Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HIZ VE HEYECAN KÖRFEZ PİSTİN'DE DEVAM EDİYOR / Türkiye Pist Şampiyonası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak yarışı 26-27 Mayıs 2007 tarihlerinde İzmit Körfez Pisti’nde düzenlenecek. Marmara Motosiklet Kulübü’nün organize edeceği 2. Ayak yarışında, farklı illerden gelen 100’nin üzerinde sporcu kıyasıya mücadele edecek…

Haftasonu yapılack olan organizasyon Türkiye Motosiklet Federasyonu 2007 sezonu faaliyet programında yer alan “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak yarışı” adıyla düzenlenecek.

Seyir zevkinin doruklara çıkacağı ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin büyük katkılarıyla düzenlenecek yarışta ayrıca pistin en hızlılarının yer alacağı “ Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası “ yer alacak...

7 sınıfta yapılacak olan organizasyonda ayrıca genç yıldızların yarışacağı Honda 125 cc ve 250 cc Cup yarışları da koşulacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak yarış Programı 27 MAYIS 2007

10.15- ( 15 Tur) Ümit Kupası - Ödül Töreni
    10.50- (20 Tur) Superstock B Yarış - Ödül Töreni
    11.35- (15 Tur) Honda 125 Cup Yarış - Ödül Töreni
    12.15 - 12.40 (25 dk) AÇILIŞ TÖRENİ
    12.45- (25 Tur) Supersport C Yarış - Ödül Töreni
    13.30- (25 Tur) Supersport B Yarış - Ödül Töreni
    14.15- (25 Tur) Supersport A Yarış - Ödül Töreni (Kocaeli B.Şehir Belediye Bşk. Kupası)
    15.00- (25 Tur) Superstock A Yarış - Ödül Töreni
    15.45- (15 Tur) Honda 250 Cup Yarış - Ödül Töreni
    16.15- (20 Tur) TMF KUPASI Yarış - Ödül Töreni
    17.00- (12 Tur) Super Moto A-B Yarış - Ödül Töreni

Yarışlara katılacak olan tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Katılan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    25 Mayıs Cuma günü yapılan antremanda düştüm. Motorda ve bende ciddi bir problem yok. Kırık çıkık yok ama sol kolumda yumuşak doku ezilmesi, sağ dirseğimde de sürtünmeden dolayı deri yanması var. İki hafta içinde bomba gibi olurum sanırım. Bu hafta ilginçtir çok kişi için pek iyi bir hafta değilmiş. Supersport A'da Barış Tok Sinan Sofuoğlu ile kapışırken düşmüş, Supersport B'de Tümay düşmüş, Supersport C'de Evren düşmüş, Hasan arkadaşımız da düşmüş. Bu hafta Kenan Sofuoğlu bile yarışı tamamlayamamış. Herkesi olumsuz etkileyen birşeyler olmalı...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    geçmiş olsun boy, ucuz atlatmışsın... Düştüğün için yarışa katılmadın sanırım, doğru anladıysam..? peki ya tulum.. böyle bir düşüşte tulumun pek işe yaramadı mı ki deri yanması yaşadın?

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    çok geçmiiş olsun,ewet bu aralar bizlerdende düşnler ve kaza yapanalr çok var:(
    :mrgreen:

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ilnapoli
    geçmiş olsun boy, ucuz atlatmışsın... Düştüğün için yarışa katılmadın sanırım, doğru anladıysam..? peki ya tulum.. böyle bir düşüşte tulumun pek işe yaramadı mı ki deri yanması yaşadın?
    Evet düştüğüm için yarışa katılmadım. 180 km/h gibi bir süratte arka lastik kaydı, tekrar tutunca motorun ön tarafı dağıldı, kontrolü kaybettim ve highside oldum. Asfaltta sürüklendikten sonra mıcırda sürüklendim ve lastiklere vurarak durabildim. Tulumda çizik bile yok. Çok kaliteli bir tulum olduğunu görmüş olduk. Sağ dirseğimdeki yanma sürtünmeden ama tulum içi kolumun hareketinden dolayı sürtünmeden. Sol elimin ve kolumun üzerine düştüm. Motorda ciddi birşey yok, Tümay binerek götürdü pite. Kaymamın nedenine gelince... Geçen yarışta kullandığım lastiği antremanda kullanıyordum ve gün içerisinde üçüncü antremandı. Düştüğüm yer daha önce hiç risk yaşamadığım ve motorun bir kez olsun bile kaymadığı bir yerdi. O antremandan önce arka amortisör sertliğini değiştirmiştik. Belki onun da düşmemde etkisi oldu. Motorun ayarları değiştiği zaman eskiden alışık olduğunuz şekilde kullanmak riskli olabiliyor, bir süre yeni ayarlara alışmak lazım. Ama büyük ihtimalle lastikten oldu. İmkanlar işte...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mehmet geçmiş olsun ..düşen düşene bu hafta ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Arıyor
    geçmiş olsun tekrar... hasar ne kadar motorda.. bi dahaki yarışa katılabilecek misin?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ilnapoli
    geçmiş olsun tekrar... hasar ne kadar motorda.. bi dahaki yarışa katılabilecek misin?
    Yürüyen aksamda birşey yok. Ufak tefek hasarlar var. O yüzden çok birşey tutacağını sanmıyorum. Bir sonraki 9-10 Haziran tarihlerinde yapılacak yarışa katılacağım.

evrennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mememt geçmiş olsunn,yola devam

Motosikleti
    Arıyor
    Boy, gerçi durumun sen çok daha fazla farkındasındır ama bence motosikletin ve kendinin sınırlarını zorlamaktan çok daha fazla yarış saati tecrübesi edinmeyi amaçlamalısın. Zamanı geldiğinde zaten hızlanacaksın. Hem de bu tip sponsor sıkıntıları yaşarken önemli olanın yarışa katılmak ve bitirmek olduğunu düşünüyorum. Çünkü istemediğin bir kaza yaşayıp şuan elindeki en büyük yarış yatırımın olan motosikletine büyük bir hasar gelmesi durumunda belki de yarış hayatını zorunlu olarak sonlandırmak zorunda kalabilirsin.

Bu tip işlerde sen de farkındasındır ki en büyük olay yarış saati tecrübesi, o yüzden belki daha yavaş ve daha az risk alarak yarış tecrübeni arttırmaya bak, en doğrusu o olacaktır..

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ilnapoli
    Bu tip işlerde sen de farkındasındır ki en büyük olay yarış saati tecrübesi, o yüzden belki daha yavaş ve daha az risk alarak yarış tecrübeni arttırmaya bak, en doğrusu o olacaktır..
    Yarış saati tecrübesinden kastettiğini anlamadım ama düşmemin nedeni risk almam değildi. Geçen yarışta kullandığım lastikle dördüncü antremanımı yapıyor olmam ve pistin düştüğüm yerinde toz olmasından kaynaklandı. Düştüğüm yerde daha önce ne arka lastik kaydı, ne de herhangi tehlikeli bir olay yaşadım. Risk aldığım yerler var ama düştüğüm yer bunlardan biri değil. Sabahki antremanlarda oldukça iyiydim ama lastik gereğinden fazla bitmiş herhalde.

@evrennn
    mememt geçmiş olsunn,yola devam
    Çok sağol Evren'cim. Pazar günü yarışa gelemedim çünkü Leyla Cumartesi akşamı zehirlendi ve sabah 6'ya kadar hastanedeydik. Çok manyak bir günmüş, düşen düşene... Sen de düşmüşsün, sana da geçmiş olsun. Resimlerden anladığım kadarıyla sende de motorda da pek bişi yok. Nedir durum?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    2007 Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak Yarış Sonuçları

Türkiye Motor Federasyonu Kupası: 1. Sinan Sofuoğlu, 2. Barış Tok, 3. Tolga Uprak
    Honda Cup CBR. 125 CC Cup yarışı: 1. Muaamer Zeybek, 2. Fatih Özdemir, 3. Şenol Ak
    Honda Cup CBR. 250 CC Cup yarışı: 1. Gökhan Konsuk, 2. Sarf Can Sakız, 3. Mehmet Öztürk
    Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak Ümit A: 1. Mashar Uslu, 2. Ahmet Emin Canakcı, 3. Feyzullah Çalışkan
    Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak Ümit B: 1. Mehmet Yakışıklı, 2. Orhan Karabaş, 3. Özgür Türkmen
    Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak Süper Sport A: 1. Sinan Sofuoğlu, 2. Tolga Uprak, 3. Murat Düvenci
    Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak Süper Sport B: 1. Sertaç Terzi, 2. Aydın Altındağ, 3. Halil Fıstık
    Türkiye Pist Şampiyonası 2. Ayak Süper Sport C: 1. Emrah Kurtoğlu, 2. Deniz Polat, 3. Hamza Başoğlu
    Süper Moto A: 1. Şakir Şenkalaycı, 2. Yasin Işık, 3. Katılmadı
    Süper Moto B: 1. Ata Nurcan, 2. Murat Yesirci, 3. Volkan Demireriten
    Süper Stock A: 1. Ziyaettin Göktepe, 2. Yasin Doğanlı, 3. Şakir Senkalaycı
    Süper Stock B: 1. Hasan Aksoy, 2. Engin Yılmaz

evrennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok ben düşmedim,yerleri bi paspasladım ,kalktım devam ettim saolll bişeyim yok cok şükürr

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evrennn

Geçmiş olsun... E tabi temizleyen kimse olmayınca iş başa düşüyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)