Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aliağa'da Motodrag heyecanı yaşandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Türkiye Motodrag Şampiyonası'nın 6. etabı Aliağa'da yapıldı..

Aliağa Özel İdare Plaj Tesisleri önünde, 14 metre eninde, 770 metre uzunluğundaki parkurda dün yapılan 5. etabın ardından gerçekleştirilen 6. etap müsabakalarını, 4 bine yakın yarışsever izledi.

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden 50'ye yakın yarışçının katıldığı müsabakalar sonunda, 600 CC'de Ziyaettin Göktepe, 700 CC'de Fatih Kadıoğlu, 1000 CC'de Ali Utkul, 1300 CC'de Özcan Karakuş birinci oldu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    yarış muhteşemdi ilk olarak bir yarış seyrettim çok zevk aldım buarada tekteker arif ilede tanışma fırsatı buldum resim bile çkildim iyiki gitmişim.

spormotosiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynı başlık 2 yere açılmış

2. başlık bu... birleştirin bariii
    MOTOSİKLETTE DOĞUNUN YÜKSELEN SESİ:bounce:

_demon_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru

resimleri...

abi çok yakında resimler geliyo çok yakında....

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beklıyoz resimlerii
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    aliaga daki özel idare tesislerini iyi biliyorum ama resimdeki mekanı hatırlayamadım acaba resim temsili mi? meraak ettim

General_SDaG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT

Motodrag Şampiyonası 5. ve 6. Ayak Fotoğrafları

Motodrag Şampiyonası 5. Ayak
    Türkiye Motodrag Şampiyonası 5. ayak yarışları Aliağa kuş Cenneti mevkiinde yapıldı.

TÜRKİYE MOTODRAG ŞAMPİYONASI 5. AYAK YARIŞLARI ALİAĞA’DA YAPILDI
    Türkiye Motodrag Şampiyonası 5. ayak yarışları Aliağa kuş Cenneti mevkiinde yapıldı. Şampiyonanın 5 Ayak Yarışları, kuş Cenneti – Plaj Tesisleri 14 metre en ve 770 metre uzunluktaki Aliağa Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanmış parkurda Ege Motosiklet Kulübü tarafından Aliağa Belediyesi sponsorluğunda düzenlendi. Türkiye Motodrag Şampiyonası 5. ayak yarışlarını Aliağa ve çevre ilçeler başta olmak üzere Ege bölgesinden yaklaşık iki bin kişi izledi.
    Motodrag yarışmalarına Türkiye Çapında motosiklet yarışlarında kendini ispatlamış 50 motosikletçi katıldı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen motodrag yarışçıları ve yarış severler unutulmaz bir hafta sonu geçirdiler. Aynı heyacan yarın yapılacak olan 6. ayak yarışları ile devam edecek.
    Aliağa’da bu yıl ikinci defa düzenlenen motosiklet yarışlarında yarış sever motosiklet tutkunları dünyanın ünlü motosiklet markaları olan Yamaha, Suzuki, Kawasaki motorlarını da yakından görme imkanına kavuştu.
    Ege Motosiklet Kulübü tarafından Aliağa Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen Motodrag yarışlarında Türkiye Motosiklet federasyonunun kuralları uygulandı. Organizasyon komitesinin başkanlığını Erdoğan yıldırım’ın yaptığı Türkiye Motodrag Şampiyonası 5. ayak Yarışmasında 125cc’sınıfı mahalli motor yarışmalarında 1. Muammer zeybek, 2. özgür sarıkaya, 3. Onur çayırlı oldu.
    4. sınıfla (600cc) başlayan yarışmada 3.sınıf (750cc), 2sınıf (1000cc) ve 1sınıf (1300cc ve üstü) olmak üzere 4 kategoride yapıldı.
    600 cc’de sıralama 1. Ziyattin Göktepe, 2. Emrah Kıygan, 3. Oktay dal şeklinde oldu.
    700 cc’de Fatih Kadıoğlu birinci gelirken, 2. Sabri özköse, Mehmet yakışlıklı da yarışı üçüncü sırada tamamladı.
    Ali Utkul, 1000 cc’de 1. olurken, İsmail yeşil 2., Zafer kalender ise 3. oldu.
    1300 cc’de sıralama Özcan karakuş, Halil Kantürk Doğan Kırbaş olarak gerçekleşti.
    Türkiye Moto Drag şampiyonu unvanını 6 yıldır elinde bulunduran Akhisar Belediyespor'un lisanslı sporcusu Doğan Kırbaş, Aliağa'da yapılan 5. ayak yarışlarında'da 1300cc kataegorisinde iddiasını sürdüremedi Kırbaş yarışmayı üçüncü olarak bitirebildi. 1300cc nin yeni şampiyonu Özcan karakuş oldu. Türkiye Motodrag Şampiyonası 6. ayak yarışmalarına yarın devam edilecek.

09.09.2006

Motodrag Şampiyonası 6. Ayak

TÜRKİYE MOTODRAG ŞAMPİYONASI 5. ve 6. AYAK YARIŞLARI ALİAĞA’DA YAPILDI
    Türkiye Motodrag Şampiyonası 5. ve 6. ayak yarışları İzmir’in Aliağa ilçesinde kuş Cenneti mevkiinde yapıldı. Şampiyonanın dün yapılan 5 Ayak Yarışlarının ardından bu gün 6. ayak yarışları ile sona erdi.
    Aliağa kuş Cenneti – özel idare Plaj Tesisleri önünde 14 metre en ve 770 metre uzunluktaki Aliağa Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanmış moto parkurda Ege Motosiklet Kulübü tarafından Aliağa Belediyesi sponsorluğunda düzenlendi. Türkiye Motodrag Şampiyonası 6. ayak yarışlarını Aliağa ve çevre ilçeler başta olmak üzere Ege bölgesinden yaklaşık dört bin kişi izledi.
    Motodrag yarışmalarına Türkiye Çapında motosiklet yarışlarında kendini ispatlamış 50 motosikletçi katıldı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen motodrag yarışçıları ve yarış severler unutulmaz bir hafta sonu geçirdiler. Tek teker Arif lakaplı yarışmacının motor şovu yürekleri ağızlara getirdi.
    Aliağa’da ikinci defa düzenlenen motosiklet yarışlarında yarış sever motosiklet tutkunları dünyanın ünlü motosiklet markaları olan Yamaha, Suzuki, Kawasaki motorlarını da yakından görme imkanına kavuştu. Ege Motosiklet Kulübü tarafından Aliağa Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen Motodrag yarışlarında Türkiye Motosiklet federasyonunun kuralları uygulandı. Organizasyon komitesinin başkanlığını Erdoğan yıldırım’ın yaptığı Türkiye Motodrag Şampiyonası 6. ayak Yarışmasında ilk olarak 125cc’sınıfı mahalli motor yarışmalarında 1. Muammer zeybek, 2. Nazım Ayaz, 3. Özgür Sarıkaya oldu.
    Motodrag profesyonel yarışlar 4. sınıfla (600cc) başlayan yarışmada 3.sınıf (750cc), 2sınıf (1000cc) ve 1sınıf (1300cc ve üstü) olmak üzere 4 kategoride yapıldı.
    600 cc’de sıralama 1. Ziyaettin Göktepe, 2. Emrah Kıygan, 3.burak albayrak şeklinde oldu.
    700 cc’de Fatih Kadıoğlu birinci gelirken, 2. Sabri özköse, Mehmet yakışlıklı da yarışı üçüncü sırada tamamladı.
    Ali Utkul, 1000 cc’de 6. ayak yarışlarında da 1. olurken, İsmail yeşil 2., Levent ertürk ise 3. oldu.
    1300 cc’de sıralama Özcan karakuş, Doğan Kırbaş ve Halil Kantürk olarak gerçekleşti.
    Türkiye Moto Drag şampiyonu unvanını 6 yıldır elinde bulunduran Akhisar Belediyespor'un lisanslı sporcusu Doğan Kırbaş, Aliağa'da yapılan 5. ayak yarışlarında 1300cc kataegorisinde iddiasını sürdüremedi. Kırbaş 5. ayak yarışmasını üçüncü olarak bitirirken 6.ayak yarışlarında ikinci geldi. 1300cc nin yeni şampiyonu Özcan karakuş oldu. Türkiye Motodrag Şampiyonası 7 ayak yarışmalarına 1 Ekim 2006 Ödemişte devam edilecek.

MOTODRAG ŞAMPİYONASI ALİAĞA 5. ve 6. AYAK FOTOLARI

Koşmassan yetişemezsin

aferin arkadaslar ben gelemedım draglara benım motorda kucuk bı arıza cıktı ama guzel olmus

tatarerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    AH AH AH GELEMEDİM GELEMEDİM ÇOOOOK ŞEYLER KAÇIRMIŞIM OFFF FOTOLAR SÜPER ELLERİNİZE SAĞLIK İŞALLAH BİDAHAKİ SEFERE

hasanv3589 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 cc de birinci olan motorun markası ne bide ne yapmış motora

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    125 cc de birinci olan arkadaşımız Bergama'dan yarışlara katılan genç ve heyecanlı bir kardeşimiz.Motorunun markasıda MASAİ yanlış hatılamıyor isem ben yarışları bizzat seyretme şansını buldum MANİSA'DAN katılan arkadaşımız CBR125 R ile katılmıştı üzüldüm açıkçası arkadaşıma 2. oldu geçildi masai'ye ama tüm yarışlardan daha dikkatli seyrettim o ayağı ilk kez katılıyordu CBRlı kardeşim hem kalkışta hemde vites değiştirme devirlerinde sanki yanlış bi plotaj gösterdi örneğin kalkışlarda motorun patinaja kalkmasını engelleyemedi ve hep ilk 25m yi 1-2 metre falan geride geçti ama masai yi kullanan arkadaşımızın sergilediği plotaj görülmeye değerdi helal olsun walla ikisinde de gelecek var
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

ewt abilerim bende bergamadanım birinci olan kişi dogru ama motorda yuk yapacak her parca sokulmus duyduma gore vede deısıklık var dıe bılıyorum.Bende 15 yasındayım birinci olan kişi yani (125 likler arasında) aynı okldayım ama benden buyuk eger yarıslara motoruma bakım yaptırarak katılsaydım hepsını gecerdım cunku motorum honda cg125 (91 model ama dehset gidio)

tyryaky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman 400 BURGMAN 650CC
    çok güzel resimler teşekkurler paylaşim için

blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    ben nasıl kaçırdım bunu ya.aman allahım nasıl kaçırdım. of of.

MOTORAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Eve Resİmler Super... Çeken ArkadaŞlarin Ellerİne SaĞlik.. Buarada Draglarda Denİz Suzukisile Bİrİncİ OlmamiŞ Miydi* Ben Mİ YanliŞ Anladim Acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler