Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu 3. bitirdi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    2006 Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası'nın Fransa'da yapılan 12. ve son etabında 2. olan Kenan Sofuoğlu, genel klasmanda 3. sırayı aldı..

Winston Tek Kate Honda takımı adına yarışan Kenan Sofuoğlu, Fransa Magny Cours pistinde 39 pilotun mücadele ettiği son yarışı, 2. sırada tamamladı. Yarışta Charpertier birinci, Parkes ise üçüncü oldu.

Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası bu yarışla tamamlanırken, genel klasmanda Charpertier birinci, Curtain ikinci ve Kenan Sofuoğlu üçüncü oldu. 2004 yılında Avrupa Şampiyonası Superstock kategorisinde 3. ve 2005 yılında FIM Superstock Dünya Kupası'nda 2. olan Sofuoğlu, bu yıl da bir üst sınıf olan Dünya Süpersport Şampiyonası'nda üçüncülüğü elde etmeyi başardı.

Kenan Sofuoğlu, Şubat ayında başlayan ve bugün sona eren Dünya Supersport Şampiyonası'nın 11 yarışında start aldı ve 7 kez podyuma çıktı. Sofuoğlu, sezon boyunca 2 birincilik, 2 ikincilik ve 3 üçüncülük ile genel klasmanda 3. oldu.

Winston Ten Kate Honda takımına bu sene katılan Sofuoğlu, yarıştan sonra yaptığı açıklamada, ''İlk 5 hedefiminin önünde şampiyonayı 3. olarak tamamladım. Benim için hedeflenen derecenin çok önüne geçmem ve her geçen gün deneyim kazandığımı, herkese göstermekteyim. Çok iyi bir tempo yakaladım ve bundan sonraki yarışlarda seviyemi daha da yükseltip daha büyük dereceler elde etmeye devam edeceğim'' diye konuştu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başarılar kenan abimiz allah yardımcın olsun seni motogpde görmek istiyoruz...
    [ ELAZIĞ-MT ]

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    sofuoğlu seninle guruur duyuyoruz...önümüzdeki sezonda şampiyon olman dileğiyle.seni moto gp de görmek istiyoruz...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Sakarya'lı Motorsever bir Türk olarak Kenan Sofuoğlu ile üç kere ayrı ayrı gurur duyuyor ve başarılarının artarak devamını diliyorum.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

manet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kardeş senin yerin gp yeter artık fark etsinler seni
    italyanların rossi'si varsa bizimde kenanımız var
    izmit seninle gurur duyuyor.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakaryalı hemşehrim, Akyazı'dan da yakınlarını tanıdığım Sofuoğluların Kenan, gururumuz olmayı sürdürüyor. Bravo Kenan, devam...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    tebrikler kenan
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Açıkçası sezon başlayıp da 2-3 yarış geçildiğinde bu derecede başarı elde edebileceğini düşünmemiştim Kenan'ın.Eğer o puansız ayrıldığı 2-3 yarıştan üçüncülük - dördüncülük gibi dereceler çıkarabilseydi Kenan, şimdi şampiyondu.Ama moralini bozmayıp, çalışıp geri dönmesi ve 2 yarış kazanması muhteşemdi.Tebrikler Kenan başarılarının devamını diliyoruz.Sen bizim gururumussun!
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

come69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 954 RR
    izmitten destekleyicilerinden biri olarak seninle gurur duyuyorum,başarılarının devamını diliyorum.Eğer moto gp ye seni alırlarsa rossi kendine başka rakip aramasın en dişlisini buldu derim. Burdan kardeşinede geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    tebrikler kenan basarılarının devamını dileriz inş. 1.olucaksın

malkocoglu30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sofuoğlu seninle guruur duyuyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler