Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    emrah ne yalan söyleyim benimde aklıma geldi.. bizim okuldaki öğretmenler yapalımmı dediklerinde gülmüştüm ing banka gittinmi masraf ne kadar alıyorlar?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya bu gün olayını bende düşünmüştüm ama teklif edince gülersiniz diye söylememiştim
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ee hani nerde gv 250 tutkunları?yoksa bana haber vermeden gün yapmak için plan mı yapıyorsunuz?

koray ne yaptın kredi olayını?uygun bir banka bulabildin mi?

Motosikleti
    ya beklemeye karar verdim yörük arkadaş.. 2 ay kadar.. daha az paraya daha kısa vade kredi olsun diye bu 2 ay kasıcam kendimi.. özel keman derslerine son sürat devam.. hiçbirini geri çevirmiyorum.. herşey gv aşkına.. bazen nerden varlığını öğrendim bu gv nin diyorum, bilmeseydim hiç göemeseydim yoktu böyle bisorun ara ara kızıyorum parasızlığa scooterlara bakıyorum 2000 lira civarı.. nede olsa ümmet abi ıspatladı scooterla devri alemi.. sonra almışken istediğim motor olsun diyorum.. kafam çorba gibi oldu.. ne düşüneceğimi bilmiyorum.. acele edip kazıklanmak olan faizi ödemek istemiyorum.. ne bileyim işte hayırlısı.. sende ne var ne yok yörük arkadaş varmı bi gelişme?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Scooterdan uzak durun
    plastik gövdesinden bakım için sökülüp takılan avuç dolusu vidalar yuvasının aşınımından dolayı zamanla dökülüyor malum.Bu da yolda ses yaptığı gibi moralde bozuyor.Küçük tekerlekleri yolu iyi tutmadığı gibi çok kolay kayma yapıyor,üstünde dik oturmayı zorunlu kıldığından virajda sıkıntı yaratıyor.Motor aksamı her modelde dikkat ettiyseniz sürücü koltuğunun alt arkasındadır.Ağırlık merkezi arka tekere yakın olan bütün scooterlar fizik kuralları gereği denge sorunu yaşamaktadır.Market pazar için elimde 16000 km de 2006 yılından bu zamana kullandığım mondial 150ZAT var aynı şeyler elbette o model içinde geçerli.Kasayı komle sökmeden benzin hortumu veya buji bile değiştirmek zor.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla koray kardeşim bende de bir duraklama var.bugün izmir'deki bisan fabrikasına gittim.sıfır km roadstar vardı daha kasasından çıkarılmamış.montajını yapıp veririz dediler.fiyatı da fena değil.bende şaşırdım.kazan gibi oldu yine kafam.alayım roadstar diyorum bazen.acemiliğimi atayım şöle bineyim 2 sene sonra gv 650 alayım diyorum.bazen de biraz daha sık dişini gv 250 al diyorum ama gv 250 baya sıkacak beni maddi anlamda oysa şuan hemen roadstar alabilirim.ya motor alıp gezmek tozmak istiyorum.kafam çok karıştı yine :(

Motosikleti
    viceroy merhaba.. tüm söylediklerini bugün beden eğt. öğretmeni olan vstromcu arkadaşımda söyledi.. ben motoru daha çok yazın ayvalık cunda arası kullanıcam ve o yollar tam senin dediğin gibi yapıyor motorları zangır zangır heryerinden ses geliyor.. tesadüf bu akşam seninde bahsettiğin zat 150 ye baktım bide honda beat e.. zat 150 çok ucuz geldi cüssesine göre bişey var demekki diye düşündüm ve seninde söylediklerine göre problemi bitmiyormuş.. zaten kendi kendime kızdığım zaman geliyor aklıma scooter fikri.. teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, hemde tanışmış olduk.. gezi zamanlarında ayvalık tarafınada bekleriz..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    koray abi GV250 tabiki 2.8 yakıtla scooter kadar yakar hem 10000 lerce km yaparsın cüsseli bir cruiserla.Kütahyada ki kırmızı GV250 sahbi arkadaşta motorumu satabilirim dedi.2006 model 6000kmfr 5000YTL 4650 peşin 350 si sonra olur falan dedi am istersen biraz daha bekle abi sende benim gibi...sabır sabır sabır....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray bence de scooter tarzı motor alma.biraz daha beklemekte fayda var.belki çok iyi bir fırsat çıkabilir karşımıza.ama ben işin içinden çıkamazsam roadstar düşünmeye başladım.çinli minli ama fena makine gibi görünmüyor yani gv250 yerini kesinlikle tutmayacak ve her hyo görüşümde içim sıkılacak ama bakalım.antalyada bulduğum gv'yi zorlayacağım biraz.ya ne yapacağımı şaşırdım.bekledikçe insanın kafası karışıyor.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Arkadaşlar söylemesi kolay tabi ama bende biraz daha sabredin derim. Bende bu motoru alana kadar çok sabrettim (3 ay kadar). Şimdi beklediğime çok iyi etmişim diyorum. Çünkü o zamanlar YBR 125 veya CBF 150 alayım acemiliği atıp bir cruiser alırım diyordum. Sonradan vazgeçtim ve GV'me sahip oldum. Tabi bunda nişanlımın katkısıda büyük, kendisi Ybr ve Cbf'i hiç beğenmedi ve almışken güzel bişey al dedi, o yüzden kendisine teşekkür borçluyum aslında
    Biraz daha sıkın dişinizi bence, kış geliyor iyice, satılık daha uygun bir GV bulabilir yada Koray'ında yaptığı gibi biraz daha para biriktirip güzel bir GV'ye sahip olabilirsiniz.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    askerlerin teskere bekleyip "gel teskere gel teskere bitsin bu hasret" şarkısına dönecek bizim hasret de. :( off ya çıldırmamak elde değil

Motosikleti
    yok dedimya gv ye dokundum bikere başka bişey alamam ama beklemek işte sinir bozuyo.. bide bazı insanların yapısı böyle; hemen olsun.. ilk arabamıda öyle aceleyle aldım satarken sadece sağ arka kapısının orjinal oldugunu öğrendim.. ama bu sefer sabredicem.. mrock bekliyo.. orko_ye beklemiş.. yörük bekliyo.. bende beklerim.. naapalım.. yapıcak bişey yok iki ay feci kasıcam.. allahtan burda paylaşıyorum bu sıkıntılarımı yoksa kendikendime çok zor olacaktı.. sağolun dostlar.. (yörük arkadaş sende bekle sabredip gv sahibi olalım..)

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yuppi arkadaşlar sonunda gv 250 sahibi olacağım.2 haftadır pazarlık yaptığım arkadaşı sonunda ikna edebildim pazarlığı yaptık ödemeyi yarın yapacağım artık 2007 model 2450 km'de bir gv 250 sahibi oldum denebilir hayırlsıyla koray valla yaklaşık bir saat öncesine kadar sinirlenip arabaya binip roadstar almaya gidiyordum ama sıktım dişimi son bir umut bir daha arayayım dedim elemanı.ve zorlaya zorlaya aldım motoru.inşallah hayırlısı olur benim için.allam ayaklarım titriyor heyecandan

Motosikleti
    süper yaaaa... darısı başıma.. en kısa zamanda hatta yarın alıralmaz fotoları çek akşamda buraya koyarsın.. yörük valla büyük moral oldu bu.. çok sevindim sen kimbilir nasılsındır.. kazasız belasız inşallah... benim içinde yatır bi virajda... haberleri bekliyorum..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yörük tebrik ederim, hayırlı olsun diyelim o zaman şimdiden. Senin adına çok sevindim
    Koray'ın da dediği gibi yarın alınca motoru heyecandan resim çekmeyi unutma sakın, sonra resimleri eklede görelim yeni motorunu.
    ..::.. GO ..::..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Yörük kardeş GV aldığına çok mutlu oldum. Benim motorum daha gıcır gıcır diyordum. 2007 model 3200 km deyim. Oysa seninki daha yeni oldu. Roadstar da alabilirdin ama ondan sonra kesinlikle 250cc almamalıydın. Direkt GV 650 ye geçmen gerekecekti. Oysa GV o kadar performanslı ki; GV650 için 4 yıl beklemede sıkıntı olmayacaktı. Şimdiden hayırlı olsun. Bu arada en son gezim aşağıda tıklayınız..
    http://www.motorize07.com/index.php?...1.msg45754#new
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray 2007 model 2450 km 'de motor.5500 ytl istedi,4850 ytl fiyata anlaştık.kredi borçları varmış ödeyemiyormuş bende biraz zorladım bu fiyata kadar düşürdüm.yani şunu belirtmek istiyorum.kış mevsiminde iyi bir fiyata motor bulabilirsin.genelleme yapmak gibi olmasın ama internette belirtilen fiyat üzerinden ortalama 1000 ytl daha düşüğe almak mümkün motoru.ben izmir'deyim motoru almaya gidemiyorum.parasını göndereceğim motorun alım işiyle babam ilgilenecek.motoru alır almaz fotoğrafını yollarım.hatta internette var fotosu bir bakayım bulursam yollarım hemen.darısı inşallah senin başına kardeşim.yaza kadar sende alırsın inşallah ve ben nişanlımı alıp gelirim bizi misafir edersin gezeriz iki motor

teşekkürler selçuk.işte öğlene kadar bir anlık sinirle gidip alacaktım roadstarı şimdi fiyatta anlaştık.üstüme alana kadar motor hala benim değil ama önümüzdeki hafta fiilen ve hacmen benim olacak inşallah motor antalya'da kalacak ben alıp izmir'e getirene kadar.kışlık izne antalya'ya gelince birlikte gezeriz inşallah.görüşmek üzere.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Goool 1 oldu!! :D :D süper bir haber aldık valla :D :D hayırlı olsun yaza ekip yola hazır olcak inş.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    yörük kardeş nasıl sevindim anlatamam emrahın dediği gibi gooooooll zaten bu kadar muhabbet ettikten sonra ayvalık a gelmezseniz ayıp edersiniz.. hepinizi bekliyorum hatta emrahta orada oldugundan bekliyoruz diyeyim.. bu arada yörük sen nasıl sabrediceksin kardeşim yaaaaa... motor antalyada sen izmirde.. çok zor olucak işin.. ama yaza hepimiz hyolanırsak bide buluşursak ne süper olur ya.. çok mutlu olurum terar hayırlı olsun yörük kardeşim.. orhan arkadaş bu hafta içi fırsat bulamadım ama haftaya bi aksilik olmazsa ortak biyerde buluşalım maltepe yakınmı sana? hava soğuk hyonuda sonra görürüm artık hava ısınınca..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar nasıl foto ekliyorduk.unuttum tam olarak.

evet buldum işte benim müstakbel gv 250'm

http://img528.imageshack.us/my.php?i...04lsv80fl8.jpg

inşallah becerebilmişimdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler