Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    vay vay vay calibre yayılır gerçekten böyle olacagı belliydi ama iyi motor her zaman tüketicinin gözünden kaçmaz bumuto reklam olayı çok kötü bunu soner motoru tanıtayım derken gerçekleştirdi :D

bumoto çok iyi reklam yapabilseydi satışlarını 2 yada 3e katlardı tahminim.

telike motorun hayırlısı olsun motoru aldıgında bizle paylaşımlarda bulunursan seviniriniz calibre tanıtımına katkınız olsun
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde 7 tane sattıklarını söyledi bayiideki arkadaş. 8. gelecek kısmetse
    8.'yi bekliyoruz o zaman hayırlısıyla.

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay calibre yayılır gerçekten böyle olacagı belliydi ama iyi motor her zaman tüketicinin gözünden kaçmaz bumuto reklam olayı çok kötü bunu soner motoru tanıtayım derken gerçekleştirdi :D

bumoto çok iyi reklam yapabilseydi satışlarını 2 yada 3e katlardı tahminim.

telike motorun hayırlısı olsun motoru aldıgında bizle paylaşımlarda bulunursan seviniriniz calibre tanıtımına katkınız olsun
    Cem çok doğru diyorsun :D. Bumoto'nun bana sağlam bir maaş bağlaması lazım .
    CEM. ve telike bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    motorla beraber ben de bir go pro hero gibi bir camera alacağım. uzun süredir düşünüyordum zaten :d kesinlikle videolar olacak. sizler kadar iyi olmasam da motosiklet işinde sonuçta tekerleği ve motoru olan makinalara bir hastalık söz konusu :D

Motosikleti
    -
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla beraber ben de bir go pro hero gibi bir camera alacağım. uzun süredir düşünüyordum zaten :d kesinlikle videolar olacak. sizler kadar iyi olmasam da motosiklet işinde sonuçta tekerleği ve motoru olan makinalara bir hastalık söz konusu :D
    Çok güzel olur kamera. İnsanın kendi kayıtlarını izlemesi bir farklı oluyor . Motosikleti aldığın da iki calibreci olarak yan yana güzel fotoğraflar alırız . Çok bekletme ama! :D.

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    Ben şunu merak ediyorum.Calibrenin 2013 modelinde değişiklikler olacakmı?Mesela enjeksiyon gibi.Onun için sabırsızlıkla 2013 modelini bekliyorum.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

Motosikleti
    -
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şunu merak ediyorum.Calibrenin 2013 modelinde değişiklikler olacakmı?Mesela enjeksiyon gibi.Onun için sabırsızlıkla 2013 modelini bekliyorum.
    İnanın bilmiyorum fakat ben calibre için bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Calibreye benzer Yuki'nin enjeksiyonlu bir modeli vardı. Adı Ateş'di sanırım. Sorunuz üzerine size bilgi atmak adına sitelerine girdim ve kaldırıldığını gördüm. Hatta çakma R6 getirmişler hayret valla :D. Teknik bilgiler yazılmamış .

http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk250-spitzer

Ben fabrikayla görüştüğüm de, 2013 yılı için yeni bir model geleceğini, bunun naked olacağı, hatta cbf 250 ile bire bir aynı olup, teknik değerlerin daha iyi olacağı söylenmişti. Bu bilgiyi şimdi aktarıyorum sizlere .

Motosikleti
    Teşekkür ederim.Sağolasın.Bu yüki şekil itibariyle muhteşemmiş.Fiyatıda bi o kadar uygunmuş.Teknik verilerini verselermiş çok iyi olacakmış.Bir yerlerden bulmak lazım artık.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    soner bana daha çok bu çakma yzf 125 gibi geldi :D çok cılız duruyor lastikler ve jantlar desen felaket :D

yukide calibrenin görüntü olarak aynısını getirmişti fakat bence teknik özellikleri aynı degildi hatırlıyorum zamanında araştırmıştım yuki olan tek disk bumoto calibre çift disk idi. 2 motoru en kolay o şekilde ayırt ediyordum yukinin onu piyasadan kaldırması iyi olmuş kafa karışıklıgı yaratmadı. fiyatıda calibreden daha düşüktü hatırladıgım kadarıyla.

bu çakma yzf 125 yada r6 bu fiyata tutmaz bence ki mekanikte nasıldır bilemıyoruz yuki almaktansa calibre almak çok daha mantıklı.

calibre bence gayet az yakıyor sonerin hesaplamasına göre nerdeyse ybr 125 ile aynı. enjeksiyonlu modeli gelmez gelsede çok büyük fark yaratmaz bence.

Motosikleti
    Bakalım fuarda nasıl bir motor sergiliyecekler.Değişiklik olmazsa beklememek lazım artık.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çakma yzf125 7 bin tl harika olmuş, hemde 250cc

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Yuki 250 liliği,calibreyle aynı tipteydi.Bekliyorum ki,yeni kalibrede bu tip olabilir.

Motosikleti
    -
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuki 250 liliği,calibreyle aynı tipteydi.Bekliyorum ki,yeni kalibrede bu tip olabilir.
    Calibrenin özgün bir tasarımı var. Oldukça da şık. Şimdi şu yukarı da ki yuki modeli gibi bir model çıkarsalar, marka değeri benim gözüm de azalır açıkçası .

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    toplamda be kadara mal oldu hocam

Motosikleti
    -
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplamda be kadara mal oldu hocam
    Sanırım motosiklet + plaka + kendi yaptığım maliyeti soruyorsunuz?

7.250 + 400 + 3.000 TL (Egzoz, akü, konjektör, Lastik, xenon, dişli, zincir değişimleri, radyatör (yapım aşamasında), tabii işçilikler vs.) = 10.650 TL.

Motosiklete yapmış olduğum akü ve konjektör dışında her şey keyfi. Konjektör arızası da motosikletime bozuk akü takıldığından dolayı arızalandı. Garanti işleri boğuşmak stemiyişim, en önemlisi zaman kaybına uğramak istemiyişim yüzünden kendi cebimden masrafını karşıladım.

Motosikleti stok haliyle alacak arkadaşların yapacağı extra bir masraf yok. Sadece maksimum 5.000 km. de zincirlerini değiştirmelerini öneriyorum o kadar.

Geçmiş sayfalardan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Soner Satış Kordinatörü oldun be panpa bu aleti alınca :D
    SonpoL bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    -
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soner Satış Kordinatörü oldun be panpa bu aleti alınca :D
    ahahaah... Sorma valla... :D
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahaah... Sorma valla... :D
    Slm sonpol, ben go pro hero3 aldım da sende de gopro var galiba, bunun kask bağlantı aparatı yok, alırken baya aradım bulamadım, sadece iki tane yapışkanlı geçmeli tutacak var. Bunu kaska nasıl bağlayıcaz aksesuar olarak sadece tripod bağlantı aparatı aldım, diğerleri verilen paraya değmiyo bide özellikle kaska bağlamak için aparat bulamadım.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R (Siyah)
    Bu da siyah versiyonu sanırım. Çok daha yakışıklı. Neden pazara sürmüyorlar anlamış değilim.
    http://www.ucerler.com.tr/index.php?...product_id=266

Âlimleri irfan sahib eden, üç harf ile beş noktadır. (عشقْ)
    Mü'minleri duhûlü cennet eyleyen, beş harf ile üç noktadır. (ايمان)

Motosikleti
    -
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm sonpol, ben go pro hero3 aldım da sende de gopro var galiba, bunun kask bağlantı aparatı yok, alırken baya aradım bulamadım, sadece iki tane yapışkanlı geçmeli tutacak var. Bunu kaska nasıl bağlayıcaz aksesuar olarak sadece tripod bağlantı aparatı aldım, diğerleri verilen paraya değmiyo bide özellikle kaska bağlamak için aparat bulamadım.
    Selam Mengücüm. Kameran hayırlı olsun .

Sana kaska nasıl montajlayacağını anlatayım.

1. Öncelikle paket içeriğin de şu yapışkan aparattan bolca vermişlerdir. Bu ürün bana toplam da 5 adet geldi. Onu kaskın ön tarafına, vizörü açtığın da çarpmayacak, hatta mümkünse çok az daha boşluk bırakarak yapıştır.

2. Daha sonra ona geçirmke üzere aşağıda ki gibi bir aparat olacak. Onu da bir güzel üstüne oturt.

3. Daha sonra kabı en son takmış olduğun aparatın üstüne oturt.

4. Son olarak kamerayı içine koyup, açısını aşağı yukarı ayarlayarak vidasını tak. Uygun açıyı ayarladıktan sonra biraz sık ki, hareket sırasın da yukarı aşağı oynamasın.

Alıntı ankebut-57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da siyah versiyonu sanırım. Çok daha yakışıklı. Neden pazara sürmüyorlar anlamış değilim.
    http://www.ucerler.com.tr/index.php?...product_id=266

http://www.ucerler.com.tr/image/cach...S7-295x305.jpg
    Dostum o model Yuki markasına ait. Burası bumoto calibre bölümü.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R (Siyah)
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum o model Yuki markasına ait. Burası bumoto calibre bölümü.
    Biliyorum hocam. Konunuzu epeydir takip ediyorum. Ama sanki ikiside aynı ama farklı marka adı altında gibi geldi bana.
    Âlimleri irfan sahib eden, üç harf ile beş noktadır. (عشقْ)
    Mü'minleri duhûlü cennet eyleyen, beş harf ile üç noktadır. (ايمان)

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)