Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 ile yolda kaldim

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    O değilde cbf 150 adı geçince niye cbf150 kullanmayan arkadaşlar (ki dikkat edin belli kişiler) yazmak zorunda hissediyor kendini. ,
    Hiçkimseye tavsiye etmiyorum ben, ne cbf150 ne apachertr150 ne de yamahaybr125 almayın arkadaş hepsi dandik problemli motosikletler. Hele Honda hiçbir modelini almayın (!)
    ali taş bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Arkadaş ! Motoru kötüleme bence önce bütün bakımlarını yap sonra yola öyle çık derim.2007 cbf 150 var 54.000 km de saat gibi calısıyor eniştemin.Bendede 2012 cbf 150 var 2500km yaptım ( Hepside uzun yolda ) Daha bir sorunla karşılaşmadık 2 motordada.

barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    dün cok sinirlenmisim onu farkettim bugun motoruma baktım ve içimden dedim ki
    ben onu gercekten cok seviyorum...
    umarım bi daha aynı seyi yapmaz diyeyim.
    motor bi tutkudur arada tutkularıma yagmur yagsada gitmez benden.simdi ilk işim servise gitmek ve duruma bi çözüm bulmak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

su bakımsız diyenlere cevabım olsun motorum 5000 kmde ve 4000 bakımı daha yeni yapıldı.
    fiyati da 50 tl (tek askım cbf 150...)
    bizim motoru kötülerken ybr yi biraz övmüsüz ama ikisi yanyana iken ybr yavrusu gibi duruyo

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Tahminim ateşleme sisteminde bir arıza olduğu yönünde. Buji ve buji piposunu kontrol et, içinde su kaldıysa oksitlenme yapmış olabilir, temassızlık olabilir. İstanbul'dan Edirne'ye sağanak altında gidip döndüm, bende sorun olmadı.

Not: Madem CBF kötülüyoruz, ben de katılayım 4 yıldır CBF kullanıyorum, 30 bin km'dir bir defa yolda kalmadım.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor yenide olsa bazı kontrolleri kendin yap
    1-buji başlığını cıkar kablonun ucunu motorun metal biryerine 5mm mesafeden yaklaştırıp marşına bas kıvılcım atlıyormu
    2-bujinin cevresinde veya bobinin bujiye giden kablo cevresinde ıslaklık varmı ıslandığında su giderse çalışmaz
    3-bobin kabloları ve soketlerinde gevşeklik veya temasızlık olabilirmi elinle kabloyu oynatıp bak
    biz sana şaka takılıyoruz bu allah yapısı değil tabiki bozulacak yeni olması birşeyi değiştirmez buji piposunun bujiye geçen kısmında yumuşak silikon bir yüzük şeklinde su almaması için conta vardır o mu görevini yapmıyor olabilir aynısı bobinin olduğu yerdede olmalı

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı barbar74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanin yüz karasi cbf 150
    bu dört oldu durduk yere istop etmesi
    genelde yagmurlu havalarda yapıyor bunu
    yolda giderken bi anda motor kendini kapatiyor ve bidaha calıstırabilene ask olsun
    yine yagmurlu bi aksamdi motoru calıstırdım 50 km ile 3. viteste gidiyorum tak motor kapatti kendini :
    yan sehpa müşiri ıslandığı için kısa devre yapıp motoru stop ettiriyor olabilir
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yağmur suyu elektriği iletmez
    bu saf su, yere düştükten sonra toz toprakla karışarak çözelti olur ve elektriği o durumda iletir

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel tespit.

Yan sehpa (2008'lerde yok, 2011'de var mı bilmiyorum) ve debriyaj müşirleri bozulurlarsa bu tarz sorunlar çıkartabilirler. Buji sağlamsa sehpa ve debriyaj müşirlerini de kontrol ettir.

bakımsız olmasının-olmamasının km ile alakası yoktur
    ''yağmurlu havada çok yapıyor bunu'' dediğin için başına 5-6 kez geldiğini varsayıyorum... duruma şimdiye kadar
    el atman gerekirdi demek istediğim budur....

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Aradaki fark şu.
    her 100 cbf den 5-6 sı sorunlu çıkar. Her 100 çinliden 20-25 tanesi sorunlu çıkar.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Herkes birbirinin malını kötülemeyi ne kadar çok seviyor arkadaş ya. İster çinli ister japon olsun. Herkes bir şekilde motosiklete sahip ve belirli sorunlar yaşanıyor. Ha bire çinlileri kötüleyip durmanın ya da japon bir sorun çıkarınca yerden yere vurmanın alemi yok.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde cbf 150 adı geçince niye cbf150 kullanmayan arkadaşlar (ki dikkat edin belli kişiler) yazmak zorunda hissediyor kendini. ,
    Hiçkimseye tavsiye etmiyorum ben, ne cbf150 ne apachertr150 ne de yamahaybr125 almayın arkadaş hepsi dandik problemli motosikletler. Hele Honda hiçbir modelini almayın (!)
    Her nekadar bu başlığa yazmamışta olsam şu bir gerçek ki söz konusu olan tekleme problemi spacy yada innova da olsa kimse innova böyle kötü spacy şöyle kötü demez diyen çıkarsa işte o kişi art niyetlidir.

Ancak söz konusu cbf 150 sorun yaşayanda var yaşmayanda. Ayrıca honda gibi güvenilir bir firmadan hata üzerine hata yaptığı görülünce insanlarda haklı olarak markayla dalga geçip motoru küçümsüyorlar. Açıkçası bunda bende bi mahsur görmüyorum çünki yılların belalı çinlileri bile adam gibi motor yapmaya başlamışken bir motor devi japon çıkışlı hondaların son bir kaç yıllık üretiminde böylesi hatalar yapması da konuşulmayacak yada anlaşılmayacak gibi değil.

Bu hataları yağ yakmasını honda da kabul ediyor. Kendi başlığı altında da okumuştum bunu. Hani az çok cbf 150 topiclerinde gezen zaten görür.

Bunu hala sizin gibiler çamur atmak yada bazı kullanıcılarda işte efendim yok öyle birşey ben kullandım bişi olmadı 1000km oldu falan fişmekan. Yahu yılların cbf kullanıcısı metehan abi bile bu tip sıkıntıların olduğunu söyledi ki o cbf ile 75bin km devirmiş biri..

Eğer tüm bunlara rağmen yazılan çizilene çamur atma, kronik sorunlara ise her motorda olur yada yok öyle birşey diyorsanızda bunun açıklaması(bence) ya 2.elde fiyatlarının düşmesini istemiyorsunuz böylece yağ yakan tekleyen cbf i sorunsuz ybr fiyatına satamazsınız sonra. Yada malı çok kıymetli birisiniz sizde olanın aynısından başkasında varsa ve bahsi geçen mal başkasında bile olsa olumsuz yorumlara tahammül edemiyorsunuz.

Eğer 1.durumsa bu çakallıkdan başka birşey değildir
    Eğer 2.durumsa hemen bir psikologa gitmenizi hatta böyle düşünen herkesin gitmesini öneririm

Honda iyi hoş ama bu cbf cb125 de iş yok vesselam...

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Allahın sevgili kuluymuşsunki her 500 metrede bir iki tane kişi sana yardim etmiş daha ne istersin buy dünyadan))
    KaPTaNHaSaN bunu beğendi.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel tespit.

Yan sehpa (2008'lerde yok, 2011'de var mı bilmiyorum) ve debriyaj müşirleri bozulurlarsa bu tarz sorunlar çıkartabilirler. Buji sağlamsa sehpa ve debriyaj müşirlerini de kontrol ettir.
    cbf150de yan ayak müşürü yenisindede eskisindede yok fakat yeni cb125e de yan ayak müşürü mevcut
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    hocam ciddi ciddi motorunu iten kişilerden biri bendim. hatta benden rica ettin dörtyolda iter misin diye... ben de 3e tak falan dedim hatırlarsan
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ciddi ciddi motorunu iten kişilerden biri bendim. hatta benden rica ettin dörtyolda iter misin diye... ben de 3e tak falan dedim hatırlarsan
    hatırladım kardesim cok saolasın allahın işi işte senden sonra bi arkadas daha ittirdi motoru sukur kıi bugun tık demedi
    bi ara goruselim iki tur atariz balkeste...
    motooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrr

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı barbar74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırladım kardesim cok saolasın allahın işi işte senden sonra bi arkadas daha ittirdi motoru sukur kıi bugun tık demedi
    bi ara goruselim iki tur atariz balkeste...
    olur görüşelim tabiki
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her nekadar bu başlığa yazmamışta olsam şu bir gerçek ki söz konusu olan tekleme problemi spacy yada innova da olsa kimse innova böyle kötü spacy şöyle kötü demez diyen çıkarsa işte o kişi art niyetlidir.

Ancak söz konusu cbf 150 sorun yaşayanda var yaşmayanda. Ayrıca honda gibi güvenilir bir firmadan hata üzerine hata yaptığı görülünce insanlarda haklı olarak markayla dalga geçip motoru küçümsüyorlar. Açıkçası bunda bende bi mahsur görmüyorum çünki yılların belalı çinlileri bile adam gibi motor yapmaya başlamışken bir motor devi japon çıkışlı hondaların son bir kaç yıllık üretiminde böylesi hatalar yapması da konuşulmayacak yada anlaşılmayacak gibi değil.

Bu hataları yağ yakmasını honda da kabul ediyor. Kendi başlığı altında da okumuştum bunu. Hani az çok cbf 150 topiclerinde gezen zaten görür.

Bunu hala sizin gibiler çamur atmak yada bazı kullanıcılarda işte efendim yok öyle birşey ben kullandım bişi olmadı 1000km oldu falan fişmekan. Yahu yılların cbf kullanıcısı metehan abi bile bu tip sıkıntıların olduğunu söyledi ki o cbf ile 75bin km devirmiş biri..

Eğer tüm bunlara rağmen yazılan çizilene çamur atma, kronik sorunlara ise her motorda olur yada yok öyle birşey diyorsanızda bunun açıklaması(bence) ya 2.elde fiyatlarının düşmesini istemiyorsunuz böylece yağ yakan tekleyen cbf i sorunsuz ybr fiyatına satamazsınız sonra. Yada malı çok kıymetli birisiniz sizde olanın aynısından başkasında varsa ve bahsi geçen mal başkasında bile olsa olumsuz yorumlara tahammül edemiyorsunuz.

Eğer 1.durumsa bu çakallıkdan başka birşey değildir
    Eğer 2.durumsa hemen bir psikologa gitmenizi hatta böyle düşünen herkesin gitmesini öneririm

Honda iyi hoş ama bu cbf cb125 de iş yok vesselam...
    Sana göre iki durumda da bende bir yamukluk var. Kendi içinde iki çıkarım yaptın ve kesin ikisinden biri durumundayım. Zekana hayran kaldım doğrusu.

Alt cclerde bu kadar satılan bir motosikletin kullanıcıları ile ( motosiklet ile değil) dalga geçiyorsunuz. Motosikletin kendisi ile değil, adam emek vermiş çalışmış, demiş ulan 3 ay daha geç alayım çinlilerin halini görüyoruz. Senin mahsur görmediğin kısımda kendi içinde bir çözüm bulman gerek. Motosiklet belli herşeyin bir edebi adabı var, dalga geçmek ne oluyor.

Tekrar ediyorum konuşmanın çeşitleri var, adam gibi sorana adam gibi cevap verilir. Dalga geçer gibi sorana ya da direkt kötüleyen için sebebini anlamaya çalışıyorum. Bir de bunu motosikleti kullanmayanlar söylüyor. Rahatsız edici tavır kendini bilmezlikten başka bir şey değil.

Benim motosikletim 2007model 28000 civarı düzenli bakımlarını, zincirinin temizliğini ihmal etmedim. 20000 bakımında zinciri ve bujiyi değiştirdim ki hala zincirde gerdirilecek pay bujide de bir sıkıntı yoktu. Bir yılda 5000 civarı km yaparım bunun 2000i uzun yolda geçer. Yağımı 3000kmlerde değiştiriyorum. 100gr anca eksik çıkıyor. teklemedir yağmurdur benim başıma gelmeyen şeyler. 10lt ile uzun yolda 460-480 şehir içi ağırlıklı da 400km civarı yol yapıyorum.

Metehanı benim kadar tanıyorsanız (gerçekte tanışmadık ben de bu forumdaki kendini tanıttığı kadar bilirim ) 130 videolarını görmüşsünüzdür. 130kg bir insan 130km/h hız yapıp 75000 km yapıp namussuz çok kahrımı çekti yolda bir kez kalmadım diyorsa e sen ne diyorsun daha ?

Kronik sorunun ne olduğundan bi habersin sanırım. http://www.turkcebilgi.com/sozluk/kronik benim bildiğim yağ eksiltme dışında bir sorunu yok. Onu da sorun olarak görmek sizin kişiliğinize kalmış, mal bu işine gelmiyorsa almassın geliyorsa kontrol edersin. Kimse mükemmel bir motosiklet demiyor zaten. Olsaydı sen kullanırdın ilk önce.

Benim burada yapacağım bir yorumla ikince el fiyatları düşer ya da yükselir mi ?. Arkadaş ben motosikletimi 200-300ün hesabını yapmadan satarım. Fikir yürütürken tanımadığınız ve tahminde bulunduğunuz şeyleri forum ortamında yazmayın lütfen. Yoksa herkes herkesin hakkında çok güzel tahminler yapailir(doğru ya da değil) Bir de akıl vermişsin ybr fiyatına satamazmışım diye yahu sanane, isteyen istediği fiyata alır satar. Burada bunu değiştirmek için yorum yapacak kadar ucuz mu bu işler. 300 küsür motosiklet var 2. el honda Ben burda cbf 150yi savunuyorum diye herkes fiyat mı arttıracak.

Benim iki tane cbfim var 2011i henüz kullanma fırsatım olmadı. Havalar düzelsin 2007 model cbfim ile aradaki farkları söylerim.

Olumsuz yorum dediğin yorumları bir daha okumanı şiddetle tavsiye ederim. Ya da 1000. sayfadan sonrasını oku cbf150 nin kimin ne sorunlarla karşılaştığını gör. Gel konuş cbf150 hakkında. Bazı arkadaşlar Satın motosikletiniz şu x marka modeli alın yağ yakıyor, Satın onu şunu alın motosikletiniz tekliyor diyor. Bizim de bu yorumlar çok hoşumuza gidiyor (!)
    Ben motosikletimden memnunum, forumda bu motosiklete aşık bir çok insan varken. Alıp memnun olmayan da var. Olmayanlar hakkını sonuna kadar arayabilir. Başından geçenleri buraya da yazabilir. (Benim aklıma gelen iyiki benim başıma böyle şeyler gelmiyor)

Yamaha üretseydi benim isteklerimi karşılayan böyle bir motosikleti onunkini alırdım. Ya da atıyorum SYM üretseydi onu alırdım. Ben gidip "kymco agility 50" forumunu okuyup bir problemi olan kişiyi agility 50 şöyle böyle problemi var diyor muyum ve hatta daha geçmek aklıma geliyor mu ?. Ya da etrafta diyen ve cbf kullanan kaç kişi var ?

Hitap şeklinizi tekrar gözden geçirmenizi dilerim, Ben de aynısını yapıyor olacağım..

Arkadaşın başlığını katlettiğim için kusura bakmasın..

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

Bir de eklemeden geçemiyeceğim. Aldın beğenmedin sat. Ne kadar zararın olur ki. Honda alacağına çinli al diye düşünüyorsan zaten ikinci elde sattığı para ile çok güzel sıfır çinli alabilir. Zorla kullandırmıyor ki kimse.
    Cbf600 değil ki beklentiler bu kadar yüksek olsun.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    honda cbf 150 ile yolda kalacağınız ve sizi yolda bırakabileceği sebepler şunlardır , buji ıslanmıştır yada tesisatta elektirik akımını kesecek ve çalışmasını engelleyecek faktörler oluşur ,

bu genelde motosijletinize tazyikli su tutma yolu ile, motorunuzdaki hareketli kabloların deforme olup şasi alması, yada lehim atması, kablo kopması, ateşleme bobini temassızlıkları vs arızalardır

marka model ayırmaksızın tüm motosikletler elektirik sorunu yüzünden yolda kalmıştır , kalıyor da , burada markacılık ayrımı yapmasak daha yerinde olur ,

cbf 150 şanzuman dişlisi sıyırıp sizi yoldamı bıraktı, yada mekanik motor arızası yüzünden yoldamı kaldınız ?

kalan varsa çıksın desinki evet honda cbf 150 motosikletim motor mekaniği yüzünden benimde tüm bakımlarını eksiksiz yaptığım halde beni yolda bıraktı varmı bı şekilde yolda kalan ??

öncelikle konuyu açan kardeşime geçmiş olsun yolda kalmış olması can sıkıcı bir durum hakkaten ben olsam benimde canım sıkılır ama tüm bunlar bir markayı kötülemeye yetecek yeterli sebep değildir

hondasıda yolda kalır , yamahası, kawasakısı, suzukısıde lakin ben cbf 150 kullanıyorum şu ana kadar yolda herhangi bir sorun yaşamadım ve kullandığım 3 cbf m 2007-2009-2011 modelini kullandık kullanıyoruz hiç birinde böyle sorun yaşamadık ,

biraz sağduyulu davranmakta fayda var

tekrardan geçmiş olsun umarım böyle bir tatsızlığı bir daha yaşamazsınız , ama elektirik tesisatını en ince ayrıntısına kadar gözden geçirin, yağmurlu havada motorum stop etti diye bir konu daha açmak zorunda kalmayın derim .

sağlıcakla
    arca94 ve barbar74 bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @cbr125cbr
    Anldığım kadarıyla dikkatten kaçırdığınız bi nokta var. Dalgaya vurulan kısım honda japon malı güvenilir bir firma iken son bir kaç yıldır ürettikleriyle yaptıklarıyla özellikle alt segmentte böyle bir firmanın yapmaması gereken hatalar oldu. benim de bahsettiğim nokta tam burası. Honda böyle bir ayağa düşmüşlük içerisindeyse bunun şakası da olur dalgası da geçilir. Yoksa emek verip alan kişiyle aldığıyla alakalı bir şaka yollu dokundurulması söz konusu bile değildir. (sonuçta 1000rr nin bile yağ yaktığını forumdan hepimiz takip ettik)

Bu tip sorunların özellikle 2011 model ve sonrasında yoğunlaştığını hepimiz biliyoruz buraya çıkıp da 2007 model cbf im var şu km de şunları bunları yaptım yolda kalmadım demeniz 2011 modellerde bulunan hatayı öretmez yada hata olmadığını olmayacağını göstermez.

Metehan abiyi bende sizin kadar tanırım az çok mesajlarını takip ediyorsanız da dediğimi şimdiye anlamış olmanız lazımdı ancak kısaca şöyle söyleyeyim 2011 ve sonraki kasalarda bu konuda bahsi geçen sorun ve diğer bir çok sıkıntının fabrika çıkışlı mevcut olduğunu kendisi de söyledi. Ayrıca onun kullandığıda 2011 öncesiydi

Cbf konusunu ayrıca vakit buldukça karıştırıyorum o konuda sıkıntı yok. Gelip de sat şunu al diyenler burada bulunan herkese böyle bi yorum yapmıştır emin ol. Zamanında motorumun yanına koruma demiri yaptırcam diye başlık açmıştım zekasızın biri sat yenisini al demişti yinede adam yerine koyup yok satmayı düşünmüyorum demiştim. Bu konuda haksız olduğunuzu söylemedim zaten

Ayrıca agility 50 nin varsa kronik sorunu yada fabrika çıkışı sıkıntıları yazın hocam işte forum işte mesaj hakkı. Ama belirteyim önce kymco agility 50 kullanıcıları başlığı açman gerekiyor

Belirtmeden geçemeyeceğim allah için çinlileri alın onlar daha iyi mükemmel motor mu yapıyor dedim siz nasıl anladınız anlamadım ki? Sadece son zamanlarda kalitelerini öncekine göre arttırdı dedim bunda satın cbf i gidin çinli alın anlamı mı çıkarttınız?

Son olarak kullanmayanlar yorum yapıyor demişsiniz yahu 3 arkadaşımda cbf var 2007 2008 ve 2012 model ve neler yaşadıklarını ne gibi sıkıntılar çektiklerini/çekmediklerini görüyorum. Şunu söyleyebilirim bu yıla kadar cbf bende düşünüyordum ancak son zamanlardaki sıkıntılar sadece arkadaşımda değilde türkiye genelinde olduğunu görünce honda dan da cbf den de soğudum. Benim fındık motorlu kymco bile fabrika çıkışı bukadar üzmeyip zaman zaman sürekli red line da sürmeme rağmen 1ml yağ bile eksiltmiyorsa cbf in yağ yakması cidden hondanın yıllardır düzeltmediği büyük bir ayıbı. Aslında cbf kullanıcılarınında körü körüne savunmasının bi nedenide marka fanatikliği ya neyse siz üzerinize alınmayın...

---------- Post added 13-03-2012 at 00:01 ---------- Previous post was 12-03-2012 at 23:50 ----------

ha birde unutmadan
    Bu sitenin 90000 kullanıcısı var gözüküyor aktif olan sayısına 10000 dersek ve her motosiklet almaya niyetlenen google dan buraya yönlendirildiğini onun yanısıra hemen her başlayacak adama da cbf önerildiğini düşünürsek (çinli almak isteyene bile git 2.el al diyenler oluyor ki aslında haksızda değiller) 2.el piyasasına da öyle yada böyle bir katkıdan bahsedebiliriz neyse vazgeçtim hocam nasılsa herkes tutturabildiğine satıyormuş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)