Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba Arkadaşlar,
    Sonunda GV250 mi aldım. Resmi aşağıda...
    Sissybar için İstanbul da nereyle temas kurmalıyım?
    Umarım yaza doğru ben de güzel resimler ve gezilerle katkıda bulunurum. Bu arada motorum 2005 model, 17000km de, ilk sahibinden.

Bu arada dün ben de fuardaydım, müthişti arkadaşlar. Ama bence asıl fuar Mart da olacak...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ilk hayırlı olsun mesajı benden olsun arkadaşım.. umarım hep mutlu eder seni.. tahmin ediyorum ne kadar heyecanlı oldugunu.. sisibar konusunda tecrübeliler yardımcı olurlar sanırım.. ama bildiğim kadarıyla orjinal sisibarı istanbulmotorda var.. kadıköyde motorcuların olduğu semtte.. (adını hatırlayamadım ) tekrar hayırlı olsun nazar değmesin... bu kaçıncı gol sayamıyorum artık ehehehehehee
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Off çok güzel gezmişsiniz ben yağmuru görünce ne çıkıcam dedim, yemedi yani Beyaz melekle ağladık, ıssız adam la ipsiz adama küfrettik

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Teşekkürler Koray,
    Heyecan inanılmaz safhada... Bir an önce havaların düzelmesini bekliyorum ben de.
    Bu arada fuar gerçekten müthişti ama sanırım Mart daki fuar daha da güzel olacak.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    draggy gerçekten güzel oldu çok keyifli idi.. buradan skullhunter ada teşekkür ederim motosiklet net ve motosikletleri farkedin stickeri verdi sağolsun.. t shirt ve gömlek alacaktım stanttan ama kredi kartı yoktu alamadım.. birde ümmet abiyi göremedim ona üzülüyorum.. bir dahaki fuara istanbul çevresindeki tüm arkadaşlarla buluşalım kahvaltı edip öyle geçelim.. tanışmak güzel oluyor.. sana uyarmı draggy? bu arada orhanım kardeşim tekrar teşekkür ederiz herşey için.. havalar düzelsin acısını çıkarırız Canan hep birlikte.. bende aldığımdan beri doğru düzgün kullanamadım :( istanbul çevresinde dünya kadar gezilecek yer var.. 2 haftada bir gezi yaparız..

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    draggy gerçekten güzel oldu çok keyifli idi.. buradan skullhunter ada teşekkür ederim motosiklet net ve motosikletleri farkedin stickeri verdi sağolsun.. t shirt ve gömlek alacaktım stanttan ama kredi kartı yoktu alamadım.. birde ümmet abiyi göremedim ona üzülüyorum.. bir dahaki fuara istanbul çevresindeki tüm arkadaşlarla buluşalım kahvaltı edip öyle geçelim.. tanışmak güzel oluyor.. sana uyarmı draggy? bu arada orhanım kardeşim tekrar teşekkür ederiz herşey için.. havalar düzelsin acısını çıkarırız Canan hep birlikte.. bende aldığımdan beri doğru düzgün kullanamadım :( istanbul çevresinde dünya kadar gezilecek yer var.. 2 haftada bir gezi yaparız..
    Şile ve Ağva yolunu tavsie ederim, Ağva dönüşü orman yolu seçilirse harika virajlar var ki, bitmek bilmiyor Ayın 14 ü gidiyoruz biz ;) Uymaz mı uyar tabi ki

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    canantas, hayırlı uğurlu olsun motorun. İnşallah kazasız belasız nice km.lerde kullanırsın motorunu. Km konusunda hiç endişen olmasın benim motorda 2007 model 15000'e geldi Sissy bar konusunda özel üretim yapan yerlerde var, ayrıca orjinali için Anadolu yakasında İstanbul Motor var Kızıltoprakta. Orayı düşünürsen önce bir telefonla ara ondan sonra git bak derim ellerinde varmı hazırda diye.

Draggy, valla bizde sabah bi kalktık felaket yağış var ama kafaya koymuştuk gidecektik fuara Ben marttaki fuara gidemeyeceğim büyük ihtimalle, evlilik hazırlıklarının tavan yaptığı döneme denk geliyor. O yüzden Koray kardeşim eşi ve nişanlımla gittik birazcık ıslandık fuar sonrasında ama olsun herşey çok güzeldi

Yaza inşallah İstanbul ve çevresi, hatta İzmir ve Antalya'daki arkadaşlarla tanışma ve birlikte sürüş keyfi yapabiliriz.
    ..::.. GO ..::..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Ailecek toplantıların başlaması ne kadar güzel olmuş yaaa.Motorlarda çok feciiii

Canantas doğru ve güzel seçim yapmışsın heyecanına ortağız nice km lere kazasız belasız
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    canantas motorun hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.Sisy bar için sadece orjinalini düşünme derim, fiyatı oldukca yüksen en son 120 dolar yada avro idi.Daha başka bir sisy bar yaptırmayı düşün fiyat daha uygun olacaktır.Ercan motor var kartalda, internette sayfasıda var bi bakmanı tavsiye ederim.Ama istanbul dışında isen sanırım sorun olacak.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canantas, hayırlı uğurlu olsun motorun. İnşallah kazasız belasız nice km.lerde kullanırsın motorunu. Km konusunda hiç endişen olmasın benim motorda 2007 model 15000'e geldi Sissy bar konusunda özel üretim yapan yerlerde var, ayrıca orjinali için Anadolu yakasında İstanbul Motor var Kızıltoprakta. Orayı düşünürsen önce bir telefonla ara ondan sonra git bak derim ellerinde varmı hazırda diye.

Draggy, valla bizde sabah bi kalktık felaket yağış var ama kafaya koymuştuk gidecektik fuara Ben marttaki fuara gidemeyeceğim büyük ihtimalle, evlilik hazırlıklarının tavan yaptığı döneme denk geliyor. O yüzden Koray kardeşim eşi ve nişanlımla gittik birazcık ıslandık fuar sonrasında ama olsun herşey çok güzeldi

Yaza inşallah İstanbul ve çevresi, hatta İzmir ve Antalya'daki arkadaşlarla tanışma ve birlikte sürüş keyfi yapabiliriz.

Rüzgarda olunca canım çıkmak istemedi, biz de dvd keyfi yaptık ben de yaza planlıyorum evlilik işini, balayını ise motorla planlıyoruz ama İzmir'e kadar feribot yolculuğu ondan sonrası motor

Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgarda olunca canım çıkmak istemedi, biz de dvd keyfi yaptık ben de yaza planlıyorum evlilik işini, balayını ise motorla planlıyoruz ama İzmir'e kadar feribot yolculuğu ondan sonrası motor
    Ooo sizin balayı süper olacak desene draggy Biz balayını motorla değil ama yazın belki haftasonu için motorla bi yerlere kaçabiliriz. Belkide Ayvalık'a gideriz Korayların yanına motorla. İnşallah yaza görüşebilme ve birlikte grup sürüşü yapabilme fırsatımız olur

Motosikleti
    varya kardeşim hepimizin buluştuğunu düşünemiyorum.. çok güzel olacağına eminim.. şu ayvalık işi bir olsa..

Motosikleti
    -
    varya kardeşim hepimizin buluştuğunu düşünemiyorum.. çok güzel olacağına eminim.. şu ayvalık işi bir olsa..
    Hakikaten kardeşim, ne süper olur. Yanımızda hanımlar, altımızda motorlar.. Deniz, güneş, yollar.... Hayal ettikçe çalışmak istemiyorum valla

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz ve samimiyetiniz için...
    Sissybar konusunda tavsiyeleriniz doğrultusunda araştırmaya başladım bile. Fiyat ve yer konusunda birşeyler netleşince tekrar yazar sorarım sizlere...

Motosikleti
    -
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz ve samimiyetiniz için...
    Sissybar konusunda tavsiyeleriniz doğrultusunda araştırmaya başladım bile. Fiyat ve yer konusunda birşeyler netleşince tekrar yazar sorarım sizlere...
    Aklıma geldi, sissy barı özel olarak yaptırabileceğin Avrupa yakasında da yerler var. Benim motorun ilk sahibi yaptırmış Avrupa yakasında, biraz araştırırsan bulabilirsin. Tabi illa orjinal sissy barı istemiyorsan. Benim tavsiyem özel yaptırırsan hem motorun farklı görünür, hemde orjinali bence biraz ufak özel yaptırırsan geniş ve yüksek yaptırabilirsin.

Motosikleti
    sisibar konusunda kardeşime katılıyorum.. yüksek sisibar daha farklı duruyor gerçekten.. nerdeyse motorumun en sevdiğim kısmı o diyebilirim.. bu arada motorla çıktım faturalarımı yatırdım ( artık iş de görüyorum kendisiyle ) yanlız su faturasını yatırdıktan sonra yine basmadı marş.. :( vurdurarak çalıştırdım motorcuma gittim normal hocam 2 sene yi geçmiş değişmesi lazım dedi baktı aküye ve 12-9 alalım dedi.. görüşleriniz nedir artık değiştirmeye karar verdim..

Motosikleti
    -
    Burada hava bozdu Koraycım, sizin oralarda yağmaya başlamadı demek. Sissy barı ilk alırken tereddüt etmiştin hatırlıyorsan ama ben sana demiştim çok hoş duruyor diye, hemde farklı bir yapısı var

Akün zayıflamış kardeşim demek, bende pek anlamam ki fikir vereyim. Emrah biliyordur belki.

Bu arada bende zincirimi değiştirmeye karar verdim. Hem 15000 oldu motor hemde zinciri gerdire gerdire sona dayandı, bence miadı doldu gibi. Belki 1000-2000 daha gider ama seste yapıyor o yüzden o-ring yada x-ring zincir almak istiyorum. Kaliteli birşey olsun istiyorum D.I.D markası kaliteli sanırım fikri olan varsa tavsiye dinlemek isterim bende

Motosikleti
    Dragstar 650
    sisibar konusunda kardeşime katılıyorum.. yüksek sisibar daha farklı duruyor gerçekten.. nerdeyse motorumun en sevdiğim kısmı o diyebilirim.. bu arada motorla çıktım faturalarımı yatırdım ( artık iş de görüyorum kendisiyle ) yanlız su faturasını yatırdıktan sonra yine basmadı marş.. :( vurdurarak çalıştırdım motorcuma gittim normal hocam 2 sene yi geçmiş değişmesi lazım dedi baktı aküye ve 12-9 alalım dedi.. görüşleriniz nedir artık değiştirmeye karar verdim..
    Şarj ettirmeyi denedin mi? Eğer şarj olduktan sonra sorun çıkarmıyorsa değiştirmene gerek yok, bir de sis farın varsa ve otomatik çalışıyorsa onu manuel çalıştırabilecek bir düğme bağlıyabilirsin araya, malum fena aküden yiyorlar

Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şarj ettirmeyi denedin mi? Eğer şarj olduktan sonra sorun çıkarmıyorsa değiştirmene gerek yok, bir de sis farın varsa ve otomatik çalışıyorsa onu manuel çalıştırabilecek bir düğme bağlıyabilirsin araya, malum fena aküden yiyorlar
    Draggy hocam, Koray derse gitti sanırım ben cevap vereyim. Şarj ettirmedi bildiğim kadarıyla. Sis farı var ama o da senin yazdığın gibi ayrı bir düğmeyle çalışıyor. Yani sürekli yaktığınıda sanmıyorum Koray'ın. Evet Koray önce bir şarj ettirmeyi dene bakalım tekrarlarsa sorun ondan sonra değiştirirsin

Bu arada draggy dostum, zincir konusunda bilgin varmı? Bizim motorlara ne diyerek zincir almam lazım. Yani ne bileyim bakla sayısı, yada uzunluğuna göre mi alınır zincir. Oto sanayilerde de bulunur mu bu motor zincirleri?

Motosikleti
    meraba ben geldim dersteydim orhan bildin gadaşım... cevaplar için teşekkür ederim.. sordum şarj ettirsem olmazmı dedim motorcuya.. ömrü bitmiş bunun dedi.. orjinal üzerindeki akü zaten.. 2006 model benim gv.. bir akünün ortalama ömrü ne kadardır? bu akü 3. seneye giriyor sanırım.. draggy bendeki sis farları kısalar yanarken otomatik giriyor ama minik mavi bir ışık veriyor.. uzunları yaktığımda beyaz parlak bir ışık veriyorlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler