Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kenan Sofuoğlu Indianapolis 'de kaza geçirdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Sevgili kardeşimize geçmiş olsun diyoruz inşallah yakın zamanda iyileşir ve pistlere döner....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sporun içinde olan şeyler. Rossi bile bacağını kırdı, ondan 1-2 ay önce omzunu kırmıştı. Lorenzo elini kırdı. Stoner'ın taa 125 cc'de yarışırken kırdığı eli seneler sonra Ducati'de MotoGp'de yarışırken sıkıntı vermeye başladı. Pedrosa kaç kere neresini kırdı sayamadım Ki bu sporun en iyileri bu adamlar...
    çok haklısın arkadaşım bu sporu yapanlar zaten bu riskleri göz önüne almıs insanlardır

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, üzüldüm gerçekten.

----------------

Dünya çapındaki organizasyonlarda yarışmalara katılacak kişinin o kültüre yakın birisi olması lazım bence.Podyuma çıkınca şampanya patlatıp lıkır lıkır içen, kızlarla eğlenen birisini görmek istiyorum ben. Artık oralara ikinci bir kişinin mutlaka gitmesi lazım.Tercihen de İzmir'li olsun. Bu işin dinle imanla alakası olsaydı çıktığı her yarışı Kenan'ın kazanması lazımdı.Demek ki yok alakası.
    Yani İzmirlilerin Dinle İmanla alakaları yokmu sana göre,bu durumda ?
    Dinle İmanla alakalı olduğunu kim söylüyor bu işlerin ? Senin kimi görmek istediğin önemli olsaydı sana sorarlardı...Demekki kimseye sormuyorlar,yetenek-beceri-bilgi-beyin lazım oralara gelmek için,buda herkeste YOK...

Büyük geçmiş olsun Kenan...Acil şifalar
    Hep Pür Dikkat...

Aha polemik çıktı!

Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani İzmirlilerin Dinle İmanla alakaları yokmu sana göre,bu durumda ?
    Benim yazımdan bu sonuç çıkmaz bence. İzmir'li batı kültürüne daha yakındır demek istemiştim. Yozgat'lı da olabilir, benim için fark etmez. Yeter ki podyumda şükür namazı kılacakmış gibi durmasın. Ama zaten sana soran yok demişsin, sorun yok o zaman.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    AMELİYAT EDİLECEK
    Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Sofuoğlu'nun ameliyat edileceği öğrenildi. Sofuoğlu yaptığı açıklamada talihsiz bir kaza geçirdiğini ifade ederek, "Kötü bir kaza oldu. Yarışı ilk sırada bitirmek için ilerlerken son virajda kaydım. Sağ ayağım kırıldı ve sol dizimde büyük bir acı var. Yaklaşık 2 ay motosiklete binemeyeceğim" diye konuştu.
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler