Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir bu motoru takip ediyorum oldukça tatminkar ve performanslı olduğuna yorumları okuyarak kanaat getirdim

Almaya karar verdim

Ama bu abuk sabuk arızalardan dolayı oldukça endişeliyim

Ha bide birileri performans konusunda yamaha dragstar 650 ayarında demişti ama hiç deneyeniniz oldumu ( eğer öyleyse süper yane )

yamaha virago 535 e göre daha iyi diyebilirim.katıldığım motor grubunda(650dragstar,goldwing,1100 dragstar,shadow...) en düşük cc bende fakat yola çıktığımızda diğer motorcuları bile şaşırtan bi performasa sahip. grup sürüşünde hızımız bazı zamanlar 145-150 yi buluyor. ama onlar dikiz aynadan baktıklarında benim gv250 hemen diplerinde oluo.molalarda performansımı beğenen diğer motorcu abilerimin şaşkınlıklarına şahit olmak çok güzel. bi de vibrasyondan endişe ediyor onlar ama bilmiyolar ki vibrasyon denen bişy yok bu motorda. he he hem eko. hem perf. hem görüntü. nazar değmez inş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha virago 535 e göre daha iyi diyebilirim.katıldığım motor grubunda(650dragstar,goldwing,1100 dragstar,shadow...) en düşük cc bende fakat yola çıktığımızda diğer motorcuları bile şaşırtan bi performasa sahip. grup sürüşünde hızımız bazı zamanlar 145-150 yi buluyor. ama onlar dikiz aynadan baktıklarında benim gv250 hemen diplerinde oluo.molalarda performansımı beğenen diğer motorcu abilerimin şaşkınlıklarına şahit olmak çok güzel. bi de vibrasyondan endişe ediyor onlar ama bilmiyolar ki vibrasyon denen bişy yok bu motorda. he he hem eko. hem perf. hem görüntü. nazar değmez inş.
    Allah nazardan saklasın

Performas konusunu herkes dile getiriyorda arızalar hep geri planda kalıyor

Sen sorun yaşamıyorsun galiba
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah nazardan saklasın

Performas konusunu herkes dile getiriyorda arızalar hep geri planda kalıyor

Sen sorun yaşamıyorsun galiba
    cdi ünitesi yani şu meşur beynini değiştirdm.şu an ki fiyatı 400-500ytl arasıdır.gaz kesme olayı sonlanmış oldu.her vites her devirde açtığım gaza anında tepki veriyor.
    "abuk subuk" olarak nitelendirdiğiniz başka bi sorun olmadı bende. gaz kesme olayıda belli bi dönem çıkan motorlarda fabrikasyon hataydı zati. başka aklıma eksi olarak ne geliyoo... hı mesela orjinal lastikleri kalitesiz. iyi ses almak için fabrika egsozuyla oynamak şart, benzin göstergesi kesin bi bilgi vermiyor, boş vitese biraz nazlı geçiyo ama 2-3 denemede N ışığını yakabilirsin. bundan başka bi eksi göremiyorum klasmanına göre. 20ytl yağ filitre,30 ytl hava filitresi,parça fiyatrları hakkında biraz ipucu verirsize.japon kadar pahalı değil,çin kadar da ucuz değil yani..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sen şimdi bu motora kefilsin öylemi ?

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Motorun gaz kesme problemi sonradan da oluşabiliyor, dikkatini çekerim... Alırken bu sorun mevcut olmayabilir..
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun gaz kesme problemi sonradan da oluşabiliyor, dikkatini çekerim... Alırken bu sorun mevcut olmayabilir..
    bana çok ilginç geldi neden sonra peki ben ilk zamanlar gaz açtığım zaman yanımda kimse kalmıyordu şimdi gaz kestiği için araba sollamakta biraz zorlanıyorum ama o cdı ünitesini bende yaptırıcam büyük ihtimal yoksa beni çok rahatsız ediyor bu gaz kesmesi

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    bende dikkatle bu modeli takip ediyorum ama cok sik rastlanan bu ariza biraz hevesimi kiriyo ozellikle ikinci el almak konusunda, bunun garanti kapsamina girmesi gerektigini dusunuyorum daha once garantiden degistirildiginide okumustum acaba bu konuda farkli uygulamalarmi var (servise gore degisen) yoksa asil sorun garantisi bitmis motorlardami

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    büyük ihtimal garantiden değişiyordur ama yine bi sormak lazım istanbul motoyu

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Senin gv250 in olduğna göre sen sormalısın

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi buralarda olan benim gibi kardeşlerim doğal olarak yeni gelen modellerin önce satılıp sonra kullanıcı bildirimlerini bekleyecek.demekki nisandan evvel almaya kalkışmayacağız.
    umarım yeni modellerde yeni distribütörle birlikte sorunsuz olarak yola devam edilir.
    güzel bakan , güzel görür.

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    bu motou almak istiyorum ama bu ateşleme problemi benide düşündürüyo
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Gv ile ilgili iki haber

1- ST&Kanuni olanlar Enjeksiyonlu
    2- ST&Kanuni 26.5 bg

Buyurçık işin içinden

kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    gv 250 deki gaz kesme sorunu çok sinir bozucu haklısınız.. bende de vardı bu sorun ve sadece cdi unitesinin değiştirilmesiyle çözüldü ve bi daha da rastlamadım.. kafanızı karıştırmasına gerek yok servise götürdüğünüzde garantiden değişiyor eğer parça varsa sadece 5 dakka takılıyo o kadar.. en kötü 2-3 gün parça gelmesini beklersiniz..

Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide benim elektrikte bi problem var, tablolar direksiyon düz konumdayken çalışmıyor, sola çeviriyorum çalışmaya başlıyor, buna benzer problemi olan arkadaş var mı?
    aynı problemden şikayetçiydim.. benzin deposunun altından geçen elektrik kablolarında temassızlık veya kopma sonucu olabiliyo bu tip şeyler.. halletmesi kolay sadece depoyu çıkarmak falan uzun sürüyo.. çok kafaya takılacak bişey değil
    mac555 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Selamlar,
    Bugün itibariyle bende bir gv250 sahibiyim. Tüm arkadaşlara selamlar saygılar.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    hoşgeldin,Allah kaza bela vermez inş güle güle kullan motorunu

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    Alıntı The massacre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin,Allah kaza bela vermez inş güle güle kullan motorunu
    hocam motorundaki sorunu hallettinmi @kutluhan garanti hallediyor demis

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı gvnzglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motorundaki sorunu hallettinmi @kutluhan garanti hallediyor demis
    yok en yakın zamanda istanbul motora götürmeyi düşünüyorum bi vakit bulabilirsem bu işi halledicem inş bitmemiştir garantisi

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    benim motorumda bazen boş vites ışığı yanmıyor , yanmadığı zmn motoru da çalıştıramıyorum. bir de ilk çalıştırmadan sonra ilk 10 15 km ye kdr durduğumda stop edebiliyor motor , sanırım ısınmadığı için ama elektrik aksamından olabilir mi acaba

Motosikleti
    Shadow VT750
    boş vites ışığı yanmadığında motoru çalıştıramıyom diyosun! alla alla o nası oluomuş. ilk çalıştırma yöntemin nasıl bilmiyorum ama,ben ilk çalıştırırken jigleyi çekiyorum marş aldığında hemen indirip yaklaşık 50-60 saniye gaz verip düşük devrde tutup stop ettitrmiyorum ve 1. vitese ilk geçirişimde hafif gaz açıyorum ki stop etmesin. ilk 10-15 kmre içinde rolantide falan stop etmemesi lazım,mesefa çok fazla bece.ben kütahya gibi -18 gören karasal soğuk bi yerde yaşadığım halde çabuk ısıtabiliyorum motoru.rolantide stop etmeden durması için 2dakka yetiyor....

arkadaşlar bende bundan alıcam ama nısanı bekleyın demıssınız.nıye.eskısı mı ıyı yoksa nısanda cıacak olanlarımı.tabııkı yenısı dıceksınız ama fark ne.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler