Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bizde herşey Zevkine LegenD

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    peki 4 zamanlı yamaha ybr 125 10 bg 120 km sürat yapıyorsa nede 2 zmanlı 18.5 beygir bir motor o hızlara çıkmSIN BİNEN BİRİNE DANIŞIRIN DERİM
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha foruma düzgün yazı yazmayı bimiyorsun enes bir küçük bir büyük ne öyle kardeş sanmıyorum bende o süratleri göreceğini emin misiniz

Motosikleti
    şuan minibuktan yazıyorum oraya takılmayın.hem bahsettiğim motordan arayıp tarasanız 5 den fazla bulamazsınız genelde gaziantep antalya kastamonu adana mersin civarında bulunur.kimseye ispat etme gereğinde bulunmuyorum dediğim gibi sadece bilen ve binen anlar rx 135 king farkını
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki 4 zamanlı yamaha ybr 125 10 bg 120 km sürat yapıyorsa nede 2 zmanlı 18.5 beygir bir motor o hızlara çıkmSIN BİNEN BİRİNE DANIŞIRIN DERİM
    Ya yine aynı tartışmalara girmek güzel olmayacak ama, yanılma payını düşüyormusunuz? Yoksa YBR nin kadranında okuduğunuzu mu söylüyorsunuz? 10~11 bg bir motorun 120 km/h yapmasını ben oldukça uzak buluyorum(oldukça da düzgün cevap vermeye çalıştım, tartışmaya dönmesin diye ) RX 135 görmedim de, bilmem de ama...

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben onuncu köye yerleşeli çok oldu ....

Burayı kasaba ilan ettim, istediğiniz kadar misafirim olabilirsiniz. Ben de köyün ağası, yok muhtarı yoksa delisi mi desem

#sürenadam

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oynanmışsa 200'de yapar, mesele güvenli seyredebilmesi ve güvenli durabilmesi
    www.motorumla.net

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim ,

İsmimin altında BMW yi görenler ömrüm boyunca BMW kullandığımı düşünmek gibi bir hata yapıyorlar. RX 135 king nedir gayet iyi bilirim , 2 zamanlı motoru çok daha iyi bilirim . Bu abin 10 sene iki zamanlıların yağını dumanını çekti 250 cc 350 cc 14bg 24bg 28bg hertürlüsünü gördük 165 çevirenini göremedik.

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    yahu arkadaşlar motor 2 zamanlı 4 zamanlılarla neden kıyaslıyorsunuz.derbi 2 zamanlı 125 cc 150 km/h geçiyor. rx135 yolda gördüğümüz mondiallere benzediği için aynı motor sanıyorsunuz ama çok farklı bir motor,küçümsemeyin rx hayranı da çoktur(benim tipim değil)

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gayet sevimli buldum. Özellikle rengini. Çift silindire çevrilmiş olması konusuna girmeyeceğim.

RX135 ile 150 km. hız . ???? Paraşütsüz olarak uçurumdan aşağı bile atsanız mümkün değil.
    Niye böyle şeyler yapıyorsun ustam yaf? Gayet insaflı bir rakam vermiş arkadaş... Bak şöylesi de var

Alıntı serkotek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ve arkadaşlarımda var bulmak sorun degil anlaşmak sorundur dostum
    bendeki çok bakımlı ve temiz 190 km hız aldım honda civic ile kapıştırıyoruz bazen geçebilen yok henüz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:18 PM ----------

bu notorları binenler ancak çok iyi bilebilr rakipsizdir iyi ayarlandıgında fazla benzin yemez...
    üstündeki sürücüye baglı olarak çok yüksek hızlara çıkabilr rx z serisinin 240 gördügünü biliyorum...iki zamanlı oldugundan evt 4 zamanlıya göre biraz çok yakar ama sesi gidişi ve üzerinizdeki hayran bakışlar buna deger sanırım ... hadi tüm rx tutkunları buraya toplanın fikirlerinizi görüşlerinizi yazın... en güzel bilgi paylaşılanıdır ...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Kardeşim ,

İsmimin altında BMW yi görenler ömrüm boyunca BMW kullandığımı düşünmek gibi bir hata yapıyorlar. RX 135 king nedir gayet iyi bilirim , 2 zamanlı motoru çok daha iyi bilirim . Bu abin 10 sene iki zamanlıların yağını dumanını çekti 250 cc 350 cc 14bg 24bg 28bg hertürlüsünü gördük 165 çevirenini göremedik.

Sevgilerimle
    Hocam binme sitilinide hesaba katmak lazım Zevkine legend olup gidiyosun bu stillde... Başlıkta arkadaş felsefeyi özetlemiş

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye böyle şeyler yapıyorsun ustam yaf? Gayet insaflı bir rakam vermiş arkadaş... Bak şöylesi de var
    Bence sen "edit"ledin o hızları... Evet evet, sen yaptın, hadi itiraf et
    #sürenadam

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen "edit"ledin o hızları... Evet evet, sen yaptın, hadi itiraf et
    Fesat mıyın neyin sen yaaa

Ahanda bu işte...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    lifan discovery 150-9j
    enes_007 dostum bu pembe tip motoru çok iyi biliyorum bende hastasıyım bu motorun bi zamanlar bu motordan bizde toplamıştık sürmesi çok eğlenceli genelde yarış yapmak için topluyorlar tabiki şimdi bu motorlardan pek kalmadı hepsini polisler topladı pek güvenli motor değil frenleri felan pek tutmaz bu motoru bilen bilir. Yamaha rx 135 i de çok iyi bilirim dostum 150 cc ler felan peşinden yetişemez bu motorun 150 km hız yaptığınada inanırım bu iki motorda hayranı olduğum motor ALLAH kaza bela vermesin

Motosikleti
    bana katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum. yamaha rx 135 king kullananlar bu başlığa gelirlerse onlarında nasıl bir yorum yapacağını iyi biliyorum jawa gbi hantal değil.ve ivmelenmesi çok yüksek bir motor .

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık enes
    bu arad hıza gelirsek ben bir video izlemiştim rx135 z olması gerek 200 km hız yapıyordu diyeceksiniz ibresi bozuktur ama araba ibresiyle ölçüyorlardı araba ile yanyana gidiyordu ama adam füze gibi üzerine yatmış o videoyu izlediğimden bence 150 yapar rahat rx
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnız bende inanmadım azıcık araştırdım şimdi nette rx135 cidden 160 falan yapıyo galiba şaşırdım gece gece

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    enes emeğine sağlık..ilginç şeyler çıkmış ortaya..ben de birkaç videoda 150-160 yapan rx135 ler görmüştüm ama video da yanıltıcı olabilir..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Ooooff offf gelde anlat bu çocuklara , fizik kanunları ,aerodinamik v.s. v.s. yahu kardeşlerim 2 zamanlıda olsa 4 zamanlıda olsa jet motorluda olsa 18 beygirden bahsediyoruz yapmayın etmeyin yarın öbür gün biryerlerde karşılaşırız bağlarım GPS i makinanıza mahçup olursunuz.

En son geçen pazar Apache ile önümde giderken ibresinin 135 km gösterdiğini iddia eden kardeşimin önüne GPS deki 109 km kaydını koyduğumda çok üzülmüştü aynısı sizede olmasın.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fesat mıyın neyin sen yaaa

Ahanda bu işte...
    Tamam tamam sustum

En son geçen pazar Apache ile önümde giderken ibresinin 135 km gösterdiğini iddia eden kardeşimin önüne GPS deki 109 km kaydını koyduğumda çok üzülmüştü aynısı sizede olmasın.
    Yuhh! Afedersin, kendimi tutamadım, o kadar var mı yav gerçekten? Eh benim motor 110-111 arası gidip geliyor, kaç yapıyorum ki ben o acaba...
    #sürenadam

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam binme sitilinide hesaba katmak lazım Zevkine legend olup gidiyosun bu stillde... Başlıkta arkadaş felsefeyi özetlemiş
    Ya Allah ta seni guldursun arkadas.

Arkadaslar az daha uzaga iserse itfaiye ye gerek kalmiyacak memlekette.
    We are many...

Motosikleti

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)