa ..
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @auidoslave, @cancalskan

panpalar,

ben de motoru alicam ama daha sesini bile duymadim, dunya gozuyle gorup dokunmadim daha =P

ben de geliyim sizin icin uygunsa?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @auidoslave, @cancalskan

panpalar,

ben de motoru alicam ama daha sesini bile duymadim, dunya gozuyle gorup dokunmadim daha =P

ben de geliyim sizin icin uygunsa?
    benim için sorun yok bütün motor severleri bekleriz yarın öğlen nişantasında buluşma.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    NC 750 X
    yer saat kesinlestikten sonra haber verirseniz ben de gelirim oyleyse.

Motosikleti
    NC 750 X
    arkadaslar bir de bu hyosung nasil okunuyor, simdiye kadar 73 farkli versiyonunu duydum.

hiyosung diyen var, haysung diyen var, hiyoseng diyen var, en son yozeng diyeni duydum, nedir dogrusu?

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bir de bu hyosung nasil okunuyor, simdiye kadar 73 farkli versiyonunu duydum.

hiyosung diyen var, haysung diyen var, hiyoseng diyen var, en son yozeng diyeni duydum, nedir dogrusu?
    hoysung .........

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese merhaba..

ya bir baktım yine canlanmış başlığımız sevindim valla..aramıza katılan arkadaşları kutluyor tebrik ediyor,yeni motorları hayırlı olsun,olmayanlar da gönlündeki motora kavuşsun diyorum.

bu arada tanıtım videosunda koreliler "hiyosang" diyolar,yanlış duymadıysam bu şekilde birşeydi..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Okunuşu: haysung, benim İstanbul'da bildiğim usatalar böyle telafuz etmekteler.
    Ayrıca yarın saat 12.20 gibi Nişantaşı'nda motorumu showrooma çıkarıyorumGörmek isteyen,sorusu olan ropörtaj yapmak isteyen herkes davetlidir.İsimlerinizi verin Vip'ye yazdırayım

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Okunuşu: haysung, benim İstanbul'da bildiğim usatalar böyle telafuz etmekteler.
    Ayrıca yarın saat 12.20 gibi Nişantaşı'nda motorumu showrooma çıkarıyorumGörmek isteyen,sorusu olan ropörtaj yapmak isteyen herkes davetlidir.İsimlerinizi verin Vip'ye yazdırayım
    Tamam yarın bekliyorum benim ismimi ilk yazın
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    NC 750 X
    @audioslave

beni de yazin listeye, bir de tam olarak neresi? maslak'tan gelicem ben.

okunus konusunda da hiyosang, haysung falan iyi geliyor da kulaga, yozeng'i duyunca bi nevrim donmustu benim. aslinda yozeng de guzel, havali bi isim de, yozeng desek kimse anlamaz neyi kast ettigimizi.

Merhaba arkadaşlar. Forumun ilk 30 sayfasını heyecanla okudum. Zaman zaman arkadaşların birbirine teknk tavsiyelerini de not tuttum. (Yağ numarası, tekerlerdeki hava basıncı...)

Forumunuzu Van'dan takip etmekteyim. Kamu kurumunda mühendisim. Nasipse Trabzon'dan bir arkdaşımdan Hyosung GV 250 2007 model 9000 km'de olan, durumu iyi temiz bir motoru bu günlerde alacağım. Arkadaş yabancı olmadığı için ve paraya da ihtiyacı olduğu için uygun bıraktı. Daha evvel 2 sene mobilet tarzı ve kanuni zebra tarzı yarı otomatik vitesli motor kullandım. Hyosung tarzı çinli bir 250 cc motoru da test etmiştim. İmkanlar el verdi, şimdi Hyosung alacağım inşallah.

Van kış memleketi. Motoru en fazla mayıs-eylül sonu aralığında kullanabilirsin. Yine de alacağım. Niyetim yıllık izinlerde Türkiye turu yapmak, hafta sonları civar illere gitmek. Burada motosiklet kültürü fazla yaygın değil, muhtemelen sanayide servisçi bulma noktasında da sıkıntı yaşarım. Bu sebepten Trabzonda motoru teslim almaya gittiğimde oradki serviste A'dan Z'ye tüm bakımlarını yaptırıp öyle getireceğim. Forumunuzu takip etmek büyük bir keyif. İnşallah haziranın ortalarına kadar motoru alıp resimlerini forumda paylaşırım. Deneyimlerimi burada yazarım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:36 ----------

Arkadaşlar, kanuni ile mahkeme durumu en son ne oldu? Alacağım motorun yedek parçalarını kanuni servislerinden tedarik edebilir miyim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler