Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Katar'da Stoner Kazandi / Motogp

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio MP3,Honda Hornet
    Bu pist ducati nin avantajinaydi daha kisa duzluklerin oldugu bir pistte valentino nun kazanma olasiligi cok daha yuksek olurdu. ducati inanilmaz bi motor yapmis muhendisini kutlamak lazim diger motorlara gore nerdeyse 10hp daha gucluydu bu seneki 800 lerin bukadar hizli olucaklarini hic ummuyordum,valentino nun yamahasida gecen senekine gore cok farkli ozellikle virajlardaki sarsinti problemini cozmus gibiler,ilk uc sirada uc farkli motorun buluyor olmasi sezonun nekadar cekismeli geciceginin bir habercisi...
    Valentino nun bu sene sampiyonlugu kolay kolay baskasina kaptiracagini pek sanmiyorum ,gecen seneki gibi talihsizlikler basina gelmedigi surece

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi boşversene
    Senin Honda fanatikliği kanına işlemiş .. Ducati veya Honda olsaydı diyorsun .. Şimdi ducati hondadan ve yamahadan daha iyi bana kalırsa peki senin konu hakkında düşüncelerin neler onları alalım ilk önce

Haa bu arada geçen sene böyle derlerdi diyosun da geçen sene haydenin de suratını gördük son yarıştan önce muahahah

Rossi son yarışta bir şanssızlık yaşadı .. Düşmeseydi bu sene de şampiyondu .. Adam en kötü durumları bile kendi lehine çevirebiliyor.. Ben Haydende böyle bir potansiyel görmüyorum..

Ayrıca bana kalırsa geçen sene de belirttiğim gibi casey stoner pedrosadan çok daha yetenekli.. ileride casey - dani çekişmelerini izleyebiliriz ... Honda kullanan max biaggi ile yamaha kullanan valentino rossi çekişmesi gibi
    iyide pedrosayı savunan kim

tabiki pedrosa rossinin eline su dökemez. honda ducati olayına gelince sanırım yarışı izlemedin ducati zaten aldı yürüdü honda ise düzlüklerde yamaha'yı nasıl zorladıgını görmüş olman lazım . düzlükler birazdaha uzun olsa geçecekti. üstelik pedrosa gibi bir pilotu oldugu halde. düşün pedrosa bunları yapabiliyor. rossi o motorun üzerinde olsa neler yapardı.

ayrıca rossinin dahi kabul ettigi bir gerçen var.bu sene yamaha vasat motor hazırlamış . yaa sende şu yamaha fanatikligini bırak artık. bak rossi bile kullanıdıgı motordan memnun degil

bu yılki yarışlarda yeteri kadar denetim yapılmadıgı düşünüyorum. ducatinin 800cc'lik motoru 1000cc gibi gidiyor. o grenajların içinde bir haltlar dönüyo ama dur bakalım çıkar kokusu

gerçekten kabul etmek lazım bu sene ducati olayı aştı japonlara bol bol duman yutturacağa benziyor...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler