Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Pist Şampiyonaları İstanbul Park'ta

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Doğu Avrupa ve Türkiye Pist Şampiyonaları'nın 3. Ayak yarışları bu hafta sonu İstanbul'da koşulacak. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden gelecek yarışçılar ile Türk pilotlar İstanbul Park'ta buluşacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nın ve Türkiye Pist Şampiyonası'nın üçüncü ayağı 22- 23-24 Haziran 2012 tarihlerinde İstanbul Park’ta (5 bin 338 metre) yapılacak. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden gelecek yarışçılar ile Türk pilotlar, dünyanın en zorlu ve en önemli pistleri arasında yer alan İstanbul Park'ın birbirinden zorlu virajlarında büyük çekişme yaşayacak.

İstanbul Park'ta bu sene ikinci defa start alacak Pist Şampiyonası'nın 3. Ayak yarışında 1000cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C) ve 125 cc kategorilerinde yarışlar adeta nefesleri kesecek. Hafta sonu İstanbul Park'ta yapılacak en önemli yarışlardan biri olan TMF GP'de de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacak. Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda ise SP Junior, SBKS 600, SSP 600, SBKS 1000 ve SST 1000 kategorilerinde Türk yarışçılar başta olmak üzere Bulgaristan, Makedonya, Sırbistan ve Romanya'dan gelen sporcular büyük çekişmeye imza atacak.

22 Haziran Cuma günü yapılacak teknik kontrollerin ardından, 23 Haziran Cumartesi günü sıralama turlarına geçilecek. Yarışların yapılacağı 24 Haziran Pazar günü ise Avrupalı ve Türk pilotların nefes kesen mücadeleleri İstanbul Park’ta sahne alacak. Yarış severler, İstanbul Park’ta motor sesleriyle beraber heyecan dolu bir hafta sonu geçirecek.

Kaynak: TMF

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Haftasonu Park'ta görevli olanlardan biriyim. Çok eğleneceğiz çook.
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Eee beleş mi
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    biletler ne kadar???
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    kymco super 8
    giriş ücretlimi

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    daha önceki organizasyonlar ücretsizdi, buda öledir büyük ihtimalle, haftasonu bende orada olacağım

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ARKADAŞLAR BİLETLER VE GİRİŞLER ÜCRETSİZ!

Şimdiye kadar bütün arkadaşalar çok pahalı o para verilmez die gelmediler.. Şimdi ise ücretsiz, gelmemek için daha ne gibi bahaneler olur bilmiyorum..
    Geçen pistte Bulgarların birinin bir lafı oldu, Burada motorsiklet'in nie gelişmediği belli die.. Destek vereniniz yokki diyor.. Bu sefer bir çok ülkeden bir çok insan.. Gelin arkadaşlar gelin ve destek olalaım!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    TMF yarışları bir süredir ücretsiz yapıyor çok güzel. Ama motosiklete ilgili kişilerin bile çoğu zaman bu yarışlardan haberi olmuyor. 27 Mayıs'ta ki TMF GP'den şans eseri haberim olmuştu, hatta bu forumda bile haberi yoktu. Yarışlardan haberi olan insanlar büyük çoğunluğu da ücretsiz olduğunu bilmiyor. Kendi sitelerindeki yarış duyularında bile ücretsiz olduğu yazmıyor. TMF güzel bir iş yapıyor ama duyuru eksikliği sebebiyle bunu yarım bırakıyor.

Motosikleti
    xciting250i
    Ben gidicem bu haftasonu curcuna kaçta başlar kaçta gitmek lazım

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    hay şansıma ben yaa,gerçi nöbetim olmasa park a görevli çagrılıp büyük ihtimal ücra köşelerde motor sesi dinlerdim.-)

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    2 arkadaşım yarışa girecek,bende onları izlemeye gelicem bi aksilik çıkmazsa =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    kymco super 8
    saatler nasıl acaba ,kaçta başlayacak

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000

buyrun program
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Daha önce "sanırım" Türkiye şampiyonasını seyretmeye gitmiştim... Tribunler maliyet sebebi ile (haklı da olarak) açılmıyor. Yarışı damdan seyrediyorsunuz. Tabii damdan bakınca da hiçbirşeyden haberiniz olmuyor. Bir başlangıç, bir de viraj görüyorsunuz.

Bilgilendirme de çok zayıf (ya da ben anlamadım). Kim yarışıyor? Kaçıncı yarış? Takımı var mıdır?

Damdan bakarken bir takım aslan parçaları aşağıda yarışıyor gibi görünüyor.

Ama bu pazar da orada olmaya çalışacağım belki bu sefer daha çok şey anlarım.

Bu arada son mesaj iyi oldu... hangisi kim yakalamak kaldı..

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    organizasyon tam bir fiyasko
    adam gibi duyuru reklam yok çoğu kişinin haberi yok
    tribünler kapalı damdan izliyorsunuz alacağınız 2 satır zevkte güneşin altında eriyor
    izleyici yok 100 kişi belki vardı
    gittim 1 saat durdum memnun olmadan geri geldim aynı şartlarda bir organizasyona gitmeyide düşünmüyorum
    geliştirilmesi yaygınlaşması kalitenin artması şart
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)