Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bizde herşey Zevkine LegenD

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes kardeşim,hani şu televizyondaki megane reklamı gibi,kapatın ışıkları kaldırın özel efektleri,diyesim geldi breton için

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

İrfan cığım isim vermiyeyim.o kişi kendini bilir.Apaçiliğin başka kulvar olduğunu biliyorum ancak bazı çok bilenler bunu bilmiyorlar.Bu çok bilenlerinde klavyesi kuvetli maşallahŞimdi sabaha kadar yazışmayalım bu abilerle
    aynen meseleyi çözmüş bulunmaktayım ilhami abim doğru dersin herkez ve özellikle meraklı arkadaşlar bir şeyler yapmaya çalışıyorlar bu çok güzel bir şey aynı sen ben ve diğer arızalar gibin (mecazen)

arada klavyenin ardına gizlenip kelime dağarcığı sağlam olan eline tornavida almaktan aciz insanlarda olup olmadık eleştirilerde bulununca (sözüm meclisten dışarı) insan tuhaf olmuyor değil hani

lakin burası mt dir be agam 10 kişiden 9 u boş değildir burada en azından ben böyle hissediyorum ve görüyorum , herkez ektiğini biçer ...amacımız bir şeyler öğrenmek ve bildiğimizi de paylaşmaktır hoş paylaşmayı severim ekmeğimi dahi, ancak paylaşılacak mevzuu da bitmez bende onuda hatırlatayım saygılar sunarım ...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen meseleyi çözmüş bulunmaktayım ilhami abim doğru dersin herkez ve özellikle meraklı arkadaşlar bir şeyler yapmaya çalışıyorlar bu çok güzel bir şey aynı sen ben ve diğer arızalar gibin (mecazen)

arada klavyenin ardına gizlenip kelime dağarcığı sağlam olan eline tornavida almaktan aciz insanlarda olup olmadık eleştirilerde bulununca (sözüm meclisten dışarı) insan tuhaf olmuyor değil hani

lakin burası mt dir be agam 10 kişiden 9 u boş değildir burada en azından ben böyle hissediyorum ve görüyorum , herkez ektiğini biçer ...amacımız bir şeyler öğrenmek ve bildiğimizi de paylaşmaktır hoş paylaşmayı severim ekmeğimi dahi, ancak paylaşılacak mevzuu da bitmez bende onuda hatırlatayım saygılar sunarım ...
    Yurdum insanının yaptığı bazı şeylere gülünebilir ancak dişinden tırnağından arttırdığı paralarla bir şeyler yapmaya çalışan motorcu arkadaşlarımla dalga geçilmesine asla müsade etmem.
    Bir öz deyişi bu duruma uyarlıyacağım ve imzamda bundan sonra bunu görecek herkes.
    Ne Motorcular Gördüm Üzerinde Elbise Yok,
    Ne Elbiseler Gördüm İçinde motorcu Yok.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Yurdum insanının yaptığı bazı şeylere gülünebilir ancak dişinden tırnağından arttırdığı paralarla bir şeyler yapmaya çalışan motorcu arkadaşlarımla dalga geçilmesine asla müsade etmem.
    Bir öz deyişi bu duruma uyarlıyacağım ve imzamda bundan sonra bunu görecek herkes.
    Ne Motorcular Gördüm Üzerinde Elbise Yok,
    Ne Elbiseler Gördüm İçinde motorcu Yok.
    abi ona biz şöyle diyelim o zaman fikir babında

ne motorlar gördüm üzerinde insan yok,

ne insanlar gördüm altında motürü yok nasıı uydumu ?

Motosikleti
    abi ona biz şöyle diyelim o zaman fikir babında

ne motorlar gördüm üzerinde insan yok,

ne insanlar gördüm altında motürü yok nasıı uydumu ?
    Benim kastetmek istediğim,üstlerine iki giysi birde havalı kask alanların kendilerini motorcu zannetmeleri ile ilgili.
    Koruyucu ekipmana kesinlikle karşı değilim.Yanlış anlaşılmasın.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ahh rx 135mm şuan satıldı gibi ,,ama çok yakında yine alacam yeni kasa siyajından

Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    İrfan cığım isim vermiyeyim.o kişi kendini bilir.Apaçiliğin başka kulvar olduğunu biliyorum ancak bazı çok bilenler bunu bilmiyorlar.Bu çok bilenlerinde klavyesi kuvetli maşallahŞimdi sabaha kadar yazışmayalım bu abilerle
    Sevgili Kel Permatik ehem pardon Necatik

Ben kimi kastettiğini gayet iyi anladım , uzun süre önceki bir muhabbetimizden beri aklımdasın seni unutmadım yolum Foçaya düştüğünde yüzyüze tanışır kimin neyi ne kadar bildiğini tartışırız canım kardeşim. Bu arada resimde görünmüyor ama kaskımın markası Schubert modeli PRO S1 ,sağladığı güven ve konfor ödenen paradan daha fazla olduğu için hiçde pahalı değil.
    Benim imzamda çok manidardır (Türkçe kısmı canım kardeşim diğerini anlamazsın boşa uğraşma )

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

Yapılan motor ile değil , yapıldığı iddia edilen hız ile ilgili eleştiri var ,amaç üzüm yemek olmadığı için yaptığının sana gayet yakıştığını düşünüyorum sevgili kardeşim.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    1965 JAWA
    Harika bir iş yapılmış yapanların emeğine sağlık .

Motosikleti
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kel Permatik ehem pardon Necatik

Ben kimi kastettiğini gayet iyi anladım , uzun süre önceki bir muhabbetimizden beri aklımdasın seni unutmadım yolum Foçaya düştüğünde yüzyüze tanışır kimin neyi ne kadar bildiğini tartışırız canım kardeşim. Bu arada resimde görünmüyor ama kaskımın markası Schubert modeli PRO S1 ,sağladığı güven ve konfor ödenen paradan daha fazla olduğu için hiçde pahalı değil.
    Benim imzamda çok manidardır (Türkçe kısmı canım kardeşim diğerini anlamazsın boşa uğraşma )

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

Yapılan motor ile değil , yapıldığı iddia edilen hız ile ilgili eleştiri var ,amaç üzüm yemek olmadığı için yaptığının sana gayet yakıştığını düşünüyorum sevgili kardeşim.
    Bizim buralarda bir laf vardır"işgilli büzük dıngıldar"derler

Motosikleti
    Dıngıldama o zaman kardeşim sende , açık açık isim söyle bilelim kiminle uğraştığını ?

Motosikleti

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dıngıldama o zaman kardeşim sende , açık açık isim söyle bilelim kiminle uğraştığını ?

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Al benden de o kadar. Ne oluyor İrfan abim burada.

Motosikleti
    ne oluyo burada voynnn
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oluyo burada voynnn
    Ne olacak attın kuyuya bir taş , çıkaralım diye uğraşıyoruz

Bu arada RX-135 King için 14bg diyorlar (ben internetin yalancısıyım ) varmıdır aslı ???

Motosikleti
    aslı yok 18.5 bg

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)