Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    hey maşşalah efsane srad'dan sonra calibre seni paklamaz diye düşünüyorum :D bende srad 600 sürdüm 1 kere rüzgarı çok iyi kesiyor çok güçlü makine bi ara sarmıştım hatta alayım diye yedek parça olsun benzini olsun dedim benim ugraşabilecegim model degil temizinide bulamam diye vaz geçtim. srad'ın üretimini kaldırıp gsxr yaptılar fakat çogu kullancısı oyuncak gibi buldu onlarıda suzukıden vaz geçti çogu kişinin damagında srad kalmıştır hala eminim senınde öyledir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    sen ne diyorsun alıcaktım aslında ama temiz makine yok birde yedeklerine cok para istiyorlar ama temiz bulursam alıcağım tek makine odur ondaki kasa artı sürüş zevki vs hiç bir motorda bulamadım :s

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bence çokk şanslısın koskoca srad 750in olmuş fakat neden elinden çıkardın yedek parça fiyatlarından dolayımı. aslında srad alıcak biri sana danışarak bilgi destegi alabilir :D

Motosikleti
    her türlü yardımcı olurum arızdan dolayı trafikden düşürüp sattım bir tane kasap usta mahvvetmişti motoru sonrada yatak sardı o yüzden :s

Motosikleti
    eğer bi aksilik olmazsa haftasonu alıyorum calibreden

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    hadi hayırlısı nakitmi alıcaksınız yoksa taksitlemi motoru aldıgınızda foto paylaşım yaparsanız sevinirim

Motosikleti
    bi alıyım fotonun dibine vurucam sonrada sonpol gibi bi dijital kamera aldımmı tamam daytona motordan kredi ile alıcam

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    ödeme seçenekleri nasıl kaç ayda biticek toplamda kaça geliyor ?

Motosikleti
    calibre 250rr
    slm kardeşim ben de calibre 250 aldım 2700 km de ama fan bir turlu randıman vermedı 2 kere yandı sımdı 3uncuyu sıparıs etdık bu sefer müşürle beraber ledler ılk ay bozuldu hhepsını ıptal etcem bende hararet için ne yapmamı onerırsın ?

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi alıyım fotonun dibine vurucam sonrada sonpol gibi bi dijital kamera aldımmı tamam daytona motordan kredi ile alıcam
    Gelişmeleri bekliyoruz Berk . Hakkında hayırlısı olsun inş.

Alıntı sirvan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardeşim ben de calibre 250 aldım 2700 km de ama fan bir turlu randıman vermedı 2 kere yandı sımdı 3uncuyu sıparıs etdık bu sefer müşürle beraber ledler ılk ay bozuldu hhepsını ıptal etcem bende hararet için ne yapmamı onerırsın ?
    Geçmiş olsun öncelikle. İlk nesil olanlardan mı aldınız? Yoksa ikinci nesil mi? İkinci nesil ise üstündeki fan kesinlikle randıman veriyor. Üstelik bu dediğim sıcak havalar için de geçerli. Özellikle bu aylar da hararetin hiç olmaması lazım. Orjinal fan ile randıman alabilmeniz için, fan müşürünü değiştirmeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Böylelikle fan erken devreye girer.

Son olarak radyatörünüz su eksiltiyor mu ona bir bakın. Ben bazı değişiklikler yaptığım da maalesef radyatör sorunu ile karşılaştım. Fakat stok hali ile bu sorunları hiç yaşamamıştım. Vereceğiniz cevaplara göre, tavsiyelerimize devam ederiz...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelişmeleri bekliyoruz Berk . Hakkında hayırlısı olsun inş.
    eyvallah kardeşim bakalım cumartesi gidicem hafta içi benden artık cıt cıkmıyorsa bilki motoru çaldım şehir dışındayım baktın hala forumda yazıyorum motoru almışım demektir hehe ilk aldığımda şunu yap bunu yap dediğin birşey varmı sonpol

Motosikleti
    -
    eyvallah kardeşim bakalım cumartesi gidicem hafta içi benden artık cıt cıkmıyorsa bilki motoru çaldım şehir dışındayım baktın hala forumda yazıyorum motoru almışım demektir hehe ilk aldığımda şunu yap bunu yap dediğin birşey varmı sonpol
    İlk 300 km. ani hızlanma ve seri kullanımlardan kaçının. 300 km'den sonra gazla oynarak bir süre daha rodaj'a dikkat edersin. Motosikleti teslim almadan önce sağına, soluna iyice baktır. Bunun dışında ekleyeceğim bir şey yok .

Motosikleti
    ok peki üstündeki lastikler nasıl ne markaydı birde yenimi eski serimi anlama şansımız varmı fan olayından dolayı soruyorum

Motosikleti
    -
    ok peki üstündeki lastikler nasıl ne markaydı birde yenimi eski serimi anlama şansımız varmı fan olayından dolayı soruyorum
    Üstündeki lastikler iş görür. İlk etapta değiştirmen gerekmez. En azından 1-2 sene kullanırsın. Kuru zemin performansı tatminkar. Islak zemin de ise, ben yeni lastikleri taktırdığım da, üstünde ki lastikleri gt250r olan bir arkadaşıma vermiştim. O kullanıyordu. Yağmurlu havalar da da yolculuk yaptık. Bir sıkıntısını görmedik. Kısacası iş görür.

İlk serileri anlama şansın var elbette. İlk nesillerin ortasından beyaz renk geçiyor. Biz de siyah. İki farımız arasında bulunan renkten bahsediyorum. O depoda da devam ediyor. Fakat maksimum 5.000 km. de zincirlerini değiştirmeni öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

İlk nesiller de bunun gibi beyaz şerit geçiyor motorumuz da.

İkinci nesiller de siyah.

Motosikleti
    zinciri kesin değiştiricem hemde

http://articles.dashzracing.com/wp-c...-Links-Red.jpg

birşeyle :D alırken özellikle dikkat ederim ona sağolasın şu cumartesi gelsede alsam artık hehe

Motosikleti
    -
    zinciri kesin değiştiricem hemde

http://articles.dashzracing.com/wp-c...-Links-Red.jpg

birşeyle :D alırken özellikle dikkat ederim ona sağolasın şu cumartesi gelsede alsam artık hehe
    Volar bilmiyorum nasıldır fakat orjinalinden iyi olacağı kesin . Renkler iyi duruyor. Ben did x-ring 525vm2 taktırdım. Oldukça kalitelidir. Tavisye ederim. Sarımtırak bir rengi olmasıyla beraber, amortisörler ile uyum içinde renkler.

Gelişmeleri bekliyoruz .

Motosikleti
    :D bi alıyım biraz daha renklerin yerleri ve ufaktan görsel vs değiştiricem bazı planlarım var :D tabi ebay baba sağolsun en erken 45 gün sürer hemen alsamda parçaları

Motosikleti
    eveeet yarın büyük gün :D kredi onayı için bakalım

eveeet yarın büyük gün :D kredi onayı için bakalım
    hayırlısı olsun

doğru bi karar.

motoru aldığında resimlerini eklersen seviniriz.

teşekkürler.

Motosikleti
    alsam zaten hergun eklicem söz

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)